Sot (e hënë) shënohet Shën Valentini apo Dita e të Dashuruarve.
Është pikërisht dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave e surprizave të ndryshme.
Dhe më këtë rast befasitë, dedikimet romantike nuk munguan as nga të njohurit shqiptarë, të cilët përmes rrjeteve sociale zgjodhën fotografitë e përbashkëta për të uruar partnerin/en.
Një prej tyre ka qenë edhe modelja shqiptare e njohur anembanë trojeve tona dhe jashtë tyre Aninna Ninna e cila duket shumë e dashuruar. Pranë fotos së dy duarve ajo ka shkruar një përshkrim zemre të cilin ne po e publikojme pak me poshtë duke qenë se na bëri përshtypje dedikimi i ndjerë i Aninnës. Kujtojmë se modelja e njohur ka bërë sukses me përfaqësimin e Kosovës në Miss Eco International në Egjipt. Ndërkohë, bukurosheb bukuroshen tonë e pret një rrugëtim edhe më o bukur në Miss Interglobal ku konkurron me vajza nga i gjithë globi! I urojmë modeles sonë suksese dhe lumturi në dashurinë që po jeton.!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *