Njeriu më i dashur në jetën e Adalenës ose siç e quan ajo “babaka” ka pasur ditëlindjen dhe ajo e ka uruar përmes rrjeteve sociale me një urim sa special aq edhe prekës.Ja çfarë shkruan ajo:
“Babushka imeeeee!!! Gezuar Ditelindjen!!Faleminderit per per perkahjen,durimin,zenkat, keshillat,dashurin,perkedheljet. Kemi qene bashke ne cdo te mire e te keqe,e keshtu do jete deri ne fund. I vetmi qe me kupton pa folur,ma kupton merzin,genjeshtren 😛😛😛😂😂😂,lumturine. Te te them pleqeri te mbare do te ngeli hatri(je bere me facebook tani me lexon postimet 🤣🤣🤣🤣). Jete sa me te gjate pranë nesh!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *