Njoftime nga Italia

Me këtë mesazh doja shume te gjeja nje vajzë, vetëm per qellime serioze. Unë jetoj ne Milano të Italisë. Jam 35 vjec e me cdo cilesi te mire qe mund te kete nje djale. Më dërgoni vetem sms si fillim dhe jo kalim apo humbje kohe. Të mos interesuarit jo zile. Për më teper lë nr. tel. 00393298579619.

Përshëndetje, jam Romeo nga Shkodra 28 vjec jetoj ne Itali. Do kisha deshire te njoh nje vajze per qellime serioze. Ky është nr. im ne itali 00393802837188. Ju mirëpres.

Përshëndetje. Jam një djalë simpatik qe jetoj ne Itali prej shume vitesh. Jam interesuar per nje goce të sinqerte e simpatike, ku te kemi nje mirëkuptim te perbashket. Nuk më intereson e kaluara e saj apo problemet e te tashmes. Jam djalë qe di te respektoj një vajzë. 00393248887318.

Ciao jam djale esmer 29 vjec nga Pogradeci dua të lidhem me një vajzë esmere të sinqertë jo genjeshtare nga Mokra ose Librazhdi. Lë nr. tel. 00393662276911. Më dërgoni vetem sms.

Jam një burrë i moshës 55 vjeç pa njeri në ngarkim, kërkoj një grua të moshës 45-50 vjeçe për të krijuar një jetë normale famljare. Jam i punësuar në Itali me të gjitha rregullat italiane. Ju lutem të telefonojnë vetëm ata persona që ju intereson serioziteti. Tel. 00393663174819. Telefononi në çdo orë.

Përshëndetje! Kërkoj një vajzë simpatike dhe inteligjente deri në moshen 35 vjeçe. Lë nr. tel. 00393483729564. Pres sms.

Jam Kleo kam mbaruar juris-prudencen te larten jam 37 vjec dua te njoh nje vajzë shume te rregullt dhe te jete me banim ne Itali dhe te kete synim vetem një lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 00393661157975. Pres sms.

Jam durrsak me banim ne Milano prej 22 vitesh. Kërkoj nje femer për zbavitje jo per martese. Jam 40 vjec i martuar, dhe maksimumi dua të jetë 45 vjece. Nr. tel. 00393934656873.

Jam një djalë 38 vjeç, jetoj në Itali prej 18 vitesh, kërkoj të njoh një vajzë shqiptare për qëllime serioze. Cel. 00393478583566.

Jam nje djale dua te lidhem me nje vajzë qe jeton ne itali dhe te kete mbaruar arsimin e lartë. Unë kam mbaruar juridikun dhe dua nje vajze vetem per qellime serioze. Të më dërgojë sms ajo vajze qe don nje lidhje në këtë nr. cel. 00393510294515.

Jam Fredi nga Elbasani me punë në Bolonja të Italisë, 42 vjeç, kërkoj të njihem me ndonjë zonjë preferoj të jetë nga Elbasani ose Shqipëria e Mesme. Nëse dëshironi ju lë këtë nr. cel. 00393275498564. Ju mirëpresim.

 

Njoftime nga Shqipëria

I përgjigjem zonjës Rita nga Tirana shumë e këndshme dhe me kulturë, në mardhënie pune me ekonomi të mirë që e don shokun e jetës mbi moshen 50 vjeç. Unë që po i drejtohem jam Agroni nga Shqipëria e mesme, nga Marikaj e Tiranës 56 vjeç, gruaja më ka vdekur, kam një djalë dhe ai është i martuar, kam shtëpinë time private, jam i sinqertë pa xhelozi. Nuk e njoh duhanin, alkolin, bixhozin apo mashtrimin. Jam në mardhënie pune, dorë e bardhë, musliman, 1.76 i gjatë, me fizik të mirë, i mbajtur sa mosha ime. Lë nr. tel. në redaksi.

I përgjigjem me shumë sinqeriteti dhe me plot besnikëri zonjes nga Durrësi 48 vjeçe që nuk lind fëmijë. Unë jam Elhami me origjinë nga Shqipëria e mesme, me shtëpitë e mia prej 5 dhomash, jam me një djalë të vetëm dhe e kam të martuar dhe me nanën time. Vetë jam 57 vjeç, gruaja më ka vdekur, shumë i mbajtur saqë mosha ime nuk e tregon. Jam me fizik shumë të mirë, dhe i pastër. Jam armik i bixhozit dhe i alkolit dhe i xhelozisë. Edhe unë ashtu si juve jam në kërkim të një njeriu të mirë me shumë vlera e pastërti, në rast se fjalët tuaja janë të vërteta të sinqerta, telefononi pa ndrojtje. Me mua skeni për tu zhgënjyer, përkundrazi do ngeleni shumë të kënaqur. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0686762786.

Jam nga jugu, banoj në Tiranë, i ve dhe i vetëm me shtëpi me qera, gruaja është shënjëtore e familjes. Jam në mardhënie pune, jam pa asnjë lloj vesi, larg alkolit dhe bixhozit. Kërkoj një grua serioze dhe pa vese të këqia, siç jam dhe vetë. Për lidhje martesore, se jeta qënka shumë e vështirë, jam 57 vjeç. Nr. tel. 0698787160.

Jam një zotëri 49 vjeç me arsim të lartë, dhe me banim në Tiranë. Jam i divorcuar pa probleme, shpresoj të gjej një zonjë me karakter dhe kulturë të mirë. Kjo zonjë mundësisht të jetë me banim në Tiranë, por dhe nga rrethet të ketë një moshë 39-47 vjeç. Dëshiroj një zonjë që të ketë mendje të kthjellët për jetën dhe jo një zonjë me mendje të turbullt. Unë dua të lidhem me një zonjë ku martesa të sjellë lumturi, dashuri, besnikëri dhe shikim përpara. Pres sms në nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Jam një zotëri nga Tirana, me karakter të pastër serioz, jashtë ose larg veseve negative që nuk i përkasin jetës familjare, mosha ime është 59 vjeç. Kërkoj një zonjë që të ketë karakteristika e vese të përafërta me mua. Zonja që vlerëson mesazhin tim të ketë punuar në shtet, të jetë në prag të pensionit, ose porsa të ketë dalë në pension. Shpresoj që mesazhi im të gjejë mirëkuptim. Ju faleminderit. Cel. 0674439589.

Kurre mos thuaj kurre kam kerkuar shume kam gjetur shumë pak aspak tani. Po kerkoj prap shume per te gjetur te paken një grua deri në moshen 48 vjec nese e lexon me shkruaj sms ne 06986ap1aj. Ju pres.

Kerkoj nje lidhje serioze, jam 41 vjec nga Shqipëria e mesme i ndarë para 10 vjetesh me punë stabel punoj pasticier. Jetoj vetem me nenen. E interesuara të më kontaktoj në këtë nr. cel. 0665953490.

Pershendetje! Jam nje djale intelektual, i rregullt, me pune, beqar, 45 vjec nga jugu. Kerkoj nje zonje intelektuale, te sinqerte per lidhje sekrete. Mosha deri ne 60 vjece. Tel: 0674535296.

Përshëndetje vajza, unë qe po ju shkruaj jam Emi 27 vjec jetoj dhe punoj ne qytetin e Beratit. Unë punoj si guzhinjer ne nje lokal por do të kisha shumë deshirë qe te kem nje lidhje martesore te sinqertë me nje vajzë te mirë nga qyteti ose nga fshati. Jam i gjatë 1.54 dhe jam vetëm per lidhje serioze. Numri im kontaktit është: 0665953930. Më dërgoni sms ose zile. Ju mirëpres.

Jam mbi 55 vjeç, me banim në Tiranë me ekonomi e shendet te mire, i ve gruaja më ka vdekur ne aksident. Kërkoj një zonjë per bashkëjetes ose martese. Nuk kam vese negative. Jam intelektual pa kompekse e probleme. Kush e gjen veten këtu të më komunikojë në këtë nr. cel. 0695149574. Faleminderit.

Përshëndetje, jam nje djale 39 vjeç nëqoftëse ka ndonje gocë dëshirë të njihet me mua për qëllime martesore, i lë nr. tel. 0674595551 jo tallje.

Jam një burrë 50 vjeç i divorcuar nga Kucova, e dua te njihem me nje femer te rregull e te tjerat ja leme kohes. Cel. 0685218896.

Përshëndetje jam per nje lidhje serioze me një vajzë mosha 30-35 vjeçe qe ti kete ndodhur fatkeqesi mundesishte te mos kete femijë. Une kame biznesin tim dhe shtepinë time. Për te tjerat flasim në këtë nr. tel. 0mwt1wdgj4.

Jam Tani nga Tirana 39 vjeç me arsim me punë, i gjatë. Më pelqen te njihemi me nje femer pa vese dhe qe i mungon dashuria dhe respekti i një mashkulli. Cel. vod9207229.

Përshëndetje e lë këtë mesazh për të interesuarat, të moshës 50 vjeçe e lart. Të marrin në këtë nr. cel. 069Tgwmw++. Ju faleminderit.

Interesohem per zonjen Jola nga Shqiperia e meseme qe eshte 35 vjec po ashtu dhe per zonjen Irina. Jam 40 vjec nga Kucova kam punen time skam asnje detyrim. Për më shume flasim në këtë nr. tel. 0698690075. Ju mirëpres.

Jam Andi, 29 vjec, sy jeshil, i gjatë, brun, simpatik. Me pelqen te njoh nje femer mbi 30 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 0696764119.

Lë numrin tim per lidhje serioze nuk kam njeri në ngarkim, jam me profesion të mirë, jam 50 vjeç, kush e ndjen të arsyeshme të më marrë në këtë nr. tel. 0699549230 ose të dërgojë mesazh.

Pershendetje jam Tani 39 vjec i divorcuar jo per fajin tim femijë nuk kam punoj dhe jetoj ne Tiranë, kerkoj nje femer per lidhje serioze. Për me teper lë në cel. 0698768995.

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i arsimuar me punë i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë dhe afatgjatë me një zonjë te mire e thjesht e preferoj me mosh te pjekur mosha 38 deri 45 vjece ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Tel. 0698456417.

Pershendetje jam nga jugu 53 vjeç, jam per lidhje serioze, jam i sinqertë i komunikushem i respektushem e besnik larg veseve te keqia. Sjam shumë i bukur por bukurin e kam ne shpirt. Për komunikim lë këtë nr. tel. 0698835351.

I pergjigjem Rites nga Tirana, dhe i lë këtë nr. tel. 0682551035. Jam një i interesuar për ju.

Jam 40 vjeç, dua te lidhem me një vejush ose zonje simpatike me banim ne Tirane që i mungon ose është e pakenaqur nga dashuria dhe deshiron nje lidhje te embel intime pa interes per te kaluar caste ose mbremje magjike. Tel. ose dërgo sms 0674693723.

Përshëndetje. Lexova me vemendje sms e zonjes nga Laci 43 vjece unë jam 49 vjeç dhe i plotësoj te gjitha kushtet qe kerkon zonja 43 vjeçe nga Laci intelektuale. Jam me punë intelektual. Per me tej lë këtë nr. tel. 067gma0ddg.

Jam një djalë banoj në Tiranë, kam shtëpinë dhe punën time, kam dëshirë të njihem me një vajzë për qëllime serioze. Jam 35 vjeç, ju lë nr. tel. në redaksi. Ju faleminderit.

Jam mbi 55 vjeç jam me banim në Tiran me ekonomi e shendet te mire, i ve gruaja më ka vdekur ne aksident. Kërkoj një zonjë per bashkëjetes ose martese. Nuk kam vese negative, jam intelektual pa kompekse e probleme. Kush e gjen veten të më komunikojë në këtë nr. tel. 0698399347. Faleminderit.

Përshëndetje jam nje djal nga Fieri kam deshire te njihem me vajzë e cila ka deshire te me telefonoje në këtë nr. cel. 0699466132.

Përshëndetje jam T. nga Shkodra 42 vjec singel shumë simpatik dhe me trup shumë te bukur. Doja te njihja nje femer per te krijuar nje raport te sinqertë dashurie. Ju mirëpres te interesuarat të më marrin me numer dhe jo privat, tek numri im: 0685169778.

Jam Drita nga Tirana, lë një takim te pallati sportit në Vlorë të mërkurën ora 10-12 paradite në këtë nr. cel. 0698496900.

I përgjigjem vajzes 48 vjeçe nga Durresi qe nuk bën fëmijë dhe i le numer telefoni: 0mw81wdgjg.

Jam një djalë nga Durrësi dua të njihem me një vajzë për qëllime serioze dhe e divorcuar nuk ka problem mosha deri 35 vjeçe. Lë nr. cel. në redaksi.

Unë që po ju shkruaj jam një djalë beqar për momentin, jam 27 vjeç jam nga rrethi i Durrësit, në rast se gjendet ndonjë vajzë me këto rrethana të telefonojë në nr. cel. 0699475610 jo me privat se nuk e hapet për arsye se nuk dua të kaloj kohën me telefona.

Pershendetje zonjes qe kishte shkruar ne gazeten intervista une jam nga Fieri dhe kam te njejtin problem me ju qe nuk bej femije ne qofte se e ndjeni dhe keni deshire te njifemi bashke me shkruani ne kete numer telefoni: 0694339595. Me respekt Andi.

Përshëndetje vajza, jam një djal nga Tirana që interesoem të njihem me ndonjë vajzë për një lidhje serioze. Të interesuarat të dërgojn sms tek ky nr. tel. 069paptgmm, jeni të mirëpritur. Faleminderit.

Jam për një vajzë te sinqertë te sjellshme dhe me kulturë qe jeton ne Tiranë mosha 25-30 vjeç qe preferon nje mik besnik jo te ri qe dhe ta ndihmoj. Cel. vod.clab.0698431830.

Jam 45 vjeç banoj në Durrës që në vitin ‘92 jam verior. I martuar dua te kem nje shoqe ne krah intelektuale, simpatike, elegante top sekret per nje lidhje të gjatë që di te vleresoj nje shoqe te vertet. Stop të përdalurave. Më dërgoni sms si fillim në këtë nr. cel. 0697785254. Faleminderit.

Jam Genti nga Tirana 37 vjec. Dua te lidhem me ndonje vajze simpatike nga Tirana të jete me arsim te lartë. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0686921036.

Pershendetje zonja jam nje zoteri nga jugu 50 vjec kerkoj nje zonje per lidhje serioze jetoj vetem. Fëmijet jane ne jeten e tyre, i premtoj dashuri gjer ne vdekje numri im eshte 0693412645.

Jam Andrea, intelektual nga Tirana, 57 vjec, me pune dhe ekonomi te mire, i ve me dy femije te rritur e te martuar, shume serioz, kerkoj nje zonje per shoqe jete, serioze, mbi 45 vjec, pa femije nga Tirana ose Durresi. Ndërkohe qe plotesoj kerkesat e Yllkes dhe Rites. Lë nr. tel. në redaksi.

Jam Migeli 20 vjeç nga Fieri, kërkoj një vajzë të bukur dhe të sinqertë për lidhje serioze. Lë nr. tel. 0696168297. Me respekt.

Per zonjen nga Durresi lë kete numer tel. O682551035. Jam një i interesuar për ju.

Jam x 36 vjec banues ne Tiranë serioz me punë me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj te lidhem me një zonjë banuese ne Tiranë ose Durres e moshes 24-36 vjece te jetë e sinqertë e mirë. Dua qe lidhja te jetë e paster pa interes top sekrete pa i prishur punë njëri-tjetrit. Cel. 0688236944.

Jam Intelektual nga Tirana, 56 vjec, i ve, me pune dhe ekonomi te mire, teper serioz dhe me sjellje e kulture qytetare, kerkoj nje zonje te moshes 45-53 vjece, pa femije per bashkejetese. Tel 069737AwDJ.

Pershendetje unë qe po ju shkruaj jam nje 38 vjeçar nga nje qytet X banues ne Fier. Jam i divorcuar po ashtu kerkoj te lidhem me nje femer te jete dhe ajo e divorcuar per lidhje serioze të kete moshe 35 deri 38 vjece si fillim per njohje me sms më shkruani ne numrin tim të cel. 0674339595.

Mesazh poetik per femrat e Shqiperise nga une Ervini, 37 vjeç, beqar, nga Tirana; i ëmbël, i dashur, i sinqerte, serioz kur duhet, i sjellshem, romantik, pa komplekse, etj. O femrat e Shqiperise, pra ju o vajzat dhe grate, kur jeni të sjellshme e të sinqerta, ju kam nder mend dite e nate. Ju o femra bukuroshe, pra ju o goca e mami të pelqyera, brune, bjonde, bardhoshe, esmere, e ju me floke të lyera. Ju o zonja e zonjusha të çdo moshe, qe perhere dukeni me të reja se çjeni, me të foluren tuaj të embel e lozonjare, zemren mua shpejt ma rrembeni. Ju o vajza e gra qe shume e mbani veten, e perdite per te kujdeseni, kur vishni funde-fustane, në mendjen time gjithmone mbeteni. Ju o femra moderne e seksi, pra ju o goca e mami qejflie, ju qe në krevat ta beni shume qejfin, por dini mire të jeni dhe amvisa shtepie. Ju o zonja e zonjusha pa komplekse, ra ju qe lidhje serioze ose të fshehte kerkoni, e vetme apo me partner ju qofshit, ate veç me mua mund ta realizoni. Keshtu pra ju o vajza e gra serioze qe s’talleni me meshkujt n’tel, mesazhin tim n’gazete kur ta lexoni, merrni shpejt celularin në dore, e pa nje pa dy numrin tim telefononi. E pas kesaj ju o goca e mami joshese, vishni shpejt nje fund ose fustan, qofte ai i shkurter apo i gjate, dhe ejani direkt të takohemi në Tirane. Ju pres zonja e zonjusha të mira e të dashura me shume dashuri, respekt e kenaqesi në nr. cel. 0695378090 dhe 0682597941.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze. Me respekt Arbri dhe kam këtë nr. cel. 0696931050.

Kerkoj nje femer mosha 20-25 vjece per lidhje miqesore ose per ndarje qeraje. Jam 50 vjec banoj ne Tirane i vetmuar me arsim te larte. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam 38 vjec nga Tirana i divorcuar kerkoj nje lidhje me nje femer te pashme dhe korrekte. Lë nr. cel. 0699552951.

Ekstra përgjigje për ju zonja Rita nga Tirana, po ju lë nr. telefoni në redaksi. Jam larg duhanit, alkolit dhe të gjitha lojrave. Ju garantoj se nuk do zhgënjeheni. Jam i përkushtuar për njeriun e zemrës. Tel. 0699135046.

Jam një djalë serioz 24 vjec i gjat 174. Jam me banim ne itali, kerkoj një vajzë serioze. Për më tepër lë nr. tel. 0682785076. Nuk pranoj zile vetëm telefonata.

I përgjigjem vajzes 48 vjeçe nga Durresi qe nuk bën fëmij po ju le numer telefoni: 0më81ëdgjg.

Jam nje djale me banim ne Tirane. Jam 34 vjec, i arsimuar, 1.75 i gjatë, simpatik, i sjellshem, i kulturuar dhe larg te gjitha veseve te keqija. Kerkoj nje vajze per qellime serioze. Te jete e sjellshme, e kulturuar, larg te gjitha veseve te keqija dhe e perkushtuar per familjen. Per te tjerat duhet te flasim. Pres të më kontaktoni në këtë nr. cel. amcluxiske.

Përshëndetje jam nga Durresi 49 vjec i divorcuar jo per fajin tim dua per lidhje serioze me vajzen nga Durresi ose zonjen e dua të jete e sinqerte sic jam edhe vete. Nr. telefoni në redaksi.

Jam një zotëri tani doja nje lidhje sekrete me një zonjë fierake. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0697780046.

Per Riten nga Tirana që kërkon nje lidhje serioze. Plotësoj kërkesat tuaja. Më dergoni nje sms në këtë nr. cel. 0698237214.

Jam Edi nga Tirana 58 vjeç, pretendoj të gjej një shoqe për bashkëjetesë, kam shkollë të mesme, shtëpi personale dhe jam i punësuar, jetoj vetëm. Pak a shumë kërkoj të njëjtat kushte edhe për shoqen. Tel. 0698974901.

E nderuar vajzë 20 vjeçe që je me difekt fizik, unë jam një prind nga Korça që interesohem për djalin tim që është 25 vjeç, meqënëse je vajzë e mirë, mund të komunikojmë nëpërmjet telefonit bashkë dhe pastaj të komunikosh me djalin. Nr. im është në redaksi.

Jam një zotëri nga Shqipëria e Mesme, kam dëshirë që të njihem me një zonjushë që të ruaj sekretin, që të jetë në moshen 45-50 vjeçe Vlorë dhe unë jam në moshen 56 vjeçare. Pasi mendova të njihem me një zonjushë të nderuar dhe të kaloj një jetë të lumtur. Nga ana ime nuk do i mungojë asgjë, do të jetë e lumtur. Lë nr. tel. në redaksi.

Astriti i vetmuar me banim në Tiranë, interesohem për një zonjë të vetmuar që i mbizotëron ndershmëria mosha 55 vjeçe e lart, ta kem për shoqe të mirë, kafe për të thyer vetminë për kohen e mbetur në këtë jetë. Tel. 042358380.

I pergjigjem Lilit nga Tirana per lidhje serioze jam nga Shkodra 51 vjeç dhe lë këtë nr. tel. 0683351478.

Jam Fitimi nga Lezha mosha 56 vjeç jam ne kerkim per nje bashkeshorteje 47 vjeçe e siper mundesisht pa femije. Le numrin per Yllken dhe vajzën nga Durrësi që nuk bën fëmijë. E interesuara te më telefonojë në këtë nr. cel. 0683305804, 0685290665.

I pergjigjem vajzes Shkodrane 35 vjece qe kerkon nje djale per te krijuar familje dhe mos te kete vese te keqija. Jam nje djale nga Shk. 31 vjec kam mbaruar shkollen e larte per mjekesi. Jam shume i sinqerte, serioz, komunikues, besnik dhe korrekt, jo mashtrues dhe larg veseve te keqija, sepse jam me vlera, idealist dhe me ambicje dhe kam personalitet, karakter dhe intelektual, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, ku mbizoteron respekti qe kam per njerezit, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar për vajze Shkrodane te njihem me ty per te krijuar familje te shendetshme, sepse une pershtatem me shume me moshat me te medha se vetja ime, sepse do te dhuroje shume ngrohtesi, lumturi dhe dashuri te paster, sepse jam tip i qete, i dashur, i qeshur, inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i matur, i pjekur dhe me energji te reja. Më dërgoni sms ose telefononi në këtë nr. cel. 0698169916.

Jam nje zoteri nga Jugu i Shqiperisë 55 vjec, kam paraqitje fizike te mirë, jam 173 i gjatë, me arsim te lartë dhe me edukat personale te mirë. Jam i divorcuar jo per fajin tim, nuk kam detyrime ekonomike, jetoj vetem. Dua nje lidhje serioze, jetesore me nje zonje nga Vlora te jete me paraqitje te mirë e sinqertë mosha deri 48 vjece te mos kete femije. Faleminderit per mirëkuptimin. Mund të më kontaktoni në këtë nr. cel. O695574536.

Jam 44 vjeç i komplentuar ne çdo drejtim. Kërkoj nje zonje me nivel vetem per qejf. Le kete numer tel. 0698949164.

Përshëndetje vajza, jam Genti 30 vjec nga Tirana, dua nje lidhje serioze me nje vajze serioze. Të interesuarat të më marrin tek ky nr. vod3913303.

Përshëndetje, quhem Erti, 31 vjec. Banues dhe rezident ne Dr. i vetëpunesuar, arsim i mesem profesional. Interesohem te njihem dhe te lidh jeten me një vajze mbi 22 vjec, nga qyteti im. Nr. cel. 0698604872.

Per vajzen beqare 37 vjece, me arsim te larte, qe punon ne Tiranë dhe i lë nr. e tel. Vodpuq905r.

Përshëndetje me mungon nje shok qe di te jete i kompletuar dhe te mbaje nje lidhje te bukur. I interesuari te lere vetem sms në këtë nr. cel. 0674591awa.

Përshëndetje, jam 45 vjeç po interesohem per nje femer per qejf të jetë serioze te jetë 35-40 vjeçe me keto kushte. Të mos kete njeri në ngarkim te jete e arsimuar e pashme dhe jo e shendoshe te kete nderin dhe me edukate. Të rrjedhi nga familje fisnike dhe e vuajtur une jam i vete punesuar ne punen time ndihem i kenaqur per te tjerat flasim jo pa numer jo zile. Cel. 06wt19dgjg.

Jam nga Jugu vjec 58 kerkoj të njoh nje zonje te jete e sinqertë e jo mashtruese nga mosha 48 deri 54 vjece. Lë nr. cel. 0695383357.

Kam nevoj të njoh një femer mosha 35-45 vjece. Tel. 0696911721.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri kam deshire te njihem me nje vajzë. Cila ka deshire të telefonojë në këtë nr. tel. 0699466132.

Jam Kujtimi nga Tirana 56 vjec, i ndare jo per fajin tim, jam ne pune shteti, kam shtepi e s’kam njeri ne ngarkim, jam i rregullt e pa vese. Kërkoj për qellime serioze nje grua nga mosha 47-50 vjece. Lë nr. cel. 0674668232.

Për znj. 44 vjeçe nga Jugu dhe për Djanen 47 vjeçe nga Durrësi e divorcuar si dhe kush e ndjen veten në këtë njoftim të më marrë në këtë nr. tel. VOD.2459AAG.

Jam një zotëri nga Korça, kam dëshirë të njihem me një zonjë inteligjente dhe i lë këtë nr. cel. 0685030021.

Shkruaj per nje grua pas moshës 45 vjeçe e lire dhe e disponushme per shoqerine e nje burri, të shuaje vetmine. Më shkruaj sms në këtë nr. cel. vodcl52gg0dw. Ju mirëpres.

Për Vanesen nga Dr. do kisha deshire tju njihja dhe ju siguroj qe jam më se i kompletuar me virtytet qe ju kerkoni. Jam Radi nga Tr. dhe lë këtë nr. cel. vod92301G1. për komunikim.

Përshëndetje une jam Ermali 34 vjec nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonje vajzë per qejf. Unë jam një djale simpatik dhe larg veseve te keqial, singell jam 1.85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike, kam biznes privat. Numri im eshte vdafon klab 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqertë Ermali Lushnje.

Pershendetje une jam Ermali nga Lu. 35 vjec kam deshir te lidhem me ndonje goce per qëllime serioze. Une jam ne pune dhe marr një page te mire, jam me fizik te rregullt 1.85 i gjate. Numeri im eshte voda klab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin. Me respekt Ermali Lu.

Jam Berti nga Durrësi, interesohem për lidhje serioze me ndonjë femër. E interesuara të më dërgojë mesazh në numrin tim 0665774790. Më dërgoni zile nga të gjithë numrat se ju marr vetë më pas. Ju faleminderit.

Jam Muhameti 74 vjeç, lagjia nr. 3 Ibrahim Buzhiqi 27 shtepia ime, tek medreseja. Kërkon të njihet me një grua të jetë e vetme, pa njeri në ngarkim. Të jetojmë sëbashku gjer në fund të jetës. Tel. 2220681.

Për zonjen nga Laçi mosha 43 vjeçe, intelektuale, serioze i lë këtë nr. tel. 0688118519. Jam intelektual dhe tepër serioz, 48 vjeç.

Jam 68 vjeç, kam pension shumë të mirë, kërkoj një grua të moshës për martesë ose bashkëjetesë. Kam ekonomi dhe shtëpi shumë të mirë, jetoj vetëm. Të jetë e sinqertë dhe e rregullt. Kjo vlen dhe për gjithë ato që kanë lënë nr. telefoni në gazetë

Përshëndetje jam nje zoteri nga qyteti bregdetar i Vlores, jam 45 vjec, i divorcuar, me bizneset e mija, pak kohe kam qe banoj ne Shqiperi. Kam qene emigrant prej vitesh, kerkoj nje zonjushë ose zonje mbi 30 vjece te jet e bukur, me cilesi te mira e respektuar dhe e dashur te dije te respektojë familjen, me shkoll te mesme, te tjerat degjohemi. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam Devisi nga Vlora 30 vjec me punë dhe paraqitje te rregullt. Kërkoj nje goce te mire per lidhje serioze. Lë nr. cel. 0697323521.

Te dashura zonja luftojeni vetmin ajo jeten ta nxin luftoni te gjeni njerin qe tju heqe merzine e tju shtoj kenaqesine e bashke me te dhe lumturine qe ta shtyjme pleqerine. Telefononi ketij nr. o697892428.

Jam një djalë nga Berati 30 vjec dua lidhem me ndonje femer per qejf. Për më tepër lë nr. tel. 0698971609 clab.

I përgjigjem Brikenes dhe i lë këtë nr. tel. 0699148849. Jam një i interesuar për ju.

Jam nje zoteri 62 vjeç nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore jam i fese katolike kam shtepine time dhe jam i divorcuar. Nëse deshiron ndonje zonje të më marrin ne tel. ose te me bejne sms ato qe me bejne zile nuk e hapi fare tel. Tel. o68677i65o.

Nëse femrat kerkojne qofte dhe per shoqeri e dëshira pa kufizime e sinqeritet jam unë 35 vjeçari. Jo sms e zile. Ju faleminderit per mirekuptimin. Cel. 0662130307.

Jam nje 43 vjeçar nga Tirana dhe me trup sportiv dhe shume ne forme dhe jam i gjate 1.75 dhe nuk pi duhan dhe as raki dhe nuk jam mashtrues apo aventurier. Problemi im eshte se jam i pa fat se po shkruaj shume here ne gazete dhe nuk po gjej nje femer pa interes se femrat e sotme e kane mendjen vetem tek leku dhe jo te dashuria e mashkullit qe i mungon. Nëqoftëse ka ngelur ndonje femer nga Tirana pa interes te lekut te me bej nje telefonatë se Zoti kur e krijoj njeriun si mashkull femer ishin lakuriq dhe jeta nuk eshte para dhe pasuri por eshte dashuri dhe ngrohtesia e munguar e mashkullit qe ju mungon. Per kujtese ju lutem femres se interesuar te me beje nje telefonatë ose sms. Femra te jete vetem nga Tirana dhe e moshes 45 vjeçe e poshte dhe vetem per ngrohtesi dhe dashuri. Telefoni im eshte i hapur nje dite po dhe nje dite jo. Cel. 0685484683.

Jam Klaudjo 27 vjec nga Tirana, dua te njihem me një zonjë të thjeshte. Ky është nr. im i cel. 0699244492.

Jam nje person i interesuar per Yllken e cila kerkon nje person serioz mbase une i plotesoj kriteret e saj. Lë nr. cel. në redaksi.

 

 

 

Lidhje vetëm për qejf…

Kërkoj një lidhje me një zonjë por tepër sekret. Jam zotëri me origjin nga jugu dhe banoj në Dr. Jam i kompletuar dhe i punësuar. Tel. O67399O444.

Pershendetje zonja jam nga Shijaku kerkoj nje vajze vetëm per lidhje sekrete edhe e martuar nuk ka problem te jete deri 30 vjeçe. Lë nr. cel. në redaksi.

Kerkoj nje mike sekrete te moshës 45 vjeçe e martuar ose nje mik. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. vodcl52gg03w.

Jam Edi nga tirana kërkoj të njoh një femër nga Tirana, lidhje sekrete. Mosha dhe paraqitja ska problem, jam i gatshëm tju përmbush çdo dëshirë që keni. Nuk vendos kufizime, të interesuarat të më kontaktojnë në këtë nr. tel. 0698427151.

Kerkoje të njoh një zonjë për lidhje të fshehtë dhe sekrete. Lë këtë nr. cel. 0674403325. Më dërgoni sms ose telefononi.

Jam nje burrë i martuar nga jugu me banim ne Tirane 44 vjec kerkoj nje lidhje me nje zonje serioze qe te dij te ruaj sekretin per nje lidhje te gjate dhe te qendrushme. Cel. 0698gwwp0w.

Jam per nje lidhje te fshehte me një zonjë dhe kam këtë nr. tel. 0683615560. Më dërgoni sms ose telefononi.

Kerkojm një femer të sinqertë e sekrete që ka dëshirë të ketë shoqëri e të kaloj caste të bukura me një cift. Dërgoni sms ose telefononi në kete nr. 0674339715. Vetem femra të sinqerta, stop të tjerat.

Kërkoj një lidhje me një zonjë por tepër sekrete. Jam një zotëri me origjin nga jugu dhe banoj në Dr. Jam i kompletuar dhe i punësuar. Për më tepër lë nr. tel. O67399O444.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *