Nora Muçaj po rikthehet me projekt të ri muzikor të cilin e ka publikuar sot.

Një këngë e bukur, baladë, që po pëlqehet shumë nga publiku shqiptar pasiqë këngëtarja si duket i ka munguar skenës me projekte të reja.

Artistja dje kishte zbuluar pak nga videoklipi i saj në Instagram, ku shfaqej me fustan të zi.

Lotët me ti ble, titullohet hiti me të cilin e ka nisur mbarë vitin Nora, por për të mos u ndalur me kaq.

Projektin e ka punuar Chipsi dhe klipi nga Urban Films, kurse në Youtube është publikuar tek Faber Media.

Nora Muçaj publikon baladën e re, rikthim në skenë pas shumë vitesh

Nora Muçaj po rikthehet me projekt të ri muzikor të cilin e ka publikuar sot.

Një këngë e bukur, baladë, që po pëlqehet shumë nga publiku shqiptar pasiqë këngëtarja si duket i ka munguar skenës me projekte të reja.

Artistja dje kishte zbuluar pak nga videoklipi i saj në Instagram, ku shfaqej me fustan të zi.

Lotët me ti ble, titullohet hiti me të cilin e ka nisur mbarë vitin Nora, por për të mos u ndalur me kaq.

Projektin e ka punuar Chipsi dhe klipi nga Urban Films, kurse në Youtube është publikuar tek Faber Media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *