Përshëndetje, jam Anisa nga jugu 49 vjeçe, e punësuar në shtet, me arsim të lartë, 165 e gjatë, katolike. Dua të njoh një zotëri të pamartuar më parë, me punë dhe ekonomi të mirë, pa vese, të gjatë dhe ti përkasi moshës 55-57 vjeç. Faleminderit

Respekt për stafin tuaj. Unë që po ju shkruaj jam nga një qytet i veriut, jam e ndarë nga burri, kam fëmijë të cilët janë të rritur. Nëse dikush mendon se është i sinqertë, familjar, mosha mbi 53 vjeç, të jetë jashtë shtetit unë e mirëpres. Jam e rregullt  dhe familjare, mosha ime është mbi 45 vjeçe. Numri im i telefonit është: 0698649993 Faleminderit

Përshëndetje Intervista! Unë që po ju shkruaj jam një 45 vjeçare. Nëpërmjet gazetës tuaj dua të njihem me një zotëri nga mosha 47-52 vjeç që të mos ketë vese si alkooli apo duhani. Të jetë beqar ose i ve dhe jo i divorcuar. Të jetë punëtor dhe familjar, mundësisht të jetë jashtë shtetit dhe me dokumenta. Me respect Dona

Jam e interesuar ti gjej një shok jete vajzës se dajës. Është 39 vjece, ka qenë njëherë  e fejuar dhe jan ndarë. KA arsim të mesëm dhe kërkon një djalë me qëllimin e vetëm martesën, jo për aventura. Djali të jetë i divorcuar ose i ve, të mos ketë fëmijë fare, të jetë deri 45vjeç. Të jetë puntor, familjar të jetë njeri i mirë sic është ajo. Djali të jetë në SHqipëri ose jashtë, s’ka pretendime. Nëse ka ndonjë të interesuar të  lerë nr tel në gazetë. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Drita nga Kruja, 63 vjeçe, pa fëmijë, burri nuk jeton më. Jam simpatike, e mbajtur, kam pension dhe ekonomi të mirë.Kërkoj një partner me cilësi të mira, i arsimuar, me paraqitje, 63-66 vjeç. Të interesuarti të marrin numrin në redaksi.

Jam Eni nga Elbasani. Jam femër e kompletuar nga të gjitha anët. Mosha ime është 50 vjeç dhe dua një njeri të mirë, me kulturë, të jetë i paraqitshëm dhe me ekonomi të mirë. Mosha jo më shumë se 55 vjeç.

Përshëndetje, jam Ina simpatike, e sinqertë dhe serioze. Jam në kërkim të një personi serioz e të sinqertë për një lidhje serioze. Kush është i interesuar të më kontaktoj në numrin tim të telefonit: 0684877698

Përshëndetje Intervista, unë që po ju shkruaj jam një zonjë rreth 42 vjeçe e divorcuar për shkak të xhelozisë tepër të lartë që kishte ai dhe mbi të gjitha nuk mund të bëj fëmijë me të për arsye se i dolën analizat shumë keq dhe kërkoj një person të moshës  43-50 vjeç vetëm për qëllime serioze e për të krijuar familje. Unë jetoj vetëm me nënën. Kush është i interesuar të më marri në numrin e telefonit në redaksi.

Përshëndetje, jam Bora nga Elbasani. Shkruaj  vetëm për qëllime serioze. Unë kam një problem që çaloj pak. Jam 33 vjeçe dhe e pa fejuar më parë. Të interesuarit të lënë numrin

Përshëndetje! Kërkoj të njihem për qëllime serioze me një person 45-50 vjeç. Të jetë larg veseve, i qetë, i komunikueshëm dhe i qëndrueshëm nga ana ekonomike. Unë jam me arsim të lartë dhe në marrëdhënie pune. Për më tepër po lë kontakt adresën e emailit  pamelaela06@gmail.com

Përshëndetje, dua të njihem me një djalë 30 vjeç nga Përmeti. Për më shumë shkruani në gazetë dhe ju përgjigjem.Vetëm njerëz seriozë. Klaudia

Përshëndetje. Jam Lela 53 vjeç, e ve me dy fëmijë të rritur. Jam e interesuar për Myslymin 62 vjeç. Faleminderit.

Jam në kërkim të një intelektuali 62 vjeçar që të jetë i lirë për martesë ose bashkëjetesë si dhe ideal në të gjitha drejtimet. Unë jam nga Tirana dhe plotësoj kushtet e një femre të përsosur. Me respekt Rudina

Përshëndetje, jam një zonjë 34 vjeç, me dy fëmijë, e divorcuar dhe kërkoj një lidhje secrete me një zotëri të komunikueshëm, të mirë, të qetë, të dij të respektoj femrën dhe të më gjendet pranë ekonomikisht. I interesuari të më dërgoj sms në numrin tim që e kam lënë në redaksi

Jam një zonjë 55 vjeçe, banoj në tiranë dhe kerkoj një zotëri, krysisht tek Uzina Traktori, mosha mbi 60 vjeç dhe që është i vetmuar. Tel 0688798321

Jam Evita, 34 vjeçe, jetoj prej shumë vitesh në Athinë dhe kërkoj një lidhje serioze me një djalë i cili të jetë serioz, pa vese dhe me vese ashtu siç jam edhe vetë. Numri itelefonit +306993239535

Përshëndetje, jam Marjeta 52 vjeçe nga Vlora. Jam e ve me dy fëmijë të rritur. Kërkoj një bashkëudhëtar në jetën time që të jetë 53-58 vjeç. Lini numrin tuaj në redaksi ose gazetë. Faleminderit

Xhina nga Preza e Tiranës, 61 vjeçe, e ve, simpatike,  e mbajtur, me biznes të vogël dhe e kompletuar në shumë drejtime. Kërkoj njohje për lidhje në vazhdim me një moshatarin tim që të jetë i arsimuar dhe pa probleme. Të interesuarit ta lënë numrin në gazetë. Faleminderit.

Jam Zhaneta nga Shqipëria e mesme e divorcuar, 39 vjeçe. kerkoj nje djal per lidhje serioze me qellim martesen.te jet jo me shum se 45 vjec i div ose i ve te mos ket femije fare.te jet nga el tr dr lu br qofte dhe emigrant po mi te gjitha te jet njeri i mirë se e tillë jam dhe vetë. Jo mashtrusat se na myten na zunë frymën.Kujt i int njoftimi im te lej nr tel ne gazet jo redaksi. E theksoj lidhje vetëm per martesë e jo lidhje sekrete. Zhani

Jam një zonjë nga Tirana dhe dua të njihem me një zotëri nga Tirana. Unë jam 69 vjeç dhe dua që edhe zotëria të jetë në moshën time  për lidhje serioze. Dua një njeri të sjellshëm, serioz dhe të sinqertë. Nëse dikush është i interesuar të lërë numrin në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam nga Shkodra 45 vjeçe, Jam divorcuar para shumë viteve. Jam me dy fëmijë të rritur. Do doja të njihja një njeri të divorcuar ose që i ka vdekur gruaja por që jeton jashtë shtetit. Ky është numri im: 0675909524

Përshëndetje, jam një zonjë nga Tirana. Dua të lidhem me një burrë të ve vetëm në Itali. Mosha e tij të jetë deri në 60 vjeç.

Përshëndetje, unë jam një zonjë që interesohem për kunatën time. Ajo është 43 vjeç dhe para disa vitesh ka qenë pak kohë e fejuar e i fejuari i vdiq në një aksident e kjo shpëtoi por ngeli me një difekt të vogël në këmb që nuk bie fare në sy. Kërkojmë një njeri të përshtatshëm për të. Duam që zotëria të jetoj jashtë shtetit dhe ska problem nëse ka një fëmijë, mjafton të jetë mirë nga gjendja ekonomike dhe të jetë nga mosha 45-48 vjeç. Ky është numri i telefonit: 0696177832. Ju lutem mos merrni kot.

Jam një zonjë nga Tirana dhe dua të lidhem me një burrë të ve vetëm në Itali deri në moshën 60 vjeç.

Përshëndetje, jam Ada nga Tirana, intelektuale, familjare, serioze, e pavarur, e divorcuar dhe simpatike. Unë rrjedh nga një familje shumë e nderuar dhe jam e interesuar të njihem me një zotëri me cilësi positive, puntor, të përgjegjshëm, familjar dhe të moshës 37-42 vjeç që i përshtatet karakteristikave të mia për qëllime serioz.

Jam një zonjë rreth të 50-ave dhe kërkoj punë në çdo vend të Europës. Kush ka mundësinë të më ndihmojë unë jam e lirë dhe jetoj në Athinë me dokumenta të rregullta.

Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe, pasi bashkëshorti më ka vdekur. Dëshiroj të lidhem me një zotëri të vërtetë nga Kosova ose Maqedonia. Dëshiroj që të jetoj në Shqipëri nëse do ishte e mundur sepse për arsye familjare, nuk mund të largohem nga Shqipëria.Nuk është problem mosha, rëndësi ka të jetë njeri i mirë. Për më shumë hollësi mund të flasim edhe në telefon. 0697599691

Jam një zonjë 45 vjeçe, shumë simpatike, me trup të rregullt. Kërkoj një shok që të më mbështesë e të më mbrojë nga çdo anë, pasi edhe jeta nuk shtyhet pa një mashkull. Të jetë jashtë shtetit dhe më pëlqen të jetë mbi moshën time. Lini numrin tuaj në redaksi. Liliana

Përshëndetje, dua të krijoj një lidhje me një mashkull deri në 50 vjeç. Të interesuarit të shkruajnë në gazetë dhe të lënë numrin. Faleminderit

Jam një zonjë e divorcuar dhe kërkoj një njohje me një zotëri, të jetojë në Durrës ose Tiranë, të jetë deri në 47 vjeç. Nr telefoni 0696320872

Do dëshiroja të njihja për martesë një zotëri me cilësitë më të mira, me shtëpi dhe ekonomi shumë të mirë, të gjatë, jo më shumë se 58 vjeç. Unë jam 49 vjeçe, me karakter de cilësi shumë të mira, me arsim të lartë. Nëse dikush është i interesuar numrin e gjen në redaksi.

Jam Ina nga Tirana, jam e interesuar për një lidhje serioze dhe jo gënjeshtra, nëse ka ndonjë person që të jetë po nga Tirana, mosha të jetë deri në 45 vjeç, unë jam 40 vjeçe. Ju lutem lini numrin në gazetë. Ina

 

(Këtë shkrim mund ta lexoni të plotë në gazetën “Intervista”. Atë mund ta blini në të gjitha pikat e shitjes në Shqipëri si edhe në kioskat ku shitet shtypi i huaj në Greqi. Mund ta blini edhe online, vetëm për  1 euro ne muaj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *