Jam Lola nga Tirana, e kompletuar ne cdo drejtim me ekonomi te mirë jam shumë e mbajtur. Dëshiroj një lidhje serioze me nje zotri ku te mbizoteroj pozitivja te jet simpatik mbi 50 vjec. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire. Kerkoj te lidhem me nje zoteri serioz dhe korrekt te moshes nga 50 deri 60 vjec si dhe të me ndihmoj nga ana ekonomike. Tek une dote gjeni sinqeritet korrektesi rrespekt dashuri. Po le numer tel ne gazete. 0698913689. Me dergoni mesazh.

Jam një zonjë nga jugu, dëshiroj të njoh një zotëri po nga jugu mosha e zotërisë të jetë mosha 50 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam Sidorela nga Tirana, simpatike e kendshme dhe trup te bukur. E gjate mbi 1.70 cm. Po kërkoj nje shok te mìre ne cdo pìkpamje. E theksoj serioz dhe të dijë te respektoje nje femer sìgurìsht jo pabuksa po në gjendje tek te 40-tat. Vetem aì qe plotëson kushtet te dergoj sms në këtë nr. cel. VOD8771311.

Jam 37 vjeçe beqare, me shkollë të lartë, dhe punoj në Tiranë. Dëshiroj të lidhem vetëm për qëllime serioze me një mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Tek unë do të gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Ai që e gjen veten në këtë njoftim mund të telefonojë në nr. 0699198013.

Pershendetje! Fati vjen ne shumë forma, nje forme është gazeta per nje person qe ka statusin tim “divorced” me nje femijë. Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, juglindja, kurrësesi nga veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. Jam 24 vjec e beautiful, dhe mbi gjithcka dua të jetë me nivel familjar. Interesi im është edhe per ate mashkull qe sben femije theksoj per ate qe do familje jo aventura pasi sbejn pjes ne trurin tim. Debora është e bardhe por e dhjesin qente, stop vetmis pasi thjesht humbet kohe andaj ai mashkull qe mendon se familjen e ka primare le te lere nr. telefoni ne gazete per Linden “ku jetoj ne nje qytet qe më deh jo me vere por me dashuri, ku cdo grua ne sy nuk te sheh por kthen koken kur se sheh ti”.

Jam nje grua nga Tirana, kam deshire të njihem me nje zotëri. Lë nr. cel. 0699473007. Mosha të jetë 40-42 vjeç.

Jam e interesuar per zotërin 54 vjec qe jeton ne Gjermani i plotesoj te gjitha kushtet. Më njoftoni duke lënë numrin tuaj të telefonit në gazetë.

Jam një vajzë nga Dr. 48 vjeçe beqare, pa histori dashurie, shumë famljare, nuk bëj fëmijë. Vitet kaluan për arsye pretendimesh. Jam 1.62 i gjatë, me trup shumë të rregullt, vajzë qyteti. Kërkoj një zotëri të moshës 48 deri 53 vjeç. Të jetë njeri familjar, i rregullt, serioz, larg alkolit, dhe bixhozit etj. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri të jetë nga Dr. do të ishte më mirë akoma. Pres përgjigje në gazetë.

Jam 37 vjeçe, beqare me shkolle te larte dhe punoj ne Tirane. Deshiroj te lidhem vetem per arsye serioze me nje mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Tek unë do te gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Ai qe e gjen veten ne kete njoftim mund te telefonojë ne nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Përshëndetje jam Eli nga Tirana 40 vjeç simpatike sinqertë me karakter të fortë. Dëshiroj të lidhem me një njeri të mirë për të krijuar familje. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje jam Anja nga Tirana. Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Jam një vajzë e thjeshtë shkodrane, 35 vjeçe, kërkoj një djalë që të jetë deri në moshën 45 vjeç, të njihemi dhe të krijoj familje, të mos ketë vese të këqia, të jetë me punë. Ju lutem mos mashtroni, se ndryshe flisni në telefon, ndryshe na dilni në takim. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë ose në redaksi për të komunikuar.

Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme, dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri, mosha le të jetë 48 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Yllka nga Tirana 53 vjeçe, shumë seiroze, dhe me kulturë qytetare, e kompletuar në çdo drejtim me ekonomi të mirë. Jam e interesuar për një zotëri të jetë i kompletuar dhe i paraqitshëm pa vese të këqia, për lidhje serioze. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Dr. kërkoj lidhje serioze me një zotëri të moshës 50 vjeç vetëm nga Dr. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë 52 vjece me origjinë nga Jugu shumë e zhgënjyer nga jeta e divorcuar banoj ne Tiranë me shtëpi me qera. Jam në kërkim të një personi për një lidhje serioze mosha 55 deri 57 vjec personi të jetë i sinqertë jo mashtrus. Te jet i kulturuar i punësuar me shtëpi e katandi larg cdo vesi të keq larg bixhozit larg alkolit duhanit. Personi që i intereson sms ime mund të lërë numrin e telefonit në gazet. Faleminderit për mirëkuptimin. Ana.

Interesohem ti gjej një shok jete shoqes time Jola, e cila është 35 vjeçe nga Shqipëria e Mesme, e divorcuar, ka kaluar një jetë me shumë vuajtje. Kërkojm një djalë që të ketë si qëllim vetëm martesën të jetë 40 vjeçe e divorcuar, dorë e bardhë të mos ketë fëmijë, të jetë i vuajtur dhe jo mashtrues të mos jetë nga Jugu. Uroj me shpirt të ketë dhe për Jolen një njeri të kalojë jetën me të. Të më kthejë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet vetëm për martesë. Të jetë serioz jo karagjoz.

Jam një zonjë nga Tirana jam e kompletuar me shtëpi pune jam me ekonomi të mirë jam shum simpatike e paraqitshme femër serioze dhe kerkoj një lidhje serioze nga mosha 45 deri 50 vjec te jete i paraqitshem te kete ekonomi te mire me biznes të jetë serioz dhe me karakter. Të mos ketë njeri në ngarkim edhe unë nuk kam. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për të komunikuar.

Jam një vajzë 20 vjeçe me difekt fizik, kërkoj të njoh një djalë me të njëjtin problem, për lidhje serioze. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje! Jam Irsa 39 vjeçe, serioze, modeste, e sinqertë e divorcuar me banim në Tiranë. Dua të lidhem me një mashkull serioz për martesë, ku të jete i kompletuar me kuptimin e plot të fjalës. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Mosha e tij të jetë 39-43 vjec. Respekte.

Jam 40 vjeçe e bukur në pamje dhe në shpirt, kërkoj një shok të më ndihmojë në çdo drejtim. Lini numrin tuaj të telefoni në gazetë për komunikim të mëtejshëm. Bjanka nga Shk.

Përshëndetje jam një zonjë nga Tirana dhe dëshiroj të njoh një zotëri serioz dhe për qëllime serioze. Mosha e zotërisë të jetë 46-48 vjeç, le të ketë dhe një fëmijë, jo për aventurë.

Po e nis këtë njoftim me shpres se do ketë dhe për mua një njeri të kaloj jetën me të. Jam Irina nga Shqiperia e Mesme, e divorcuar, 35 vjeçe. Nuk jam as e bukur as e shëmtuar, kërkoj vetëm për martesë një djalë të jetë i divorcuar jo më shumë se 40 vjeç, të mos jetë as i bukur, as i shëmtuar të mos ketë fëmijë nga martesa e parë, të mos jetë mashtrues, të jetë dorë e bardhë, të jetë nga Shqipëria e Mesme ose Juglindja, jo nga Jugu. Të jetë në punë, të ketë shtëpinë e vet. Kush plotëson këto kushte të këtij njoftimi të lërë numër telefoni në gazetë. E theksoj kërkoj një njeri vetëm për martesë dhe për të kaluar jetën dhe jo për tu tallur. Ju lutem shumë të më kthejnë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet e njoftimit, që është i interesuar vetëm për martesë, jo tallje. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *