Jam X nga rrethinat e Shqipërisë së mesme të rrethit Durrës, afër bregdetit si gjiri i Lalzit, Bashkia Shijak, vendbanimi Maminas, jam 58 vjeç, gruaja më ka vdekur, kam 3 fëmijë të tre të martuar të stabilizuar pa njeri në ngarkim, me shtëpiat e mia private, 6 dhoma me 2 hyrje, jetoj vetëm me nënën time pensioniste, jam në mardhënie pune, dorë e bardhë mysliman 1.76 i gjatë, shumë i mbajtur saqë mosha ime nuk tregon për sa kam vërtetë. Jam vese si duhani, alkoli, bixhozi etj. gëzoj një shëndet të pastër e të plot, trup sportiv, jam i ndershëm, i sinqertë, i çiltër, transparent, besnik me shumë besë. Kërkoj një partnere të moshës 46-50 vjeçe pa vese sikur jam dhe unë vetë. Ky mesazh është edhe për një grua, me emrin Alketa, meqë me mua i ka humbur komunikimi. Cel. 0682992306.

Jam një burrë 50 vjeç nga Tirana, kërkoj të lidhem në mënyrë të fshehtë me një femër nga Shqipëria e mesme që ta ndihmoj, jo mashtrime, deri në moshen 45 vjeçe. Cel. 0665239641.

I përgijgjem X nga Shqipëria e mesme, Luljetes nga jugu banuese në Babrru të Tiranës. Unë jam njeri pa vese të këqia si duhani, alkoli, bixhozi, mashtrimi etj. Jam 57 vjeç, më ka vdekur gruaja, kam dy vajza dhe një djalë të vetëm të martuar të gjithë dhe të stabilizuar në emigrim. Unë jetoj vetëm me nënën time pensioniste, me shtëpitë e mia 6 dhoma, jam dorë e bardhë, mysliman, 1.76 i gjatë, i vetëpunësuar, në mardhënie me punën, e theksoj dhe një herë për martesë ose bashkëjetesë si të dojë zonja Luljeta. Nuk kam asgjë në ngarkim. Kam qëllime serioze. Cel. 0699600987.

Jam një zotëri 50 vjeç me banim në Tiranë, dhe me origjinë nga jugu. Jam me arsim të lartë dhe i punësuar në një institucion të rëndësishëm. Kam disa vite që jam i divorcuar jashtë vendit dhe arsyeja ishte mospërputhja e karakterit dhe mosqënia e një njeriu ideal. Dëshiroj të lidhem me një zonjë mosha 42-50 vjeçe për qëllime martesore e cila të jetë e sinqertë, serioze dhe e komunikueshme. Gjithashtu mundësisht kjo zonjë të jetë e urtë, e sjellshme, korrekte dhe e dashur. Shpresoj të mos zhgënjehet dhe të besoj se mund t’ja arrij qëllimit që dëshiron por pa “lukse moderne”. Pres mesazh në këtë nr. cel. 0665395087.

Jam një zotëri nga Tirana mosha ime është 60 vjeç, njeri me vese të mira, përsa i përket jetës familjare, e bashkëshortore, nuk kam njeri në ngarkim. Shpresoj që ndonjë zonjë që mund ta vlerësojë mesazhin tim të ketë tipare të përafërta me të mijat. Tek unë do të gjejë gjithshka që ëndërron, për atë pjesë jete që na ka mbetur. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim nga dikushi. Cel. 0673749204.

Jam nga Tirana 50 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër për lidhje serioze. Cel. 0665495923.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, dua të njoh një zonjë që i ka vdekur burri apo që e ka burrin e vjetër. Kush e ndjen mungesën e një dashurie të fshehtë të më telefonojë. Të jetë nga mosha 50-60 vjeçe, me mua do të ngeli e respektuar. Cel. 0673213073.

Jam një i vetmuar nga rrethi i Shkodrës, kërkoj një grua të moshuar nga mosha 60 vjeçe e sipër në gjëndje të mirë shëndetësore e pastër, e sinqertë, e dashur, se ashtu jam dhe vetë. Kjo thirrje është për të gjitha të interesuarat nga Shkodra gjer në Lezhë. Tel. 0673233874. Me nderime i vetmuari.

Jam një intelektual me banim në Tiranë, i gjatë i komunikueshëm pa vese të këqia, në gjëndje të mirë ekonomike, jetoj vetëm. Dua të lidhem me një zonjë të jetë e rregullt dhe disi e paraqitshme, lidhja të jetë serioze për të kaluar jetën. Zonja të jetë e lirë dhe pa preokupime. Pres telefonata në këtë nr. tel. 0684174431.

Jam Agroni i moshës 58 vjeç, me aktivitet tregëtar, me banim në Tiranë. Kërkoj të lidhem me një zonjë të moshës 50-55 vjeçe me banim në Tiranë, për një lidhje të qëndrueshme. Të jetë e paraqitshme, të gëzojë shëndet të plotë e komunikueshme, të ruaj sekretin, e ftoj zonjën të telefonojë në nr. tel. 0697672436 nga ora 9.30-12.00 paradite. Zonja të jetë e ëmbël dhe e dashur.

Jam një i ve 62 vjeçar me banim në Tiranë, i rregull i qetë pa vese të këqia si alkoli, duhani bixhozi etj. Jetoj i vetëm në shtëpinë time, dua të lidhem me një zonjë mbi 50 vjeçe të jetë e rregullt dhe pa preokupime të tjera në mënyrë që të jetë sa më e lirë për një lidhje deri në vdekje. Cel. 0686922834.

Pershendetje dua nje lidhje me nje zonje te jete tek te dyzetat. Per me shum te me dergoje sms në këtë nr. cel. vodmam0j0g.

I pergjigjem zonjushes qe po kalon nje periudhe te veshtire, pas nje zhgenjimi dhe ishte e interesuar per nje person te thjeshte e te sinqerte nga mosha 45-55 vjec, (une nuk jam Arjani). Ju le nr. amcdm1mm00.

I pergjigjem Redones 32 vjece, qe eshte me pune te mire dhe pamje fizike, qe deshiron te njohe nje mashkull, qe ta kete prane, e te krijoje nje familje te shendoshe. Jam nje djale nga Shkodra 32 vjec me arsim te larte per Infermjeri. Jam i sinqerte, i ndershem, punetor e serioze, jam i pashem dhe i kuruar, i komunikueshem, fisnik dhe i perkushtuar ne familje, jam besnik dhe korrekt, me shume vlera, parime dhe me ambicje, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar te lidhem per qellime serioze me ty Redona, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri te sinqerte dhe pasionante. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, inteligjent, i mencur, i afte, i zgjuar, i shkathet, argumentues dhe me energji te reja. Redona me telefono dhe nr. im është ky: 0673377315.

Përshëndetje, jam një zotëri i divocuar 41 vjeç, me banim në Laç, i interesuar për një lidhje serioze me një zonjë të sinqertë. E interesuara le të më telefonojë në këtë nr. 0699838051.

Pershendetje jam Geri 29 vjec nga Korca me banim ne Zvicer dua te lidhem me nje vajze serioze te sinqerte per seriozisht. Të jete vetem nga rrethi i Korces. Lë këtë nr. cel. 0675217858.

Pershendetje une jam Albani nga Lushnja, 35 vjec jam me permasa te rregullta fizike. Jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam 1 pune timen jam large veseve te keqia. Lë këtë nr. cel. Vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri Albani Lu.

Pershendetje, jam X person nga Tirana 41 vjeç kerkoj nje femer të së njëjtes moshe te jete e mire dhe e mbajtur ne te gjitha drejtimet. Per me teper po le numrin tim te telefonit: 0672055003. Faleminderit.

Une qe po shkruaj jam nje emigrant nga veriu. Jetoj prej shume vitesh ne Greqi ne Selanik, jam 40 vjec i zhgenjyer nga dashuria. Kërkoj ndonje femer te sinqertë nga mosha 30 deri 40 vjeçe te kete bese dhe te dije te ruaj sekretin per nje lidhje te fshehte dhe top sekret. Po besove tek Zoti dhe tek ndjenjat me telefono ose dërgo sms ne kete numer telefoni: 0684159038 nuk do zhgenjehesh. Megjithese kesaj fjale i ka ra vlera sepse e thone te gjithe meshkujt perfshire edhe mashtruesit.

Pershendetje, jam Toni nga Fieri shumë simpatik dhe shumë i pashem. Jam 36 vjec por moshen nuk e tregoj fare. Jam i sinqerte serioz dhe shum i komunikushem. Për më tepër po le nr. tim per Eren nga Tirana që është 26 vjeçe. Cel. 0698721346.

Jam i interesuar për Herten nga jugu që banon në Tiranë, jam i kompletuar, të lutem po lexova këtë mesazh më kthe një sms në këtë nr. cel. 0686699940.

Le nr. tim vetem per Anen nga Permeti qe folem me nr. privat. Të lutem me dergo nr. ne 0683872824. Falemderit.

Jam nje djale 28 vjec nga Tirana, kam deshire te njoh nje vajze te sinqerte per lidhje serioze. Nr. im është: 0699244492.

Jam Beni 52 vjeç, i përgjigjem zonjes 53 vjeçe. Tek unë do gjeni atë që ju mungon dhe ju lë këtë nr. cel. 06tdtwmat8.

Përshëndetje vajza. Jam nje djal 39 vjeç nga Vlora dhe jam i divorcuar. Kërkoj te njihem me nje vajzë deri në moshen 35 vjeçe, te jete e mire te dij te respektoje familjen te jete e vuajtur ne jetë! Cel. 0698954916. Ju faleminderit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *