Shënim

Njoftimet tuaja mund t’i dërgoni në numrin e telefonit +355698872142, në whatsapp në të njejtin numër, në faqen tonë në facebook  Gazeta Intervista ose në instagram në @intervistaal. Njoftimet që vijnë me mesazhe në rubrikën “Vajzat kërkojnë djem”, nuk publikohen në rastet kur numri dërgues është i ndryshëm nga ai i lënë për njoftim.

Jam një vajzë që jetoj në Itali, e divorcuar 30 vjeçe kam një fëmijë,  kërkoj nje mashkull për të krijuar familje theksoj të jetë i interesuar vetëm për për martesë! Kush mendon të jetë i tillë të më kontaktojë në ketë adrese  emaili beki.05.08@live.com

Jam e interesuar ti gjej një shok jete vajzës se dajës. Është 39 vjece, ka qenë njëherë  e fejuar dhe jan ndarë. Ka arsim të mesëm dhe kërkon një djalë me qëllimin e vetëm martesën, jo për aventura. Djali të jetë i divorcuar ose i ve, të mos ketë fëmijë fare, të jetë deri 45vjeç. Të jetë puntor, familjar të jetë njeri i mirë sic është ajo. Djali të jetë në SHqipëri ose jashtë, s’ka pretendime. Nëse ka ndonjë të interesuar të  lerë nr tel në gazetë. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Drita nga Kruja, 63 vjeçe, pa fëmijë, burri nuk jeton më. Jam simpatike, e mbajtur, kam pension dhe ekonomi të mirë.Kërkoj një partner me cilësi të mira, i arsimuar, me paraqitje, 63-66 vjeç. Të interesuarit të marrin numrin në redaksi.

Jam një vajzë 58 vjeçe, as e fejuar as e martuar, për arsye familje, Jam me origjinë nga fshatrat e Durrësit, banoj në Fushë-Krujë, me arsim profesional, e punësuar dhe me moral shumë të lartë. Kërkoj një zotëri të mirë dhe të kulturuar , i punësuar dhe mos ketë njeri në ngarkim dhe të jetë shumë familjar, të mbizotërojë kultura dhe edukata. Të ketë shtëpinë e tij personale dhe mos jetë i varur nga fëmijët. Të jetë 57-60 vjeç, beqar mundësisht ose  i vetmuar dhe të ketë paraqitje të mirë. Kush është  i interesuar të më marrë cdo ditë rreth orës 19:00 për asye pune. Ky është numri im 0697609770

Përshëndetje, jam Anisa nga jugu 49 vjeçe, e punësuar në shtet, me arsim të lartë, 165 e gjatë, katolike. Dua të njoh një zotëri të pamartuar më parë, me punë dhe ekonomi të mirë, pa vese, të gjatë dhe ti përkasi moshës 55-57 vjeç. Faleminderit

Jam një zonjë nga Elbasani 41 vjeçe, jam e divorcuar dhe kam një djalë 10 vjeç. Kërkoj një njeri për të krijuar familje. Do më pëlqente që zotëria të jetoj në Gjermani, Zvicër apo Austri. Kush është i interesuar numrin tim e gjen në redaksi.

Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam

intelektuale, shumë aktive në jetë,  banuese në Tiranë, kërkoj një person ku të

rrugëtojmë së bashku gjatë gjithë jetës tonë. Personi duhet të jetë nga mosha 42-50

vjeç, të jetë me banim në USA, Zvicër ose Angli, të jetë sportiv, aktiv. Kontakti im është ekoci1975@gmail.com

Përshëndetje, jam një zonjë 62 vjeçe me arsim të lartë, grua e ve, pensioniste dhe me fëmijë të martuar. Kërkoj një person pa problem dhe preokupime që të jetë i moshës time. Kush e ndjen veten Brenda këtij mesazhi të më telefonoj numrin qw gjen nw redaksi.

Përshëndetje, dua të lidhem me një person simpatik dhe intelektual për martesë. Jam e divorcuar. Me respekt Gilda

Përshëndetje, jam një zonjë 52 vjeçe, pa problem, jetoj në Elbasan dhe kërkoj një lidhje serioze. Zotëria të mos jetë i martuar dhe ti përkasi moshës 48-52 vjeç. Zotëria të jetë i punësuar dhe larg veseve. Numri im është ky: 0696898969. Faleminderit për mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam Frida me origjinë nga jugu. Jetoj dhe punoj në Tiranë. Jam femër e kompletuar në të gjitha drejtimet. Jam e mbajtur dhe tip trendi, ekonominë e kam të mirë dhe kam biznesin tim. Kërkoj lidhje serioze me një zotëri që ti përshtatet kushteve të mia, të jetë i paraqitshëm dhe me kulturë qytetare. Mosha e tij të jetë 60 vjeç. I interesuari të lërë numrin në redaksi Faleminderit!

Respekt për stafin tuaj. Unë që po ju shkruaj jam nga një qytet i veriut, jam e ndarë nga burri, kam fëmijë të cilët janë të rritur. Nëse dikush mendon se është i sinqertë, familjar, mosha mbi 53 vjeç, të jetë jashtë shtetit unë e mirëpres. Jam e rregullt  dhe familjare, mosha ime është mbi 45 vjeçe. Numri im i telefonit është:nw redaksi

Përshëndetje Intervista! Unë që po ju shkruaj jam një 45 vjeçare. Nëpërmjet gazetës tuaj dua të njihem me një zotëri nga mosha 47-52 vjeç që të mos ketë vese si alkooli apo duhani. Të jetë beqar ose i ve dhe jo i divorcuar. Të jetë punëtor dhe familjar, mundësisht të jetë jashtë shtetit dhe me dokumenta. Me respect Dona

Jam Eni nga Elbasani. Jam femër e kompletuar nga të gjitha anët. Mosha ime është 50 vjeç dhe dua një njeri të mirë, me kulturë, të jetë i paraqitshëm dhe me ekonomi të mirë. Mosha jo më shumë se 55 vjeç.

Përshëndetje, jam Ina simpatike, e sinqertë dhe serioze. Jam në kërkim të një personi serioz e të sinqertë për një lidhje serioze. Kush është i interesuar të më kontaktoj në numrin tim të telefonit: 0684877698

Përshëndetje Intervista, unë që po ju shkruaj jam një zonjë rreth 42 vjeçe e divorcuar për shkak të xhelozisë tepër të lartë që kishte ai dhe mbi të gjitha nuk mund të bëj fëmijë me të për arsye se i dolën analizat shumë keq dhe kërkoj një person të moshës  43-50 vjeç vetëm për qëllime serioze e për të krijuar familje. Unë jetoj vetëm me nënën. Kush është i interesuar të më marri në numrin e telefonit në redaksi.

Përshëndetje, jam Bora nga Elbasani. Shkruaj  vetëm për qëllime serioze. Unë kam një problem që çaloj pak. Jam 33 vjeçe dhe e pa fejuar më parë. Të interesuarit të lënë numrin

Përshëndetje! Kërkoj të njihem për qëllime serioze me një person 45-50 vjeç. Të jetë larg veseve, i qetë, i komunikueshëm dhe i qëndrueshëm nga ana ekonomike. Unë jam me arsim të lartë dhe në marrëdhënie pune. Për më tepër po lë kontakt adresën e emailit  pamelaela06@gmail.com

Përshëndetje, dua të njihem me një djalë 30 vjeç nga Përmeti. Për më shumë shkruani në gazetë dhe ju përgjigjem.Vetëm njerëz seriozë. Klaudia

Përshëndetje. Jam Lela 53 vjeç, e ve me dy fëmijë të rritur. Jam e interesuar për Myslymin 62 vjeç. Faleminderit.

Jam në kërkim të një intelektuali 62 vjeçar që të jetë i lirë për martesë ose bashkëjetesë si dhe ideal në të gjitha drejtimet. Unë jam nga Tirana dhe plotësoj kushtet e një femre të përsosur. Me respekt Rudina

Përshëndetje, jam një zonjë 34 vjeç, me dy fëmijë, e divorcuar dhe kërkoj një lidhje secrete me një zotëri të komunikueshëm, të mirë, të qetë, të dij të respektoj femrën dhe të më gjendet pranë ekonomikisht. I interesuari të më dërgoj sms në numrin tim që e kam lënë në redaksi

Jam një zonjë 55 vjeçe, banoj në tiranë dhe kerkoj një zotëri, krysisht tek Uzina Traktori, mosha mbi 60 vjeç dhe që është i vetmuar. Tel 0688798321

Jam Evita, 34 vjeçe, jetoj prej shumë vitesh në Athinë dhe kërkoj një lidhje serioze me një djalë i cili të jetë serioz, pa vese dhe me vese ashtu siç jam edhe vetë. Numri itelefonit +306993239535

Përshëndetje, jam Marjeta 52 vjeçe nga Vlora. Jam e ve me dy fëmijë të rritur. Kërkoj një bashkëudhëtar në jetën time që të jetë 53-58 vjeç. Lini numrin tuaj në redaksi Faleminderit

Jam Zhaneta nga Shqipëria e mesme e divorcuar, 39 vjeçe. kerkoj nje djal per lidhje serioze me qellim martesen.te jet jo me shum se 45 vjec i div ose i ve te mos ket femije fare.te jet nga el tr dr lu br qofte dhe emigrant po mi te gjitha te jet njeri i mirë se e tillë jam dhe vetë. Jo mashtrusat se na myten na zunë frymën.Kujt i int njoftimi im te lej nr tel ne gazet jo redaksi. E theksoj lidhje vetëm per martesë e jo lidhje sekrete. Zhani

Përshëndetje, jam nga Shkodra 45 vjeçe, Jam divorcuar para shumë viteve. Jam me dy fëmijë të rritur. Do doja të njihja një njeri të divorcuar ose që i ka vdekur gruaja por që jeton jashtë shtetit. Ky është numri im: 0675909524

Përshëndetje, unë jam një zonjë që interesohem për kunatën time. Ajo është 43 vjeç dhe para disa vitesh ka qenë pak kohë e fejuar e i fejuari i vdiq në një aksident e kjo shpëtoi por ngeli me një difekt të vogël në këmb që nuk bie fare në sy. Kërkojmë një njeri të përshtatshëm për të. Duam që zotëria të jetoj jashtë shtetit dhe ska problem nëse ka një fëmijë, mjafton të jetë mirë nga gjendja ekonomike dhe të jetë nga mosha 45-48 vjeç. Ky është numri i telefonit: 0696177832. Ju lutem mos merrni kot.

Jam një zonjë nga Tirana dhe dua të lidhem me një burrë të ve vetëm në Itali deri në moshën 60 vjeç.

Përshëndetje, jam Ada nga Tirana, intelektuale, familjare, serioze, e pavarur, e divorcuar dhe simpatike. Unë rrjedh nga një familje shumë e nderuar dhe jam e interesuar të njihem me një zotëri me cilësi positive, puntor, të përgjegjshëm, familjar dhe të moshës 37-42 vjeç që i përshtatet karakteristikave të mia për qëllime serioz.

Jam një zonjë rreth të 50-ave dhe kërkoj punë në çdo vend të Europës. Kush ka mundësinë të më ndihmojë unë jam e lirë dhe jetoj në Athinë me dokumenta të rregullta.

Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe, pasi bashkëshorti më ka vdekur. Dëshiroj të lidhem me një zotëri të vërtetë nga Kosova ose Maqedonia. Dëshiroj që të jetoj në Shqipëri nëse do ishte e mundur sepse për arsye familjare, nuk mund të largohem nga Shqipëria.Nuk është problem mosha, rëndësi ka të jetë njeri i mirë. Për më shumë hollësi mund të flasim edhe në telefon. 0697599691

Jam një zonjë 45 vjeçe, shumë simpatike, me trup të rregullt. Kërkoj një shok që të më mbështesë e të më mbrojë nga çdo anë, pasi edhe jeta nuk shtyhet pa një mashkull. Të jetë jashtë shtetit dhe më pëlqen të jetë mbi moshën time. Lini numrin tuaj në redaksi. Liliana

Përshëndetje, dua të krijoj një lidhje me një mashkull deri në 50 vjeç. Të interesuarit të shkruajnë në gazetë dhe të lënë numrin. Faleminderit

Jam një zonjë e divorcuar dhe kërkoj një njohje me një zotëri, të jetojë në Durrës ose Tiranë, të jetë deri në 47 vjeç. Nr telefoni 0696320872

Do dëshiroja të njihja për martesë një zotëri me cilësitë më të mira, me shtëpi dhe ekonomi shumë të mirë, të gjatë, jo më shumë se 58 vjeç. Unë jam 49 vjeçe, me karakter de cilësi shumë të mira, me arsim të lartë. Nëse dikush është i interesuar numrin e gjen në redaksi.

Jam Ina nga Tirana, jam e interesuar për një lidhje serioze dhe jo gënjeshtra, nëse ka ndonjë person që të jetë po nga Tirana, mosha të jetë deri në 45 vjeç, unë jam 40 vjeçe. Ju lutem lini numrin në gazetë. Ina

Përshëndetje, jam Monika 47 vjeç nga Fieri. Martesa ime nuk ka shkuar mirë ndaj dhe unë jam në kërkim të një lidhjeje sekrete me një zotëri të mirë që ta kem afër gjithmonë dhe të më kuptoj se sa vuaj. Kush është i interesuar të më marr në numrin tim të telefonit: 0696597653

Përshëndetje jam Dona, 45 vjeç, më është përgjigjur një zotëri por nuk ka lënë numër kontakti. I lutem të lë numrin në gazetë.

Përshëndetje, jam Ornela 24 vjeç nga Tirana, aktualisht  po mbaroj fakultetin e dytë. Kam trup super të bukur dhe jam shumë simpatike. Kërkoj një mashkull që të jetë në gjendje ekonomikisht shumë të mirë duke patur parasysh që po mbaroj të dytin universitet dhe s’gjej punë e përveç kësaj kam mamanë shumë sëmurë. Mosha e tij të jetë nga 30-50 vjeç dhe të jetë shumë i pastër. Kontakti im është: ornelazeneli92@gmail.com. Faleminderit

Përshëndetje, jam Aida një zonjë që i ka vdekur burri dhe po jetoj një jetë shumë të vështirë me fëmijët e mi. Unë jam 49 vjeçe dhe dua një lidhje shumë sekrete me një zotëri të mirë siç jam edhe vet. Dua që ai të më ndihmoj nga ana Ekonomike. Nëse ka të interesuar të lënë numrin në gazetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *