20160811103743493600Dua Lipa ka mbajtur mbrëmë në Tiranë koncertin e saj e parë live në Shqipëri. Në faqen e saj në Twittet ajo shprehet se ka qënë një natë magjike.

“Me të vërtetë magjike, faleminderit shumë” ka shkruar Lipa sot në Twitter për koncertin e mbrëmshëm, shoqëruar me flamurin me shqiponjë dhe një trëndafil në postim.

Dua ka kënduar këngët nga albumi i ri që pritet të dalë në shkurt si dhe hitet e saj që e bënë të famshme ndër shqiptarë. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *