Connect with us

Gazeta Intervista

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Vajza-Djem

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Jam Lola nga Tirana, e kompletuar ne cdo drejtim me ekonomi te mirë jam shumë e mbajtur. Dëshiroj një lidhje serioze me nje zotri ku te mbizoteroj pozitivja te jet simpatik mbi 50 vjec. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire. Kerkoj te lidhem me nje zoteri serioz dhe korrekt te moshes nga 50 deri 60 vjec si dhe të me ndihmoj nga ana ekonomike. Tek une dote gjeni sinqeritet korrektesi rrespekt dashuri. Po le numer tel ne gazete. 0698913689. Me dergoni mesazh.

Jam një zonjë nga jugu, dëshiroj të njoh një zotëri po nga jugu mosha e zotërisë të jetë mosha 50 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam Sidorela nga Tirana, simpatike e kendshme dhe trup te bukur. E gjate mbi 1.70 cm. Po kërkoj nje shok te mìre ne cdo pìkpamje. E theksoj serioz dhe të dijë te respektoje nje femer sìgurìsht jo pabuksa po në gjendje tek te 40-tat. Vetem aì qe plotëson kushtet te dergoj sms në këtë nr. cel. VOD8771311.

Jam 37 vjeçe beqare, me shkollë të lartë, dhe punoj në Tiranë. Dëshiroj të lidhem vetëm për qëllime serioze me një mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Tek unë do të gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Ai që e gjen veten në këtë njoftim mund të telefonojë në nr. 0699198013.

Pershendetje! Fati vjen ne shumë forma, nje forme është gazeta per nje person qe ka statusin tim “divorced” me nje femijë. Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, juglindja, kurrësesi nga veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. Jam 24 vjec e beautiful, dhe mbi gjithcka dua të jetë me nivel familjar. Interesi im është edhe per ate mashkull qe sben femije theksoj per ate qe do familje jo aventura pasi sbejn pjes ne trurin tim. Debora është e bardhe por e dhjesin qente, stop vetmis pasi thjesht humbet kohe andaj ai mashkull qe mendon se familjen e ka primare le te lere nr. telefoni ne gazete per Linden “ku jetoj ne nje qytet qe më deh jo me vere por me dashuri, ku cdo grua ne sy nuk te sheh por kthen koken kur se sheh ti”.

Jam nje grua nga Tirana, kam deshire të njihem me nje zotëri. Lë nr. cel. 0699473007. Mosha të jetë 40-42 vjeç.

Jam e interesuar per zotërin 54 vjec qe jeton ne Gjermani i plotesoj te gjitha kushtet. Më njoftoni duke lënë numrin tuaj të telefonit në gazetë.

Jam një vajzë nga Dr. 48 vjeçe beqare, pa histori dashurie, shumë famljare, nuk bëj fëmijë. Vitet kaluan për arsye pretendimesh. Jam 1.62 i gjatë, me trup shumë të rregullt, vajzë qyteti. Kërkoj një zotëri të moshës 48 deri 53 vjeç. Të jetë njeri familjar, i rregullt, serioz, larg alkolit, dhe bixhozit etj. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri të jetë nga Dr. do të ishte më mirë akoma. Pres përgjigje në gazetë.

Jam 37 vjeçe, beqare me shkolle te larte dhe punoj ne Tirane. Deshiroj te lidhem vetem per arsye serioze me nje mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Tek unë do te gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Ai qe e gjen veten ne kete njoftim mund te telefonojë ne nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Përshëndetje jam Eli nga Tirana 40 vjeç simpatike sinqertë me karakter të fortë. Dëshiroj të lidhem me një njeri të mirë për të krijuar familje. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje jam Anja nga Tirana. Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Jam një vajzë e thjeshtë shkodrane, 35 vjeçe, kërkoj një djalë që të jetë deri në moshën 45 vjeç, të njihemi dhe të krijoj familje, të mos ketë vese të këqia, të jetë me punë. Ju lutem mos mashtroni, se ndryshe flisni në telefon, ndryshe na dilni në takim. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë ose në redaksi për të komunikuar.

Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme, dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri, mosha le të jetë 48 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Yllka nga Tirana 53 vjeçe, shumë seiroze, dhe me kulturë qytetare, e kompletuar në çdo drejtim me ekonomi të mirë. Jam e interesuar për një zotëri të jetë i kompletuar dhe i paraqitshëm pa vese të këqia, për lidhje serioze. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Dr. kërkoj lidhje serioze me një zotëri të moshës 50 vjeç vetëm nga Dr. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë 52 vjece me origjinë nga Jugu shumë e zhgënjyer nga jeta e divorcuar banoj ne Tiranë me shtëpi me qera. Jam në kërkim të një personi për një lidhje serioze mosha 55 deri 57 vjec personi të jetë i sinqertë jo mashtrus. Te jet i kulturuar i punësuar me shtëpi e katandi larg cdo vesi të keq larg bixhozit larg alkolit duhanit. Personi që i intereson sms ime mund të lërë numrin e telefonit në gazet. Faleminderit për mirëkuptimin. Ana.

Interesohem ti gjej një shok jete shoqes time Jola, e cila është 35 vjeçe nga Shqipëria e Mesme, e divorcuar, ka kaluar një jetë me shumë vuajtje. Kërkojm një djalë që të ketë si qëllim vetëm martesën të jetë 40 vjeçe e divorcuar, dorë e bardhë të mos ketë fëmijë, të jetë i vuajtur dhe jo mashtrues të mos jetë nga Jugu. Uroj me shpirt të ketë dhe për Jolen një njeri të kalojë jetën me të. Të më kthejë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet vetëm për martesë. Të jetë serioz jo karagjoz.

Jam një zonjë nga Tirana jam e kompletuar me shtëpi pune jam me ekonomi të mirë jam shum simpatike e paraqitshme femër serioze dhe kerkoj një lidhje serioze nga mosha 45 deri 50 vjec te jete i paraqitshem te kete ekonomi te mire me biznes të jetë serioz dhe me karakter. Të mos ketë njeri në ngarkim edhe unë nuk kam. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për të komunikuar.

Jam një vajzë 20 vjeçe me difekt fizik, kërkoj të njoh një djalë me të njëjtin problem, për lidhje serioze. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje! Jam Irsa 39 vjeçe, serioze, modeste, e sinqertë e divorcuar me banim në Tiranë. Dua të lidhem me një mashkull serioz për martesë, ku të jete i kompletuar me kuptimin e plot të fjalës. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Mosha e tij të jetë 39-43 vjec. Respekte.

Jam 40 vjeçe e bukur në pamje dhe në shpirt, kërkoj një shok të më ndihmojë në çdo drejtim. Lini numrin tuaj të telefoni në gazetë për komunikim të mëtejshëm. Bjanka nga Shk.

Përshëndetje jam një zonjë nga Tirana dhe dëshiroj të njoh një zotëri serioz dhe për qëllime serioze. Mosha e zotërisë të jetë 46-48 vjeç, le të ketë dhe një fëmijë, jo për aventurë.

Po e nis këtë njoftim me shpres se do ketë dhe për mua një njeri të kaloj jetën me të. Jam Irina nga Shqiperia e Mesme, e divorcuar, 35 vjeçe. Nuk jam as e bukur as e shëmtuar, kërkoj vetëm për martesë një djalë të jetë i divorcuar jo më shumë se 40 vjeç, të mos jetë as i bukur, as i shëmtuar të mos ketë fëmijë nga martesa e parë, të mos jetë mashtrues, të jetë dorë e bardhë, të jetë nga Shqipëria e Mesme ose Juglindja, jo nga Jugu. Të jetë në punë, të ketë shtëpinë e vet. Kush plotëson këto kushte të këtij njoftimi të lërë numër telefoni në gazetë. E theksoj kërkoj një njeri vetëm për martesë dhe për të kaluar jetën dhe jo për tu tallur. Ju lutem shumë të më kthejnë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet e njoftimit, që është i interesuar vetëm për martesë, jo tallje. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Continue Reading
You may also like...
787 Comments

787 Comments

 1. xoni

  July 27, 2014 at 12:15

  me gjith sinqeritetin tem uroj ce dot ket noj vajz per qellime serioze …te kuptoj respekt dashuri te jetoj me ate cka sjell jeta te jet ne mosh 27 vjec e posht.. me respekt nga un per me teper komunikim imeli im tzimismesta@gmail.com

  • ledi

   August 26, 2014 at 09:48

   le nr per olen nga tr.jam ledi nga dr 069jpg10mp

   • PO VERTETE

    December 9, 2014 at 11:38

    ky mesazh i perket vajzave serioe qe kerkojn per seriozitet dhe per te krijuar familje // kontak / 00306987321623 me respekt ju mirpres ANDREA //

    • tomi

     December 9, 2014 at 12:41

     Jam tomi Nga korca 35vjc kerkoj nje vajz simpatike 170e gjat vetem per lidhje serjoze jam lite Ne gjendje ekonomikisht te plotesoj cdo deshite

     • emili

      April 12, 2015 at 15:48

      ckemi !!

     • arian

      June 30, 2015 at 12:25

      jam ariani i pergjigjem LINDES .Gjithashtu edhe une jam i interesuar per lidhje serioze,andaj po le numrin tim te kontaktit.
      cel:0696699634

  • cimi

   September 21, 2014 at 02:01

   jam cimi nda dr jam 38 vjec nr 0698207501

   • Nexhi

    December 17, 2014 at 01:08

    I pergjigjem vajz 35 vjeqare nga shkodra per lidhje serioze.

    • emljo

     May 5, 2015 at 16:15

     edhe une jam i interesuar]

    • adi

     August 7, 2016 at 22:07

     jam adi nga durrsi kerkoi nje lidhje serioze jam 38 vjec i pa martuar pa femi

   • bardhyl

    November 6, 2015 at 23:04

    kerkoj shoqe per lidhje serioze prej 48 deri 50 vjet qe asht e sinqert dhe e bukur dhe qe nuk asht e lazdrunepor e sjellshme qe din te respekton bashkshortin

  • Gzim

   November 26, 2014 at 15:29

   Lola jam interesum nese do kontakti 049364684

  • Nexhi

   December 17, 2014 at 01:03

   E kerkoj nje vajz 35 vjeqare nga shkodra per qeshtje serioze

  • romeo

   January 17, 2015 at 17:53

   pershendetje jam romeo 23 vj jam i nteresuar per vajzen 20 vj le nr tim te lutem me kontakto 0698755860

   • migjeni

    June 10, 2016 at 15:49

    sigurisht e do dhe nje qe di te beje kertolla te mira dhe nje sallate me molla te arta apo jo

  • tani

   February 15, 2015 at 21:05

   i pergjigjem vajzes 35vjecare nga shkodra desha ti them se e kam seriozisht ne qofte se deshiron mund te flasim nnodhem ne itali

   • genci

    April 28, 2015 at 01:02

    jam nje cun jetoj ne gjermani jam beqar nuk jam martuar asnjeher kerkoj lidhje serjoze jam 35 vjec ju lutem me kontaktoni

    • luigji

     June 2, 2015 at 09:51

     nga jeni dhe ku rrini ne gjermani dergo mezaxh ne ket numer tel,0030695232215 se vjzen ta gjej une edhe me shkoll se une rri ne greqi

   • gentian

    July 25, 2015 at 10:59

    përshëndetje,jam Gentiani nga qyteti i Fierit.
    Jam i disponueshem për momente emocionale,por vetëm për vajza dhe mami.
    Kush është e interesuar të më kontaktojë në numrin e cel 0696699634

  • tani

   February 15, 2015 at 21:21

   jam i divorcuar dhe i pergjigjem joles dhe un po kerkoj nje grua per te kaluar jeten me te ekonomikisht nuk jam keq jetoj ne itali ju mirpres

  • tani

   February 16, 2015 at 15:01

   i pergjigjem vajzes nga shkodra jam 42 vjec as mua nuk me pelqejne njerzit qe tallen por un un jam ne kerkim te njeriut qe don te krijoj nje familje te vertete jam korrekt ne te gjitha drejtimet ndodhem ne itali nr cel 3318173544 ne qofte se doni te krijoni nje familje mund te me kontaktoni flm

  • altini

   March 23, 2015 at 13:38

   per zonja nga tiran mos ngurroni per nje mik te mire dhe te sinqerte
   driloni80@hotmail.com

  • igli

   May 11, 2015 at 15:58

   pershendetje kerkoj 1 vajz per njofje serjoze te jetoj ne tiran jam 25 vjec tel goca 0696322038

   • igli

    May 13, 2015 at 00:23

    pershendetje kisha deshir te njifja 1 vajz per qellime serjoze te jet nga tirana 24 deri 20 vjec je pres goca tel 0696322038

  • mandi

   August 22, 2015 at 23:34

   mandi nr.im 0693211711

  • NAIM MIDILI

   March 10, 2016 at 19:48

   PERSHENDETJE JAM NGA SHKODRA DHE INTERESOHE PER VAJZEN NGA SHKODRA JETOJ NE GREQI LE NUMRIN E TELEFONIT 00306998767645 OSE NE FB NAIM MIDILI FLM

  • FREDI

   March 24, 2016 at 20:43

   LE ket NUMER TELEFONI OO393478583566 per BJANKEN nga SHKODER …… FREDI ITALY ..

  • FREDI

   August 8, 2016 at 14:59

   Le ket numri telefoni per BJANKEN nga SHKODRA …..0039.. 3478583566 ….. FREDI …. SHKODER …. ITALY …

 2. elson

  August 16, 2014 at 20:19

  jam nje djal na tirana 21 vjec dua nje goce te moshes 18 deri 20 vjec per lidhje serioze me kontaktoni ne fb elson feka ose mail elsonfeka@yahoo.it ju pres goca

 3. eri

  September 2, 2014 at 16:20

  Ma gjeni dhe mua 1 nuse sido që të jet hahahaha eri nga vlora 25 vjec. 0699461694

  • nada

   November 16, 2014 at 13:16

   si e do nusen

   • PO VERTETE

    December 8, 2014 at 14:23

    00306987321523 JU MIRPRES

   • andro

    January 21, 2015 at 15:18

    ckemi nada deshiron te njihemi

   • armandi

    January 30, 2015 at 16:17

    flm per mbeshtetjen qe i jepni njerzve qe te krijoni nje lidhje une jam mondi nga elbasani jam i divercuar kam 2 vjet dhe jam ne kerkim te nje femre me kapacitet te jet femer e thjesht jo mendje madhe te dij te respekoj nje lidhje dhe jo te jet aventuriste,, une jam 27 vjc jam dora zez dhe nese ka noj femer esht i divercuar,,ju pres flm

   • pirretaki

    February 6, 2015 at 23:40

    i

   • tani

    May 14, 2015 at 10:09

    te me cme,te sinqert dhe fisnike.

   • bledi

    December 7, 2015 at 15:00

    0032487742383 nje nuse mua

   • driton

    March 11, 2016 at 17:09

    si ti me kan nusja

   • 0693631429

    March 15, 2016 at 13:45

    si ty

 4. Djali Serjoz

  September 3, 2014 at 22:27

  do te deshironja nje kontakt me ate vajzen me difekt fizik kuptohet per lidhje serjoze se edhe un kam te njejti problem qe edhe ajo ka

  • Djali Serjoz

   September 4, 2014 at 21:36

   JU TALLENI POR ME GAZETEN INTERVISTA ESHTE NJE LLOJ MUNCIE QE NJERZIT TE LIDHEN THEM PER ATA NJERES QE NUK BEJNE ME NJEREZ TETJER SE NUK I LIDH PUNA SE PUNA TE LIDH ME NJEREZIT SKA QEN KUR I LIDHUR ME NJE FEMER PER ARSYE SE JAM ME DIFEK FIZIK RRALL JAN ATO VAJZA QE KAN PROBLEMIN TIM DHE PERDORIN INTERNETIN PASI LEXOVA LAJMI E VAJZES 20 VJECE QE KA TE NJEJTI PROBLE SI DHE UNE UROJ ME GJITH SHPIRT QE TA KET GJETUR ATE DJALI PER NJE LIDHE SERJOZE NE SE JO KONTAKTET E MIA JAN Brunisyzi@gmail.com EDHE NR CEL 067 39 55 334 TE PRES

  • Vjola

   January 19, 2015 at 17:07

   I pergjigjem ati cuni qe ka nje problem fizik dhe un e kam nje problem.

   • inis

    May 3, 2015 at 22:23

    haj 0038970900963

   • Djali Serjoz

    May 8, 2015 at 16:42

    Pershndetje fjola mua me qajne klodian jam 36 vjec me origjin jam nga permeti qe prej 23 vitesh jetoj ne durres qe pas lindjes kam nje problemin fizik ne anen e djatht doren te paralizuar dhe caloj pak nga kemba dhe nuk vuaj nga epilepsia apo e njohur ndryshe si semundja e tokes adresa brunisyzi@gmail.com dhe nr im eshte 067 39 55 334

   • Djali Serjoz

    May 9, 2015 at 16:47

    PERSHENDETJE VJOLA
    SI JENI SHPRESOJ TE JENI MIR MUA ME QUAJNE KLODIAN JAM 36 VJEC ME ORIGJIN JAM NGA PERMETI PREJ 23 VITESH JETOJ NE DURRES THJESHT KETE PROBLEMIN FIZIK KAM QE PAS LINDJEN NE ANEN E DJATHTE DHE CALOJ PAK NGA KEMBA KAM NJOHUR NJE VAJZE QE KISH PAS PROBLEMIN TIM THJESHT ME PAK FJAL HALLE TETJERA SIC ESHTE EPILEPSIA APO E NJOHUR NDRYSHE SEMUNDJA E TOKES GJE TE CILEN PER FATIN TIM TE MIR UNE NUK E KISHA THEM PER FATIN TIM TE MIR SE DHE MUND TE KISH NDODH NDRYSHE MUN TE ISHA DHE ME KEQ SA KAQ TE MOS ZGJATEM SHUM PO LE ADRESAT E MIA TE KONTAKTIT BRUNISYZI@GMAIL.COM DHE NE FACEBOOK ME EMRIN Klo Dian Garxenaj DHE NR TIM TE CELI-t 067 39 55 334 NGA 1 HER HEZITOJ TA PUBLIKOJ NR E CELI-t SA QE JAN BER NJERZIT AQ TE BEZDISUR SA HARXHOJNE KOHEN KOT DUKE I REN ME PRIVAT PRES PERGJIGJEN TENDE VJOL ME RESPEK KLODI DURRES

   • egzoni

    December 20, 2015 at 20:05

    pershendetje deshiroj te njihem me ju enderuara fjola jam nga kosova kisha pas deshir me kontaktu me ju nese osht emundur ja numri im045379993 me rrespekt nga un egzoni

   • RILDO VLORE

    January 29, 2016 at 16:16

    Un jam 23 vjec nga vlora kerkoje vajze per lidhje serjozisht ?
    te jet si mua ?
    Nr 0693249760 Ju Falemiderit

 5. altin

  September 6, 2014 at 08:23

  Pershendetje jam nje djal 30 vjec nga kavaja beqar me shkolle te lart professionali te mire.deshiroj te njoh nje vajze deri ne moshen 29 vj te jete po me profession. Cila vajze e ndjen veten tek ky mesazh te me telefonoje.0696427028 seriozisht.

 6. Kosta

  September 26, 2014 at 14:34

  Bashkjetoj por kam deshir te kemi nje lidhje sekrete me nje zonje qe kerkon thjesht nje nate sex…

 7. Kosta

  September 26, 2014 at 14:36

  vetem per zonja qe din se cfare kerkojn …kgrabocka@yahoo.com

 8. marini

  September 27, 2014 at 06:54

  a ka naj goc a mami per lidhje sekrete 0698456745

 9. V.B

  September 29, 2014 at 14:42

  kerkoj lidhje serioze me goce nga 25 -30 te jete e embel dhe e sjellshme.Jam biond me sy bojqiell 1.70 cm i dobet jam me banim ne athine goca le te jete ose ne ose ne shqiperi.Vetem mesazhe dhe jo zile me numer te fshehur,6937472272

 10. kleant

  October 4, 2014 at 13:36

  Per irinen nga shqiperija e mesme.le nr e tel.0698932790 ju flm.

 11. martin

  October 5, 2014 at 19:06

  i pergjigjem vajzes nga shkodra 35 vj une jam 36 vj lej nr 00306994335880

 12. miri

  October 9, 2014 at 11:10

  a ka naj mami apo goc per lidhje sekrete 0698456745

 13. leo

  October 10, 2014 at 14:40

  jam leo nga tr 36 vj deshiroj te njihem me jne vajz 25 deri 35 vj

 14. leo

  October 10, 2014 at 14:43

  jam leo nga tr 36vj kerkoj te njihem me nje vaz 25 deri 32 nr 0699380115

 15. laku

  October 10, 2014 at 15:51

  Kerkoj nje vajze per njohje, perse jo edhe serioze. mail: laku1983@libero.it

  • tani

   February 5, 2015 at 02:15

   jam tani nga .shk. biznesmen du te njihem me 1 vajz nga .tr. vec per qef se vi shpesh ne .tr. sa per kyt pun e te rri me te dihet se se qefin dihet se do tja baj dhe me lek jam 24 vjec .sms. 0699439670

 16. ardjani

  October 12, 2014 at 08:09

  a ka ndonje mamice ose goce vetem per qeve 0699169795

 17. Zenel

  October 13, 2014 at 18:59

  kerkoj vajz per qellime serioze mosha te jet 28 deri 33..

 18. Zenel

  October 13, 2014 at 19:01

  me njoftoni ne ket numer. 044 655 354 ose 00491623101519

 19. cimi

  October 17, 2014 at 05:19

  jam beni 38 vjec nga dr jam i intereseuar per nje femer te cdo moshe. nr 0699335549..

 20. Dani

  October 25, 2014 at 18:20

  Ndoshta menyra dhe vendi per te kerkuar nje lidhje eshte qesharak por ambicja dhe synimi per ta perjetuar eshte mjaft serioz!! Jam 31 vjeç, me nje karakter xhentil dhe mjaft reciprok ne baze te situatave. I lutem asaje qe deshiron te me kontaktoje paraprakisht ne kete adrese: dstyle83@hotmail.it

 21. elvisi

  October 28, 2014 at 13:16

  Jam elvisi 28 vj jam nga tr simpatik dhe serjoz kush vajz ose mami jan te pa knaqura ne seks te kontaktoj se tek un do gjeni xhdogje qe ndoshta ju ka munduar 0696531774.

 22. elton

  October 28, 2014 at 13:19

  kush eshte e tersume per na nji lidhje ky eshte nr 00352661848607 jetoje luxemburg

 23. flori

  November 6, 2014 at 21:06

  pershendetje une jam nje djal 23 vjec nga tirana kerkoj nje femer vetem per seks mosha nuk ka shume rendesi le te jete 25 deri ne 35 vjece rendesi ka qe gjithcka dot mbahet sekrete dhe cdo gje dot ngelet mes njeritjetrit le numer telefoni pergjigem nga ora 17.30 deri ne mes nate 0699744137.

 24. fatos

  November 6, 2014 at 23:51

  prsh jam fatosi nga tir dua te lidhem me nje vaz nga tir jam 22 vjeq vajza te jet 18-20 vjeqe per lidhej serjoze po le numrin tim te tel 0685332133 kush eshte e interesuar te me bier me numer jo pa numer se nuk pergjigjem

 25. tomi

  November 12, 2014 at 11:33

  persh jam nardi ,42 vjec deshiroj te kem lidhje top secret me mami ose gica qe u mungon kenaqesia ,besoj se nuk do te zhgenjeheni .jeni te mirepritura ne emailin tim tom12blendi@hotmail.com

 26. antrea

  November 13, 2014 at 10:18

  Jam nje djal me banim ne greqi athin 30-vjec, i paraqitshem dhe i sjellshem, do deshiroja te njihesha me ndonje vajz te te mir e te sjellshme per sqarime te metejshme te interesuares i le kte nr-telefoni 00306988119435

 27. beka

  November 13, 2014 at 15:04

  kerkoj femer te moshave 35 deri 40. per idhje serioze qe nre 0.45619338

 28. olsi

  November 13, 2014 at 22:34

  Deshiroj te njihem me nje goc te thjesht dhe serioze jam 24 vjec jetoj ne tr .. Te interesuarat te jetojn ne tr flm 0696210226

 29. beka

  November 14, 2014 at 18:19

  kerkoj femra

 30. Erik

  November 15, 2014 at 20:31

  Jam Eri jetoj ne athine gr kerkoj femer per njohje nr .00306955381821

 31. Landi

  November 16, 2014 at 10:28

  Jam Landi 27 vvjec jetoj ne Itali
  Kerkoj goce x lidhje seriooze
  Nr 00393403639338

  • nada

   November 16, 2014 at 13:21

   pershendetje jam e interesuar per ty njohur me ju

   • Lenci

    November 16, 2014 at 22:34

    Prsh nada

   • moni

    December 18, 2014 at 10:58

    une jam moni dua te njihemi nada pershendetje

   • TONY

    January 6, 2015 at 16:41

    SA VJECE JE NGA JE NADA

   • koli

    January 12, 2015 at 23:58

    Kerkoj femer 30 deri 35 vjece

   • muharrem

    January 20, 2015 at 10:49

    NADA MERRE EMAILIN TEM M-AJDINI@HOTMAIL.COM 045869744 E FLASIM NE SKAIP
    FALEMINDERIT PER MIR KUPTIM

   • arlind

    February 6, 2015 at 01:49

    edhe une

   • shadowb

    February 12, 2015 at 11:23

    Nada Du T Njof Lo Numrin ke Kjo Adres bshadow103@gmail.com

   • DILJON

    April 26, 2015 at 17:58

    PERSHENDETJE BUKUROSHE

   • landi

    June 7, 2015 at 11:43

    ne qofse deshiron jam gati nada

   • Jam toni jam interesuar x lidhje me nje femer.jam i gjat 175cm 75kg me sy jeshil trup te palestruar. Numri im 0685169778

    July 27, 2015 at 13:07

    Jam toni nga shkodra 42vjec indar nga 10vjet. Kerkoj nje femer x lidhje un jam i gjat 175cm 755g me sy jeshil trup sportiv.email tony728@live.it cel0685169778

   • BanA

    August 29, 2015 at 03:33

    Nada si je po deshe te njihemi me shkruaj

 32. vani

  November 18, 2014 at 16:10

  Pershendetje jam nje djal 28 viec kerkoj nje vajz te kaloj 15 dit pushime ne Santorini kush vajz esh e interesuar per meshum detaje mund te kontaktoj ne nr tel po me merni pas ores 8.00ne mengjes se me shpejt nuk pergjigjem ne tel as ne dark mos merni se jam i Zen mend te merni nga ora 8.00 deri 6.00 me spejt apo me von nuk pergjigjem 0699367969

 33. shkodrani

  November 20, 2014 at 15:32

  pershendetje jam 17 vjec dhe me pelqejn femrat me te medha ..kerkoj 1 lidhje te fshehte

 34. Ani

  November 21, 2014 at 00:42

  Prsh te dashur lexues,pse po thuajse 70% e femrave kerkojn djem me biznes….?mendoni qe pasuria te eshte gjithcka ne nje lidhe…?!
  Jam djali pa biznes 27 vj kerkoj te njoh nje femer,jo materialiste ska shum tendesi mosha apo bukuria.rendesi ka sinqeriteti korrektesia.klb Ani nga tr nr tel:0682004493

  • Vjola

   January 19, 2015 at 17:41

   I pergjigjem Ani nga Tr mua nuk me interson leket mua me interson vete person.

   • arton

    April 12, 2015 at 16:41

    nese je e mir edhe me pelqen e kam motelin tem muneshme ardh di puntore ama me mu kime pas ardhanje jam 26 vjet fb e ka arton rexhepi nmri i telefonit 049 382020

   • igli

    May 11, 2015 at 15:55

    pershendetje kerkoj 1 vajz per njofje serjoze te jetoj ne tiran jam 24 vjec tel 0696322038

   • argtimi

    July 16, 2015 at 19:21

    pershendetje nese ke ket qellim mujna me bisedu me trego numrin mundem te bisedojm nese esht kysmet epelqehum un kam ket qellim nese ka mundesi me trego ne ket adres apo mundesh me bisedu me viber apo si ti ki deshir

   • argtimi

    July 16, 2015 at 19:29

    vjol a mundemi te bisedojm nese ka mundesi me shkruj te dim nese ka mundesi te njohemi

    • argtimi

     July 18, 2015 at 10:20

     linda amundemi te bisedojm kam ket qellim te sinqert nese pelqehum mundemi me bisedu me biber edhe nese pelqehum mundemi me vendos kur ti je egaqme per ni jet te re

   • olsi

    August 21, 2015 at 08:46

    xshendetje vjola do kisha shum deshir te njihja

   • egzoni

    December 20, 2015 at 20:09

    ola un jam egzoni nga kosova un nuk edua vajzenë nuk te dua per lek por te dua per martes nese osht emundur me kontakto ne numrin tim personal 045379993 ose ne 049316032 vjola me rrespekt nga un egzoni nuk do te zhgenjehesh kurr nga un

 35. eri

  November 22, 2014 at 21:44

  0685228226 per vajzat e sinqerta

 36. Adna

  November 27, 2014 at 01:35

  jam nga Lu 27 vj
  kerkoj te lidhem me ndonje vajze pavaresisht moshes
  0695780494
  0695797176

 37. bledi

  December 5, 2014 at 12:18

  jam ble… Nga shkodra 38 vjec i them biankes qe do kisha pas qejf te takoja te pinim nje kafe

 38. mani

  December 8, 2014 at 20:57

  Pershendetje jam mani 19 vjec, nga shkodra. Per momentin vazhdoj shkollen artistike per skulpture ne vit te fundit dhe mbasdite punoj ne ‘call center’. Do te doja te njihja nje vajze po nga shkodra. Un shoqeri kam mjaftueshem por prap ndihesha si i humbur, do te doja dike afer qe t’me bente te ndihesha mire por edhe une ate. Le numrin tim te cel. 0666519351 (eshte numer eagle), nese jeni te interesuar me coni zile se ju marr une. 😉

 39. naimi

  December 10, 2014 at 11:07

  lola ja numri im +37745 548 503. cingro , te thiri

  • toni

   August 30, 2016 at 13:40

   toni banoj ne suedi dhe ju pergjigjem atyre vajzave qe kerkojn lidhje seroze numri ime 0046737789699 ne whatcapp dhe ne viber

 40. bexhet

  December 10, 2014 at 21:10

  jam 50 vjeqar nga ferizaji krkoj ni zonje te moshs 40 deri 48 vjeq jetoj punoj ne ksvetm jam i interesum zonje serioze pr martes nuri i telit 049195032

  • bexhet

   December 20, 2014 at 11:19

   prshndes yllken nga tirana jam begjeti nga k s jam 53 vjqar jetoj ne ks dh punoj nkosov edhe un ika tnjejtat

   vetit si ti nse je e interesume me komunik memu facbok ose me numr telit049195032 bexheti

 41. muharrem

  December 11, 2014 at 21:59

  jam 39 vjeqar kerkoj lidhje serioze emrin ekam muharrem

 42. muharrem

  December 11, 2014 at 22:01

  nymri telefonit tim ash 045869744

 43. DESHIR OSMA

  December 13, 2014 at 18:37

  PERSHENDETJE JAM NJE DJAL SERIOZ 38X39 VJEC ME INTERESON TE NJOH NJE VAJZ SEROZE NATYRISHT EDHE TE KENDSHME SI SHPIRTERISHT PO EDHE FIZIKISHT,,,X KONTAKT LE NUMERIN TIM 00393923224747 JETOJ E PUNOJ NE ITALI,

 44. kujtim

  December 14, 2014 at 08:54

  i pergjigjem vajzes nga jugu qe eshte me banim ne tirane e moshes 55 vjece jam interesuar per qellime serioze, per kumunikim te metejshem nr cel 3889550514 mjafton nje zile

 45. muharrem

  December 16, 2014 at 12:50

  pershendetje irisa une jan nga kosova une jam i interesuar per lidhje serioze jam 39 vjeqat per qellime serioze jo per me ba hajgare po sinqerisht po ta them te verteten mundesh me kontaktu ne ket numer te telefonit 045 869744 ose ne mail adres m.ajdini@hotmail.com

 46. leksi

  December 16, 2014 at 17:02

  kerkoj nje vajze 25-35vjece per lidhje serioze jetoj dhe punoj ne athine kontakto oo306983641709

 47. Beni

  December 17, 2014 at 00:02

  Jam i interesuar per nje goce, mami per nje lidhje sekrete…nuk do zhgenjehesh

 48. martin

  December 17, 2014 at 20:53

  Jam i interesuar per nje njohje me nje femer serioze dhe te mire qe te jete e lire per te krijuar nje lidhje,une ja 48 vjec banoj ne vlor,preferenc femrat qeflie dhe te shendetshme.

 49. LANDI

  December 20, 2014 at 16:13

  PERSHENDETJE ,,JAM I INTERESUAR PER NJOHJE ME NDONJE VAZJE TE EMBEL OSE MAMI QE KA DESHIRE TE KALOJE MOMENTE SA ME TE BUKURA NUK KA RENDESI MOSHA ,DHE FEMRA QE JAN TE SHENDOSHTA NUK KA PROBLEM .UN JAM 27 VJEC ,,KUSH ESHTE E INTERESUAR TE ME BEJE NJE SMS NE EMAIL …KINGS_99@HOTMAIL.COM.. JU FALEMINDERIT

 50. fation

  December 21, 2014 at 15:16

  Per linden jam I interesuar te kemi nje lidhje bashke Linda 0697844175

 51. Andy

  December 24, 2014 at 21:38

  Jam Andy banoj gjerm..jam njeri pa vese dhe i kompletuar ,vuaj vetem per nje njeri vetem per familje kush i pergjigjet nevojes time e mirepres me nevojitet fjala ,dhe karakteri i personit..mosha deri 45..flm

  • IDA

   July 13, 2015 at 15:49

   Pershendetje Andy . Une jam IDA jam 38 vjec jam e ndare e kam femije me interesoi pershkrimi qe i ben personit tend dhe ate per cfare te duhet kryesisht ;mund te me kontaktosh nese te intereson flm

  • alina

   March 4, 2016 at 09:12

   jam 44 vjec. vajz e rregullt. nuk kam patur lidhje. banoj ne Tirane me prinderit. jam me arsim te larte.

   • Fadi

    May 10, 2016 at 10:42

    PERSH
    NESE DESHIRON TE JETONI NA KANADA MUND TE NJOFTOHOEMI
    ME SHKRUAJ KETU SE PARI SVETASVETA602@YAHOO.COM
    FLM

   • aldrin

    June 28, 2017 at 08:36

    dua te kontaktoj me ju alina

 52. neli

  December 25, 2014 at 06:47

  le numrin per yonjen nga durrsi 60 vecare 0682357286

  • arjan

   March 22, 2015 at 10:55

   jam arjan 21 vjec dua nje vajze per shpi un ky eshte nr ime sms ose zile me bej ju mua 0686546041

 53. ismeti

  December 26, 2014 at 15:08

  jam ismeti nga hanoveri kerkoj nji zonj 45vjeq mnyr serioze

 54. ismeti

  December 26, 2014 at 15:09

  015735140649

 55. ervis

  December 27, 2014 at 17:56

  ciao kerkoj ne vajze jam me pushimet e finde vitit ne shqiperi po ashtu me cont mosha nga 20 deri 30 thjesht per te njoft ku o diet pogradec korce

 56. Deni

  December 27, 2014 at 18:12

  Jam 43 vjec,i divorcuar,me banim ne Ath,kerkoj per lidhje seririoze,(martese)….
  Nga mosha 30 deri ne 38 vjece….
  Kushti im kryesor eshte qe te jetojme ne Gr….jam i kompletuar nga ana ligjore,(me karta)….
  Lini mesazh ne numrin tim 00306947435093 dhe ju marr une ne telefon
  E perseris,vetem sms…

 57. elio

  December 30, 2014 at 16:45

  kerkoj nje vajze per te jetuar ne itali jam 25 vjec kam 11 vjet qe jetoj ne itali vetem vajzat serioze

 58. Ardit

  December 31, 2014 at 22:36

  2Prsh jam Arditi 21 vj nga tirana jam ne gjendje te plotesoj kushtet ne nje lidhje me nje vajz me te madhe dmtj te jeet siper moshes 27vj.mund tr me kontaktoni ne numrin tim jo privat ju lutem. 0688288471 0696827094.

 59. fatos

  January 1, 2015 at 02:15

  jam fatosi nga tir dua te lidhem me nje vaz per lidhe serjoze te jet me mosh 19 22 vjeqe te jet e rregullt te di te respektoj familjen per me shum po le numrin e tel tim 0685332133 ju lutem jo tallje kush e ndjen veten per serjozisht ti bier keti numrit te cel tim

 60. albert

  January 1, 2015 at 16:08

  Pershendetje jam alberti 21 vjeqar nga mitrovica jam i interesuar per lidhje me ndonje vajze prej moshes 18-45 muni mem shkrujt ne addresen albeertii@hotmail.com

 61. ardit

  January 1, 2015 at 21:48

  pres tel 0688288471

 62. naser berisha

  January 2, 2015 at 02:11

  jetoj ne dr jam nga kosova dhe kerkoj nji femer te moshes mbi 40 vjeqe per shoqeri lidhje dhe miqesi te vazhdueshe .skam kurfar problemesh ekonomike..tel i im 068 6879234

 63. marko

  January 2, 2015 at 03:12

  pershendetje jam nje djal 21 vjec me pelqejn me shum vajzat me ne mosh kush ka deshire mbi 30 vjece te me telefonoj premtoj qe do kalojm shum special
  nr im i tlf 0697258005 ju mirpres

 64. Fatosi

  January 4, 2015 at 23:46

  Jam 37 vjeq nje djal nga Prishtina deshiroj te njifem me ndonji vajze nga Shqiperia vetem per qellime serioze
  ekonomikisht qendroj mire kam kryer F.ekonomike punoj si kontabilist
  shpresoj te njoftohem me ndonji vajze nga Shqiperia flm per mirkuptim!

 65. mario

  January 6, 2015 at 00:58

  ky mesazh i perket lindes 24 vjec . jam nje djal nga durresi me banim ne itali nese je e interesuar me kontakto 0699590293 00393473686257

 66. ALBI - itali

  January 6, 2015 at 04:12

  Ciao jam Albi nga DIBRA E MADHE (maqedonia)
  jetoj ne itali . A ka ndonje vajz te njihet me mua ?? Mosha deri ne 30 vjet max
  ( nese osht e interesuar ndonjona mund te me kontakton ne: 0039 377 4888 214
  ITALI : 0 0 3 9 3 7 7 4 8 8 8 2 1 4
  ALBI NGA (maqedonia) itali
  – DESHA TE PERSHENDES GJITH SHQIPTARET AN E MBAN BOTES EDHE TE MOS HAROJM TROJET SHQIPTARE ( SHQIPNIN E MADHE AMANETI NUK HAROHET KURR BREZ PAS BREZI FALIMINDERIT !!!!!!???????

 67. ari

  January 7, 2015 at 10:07

  dua nje vajze vec per seks….ska rebdsi mosha

 68. ari

  January 7, 2015 at 10:09

  kontakti esht ky 0683134088…vec per seks ska rendsi mosha

 69. mili

  January 9, 2015 at 17:55

  NJE VAJZ PREJ 35 DEJ 40 KUSH ASHTE E INTERESUME KONTAKTO NE NUMRIN E TELIT
  044691183=KOSOVA

 70. piro

  January 11, 2015 at 23:23

  Jam i interesuar per ndonje vajze ose mami thjesht per te ber qejf call me vod6234646.

 71. Shadow B

  January 13, 2015 at 09:11

  Jam i Djal Nga Tirana Dua T’Gjej i Zonj Për Qef

 72. miri

  January 13, 2015 at 21:49

  jam nga shkodra 48 vj ,kerkoj nje femer te jete serioze ,korrekte ,per shoqeri nr cel vod j62t90a

 73. bexhet

  January 14, 2015 at 14:18

  jam 50 vjeqar qellimi jem qe te takoj ni zonj 45 deri 50 vjeq pr qellime serioze tel 049195032

 74. edi

  January 16, 2015 at 00:02

  068 57 51 262

  • koli

   January 17, 2015 at 01:33

   Jam koli me shkruani jam i inteeesuar

 75. Beni

  January 17, 2015 at 20:02

  Jam i intersuar per femren qe kerkon lidhje serioze ne adresen time te re newinarea1@hotmail.com. Sa po kam ardhur ne Tirane Respekte

 76. Remzi

  January 17, 2015 at 20:23

  Kisha dashur te pergjigjem ksaj vajzez 20vjeqare qeka defekt fizik mun tme kontaktosh imelen shpirti@w.cn perlidhje serioze

 77. kujtimi

  January 18, 2015 at 08:33

  jam nje 57 vjecar , me banim ne tirone me nje bisnez privat ne pereferi,jetoj i vetem pa probleme dhe pa femije ne ngarkim deshiroj te njihem vetem per qellime serioze me nje zonje apo zonjush mos te kete probleme ne familje dhe mos te kete femije ne ngarkim, te jete e paraqitshme mos te kete difekte truprore, te jete rreth moshes 45- 55 ju mirepres cel o694445150 flm

 78. Vjola

  January 19, 2015 at 17:23

  Une jam e intersuar per ty. Nqs ti do qe te fejohesh tani shpejt mir.

  • muharrem

   January 20, 2015 at 10:42

   kerkoj lidhje serioze jam i pa martuar 39 vjeqar m-ajdini@hotmail.com asht emaili jem ose kontaktoni ne ket numer te vales 045869744

  • koli

   January 23, 2015 at 23:42

   Pershendetje

  • mondi

   January 30, 2015 at 16:20

   une jam per ty nese don me ler numrin vetem serjozisht

  • iliri

   May 16, 2015 at 13:14

   persh viola jam dhe un i interesuar

  • argtimi

   July 16, 2015 at 19:30

   po nese pelqehum mujm fill te martohemi

  • argtimi

   July 16, 2015 at 19:32

   vjola nese don te kesh sinqerisht ni dashni te perzemet ete perjetshme me trego te bisedojm me tel apo me kamer

  • Miri

   September 5, 2015 at 01:37

   Vjola peshendetje jam miri nga lezha 27vjec 1.89c jam shum interesuar per nje lidhje serjoze. Nese ke deshir me kontakto. Tek nr. 0692903210 te mirpres me rrespekt miri

   • edison

    January 18, 2016 at 18:42

    po nr 049462991

  • egzoni

   December 21, 2015 at 20:25

   po ma dergo numrin edhe fejohemi shpejt un dhe ti vjola

  • orhan

   January 22, 2016 at 02:58

   jam i intersuar per ty ma jep numrin tani flasim per gjithcka

  • blerimi

   April 10, 2016 at 21:08

   skype blerimi.blertimi1
   jam nga kosova 28 vjeq
   kerkoj lidhje serjoze

  • Denis Hyso

   June 22, 2016 at 10:43

   sa vjece je ti

 79. eri

  January 21, 2015 at 16:32

  jam 30 simpatik nga tr kerkoj vajze nga 22-30 vjec. eri.bejko@yahoo.com

 80. Beni

  January 21, 2015 at 22:40

  Kerkoj nje femer nga Maqedonia per lidhje intime,sipas marveshjes.jam 30 vjecar!
  Kontakt: toni.jeton@gmail.com

 81. Alberto ndoj

  January 21, 2015 at 22:44

  Jam Alberto nga shkodra 26 vjeq kerkoj nje vajz te thjesht nikoqira per lidhje serjoze.Albertondoj00@hotmail.com imaili me shkruaj.

 82. leonard

  January 23, 2015 at 13:58

  mirdita,me quajn leonard,jam 34 vjec,jetoj prej shum vitesh ne itali!!!kerkoj nje lidhje serjoze me nje vajz shqiptare,te moshes deri ne 30 vjece!!per kontaktim,me kontaktoni ne adresen e e_mail ,yoshimura23@tiscali.it!shpresoj te gjej vajzen e duhur qe mund ti perkasi jetes time!!!

 83. Remziu

  January 23, 2015 at 18:26

  Vjola mun tme kontaktosh ne numrin tim +377044894220 ska problem vetem moskesh problems tjera dhe tejesh esinqert enderuar me shkruaj sms ose me bej ni zile tethrras tpershendes

 84. toni

  January 24, 2015 at 15:40

  jam toni 31 i divorcuare nuk pata fate ne dashuri kerkoje dnje vajze nga 24 deri ne 29 per lidhje te sinqerte e serioze le numrin e tel 0698956734

 85. Vjola

  January 24, 2015 at 21:12

  Per momenti nuk ka lek ne tel por te lej….
  068datmjwg
  Kuptoje vete ok.

 86. Vjola

  January 25, 2015 at 09:54

  Te kam derguar nje sms tek nr jot dhe ai esht nr im qe te dergova sms.
  DO ME MARRESH NE TEL?

  • argtim

   January 26, 2015 at 19:44

   pershendetje amundemi te bisedojm kjo esht adresa ime argtim@live.com nese ka mundesi je emirpritne

  • defrim

   February 16, 2015 at 15:49

   0685202071 numri im

  • landi

   June 7, 2015 at 11:53

   jam intersuatr per nje goce

  • argtimi

   July 16, 2015 at 19:23

   po

  • argtimi

   July 16, 2015 at 19:40

   vjola nese don te kesh sinqerisht ni dashni te perzemet ete perjetshme me trego te bisedojm me tel apo me kamer

  • armendi

   July 28, 2016 at 02:59

   si je jam nga kosova munde te me shkruash ne nr telefonit

 87. aejan

  January 25, 2015 at 12:07

  jam i iteresuar te kontaktoj me bjanken 0699354267

 88. Iliri

  January 26, 2015 at 00:04

  Jam nje zoteri i divorcuar,lindur dhe baunues ne Tirane.Mosha 53 vjec,i punesuar.Banoj ne apartamentin tim ne qender te Tiranes. Dua te njihem me nje femer te moshes mbi 40 vjec.Do te gjeni te une,korrektese,respekt,seriozitet,mbeshtetje morale dhe financiare.

  Te interesuarat te kontaktojne ne numrin : 066 54 02 160

 89. Beni 1

  January 26, 2015 at 20:33

  Kerkoj nje femer nga Maqedonia per lidhje intime,sipas marveshjes.jam 30 vjecar!
  Kontakt : toni.jeton@gmail.com

 90. Arbnora

  January 26, 2015 at 20:36

  Tung Beni,un jam nga Maqedonia dhe kam deshire per lidhje intime, me kontakto: te pershendes!

  • Iliri

   January 30, 2015 at 19:23

   Pershendetje Arbnora ! Nese e gjykoni,mund te komunikojme ?

  • alberto

   March 8, 2015 at 21:28

   me kerkoni ne skajp01021963 ose ne fb albertozaro kam foto profil nje femije

  • Arbnora

   May 17, 2015 at 16:40

   Prsh Arbnora kam deshir te njihemi bashk…

   • miri miri

    August 11, 2015 at 01:09

    per aventur 0695371525

  • landi

   June 7, 2015 at 12:04

   me le num e tel arbnora kam deshir dhe un lidhje intime

  • albert

   June 22, 2015 at 00:54

   albert
   jam interesuar per ni vajz per lidhje zerjoze

  • BanA

   August 29, 2015 at 03:38

   Pershendetje Arbnora a mund te kontaktojm un jam nga ks por jam shpesh ne shkup jam nga pr

  • egzoni

   December 20, 2015 at 20:13

   pershendetje arbnora un jam jetoni deshiroj te kontaktoj me ju nese bon me dergo nje sms ne qet numer045379993ose049316032

  • Labi

   May 8, 2016 at 08:25

   Arbnora une jam gjilanas edhe kam deshir me dal me ty si kerkon ti une maqedoni vi te prshendes shkrum skype e kam une tonni.1@msn.com me shkrun folim ose ma jep numrin edhe viberit te priti

 91. era

  January 27, 2015 at 12:22

  jam era 29 vjece dhe interesoem per djalin 40 qe rri ne athin 00306996038547

  • toni

   February 23, 2015 at 15:03

   persh era jam toni nga cerriku 31 vjec
   i divorcum nese je per lidhje serioze ky eshte numri ime 0698956734

  • landi

   June 7, 2015 at 12:05

   un jam 29 shkne facbok landi shabani flm

 92. elson

  January 27, 2015 at 13:27

  Vjola jam soni jam e interesuar per ty qe ke difekt ashtu kam e un te njejtin difekt jam per lidhje serioze me dergo sms ne fb cunat e nates ose ne imail elsinfeka@yahoo.it me dergo nr ok te près vjola??

 93. elson

  January 27, 2015 at 13:45

  Vjola me dergo nje sms ne Ky nr ose zile ok e te mar e flasim zemer jam me te njejtin difekt si ty0692191317

 94. elson

  January 27, 2015 at 13:49

  Te près vojola se dua te fejojem tani shpet te près kontakt???

  • arjan

   March 22, 2015 at 16:58

   jam arjan 21 vjec nga qyteti i tirana simpatik trup i bukur kerkoj nje vajze te bukur simpatike e dashtun per lidhje serioze 18-20 vjec _ nr ime 0686546041

 95. toti

  January 27, 2015 at 22:38

  Vajza me probleme fizike me kontakto

 96. toti

  January 27, 2015 at 22:53

  Vjola me kontakto ose 0685260394

 97. Jeton

  February 1, 2015 at 20:18

  Kerkoj femer nga Maqedoni (shkup) per caste intime, jam 28 vjecar,misha e preferuar deri 35 vjece. Sipas marveshjes! Kontakt: slovenian13@gmail.com

 98. Vjola

  February 2, 2015 at 17:40

  Toti nga je ti? Sa vjec je? Ku banon? Mese merreni?

  • valdrini nga kosova

   April 12, 2015 at 14:48

   me intereson vjola te lutem me u lajmro ne celular se edhe une jam i interesuar per sinqiritet ne numrin 045202463

  • landi

   June 7, 2015 at 12:01

   un jam 29 jetoj ne durres merm me nje biznes num im esht 0692454861

   • albi

    March 1, 2016 at 03:19

    vjola me kontakto 0684512626 albi

 99. Vjola

  February 2, 2015 at 17:44

  Toti Pse do qe te fejohesh kaq shpejt?

  • erti

   February 8, 2015 at 16:29

   vjola me ontakto 0698786230

  • fabio

   February 20, 2015 at 21:29

   Jam nje djal nga elbasani kerkoj nje vajz te mir dhe te sinqert nuk pretendoj te jet e bukur thjesht njeri , kam profesion piktor bej dhe pun te ndryshme jam 24 vjec , pres

  • rama lekaa

   August 21, 2016 at 10:39

   vjola deshiroj te kem dicka me ty…..adresa ime e instagramit….ramaa lekaa

 100. Shadow B

  February 3, 2015 at 21:17

  Ju Lutem Zonja Ku Jeni Lejë Numër Telefoni 0695166110 & 0698535727 Ose shadow_b@mail.ee Dhe Skype:so.sickotr Facebook.com/djykakashadowb

 101. atran

  February 3, 2015 at 22:28

  kerkoj femer per caste intime sipas marveshjes,jam 31 vjecar.

 102. isi

  February 3, 2015 at 23:28

  jm nje djal nga shkodra kerkoj nje vajz per lidhje sekrete ne moshen 18-23 … nr 0674671882

 103. ismeti

  February 3, 2015 at 23:32

  Jam ismeti nga qyteti i shkodres
  simpatik trup i bukur
  kerkoj nje vajze te bukur simpatike e dashtun
  per lidhje serioze 18-24 vjece__nr 0698899664

 104. elson

  February 4, 2015 at 14:27

  kerkoj goca per seks na tirana me shkruani ne imail??elsonfeka@yahoo.it

 105. jetmiri

  February 4, 2015 at 16:00

  Prsh jam nje djal nga ks dua ni vajz te moshes 18 deri 22 per lishje serjoze qe jeton jasht ks jam 21 vjeqa nr 049221497

 106. arlind

  February 6, 2015 at 01:53

  kerkoj vajze

 107. Arjan

  February 6, 2015 at 02:01

  Kerkoj nje goc simpatike te jet nen moshen 24 flm

 108. armando

  February 6, 2015 at 04:56

  Kerkoj nje goc per tu njoh,nuk tallem po jo seriozisht.po mboni per vete atehere srz 🙂 armando.gold90@hotmail.com jom 25vjec jetoj ne tr.

 109. aleksi

  February 6, 2015 at 23:13

  Jame aleksi kerkoj nje lidhje sekrete we jam I martuar pot Jo I lumtur ke nr e tel jam 30 vjec 1 e 85 I gjate0665499895

 110. toni

  February 8, 2015 at 13:57

  Tony 36 vjec jetoj ne athine kerkoj nje vajze 25 deri ne 35 vjec me qellim te krijojme familje ne qoftese kerkon te njejten gje kontaktoni 6942862752 ose ne ymail toni6@live.ca per me shume imformacine

 111. toni

  February 8, 2015 at 18:42

  Tony 36 vjec kerkoj nje vajze simbatike te zgjuar me karakter dhe te jete e sigurt per idet e saj per nje lidhje zerioze me qellim familje ne qoftese se je kjo qe kerkoj kontaktoni ne kete tel 6942862752 ose ne ymail toni6@live.ca

 112. Beni

  February 10, 2015 at 15:22

  Tungjatjeta.
  Jam njeri i rregullt pa vese, dhe me punë .
  Jam djalë i qetë, familjarë, i qeshur e i dashur, dukem mirë, kam shëndetit e mirë dhe nuk konsomoj, jam anti drogë.
  Di të vlerësoj femrën dhe ta bëj te lumtur.
  Kërkoj një femër e cila do të jetoj me mua jashtë shtetit në Kanada, dua vetëm per lidhje serioze, moshës pak më të re se mosha ime.
  Të jetë e sinqertë, dhe simpatike, të tjera ia lëmë kohës te flasë.
  Kam të kryer Kontabilitetin dhe kam njohuri të informatikës dhe flasë disa gjuhë.
  Kebekos@mail.com

  Me respekt.
  Beni.

 113. Toni

  February 11, 2015 at 00:49

  Jam Toni 38 vjec jetoj ne ameriken veriore ne Toronto jam i stabilizuar kerkoj nje vajze e cila te jete ne 28 deri ne moshe 35 toni666@live.ca

 114. Edi

  February 15, 2015 at 17:17

  Jam edi 18 vjec nga Tirana,190 i gjate,kerkoj nje mami per lidhje sekrete,te interesuarat te pergjigjen ktu

 115. mario

  February 15, 2015 at 22:33

  jam djal shume i mire,inteligjente ,familjare large veseve, puntore,me shkollr te larte ,i punsuare ,pasuri te mjaftushme ne europ dhe ketu . !keshtu me thone !kerkoj nje vajze per njohje ,kontaktet e bisedes do nxjerin ne pahe vlerat e njeri tjetrit. ciao e buona fortuna a tutti.cys

 116. juli

  February 16, 2015 at 11:29

  Pershendetje nese do te pelqente ty viola per nje lidhje sekrete une jam 32 vjec NGA fieri nese do po te le ne 0699974012 flm

 117. turi

  February 16, 2015 at 15:22

  pershendetje jam nje djal nga fieri dhebanoj ne athin kam bisnesin tim kerkoj nje femrqe tedi teruaj sekretin

 118. besi

  February 17, 2015 at 19:02

  psh jam nje djal 21 vje dhe deshiroj nje vajze te jet 18 ose edhe 20 vjece per qellim serjoze por vete te jet e sinqerte 0696603077

 119. fredi

  February 18, 2015 at 15:08

  psh jam fredi nga fieri banoi ne athin meshtepi dhepunen time jam 38vjec jam i martuar per arsye kerkoj lidhje sekrete me nje vajz shqiptare qe te di te ruaj sekret mosha 40 kujt i intereson te me shkruaj tel emar vet flm

 120. anni

  February 19, 2015 at 14:27

  pershendje te gjitheve jam anni nga durresi 30 vjec kerkoj nje zonje jo per qellime serioze por thjesht per faktin qe pervec monotomis te perditshme dhe gjerave rutine te jete e hapur per gjithcka edhe thjesht per te folur

 121. Eno

  February 20, 2015 at 05:14

  Duan ekonomi, duan moshen, duan bukurin, etj…. Si zakonisht vajzat vetem kerkojn…. Eno tr. Pa biznes pun c.c si shuminca n tr 1.80 trup mesatar n pesh sy kaf flok kaf… Pse mos ta prevojm e njeher shancin ktu… You never know

 122. fabio

  February 20, 2015 at 21:40

  Ehhhh me falni se harrova nr pr konktaktin 0665963138 pres pergj se nuk kam qef te bej komente se jan pak se te tepert

 123. dani

  February 20, 2015 at 23:30

  Jam Dani nga pogradeci 27 vjec. pa vese. punoj. Kerkoj vajze te thjeshte.per qellime serioze Edhe po te ket problem fizik te vogel. Nuk ka problem.nr im 0665947795

 124. kristi

  February 22, 2015 at 00:36

  ckm ,,jam kristi.nga.dr,,,,nese ndonje goce ka interes te krijoje lidhje
  jam i disponueshem per te ne cdo kohe
  +355682780899

 125. ylli

  February 23, 2015 at 00:40

  jom nje qun ketoj ne gjermani kerkoj te lidhem me nje vajz syrjose per nje jet perbashet

 126. toni

  February 23, 2015 at 15:06

  jam x 31 i divorcuare kerkoj nje vajze te sinqerte per lidhje serioze 0698956734

 127. gaga

  February 25, 2015 at 02:51

  kerkoj shok jete te moshes 40/45 me shkruani ne ket adres rex_402@hotmail.com

 128. armurex

  February 25, 2015 at 02:54

  kerkoj nje vajz per lidhje serjoze mosha e deshiruar 40/45 un jetoj dhe punoj ne skandinavi me respekt MR

 129. fabio

  February 26, 2015 at 00:55

  Pershendet

 130. fabio

  February 26, 2015 at 00:58

  Pershendetje jam fabio jetoj ne gjermani kerkoj vajze deri ne 30 vjet fillimisht per avventura

 131. toni 17

  February 26, 2015 at 20:45

  per vajza pa teka!!!

 132. Florin

  February 26, 2015 at 21:26

  jam nje djal nga tirana 24 vjec per femra qe kerkojne seks ja plotesoj te gjitha deshirat erotike mosha nuk ka rendesi deri ne 40 vjec le nr telefoni 0665446415

 133. Fadil. Gashi

  February 27, 2015 at 03:12

  Kerkoj. Nivajz. Nga. Shiprija. Edhe. Tjetoj. Neshqipri. Jam. Nga. Kosova. Musliman. Nuk. Perdori. Alkool. Jam. 36. Vjeqar. Femra. Tejet. 30deri48. Nashta. Nuk. Mepranojn. Vetem. Sejam. I. Kosoves. Fadil. Gashi. Jam. Ne. Fesbook

 134. Vjola

  February 27, 2015 at 21:46

  Ylli pershendetje ckemi. Un jam nga Tirane dhe do te doja te njihja me ty.Une kam nje problem te vogel (un jam ndjekur ne faqe shume e vogel dhe me ka ngelur shenje tek faqa) Prano ti qe te flasim sebashku per qellime serioze jo per tallje????

  • ORTEKU

   March 13, 2015 at 22:51

   vjola
   pres te me kontaktosh
   flm

 135. M.V

  February 28, 2015 at 09:22

  PERSHENDETJE
  Jam nje i divorcuar ne moshe 53 vjec.Jeta me ka mesuar te mos ndalem se kerkuari gjysmen qe me takon.
  Kerkoj te njihem me nje te interesuar per lidhje te sinqerta per te kaluar jeten te lumtur.Jam lindur e ritur ne Tirane,tani qe prej vitesh jetoj jashte.E interesuara munt te shkruaj ketu. Ju uroj fat te gjitheve.

  • ORTEKU

   March 13, 2015 at 22:49

   vjola,, me kontakto ne ajri781@gmail.com,,
   me dergo nr kontakti flasim nga afer,,
   skam asnje difekt fizik,

   • islom

    September 13, 2015 at 11:06

    per,zonjen,,,53.v.lajmrohu,n.t.01623987841.gjindem,ne.gjermani.mepun.kurtebisedojm.
    jutregoj,krejtsisht…jumir,pres.tfala.zemroreeeee

 136. Ûñknõw BõÝ

  March 2, 2015 at 21:38

  19 vjec nga Durresi
  1.95m gjatesi
  Origjina Tropojan
  kerkoj Vajze per lidhje..
  0699788125 kush ka deshire

 137. nada

  March 3, 2015 at 12:21

  pershendetje jam e interesuar per lidhje serjoze , djali te jet 37 der ne 40 me banim ne greqi . te jet i thjesht dhe serjoze, , te jet per lidhje serjoze, jo tallje,

  • nada

   May 17, 2015 at 16:50

   Prsh Nada jam i interesuar per ty,jam nga tr dhe po ktu banoj…

  • tani

   December 24, 2015 at 15:19

   pershendetje nada quhem tani jetoj ne greqi po deshe me jep nje numer kontakti qellime te mira per naden

 138. Trimi

  March 3, 2015 at 12:45

  Pershendetje…
  Jam nja djal nga Kosova,jetoj ne Vushtrri,jam i gjat 1,92 cm,24 vjeq i pashem serioz i ndershem dhe i sjellshem posedoj Firm Familjare per prodhimin dhe perpunimin e miellit. te misrit.nuk konsumoj alkool e as nuk pi duhan. kerkoj nje vajz te sjellsheme dhe te ndershme se pa dyshim te gjitha vajzat jan te bukura ne veti.per ate e rendesishme esht te jete me tipare te mira.une jam i interesuar shum per lidhje serioze dhe martes mosha prej 18 deri 25 vjeqe.te interesuarat mund te me kontaktojn ne numrin e telefonit 045339358 dhe 044 652233 nese nuk kini mundesi te thirrni me shkruani sms une ju thrras mrapa. ju faleminderit jumirpres Trimi…

 139. Trimi

  March 3, 2015 at 12:52

  Trimi me falni ju te nderuara,ju mund te me kontaktoni edhe ne facebook Leutrim Basholli vetem sms ju lutem.Faleminderit

 140. Yyy

  March 3, 2015 at 15:05

  vjola jam nga shkodra deshiroj te njihem me ty.facebook son.tahiri

 141. alberto

  March 3, 2015 at 21:14

  kerkoj nje femer 35 45 vjec per lidhje sekrete tek un do te gjesh dashuri dhe besnikeri kush e gjen veten e till me kerkoni ne skajp alberto01021963 ose me numrin0683292433

 142. fadili

  March 4, 2015 at 14:48

  jam fadili nga tirana kerkoj nje vajz per qellime serjoze.numri im i telefonit.0684578763

  • petriti

   June 8, 2015 at 11:57

   jam petriti nga veriu i shqiperise 33 vjec jetoj ne greqi interesohem per nje lidhje serioze me nje vajze sipatike dhe te paster ne shpirte,po nga veriu i shqiperise,mosha te jete 22-26vjece.kontakti 00306998832734.ju lutem jo per tu tallur flm

 143. fadili

  March 4, 2015 at 15:03

  ku jeni o goca

 144. Beni

  March 4, 2015 at 16:59

  Pershendetje jam nje djale 29 vjec interesohem per zonja qe kerkojne qetesi ADR arbenshehu0gmail.com

 145. dani

  March 5, 2015 at 09:34

  Jam Dani nga qyteti i kultires dhe serenatave.jam 27 vjec beqar. Kam nje shtepi vet. Tani per tani jetoj me prinderit.jam ne Pune. Me pelqejne shum gjera te bej. kerkoj nje vajze serioze te mire sic jam vet.nga 18 der 28 vjec. Te premtoj kur te me njohesh me shume. Do kesh mendim te mire per mia.per te interesuarat nr 0665947795

 146. Leo

  March 5, 2015 at 10:49

  Jom nje djal nga ks jetoj ne gjermani kom intersse per nje vajz per mendime zerjoze te krejom fam deri ne mashen 28 vjeqare per interesse me kontaktoni ne e-mail privat
  Leoss@hotmail.de

 147. olgaa

  March 5, 2015 at 12:55

  jam nje vajze 29 vjece, jam e interesuar per lidhje serjoze , qe te dije te vlersoje te kuptoje , kush eshte i nteresuar mund te kontaktoje ne numrin .6998506984 djali te jet ne greqi se aty banoj dhe vet, ., ju lutem jo per tallje ,

  • eni

   March 24, 2015 at 15:59

   ckemi jam eni nga vlora mund te komunikojm bashk

  • egzoni

   December 20, 2015 at 20:21

   pershendetje jam egzoni olga jam i interesuar per martes nese je e pajtimit me kontakto edhe un jam 29 vjeqar jetoj ne kroaci por per momentin jam ne kosov me kontakto ne ket numer045379993 jam ne kosov per momentin

 148. aurelio

  March 5, 2015 at 20:59

  Mrb kerkoi nje lidhje serioze jetoi ne itali dhe kam arth me pushime ne fier

 149. aurelio

  March 5, 2015 at 21:02

  Te interesuarat te kont ne nr 0699849143

 150. fadili

  March 6, 2015 at 10:28

  jam fadil jetoj ne greqi.i pegjigjem olgaa deshiron te lidhemi bashk po pranove per lidhje serjoze.pres nje pergjigje faleminderit

  • olga

   March 10, 2015 at 12:24

   i pergjigjem FADILi mund te kontaktojme ne skyp der s aju te vini ne greqi . manita894 . ,.

 151. Soni

  March 6, 2015 at 20:41

  Pershendetje.Jam Soni,nje djal 34 vjecar,jam rritur ne Itali dhe kam nje mentalitet shum te hapur dhe modern.
  Te tjeret per mua thone qe jam nje djal capken,inteligjent dhe i respektueshem.
  Gjeja me e rendesishme per mua eshte lumturia!Do te deshiroja te njihja nje vajze me deshiren dhe urimin qe nga nje njohje e thjeshte te lindi dicka me te vertet e mrekullueshme dhe plot lumturi.

  Per kontakt mund te me shkruani ne adresen soni.m1980@yahoo.it
  Faleminderit!

 152. Valoni

  March 7, 2015 at 15:39

  Per zonjen nga tirana le imellen valialiu@outlook.com apo skipp deni.deni915

 153. Valoni

  March 9, 2015 at 15:45

  Jam 49 vite jetoj ne perendim dhe i ftoj ata qi kan per nnji lidhje serioze, dhe te jen 35deri 46 vite mund te me shkruani ne imell valialiu@outlook.com apo skippe deni.deni915 flm per mirkuptim

 154. olga

  March 10, 2015 at 09:19

  i pergjgjem fadilit pa tjeter , kur te vini me telefononi, ose mun te kontaktojme ne skyp me sms, manita894 der sa ju te vini ne greqi

 155. juli

  March 10, 2015 at 13:24

  jam nga shkodra,bisnesmen 30 vjear i martuar,kerkoj nje mike sekrete,ska rendesi mosha,tel ne kte nr per kontakt 0692113484

 156. endri aruci

  March 11, 2015 at 15:35

  jam 38 vjec i martuar kerkoj nje femer sekrete nga mosha 30 deri 50 vjece jam simpatik i mire ne te gjitha drejtimet po le imelin tim per te interesuarat flm

 157. endri

  March 11, 2015 at 16:57

  jam endri 38 vjec simpatik 171 gjate71 kg i mire ne te gjitha drejtimet jam i paster serioz dhe para se gjithash shum sekret nuk do shgenjeheni kerkoj nje femer apo mami sekrete 30 deri 50 vjece po le imailin tim emiljano1973@hotmail.com skype emiljano50 flm per mirkuptimin

 158. dani

  March 11, 2015 at 18:21

  Ka vajza ketu apo nuk ka. Vetem meshkuj Jane. Cbehet keshtu.

 159. sandri

  March 13, 2015 at 17:41

  jam Sandri i pergjigjem olges qe kerkon nje lidhje serioze un jetoj ne athin jam ikomletuar ne te gjitha drejtimet po qe se deshiron te njifemi me ler nje num tele flm

 160. serxhino

  March 13, 2015 at 22:35

  pershendetje,jam SERXHO NGA DURRSI JAM 27 VJEC JETOJ VETEM JAM 1.87 I GJAT MEREM ME PALESTER.DO ME PELQENTE TE KISHA NJE LIDHJE SEKRETE ME NJA MAMI NGA DURRSI OSE TIRONA TE JET 27 DERI 45 VJECE. 069 95 36 894

  • KLAJDI

   March 13, 2015 at 23:15

   Jam Klajdi 25 vjec dua te kem nje lidhje sekrete me nje mami ska rendesi mosha jam nga DURRSI.

 161. KLAJDI

  March 13, 2015 at 23:26

  JAM KLAJDI NGA DURRSI DUA TE KEM NJE LIDHJE SEKRETE ME NJE MAMI NGA DURRSI SKA RENDESI MOSHA.069 22 83 821

 162. fadil domi

  March 14, 2015 at 20:39

  olga nuk me del adresa e skajpit tend.

 163. fadil domi

  March 14, 2015 at 20:43

  olga kjo esht adresa e skajpitt tim.fadildomi

 164. altin.sula

  March 15, 2015 at 19:31

  quhem altin nga tr.dua te lidhem me nje vajz nga tr te jet e rregullt.per lidhje serjoze.kush deshiron teme shkruaj

 165. fadil domi

  March 16, 2015 at 10:52

  jam fadil nga tr.dua te lidhem menje vajz te sinqert .ky esht numri im 0684578763.vetem sms

 166. juli

  March 16, 2015 at 11:12

  a ka naj femer qe i.mungon dashuria dhe mbeshtetja nga cdo pikpamje? te me kontaktojn ne kte nr 0692113484

 167. aneri

  March 16, 2015 at 15:50

  jam nje vajz 25 vjece kerkoj nje djale te 30 per lidhje serioze

 168. Valoni

  March 16, 2015 at 17:34

  Un jetoj ne zhenev pres nji zonj 30 deri 45 vite le fcb valialiu@outlook.com apo skipp deni.deni915. Jam 48 vite vetem per lidhje serioze.

  • IDA

   July 13, 2015 at 16:05

   Pershendetje Valon me interesoi njoftimi yt jam e interesuar dhe jam 38 vjec dhe kam femije ne ngarkim nese je i interesuar per lidhje serioze me kontakto flm

 169. fadil domi

  March 16, 2015 at 18:00

  olga pse nuk pergjivjesh

 170. fadil domi

  March 16, 2015 at 18:52

  i pergjigjem vajzes 25 vjeqe.me dergo sms tek kt numri 0684578763.

 171. Kosovari

  March 16, 2015 at 23:01

  Jam nje djal nga Kosova 39 vjec,punoj per nje mision te huaj ne Tiran, kerkoj te njihem me nje femer ne Tiran. Te jete serioze dhe e bukur. Do ta dua dhe respektoj dhe ndihmoj.Me dergoni njr nr celulari per kontakt ne email toni-kr@hotmail.com

 172. elson

  March 17, 2015 at 16:15

  Kerkij femra per seks jam hamshor jua bej Te gjitha dhe femrat qe Jan Te pakenaqura nga burst jaujap un kenaqsin ju pres me imail

 173. sali

  March 17, 2015 at 21:22

  Nese goca 20vjecare qe kishte problem fizik,akoma nuk e ka gjetur,personin qe i pershtatet.te me kontaktoj mua ne kete nr.0697844704 ndoshta zoti e ka shkruajtur te njihemi nepermjet kesaj gazete.

 174. florin

  March 18, 2015 at 14:20

  Pershendetje jam nje djal nga tirana per femrat qe kerkojne seks une i jap kenaqesin e duher dhe jan plotesoj te gjitha deshirat e erotike qe deshiron nje femer mosha nuk ka rendesi nga 18 vjec deri ne 40 vjec le numer telefoni 0665446415

 175. Mondi

  March 19, 2015 at 12:10

  Jam nje djal nga tr
  kerkoj te lidhem me nje vajz te moshes
  17-18
  kontakt 0685094500

 176. alex

  March 19, 2015 at 20:17

  Jam babi 30 vjec, I pa kenaqur nga martesa. Kerkoj nje zonje ose zonjushe te me qendroj afer per te kaluar shume momente gazmore. Kam shtepine time, biznes tim privat dhe makine personale. Ku sh eshte e interesuar te bej sms. 0698886441

 177. arion

  March 20, 2015 at 13:30

  pershendetje

 178. Dritan

  March 21, 2015 at 12:10

  Prsh, Jan 34 vjec nga lushnja…jetoj jashte ne spanje, kerkoj nje vajze qe sben femije, per lidhje seriose… OK dergo e-mail dhe foto ne drp@live.it

 179. Ocean

  March 22, 2015 at 14:55

  Jam nje biznesmen nga Tr, intellektuale, sh i sjellshem dhe me nje trup te bukur, deshiroj nje lidhje me respekt dhe nivel. Ma kontaktoni me E mail pastaj njihemi. Me respekte.

 180. KLAJDI

  March 24, 2015 at 19:52

  Jam Klajdi nga durrsi 26 vjec dua te njihem me nje vajz per qellime serioze.0692283821

 181. Mentori

  March 25, 2015 at 15:52

  pershendetje nese ka naj femer per aventura jam i gatshem te lajmrohen , vlen per te gjitha

 182. fabio

  March 26, 2015 at 22:07

  jam fabio nga elb kerkoj nje femer per shoqeri per qef sex ska rendesi mosha apo bukuri e rendesishme esht sinqeritet nese ka deshir te me kont ne fb fabio bsh

 183. ersi

  March 27, 2015 at 14:33

  kerkoj nje mami qe ti plotesoj deshirat qe ajo do

  • 0685437692

   April 3, 2015 at 16:41

   jam ne zoteri nga tirena 39 vj kerkoj nje lidhje te sinq

 184. fabio

  March 27, 2015 at 15:00

  20 vjecarja me difekte fizike me kontakto ne fb fabio bsh nese ke deshir te njihemi me mir

 185. lavdim

  March 28, 2015 at 01:06

  Pershendetje lam dini nga tetova 29 vjec deshiroj nje vajze qe ta njortoje ja numri 004915902294262

 186. shehu

  March 30, 2015 at 13:02

  jetoj ne belgjike jam i divorcuar kam 55 VJEC kerkoj nje femer te moshes time tel 0032488571101

  • mario

   March 31, 2015 at 09:31

   me pake fjale te gjitha ato vajza qe kerkojne nje njeri me kulture te gjerre ,,ne te gjitha aspektet ,une jame i pranishem ne njohje..le e-mail ARTCLASSICOMARIO@LIBERO.IT
   ne kte mz kush e shikon te arsyshem le te flas,,fjalet e bukradhe sgjuarsn ta lem kur te kontatojm!

 187. emilio gega

  March 30, 2015 at 19:52

  prsh.jam 33vjec nga Berati.Kerkoj te njoh nje vajze nga 25 deri 30vjece vetem per bashkejetese.emilio gega ne facebok, emiljanodoko2015@gmail.com

 188. leksus

  April 1, 2015 at 14:01

  persh jam nji djale 35 vjec me banim ne tirane me arsim dhe pune deshiroj nji njohje seriose e theksoj seriose…fb lorenc.aliu,,,tel 0682606539 ju mirepres vetem per femra seriose

 189. altin.sula

  April 1, 2015 at 20:30

  jam altini nga tirana 31 vjeç .dua te lidhem me nje vajz per qellime serjoze.ky esht numri im.0682788124.jetoj jasht shtetit.

 190. aleks

  April 2, 2015 at 13:23

  per femra deri ne 30 vjeqe . tel. 0688435566

 191. shehu

  April 3, 2015 at 09:17

  pershendetje kerkoj nje femer te moshes 50 vjec

 192. 0685437692

  April 3, 2015 at 16:38

  jam ne zoteri nga tirena 39 vj kerkoj nje lidhje te sinqert e te fshet jam shum serjoz e i sjllshem ju mirpres nu 068kgdqmxa

 193. muhamet

  April 3, 2015 at 23:42

  Kërkojmë dy femra, vajza, gra të divorcuara, të veja etj., të cilat duhet të jenë të lira, pra nuk duhet të keni obligime familjare, fëmijë etj.
  Mosha e preferuar 35-50. Nëse ato janë të gatshme me jetue përgjithmonë në Kosovë- përgjigjem- fillimisht me shkrim: mbislimi@gmx.ch

 194. feriz

  April 4, 2015 at 23:24

  dua te gjej nje vajz te ndershme te familjes te mir kam deshir te kalojm jet te gjat e te lumtur numri tel 045-670-239

 195. m berat

  April 5, 2015 at 11:22

  Jam nje djal nga berati 23 vjec kërkoj nje lidhje serjoze 0699787451

 196. amarild

  April 7, 2015 at 22:00

  jam 28 vjec kerkoi nje vajz mbi moshen time….te jet serjoze….0682403034

 197. ledio

  April 7, 2015 at 22:39

  kam deshir te njihem me nje zonje mosha ska rendesi……serjoziteti me pelqen shum….0674821556

 198. Neritan

  April 7, 2015 at 22:50

  Jam 38 vjec, 185 cm, simpatik, ne gjendje te mire ekonomike! Kerkoj nje vajze per lidhje serioze! Vajzat e interesuara, te me kontaktojne ne: nballuku@gmail.com.

 199. jani

  April 8, 2015 at 10:16

  pershendetje jam nje qun 34 vjeqar dhe desha te bej 1 falenderim qe me ane te gazetes intervista gati per shaka kisha shkruar per njohje me goca ne gazet dhe njoha 1 goc dhe ne maj bej 10 vite qe jetoj me te.

 200. Andon Aliu

  April 9, 2015 at 00:46

  Pershendetje goca,

  Jam 40 vjec, 174 cm i gjate me trup sportiv dhe shume aktiv. Jam i interesuar te njihem me nje vajze per njohje me qellime serioze dhe martesore. Mosha e preferuar deri 35 vjece.
  Jam nga Prishtina, Kosove. Une jetoj ne Londer qe nga viti 1999. Kam te rregulluar statusin dhe kam shtetesine Angleze. Jam i arsimuar dhe i edukuar mire. Kam pune te rregullt ne fushen e marketingut dhe bej jete me standard mbi mesatar.
  Me shkruaj me shume rreth teje edhe familjes tende, mundesishte edhe ndonje foton tuaj, ju lutem.
  alig-london@hotmail.com

 201. Vilson

  April 9, 2015 at 23:57

  Kerkoj. Nje femr serioz. Per. Martes Mosha. Te. Jet. Prej 20 – 35 ajo. Qe. Esht. E. Intersuar. Letm. Kontaktoj ne
  Nr. 0037744517051

 202. bekimi nga kosova

  April 10, 2015 at 01:58

  Pershendetje jam nje djal nga kosova jam 25 vjeqar kam deshir te njoftohem me nje vajz nga kosova per njohje serioze vajza te 18 deri 26 vjeqare

 203. bekimi nga kosova

  April 10, 2015 at 02:03

  me kontaktoni ne fb time BEKA KS

 204. gabriel

  April 10, 2015 at 02:06

  jam 38 vjec jetoj ne greqi per me shume 00306994580912 leo

 205. burim

  April 10, 2015 at 06:56

  Assalam Alejkum Rahmetullahi we Berekatuhu
  Kam nje djal 29 vjeqar, dhe 1.87 i gjat. Punoj dhe jetoj ne Gjermani , jam i ndar qe 3 vite dhe kam nje djal por aj nuk jeton me mua. Une jam besimtarë die e praktikoj fen time islame , une jam shume i perkushtuar pas fes islame . Ateher kerkoj nje vajze te sinqert e cila e thot te verteten dhe ka frikë vetem Allahun te jet e gatshme qe te mbulohet sipas rregullave islame , te falë namazin dhe te agjeroj muajn e ramadanit .
  Une jam djalë i qetë, familjarë, i qeshur e i dashur, dukem mirë, dhe mbaj mjekërr te gjatë sipas rregullit islam, kam shëndetit e mirë dhe nuk konsomoj, jam anti drogë.
  Di të vlerësoj femrën dhe ta trajtoj ashtu siq trajtohet nje grua e devoteshme muslimane , ju lutem vetem nese keni qëllime serioze per martes mundeni te me shkruani ne tel nje sms +4915783766086 ose Email Adresse Burim_berisha_1985@hotmail.com .

 206. majlinda

  April 12, 2015 at 00:23

  PERSHENDETJE JAM NJE VAJZE 24 VJECE NGA LUSHNJA QUHEM MAJLINDA CALOJ PAK NGA KEMBA JAM 1.40 E GJAT 50 KG KERKOJ NJE DJAL SI VETJA PER LIDHJE SERJOZE MOSHA NUK KA RENCI RENCI KA SINQERITETI 0699763085 OSE 0698804039 JU LUTEM JO ME PRIVAT KLM YJE

  • shadowb

   July 22, 2015 at 22:37

   Majlinda Zemer jam gati t jap gjithcka per ty pasi kom pas shum t dashura me emrin tat me njonen kom pas ene mardhonje mo shum po ty do t fal t gjitha m telefono ke 0695166110

  • egzoni

   December 20, 2015 at 20:25

   me kontakto ne ket numer majlindajam jetoni045379993jam nga kosova

  • Kenan

   July 13, 2016 at 19:37

   Majlinda si je a je mir si po kalon me kontakto ne ket numer +38649592232 jam 24 vjeq desha tnjo

 207. majlinda

  April 12, 2015 at 18:53

  persh jam nje vajz 24 vjece caloj pak nga kemba kerkoj nje djal si vetja per lidhje serjoze 0698804039 Ju lutem jo privat

  • landi

   June 7, 2015 at 12:12

   ok me bo ftes ne fb landi shabani ju flm

  • RAQIP

   September 3, 2016 at 22:10

   pershendetje aka munndsi me kontaktu per mes facebook fcb im asht ky raqip hasiimii me bani thirrje ne ket emer,jam ni djal rrethina e,ferizaj, jam 26 vjeqar,

 208. benny

  April 13, 2015 at 23:01

  Per vajzen nga Dr 48 vjece e 1.62 e gjate……..0674428785

 209. gaitano

  April 14, 2015 at 18:08

  per zonjen nga durresi kontaktoj ne imel gaitanog@yahoo.com

 210. arion

  April 15, 2015 at 13:40

  kerko ndonje vajz ose grua deri ne 40 vj per dicka erotike ose ndonje vajz te shendosh 0699808198

 211. arion

  April 15, 2015 at 13:44

  majlinda ke deshir. te njihemi bashk

 212. altin.sula

  April 15, 2015 at 20:20

  jam altini jetoj ne greqi ne larisa 30 vjec .kerkoj nje vajz per lidhje serjoze te jetoj ne greqi.ky esht numri im.6995340924.jo tallje jo numer privat

 213. Dritani

  April 16, 2015 at 21:56

  Jam ineresuar per Bianken i le nr ku mund te me kontaktoj per biseda te metejshme 0674336521.

 214. Gazmend

  April 17, 2015 at 04:42

  Jam 30 vjeq nga Maqedonia ,Kërkoj 1 femër të sinqert për lidhje serioze

 215. Endri

  April 18, 2015 at 00:42

  Jam nje cun ce jeton ne angli londer kerkoj nje femet shqiptare ce jeton po ne londet jam 23 vjec simpatik 178cm i gjate dhe deshiroj te njoh nje grua shqiptare ce te kaloj nje kohe te bukur me te sdo zgjenheni

 216. Endri

  April 18, 2015 at 00:44

  Numri im 07476133666

 217. basri

  April 23, 2015 at 09:44

  jom marakli per femra shqiptare kom deshir te takoj nga mosha 45v deri 50v ose shoqri ose per avantura ose ne pushime kur te shkoj ne shqipri ja numri celularit 044792848 apo ne fb

 218. cun tirone

  April 25, 2015 at 23:46

  Kerkoj te njoh nje vajze ose mami per lidhje aventure
  Per me teper po ju le nr 0685353143

 219. xhuljo

  April 26, 2015 at 23:30

  kam deshire te njihem me sidorelen nga tirana te pres ne telefon 0692484795

 220. artani

  April 27, 2015 at 08:42

  Pershendetje jam nga shkodra jam 25vjec kerkoj nje vajze per njohje serioze pastaj nese perputhen karakteret vazhdojme ne nje lidhje…….pres ne kete nr 0683701114……ju pershendes

 221. Turi

  April 27, 2015 at 22:40

  Ky mesazh eshte vetem per Irsen nga Tr.Po te le nr tel per kontakt.0665848737.

 222. Turi

  April 27, 2015 at 22:43

  Irsa kerkoj ndjese per nr e formuar me siper.Nga shpejtesia e shenova gabim.ky eshte nr i sakte.0665845737

 223. Antreas Taf

  April 28, 2015 at 12:54

  Kerkoj nje vajz per lidhje serjoze jam 26 vjec ku esht mail antreas_taf@hotmail.com

 224. Tedi

  April 29, 2015 at 00:03

  Du femra per lidhej te fsheht. Dhe qe di te boj sex te cmendur. Tl 0692555225

 225. Ari

  May 2, 2015 at 19:37

  Jam Ari jetoj ne athine kerkoj femer per njohje nr tel 00306980145477

 226. tini

  May 3, 2015 at 09:09

  Peshendetje jam tini jetoj ne franc dua te njihem me nje vajz per lidhje serjoze nga mosha 30 deri ne moshen 35 jo vajza qe duan aventura e mendje madhe te thjeshta e te din te respektojn jeten familjare se keshto jam dhe une te iteresuarat te me shkruajn ne kete andres tinialtin49@gmail.com mune jam 44 vjeç po e theksoj vajza qe njohin dashurin qe i jep ai qe do ken ne kra faleminderit

 227. elton

  May 4, 2015 at 21:56

  jam eltoni nga fieri dua nje vajze serjoze te jet 19 ose 20 vjece

 228. Valoni

  May 5, 2015 at 00:59

  Un jam vali qe jetoj ne cyrihh te ch kush do te ket ni lidhje zerioze ju mirpresim po ne imelll skipp deni.deni915 mosha 35 deri 45 ju flm per mirkuptim .shpejtoni fatin tuaj….

 229. goni

  May 5, 2015 at 07:18

  jam nje djal 44 vjeç dua te ledhem nje vajz 34 deri 40 per me shum me kontaktoni goniagron7@gmail.com faleminderit

 230. m berat

  May 5, 2015 at 14:36

  Jam m nga berati 23 vjec kërkoj femra më të mëdha në mosh për ………..

 231. m berat

  May 5, 2015 at 14:38

  Vod9787g51

 232. BledarVlore

  May 5, 2015 at 18:15

  Pershendetje Quhem Bledar jam 31 vjeç nga Vlora 1.84 Djal i qet dhe i suksesshem i pa kenaqur nga monotonia.Kerkoj te njihem me nje femer te dashur,mundesisht te jetoj ne Vlore.

 233. elson

  May 6, 2015 at 16:09

  Kerkoj vajza e l’ami per lidhje sekrete di ta ruaj sekretin m kontaktoni ne fb elson feka ju près??

 234. visi

  May 8, 2015 at 03:25

  jam 24 vjec kerkoj vaz per sex vec kenaqsi pa limit nuk do te zhgenjeheni per me shum kontaktoni ne ket nr 0698212145

 235. visi

  May 8, 2015 at 03:29

  ok

 236. edi

  May 11, 2015 at 13:58

  per zonjen nga tirana qe kerkon nje zoteri 40-42 vjec. aronbita@yahoo.com

 237. eri

  May 12, 2015 at 16:09

  jam eri nga shkodra i spo kthyer nga emigrimi deshiroj te gurmbulloj sa me shum miq dua miq te mir te muhabetit
  kush do te kontaktoj me mua te me dergoj ftes ne facebook seferi eriston

 238. elson

  May 12, 2015 at 20:10

  Kerkij vajza dhe mami per seks m kontaktoni NE fb Elson,feka

 239. Gocamisterioze

  May 12, 2015 at 23:39

  Pershendetje ! Une jam 22-vjec,jam beqare dhe nuk eshte se jam aktualisht per momentin ne kerkim te princit te kalter,sepse kam ndermend ta gjej pasi te mbaroj shkollen e larte dhe te bej njefar karrier pune,ateher kismet,por nese do njihja dike vertet serioz si tipi im,deshiroj te jemi thjesht shok ,pa tallje,dua ta njoh thjesht si shok,pastaj te shohim dhe dua te me pershtatet per ate,qe kerkoj une te nje mashkull,plus,qe nuk do me pelqente aspak te me pyeste per te kaluaren,pasi askush nuk besoj te preferoje te thoje te kaluara te hidhura,vetem nese do ta ndjente vete ta tregonte cdokush,perfshire dhe une ! Jam tip sportiv,i qete,me pelqejne shum librat,shetitje ne natyre,jam njeri,qe e marr jeten si te me vije ( ne kuptimin e mire te fjales )nga i madhi Zot,pasi e besoj vertet me gjith shpirt !Numrin sa tim sa per informacion nuk do e lej,por mund ta lejne te interesuarit per mua dhe do zgjedh vetem nje shok !

  • altin

   May 27, 2015 at 11:21

   mund te njihemi bashke

  • Redi

   February 29, 2016 at 16:37

   Prsh!
   Jam Redi nga tr dhe jam 26 vjec, do kisha shume deshire te flisnim nqs ke mundesi 🙂 goodboyy321@gmail.com

 240. esperanze

  May 13, 2015 at 00:46

  E dua nje femer. Shum sekret.. Jo lidhje serioze.. Jam huaj jetoj fier. Facebook… Kontaktoni… Umitsevin74@gmail.com..

 241. elson

  May 13, 2015 at 15:23

  Le nr per gocen misterioze 22vjece qe kerkon shok un jam ai mdrgo SMS me cel tpres NE ky nr 0692191317

 242. Bashkim

  May 13, 2015 at 17:01

  Lola , me dergo me mesazh numurin tend te telefonit. Numuri im eshte 1-416-854-7245. Faleminderit.

 243. elson

  May 13, 2015 at 19:18

  Goca misterioze un jam i interesuar per ty me bej très ne fb elson feka tpres ok

 244. Alehandro Gjashi

  May 14, 2015 at 21:57

  Jam alehandro23 vjeq le ne per vajza 6973478042 greqi

 245. Alehandro Gjashi

  May 14, 2015 at 22:00

  Jam Alehandro 23 vjeq kerkoj nje vajze per lidhje serjoze le nr Tim 00306973478042

 246. Alehandro Gjashi

  May 14, 2015 at 22:03

  Goca misterioze ky eshte nr im lart

 247. geralbigdick

  May 15, 2015 at 16:13

  per te gjith zojushat ozojat qe din se cesht kenaqesia pa kuzhte un ja dhuroj ate 0665959387

 248. Mario

  May 17, 2015 at 10:43

  Ky njoftim u dergohet per te gjith ato vajza qe kan arsimin e larte– ,,per nje njohje serioze ..te tjerat ia lem komunikimit..artclassicomario@libero.it

 249. Djali Serjoz

  May 18, 2015 at 13:29

  SI NUK U BERE E GJALL MOJ VJOLA APO E KE GJET ATE QUNIN PER LIDHE SERJOZE UNE SJAM TALL ME ASNJI VAJZE AQ ME TEPER PER GJERA KAQ SERJOZE DHE APO TI SHQETESON NE CEL DUKE QUAR ZILE KOT ME KOT SIQ BEJNE DISA KARAQOZA ME SA ME KUJTOHET NE 27 PRILL 2015 ME BEN 1 ZILE KY NR AMC 052 NE FUND TE JEM I SINQERTE NUK E KAM SHQETESU NJEREZIT KUR KAN 1 GJE SERJOZE TE MARR DHE JO QOJNE ZILE KOT QOFT DHE 1 SMS SA PER PREZANTIM

 250. Walon Sejdiu

  May 18, 2015 at 17:23

  jam waloni nga kosova jam interesun per nej vjaz 20 vjeaqre ky osht numri im045284889

 251. Artur

  May 20, 2015 at 13:06

  Prsh goca! Jam arturi nga durresi 38 vj i divorcuar jetoj ne angli, kam deshire te njihem me 1 goce shqiptare per te kaluar jeten le nr per te interesuarat 00447466125812 flm

 252. syzai thaqi

  May 21, 2015 at 23:32

  jom
  syzai thaqi nga kosova kerkok nje vajz serioze e cila o ngjermani ose
  itali,austri,franc ,amerik te jet 17 deri 19 vjeq gjendjen ekomomike ekam shum te mir ?

 253. Tani

  May 22, 2015 at 20:26

  si jeni mire , jetoj ne gjermani dhe deshirote njifem me nji goce shqiptare kush ka deshire te lajmerohet, ferrari1977@hotmail.de

 254. ladi

  May 22, 2015 at 20:50

  Prsh jam ladi nga tr 39 vjec kerkoj nje vajz te thjesht dhe me shpirt te paster per nje lidhje serjoze…flm

 255. ladi

  May 22, 2015 at 20:55

 256. Supergirl

  May 26, 2015 at 20:07

  Pershendetje ! Jam rreth 20-ave ! Jam e gjate 1.70 e gjate,syzeze,flokgeshtenje,me trup mesatar,bukuroshe,e embel,tip sportiv,me arsim te larte,tip i qete,por paksa e llastuar,nuk po zgjatem me shum dhe pse gjera te tjera per te shtuar ! Por do te doja gjeja gjysmen time,me aqsa thashe per veten dhe pse te jete nje tip shum i qete qete dhe shum i kuptueshem ndaj meje,me moshe,pak me i madh se une,gjithashtu dhe me gjatesi,eshte normale,qe me te gjate se veten time ,te pakten 10-15 cm me i gjate se 1.70 ! Pastaj jeta eshte shuuuum e shkurter dhe ja vlen ta jetosh vetem me nje person,qe ja vlen vertet ! Kush e ndjen veten eksatesisht per mua,me aqsa u shpjegova,mund te leje kontakt ai ketu ! Faleminderit per mirkuptimin,ju uroj me te mirat !

  • Redi

   February 29, 2016 at 16:34

   Prsh Supergirl xd
   Quhem Redi dhe jam 26vjec nga tr, nqs ke deshire mund te flasim persh shume gjera 🙂 goodboyy321@gmail.com

  • rama lekaa

   August 21, 2016 at 10:50

   pershendendetje jam i interesuar per ty sweet girl jam ne shkoll te lart.

 257. altin

  May 27, 2015 at 11:19

  pershendetje jam nje djale 31 vjec beqar ne kerkim te nje vajze per lidhje serioze me shkolle dhe pune te mire cila vajze e ndjen veten tek une mund te me lajmeroni nga tr dr ose kj me se shumti ju pres 0682097260

 258. Toni

  May 28, 2015 at 11:11

  Jom 39 vjecar, i divrorcuar , kam femije, jetoj ne Suedi. kerkoj nje femen per lidhje serioze martesore !! Nr kontakt viber. 0046735600993

 259. gjergj

  May 28, 2015 at 11:48

  i pergjigjem goces misterioze dhe super girl nese deshirojne te meshkruajne jane temire pritura nemailin tim gjergj18@yahoo.com

 260. oni

  May 28, 2015 at 14:25

  Ckm jam interesuar per gocen super girl per lidhje serioze jam me imath dhe mi gjat dhe jam tipi wet me kontakto NE nr 0692191317

 261. loni

  May 29, 2015 at 23:59

  jam 28 vjec i martu po jo i kenaqur kush e ndjen veten per sekret dhe pasjon esh e mir pritur mosha 30 40

 262. andi

  May 31, 2015 at 01:26

  Prsh..quhem andi hera e par qe komentoj ktu pasi ky site mu hap rastesisht.. Me beri pershtypje komenti i SUPERGIRL dhe pershkrimet e saj.. Un spara besoj dhe nk e di mese esht njoftim i vertet Po gjths, gjeta shum. T perbashketa prandaj dhe Po e bej kte koment.. Un jam student ne itali 23 vjec Pak a shum i pershtatem kerkesave t tua dhe do me pelqente t t njihja.. Nqs njoftim esht i vertet atere SUPERGIRL me kontakto te ky email andi_05060203@hotmail.com gjithashtu nqs ka deshir dhe ndonj goc tjt mund t kontaktoj.. Klb ne vazhdim

 263. tina

  June 1, 2015 at 18:17

  Pershendetje jom nje vajz 24 vjeqare me nje defekt te vogel fizik kerkoj nje djal per lidhje serioze engjellusha1111@hotmail.com

 264. tina

  June 1, 2015 at 23:34

  Pershendetje jom nje vajz 24 vjeqare me nje defekt te vogel fizik kerkoj nje djal per lidhje serioze

  • Adi

   August 15, 2015 at 22:34

   tina me shkruaj ketu adiadushi88@gmail.com

  • Kenan

   July 13, 2016 at 19:35

   pershendetje tina si je a je mir une jam Kenan Preteni kisha pas deshir te njoftohem me ty jam25 vjeq nr im osht +3864959232

 265. edison

  June 4, 2015 at 11:01

  -Kerkoj femer e cila jeton jasht qytetit te Pejes e moshes 30 deri 40 vjeqare per qaste te lumtura seksuale (qdo takim intim do te mbetet sekret),ska rendesi a jeni e martuar a po e pa martuar,pres te me lajmeroni ne E-Mail edisboy_x@yahoo.de

 266. Erik

  June 5, 2015 at 01:01

  Prsh jam Erik jetoj ne athine kerkoj femer per njohje nr tel 00306955381821

 267. Erioni

  June 7, 2015 at 00:32

  I pergjigjem gocesmisterioze, jam Erioni jetoj ne itali do kisha deshir te te njihja nese dhe ti ke deshir numri im esht ky 00393318278730 pres pergj tuaj

 268. valdet

  June 7, 2015 at 16:40

  kerkoj femer jetoj e punoj ne zürich ne zvicer

  mund te me shkruani ne

  valdet.xheki@mail.comg

 269. valdet

  June 7, 2015 at 16:42

  kerkoj femer jetoj e punoj ne zürich ne zvicer mund te me shkruani ne

  valdet.xheki@gmail.com

 270. Ledjo

  June 7, 2015 at 18:01

  Pershendetje kerkoj nji femer per lidhje serjoze e intersuara te me kontaktoj vetem ne tel mosha 22 jam nga tr 1.70 I gjat 0686909896

 271. Ledjo

  June 7, 2015 at 19:09

  Kerkoj nji femer per lidhje serjoze ose vetem per kenaqesi sexuale gjithcka do jet e paguar nese ka deshir na nji te moshesh 18-50 le te me telefonoj ose tme coj sms ne nr 0686909896 Un per vete jam nga te 22 vjec 1.70 I gjat. Shum serjoz aty ku duhet ju pres zonja zonjusha do ngeleni te kenaqura mos nguroni… Jo tallje.

 272. Ledjo

  June 7, 2015 at 19:17

  I pergjigjem tines qe ka problemin fizik tina mua sme int problemi fizik mjafton te jesh nji goc e mir kaq nese e lexon kte koment tlt me telefeno 0686909896

 273. Besart

  June 8, 2015 at 18:26

  Kerkoj nji grua te madhe ne mosh vetem per seks pasi I kam shum fixim te jet 30-50 cdo gje e paguar un jam tr 22 vjc kontak besarttiran@gmail.com

 274. jakup luku

  June 8, 2015 at 20:03

  me pelqen ajo zonja nga durresi , 48 vjece, e gjate 1.62 cm. Edhe une jam nga durresi, jam ne itali nga viti 1991, jam i ndare dhe kam 2 femije te rritur, djalin 24 vjec dhe vajzen 20 vjece. Jetoj vetem se femijet jetojne me nenen e tyre.

  • rinor

   June 11, 2015 at 16:55

   me pelqen lola nga tr

   • Fadil

    June 11, 2015 at 19:19

    une jam nje burr 52vj nga peja deshiroj te njihem me nje zonje nga SH per qellime marrtesore, zonja duhet te jete e kompletuar me edukat te larte mos te kete vese, te jete pa obligime,dhe te qmoj bashkshorterin ne nivel te lart, vetem te interesuarat per martes serioze mund te lajmrohen ne nr cel +377, 44, 921=622,Mosha e saj duhet te jene, prej 52vj e sa te doje ajo me e re.Ju mirpresim me sms direkt ne cel

 275. Fadil

  June 11, 2015 at 19:07

  pergjigjem loles nga tr, nr cel +377, 44, 921=622

 276. Miri lezhe

  June 12, 2015 at 01:30

  Pershendetje me shum kenacesi do doja te nihja nje vajz serjoze dhe pak te gjat. Per nje lidhje serjoze. . Vajza te jet simpatike siq jam dhe vet. Jam 1.89 i gjat 27vjec shtepin e kam ne plazh . Nuk esht se kam ndonje ekonomi shum te mire. Po hajt kalojm . . Kam deshir qe ajo vajz qe do pranoj ftesen time ‘ te jet e sinqert dhe pa genjeshtra. . Sepse ne ate cast qe mendon tme genjeje . . E ka te kote . . . Per me shum informacion me bej zile ose tel. . Ne kete faqe mos te shkruaj as njera . Vec tel. . 0692507580 ju mirpres me respekt miri. .

 277. altin

  June 16, 2015 at 20:38

  jam altini jetoj ne gjermani kerkoj nje vajz me paraqitje te mire dhe me gjendje ekonomike jo te mire por te jet e sinqert nr im 0699940685

 278. oni

  June 17, 2015 at 17:28

  Kerkoj femra per seks dhe lidhje sekrete m drgoni sms ne nr 0692191317

 279. Dalino

  June 19, 2015 at 11:55

  Jam nje djale 25 vjec momentalisht ndodhem UK dhe dua te kthehem se shpejte pasi kam marr nenshtetsin e Mbretris se Bashkuar dhe kerkoj nje vajze per lidhje serjoze 17deri 23 vjeqe nuk ka rendesi per mu origjina nga eshte vlersoj sinqeritetin pres te me konktaktoni ne Skype good luck Skype :Fernando .mojsiu

 280. elvis

  June 19, 2015 at 14:52

  prsh jam nje djal nga tirana quhem elvisi jam 22 vjec kam jetuar disa kohe n suedi tani per momentin ndodhem ne tiran ne qofte se ka deshir ndonje mami per lidhje sekrete mundet te kontaktoj ne emailin tim xhejson.zeqo@yahoo.com 🙂 eshte e mundur qe te jetojme dhe se bashku ne suedi po patet deshir pres emailin e ndonje mami per lidhje skrete 🙂

 281. kiti

  June 21, 2015 at 23:23

  Kosova

 282. Fadil

  June 22, 2015 at 22:11

  jam 52 vj, kerkoj nje zonje te sinqert per martes

 283. Fadil

  June 22, 2015 at 22:16

  ajo qe eshte e interesuar per martes serioze mund te me kont. ne FB vetem, ne Fadil Fadil, dhe do te kontaktoim pra, ju flm

 284. klajdi

  June 28, 2015 at 09:18

  jam nje djal nga dibra kush goc do kontaktojm per cfar te doje nr 0688397940 ju flm

 285. Bujar

  June 29, 2015 at 15:06

  Pershendetje te gjithe gjinis femerore pavaresishte nga mosha apo paraqitja. Jam nje babi 38 vjec, jetoj ne Tirane me pune te mire.
  Per arsye se nuk gjeje ngrohtesi dhe kam probleme me lidhjen time martesore kerkoje nje femer qe te me plotesoje ne cdo aspekt. Mosha, trupi si dhe gjendja civile nuk kane rendesi. Gjithcka duhet te jete sekrete. Le adresen e emailit 20centimetra@libero.it.

 286. aleks

  July 1, 2015 at 07:23

  Persh jam. Aleksi nga lu. Jam 23vjec. Jetoj. Ne gr dua nje vajz per lidhje serioze per me teper kontaktoni ne nr 00306946071195

 287. altin

  July 2, 2015 at 08:56

  prsh jam nje djale 31 vj beqar me shkolle e me pune te mire ,kerkoj nje vajze te sinqerte per lidhje serioze te jete po me shkolle ose profession pres sms ose tel ne nr 0682097260

 288. artan

  July 2, 2015 at 11:51

  ka ndonje vajze per njohje seklrete ose mami theksoj jam shume sekret tel 0674692818

 289. Tani

  July 7, 2015 at 22:33

  Jam Dritani,le nr te per Bianken nga Shkodra.0674336521..

 290. Djelli

  July 8, 2015 at 05:33

  Per Bjanken,nga shk.. +38649742037

  • 0693943396

   July 8, 2015 at 16:38

   per bjanken bejn cdo gje…………po te pres

 291. Djelli

  July 9, 2015 at 14:13

  per linden +38649742037

 292. Aldo

  July 11, 2015 at 15:00

  Jam Nje djal 33 vjec nga fr jetoj vetem se familjen e kam ne amerik dua te njoh dike per qellime serjoze per me teper kontrolloj ne vod 4427011

 293. seri

  July 11, 2015 at 21:32

  Jam nje djal i mir i sjellshem di te respektoj gjitha menyrat dua nje vajz thjesht lidhje pastaj vendosim vet ti qe me ben tel te dua si shoqe respekte seri 0684520236

 294. bajo

  July 14, 2015 at 21:49

  Bjankes 40vj.nga shi.lajmrohu ne wahhsap ose wiber ne ket nr.+37744348631.per biseda te matytjesheme.tung

 295. Daniel

  July 15, 2015 at 18:40

  Push jam Danieli 38 vj nga fieri me banim ne itali kerkoj te lidhem me nje goce shqiptare per te kaluar jeten. Le nr 00393442509489 flm

 296. nusret

  July 17, 2015 at 15:05

  Krkoj femernga ks shqiprija nga mosha 40 deri 50 vjeqe pr lidhje serioze jetoj ne ks.nr tel.+37745653751

 297. shqiptari

  July 17, 2015 at 18:21

  jam nje djal 34 vjec jetoj ne gjermani deshiroj te njihem me nje vajz shqiptare. te interesuarit te me shkruajne ne kete adrese Zen.kelmendi@yahoo.gr

 298. Bujar

  July 21, 2015 at 23:58

  Kerkoj nje femer per martese te moshes 35-40 vjeçe jam bujar krasniqi nga prishtina

 299. Bujar

  July 22, 2015 at 00:02

  Jam bujar krasniqi nga prishtina kerkoj nje femer per lidhje martesore te interesuarat le te lajmerohen ne email bujar1- krasniqi2@ hotmail.com

 300. Geri

  July 22, 2015 at 02:10

  Kerkoj nje vajze ose grua rreth 27-40 qe te kaloj pushimet ne shqiperi. Email leonmechanic2@gmail.com.gjithcka e fshehte si nga ana ime dhe e juaj

 301. agron

  July 22, 2015 at 09:09

  i pergjigjem loles ne tirane jam 51 vjec i divorcuar 1,75 i gjate i mbajtur mire le numrin e telefonit 0692423746

 302. Idri

  July 22, 2015 at 13:33

  Jam nje cun nga korca Kush te doj nga gocat te bej zile 0683642485

 303. Nora

  July 23, 2015 at 16:45

  Tung,
  jam nora 21 vjec nga prishtina dhe jam e interesuar per nje lidhje serioze. Jam studente, e edukuar dhe e bukur.

  • Bujar

   July 24, 2015 at 00:34

   Per zonjen 48 vjece nga tirana jem i interesuar

  • Petrit

   August 5, 2015 at 22:25

   Pershendetje Nora edhe une jam nga Prishtina 23 vjeqar … do doja te kontaktoja me ty …pres pergjigje .

  • egzoni

   December 20, 2015 at 20:34

   pershendetje nora jam egzoni nga lipjani deshiroj te njoftohemi bash unëkam lindur ne kroaci por punuj ketu ne kosov ma shum dhe kisha pas deshir me te taku nese osht emundur merre numrin tim kontaktues 045379993 ose te ipkos 049316032 me rrespekt nga un egzoni te pres per kontakt

  • Redi

   February 29, 2016 at 16:29

   Ckemi Nora, jam Redi dhe jam 26vjec nga tr, nqs ke deshire mund te flasim: goodboyy321@gmail.com

 304. Erioni

  July 25, 2015 at 21:20

  I pergjigjem Nores numeri im esh ky 3318278730 jetoj ne itali nese ke deshir te njihemi

 305. berisha

  July 26, 2015 at 14:41

  jam prej dates 29 korrik deri me 2 gusht ne shengjin dhe tirane, deshiroj te njoftoj nje femer prej moshes 38 deri 50 vjecare per marredhenje serioze. jam shtetas i huaj dhe dua ta bleje nje apartament ne shengjin apo periferi te lezhes dhe per kete qellim do te jem nje kohe te shkurter ne shqiperi. seriozisht te interesuar te me shkruaj nje email: berisha09@gmail.com
  gezohem per mesazh

 306. NORI

  July 27, 2015 at 10:44

  JAM 38 VJEC I MARTUAR JETOJ NE ATHINE, KERKOJ NJE VAJZE[GRUA] PER TE BISEDUAR DHE PER TE HEQUR MENDJEN NGA E PERDITSHMJA.[NORI38ATH@gmail.com]

 307. elson

  July 28, 2015 at 16:57

  jam i interesuar per noren 21 vjece le nr 0692191317 per lidhje serioze marrtesore nora un jam nga tr tpres ???sms

 308. sex

  July 30, 2015 at 11:54

  Kërkoj ndonjë mami mosha 22-35 vetem për sex jam nga berati jam 24 vjec 069 m1 18 1mt

 309. shemi

  July 30, 2015 at 20:32

  jam 1 djal nga kosova rrethina e prishtines kerkoj 1 bukuroshe per qellime serjoze jom igjat 175 peshoj 75 kg numri kontaktues 044495668

 310. shemi

  July 30, 2015 at 20:45

  jam 1 djal nga kosova rrethina e prishtines kerkoj 1 bukuroshe per qellime serjoze jom igjat 175 peshoj 75 kg jam 39 vjeqar bijond pres ndonje bukuroshe nga shqipria tme lajmrohet ne numri kontaktues 044495668 ok flm per mirkuptim

 311. muhamet

  August 3, 2015 at 00:56

  Nëse jenë të interesuara për lidhje serioz të lejmerohen zonjat nga mosha 45 deri 50, jo më të rjea. Zonja në kuptimin e plotë të fjalës, kërkesa është serioze, mos harxhoni kohë kot për tallje dhe argëtim. Falëminderit për mirëkuptim!

 312. muhamet

  August 3, 2015 at 23:03

  Për zonjat në moshë nga 45 deri 50 vjeqe, për lidhje shumë seroze- fillimisht mund të lajmëroheni me shkrim në këtë emailadresë: mbislimi@gmx.ch
  për argëtim, mos humbni kohë kot se koha është flori- Muhameti

 313. bruna

  August 4, 2015 at 16:38

  hem bruna 17 vjec .dua nje djal per seks te cmendur.me shkruani kush esht i interesuar.jam e re e bukur me sy te kalter jem si rrush

  • Petrit

   August 5, 2015 at 22:23

   Pershendetje Bruna .. jam Petriti nga Prishtina do doja te kontaktoja me ty jam 23 vjeqar

  • londonboy

   August 30, 2015 at 13:34

   hi bruna deshiron njihemi lerem skype ose shtme albi.alboss

  • alberto

   August 31, 2015 at 15:09

   ii bergjigjem gruas nga durresi qe kerkon nje 50 vjecar mr kontaktoni me numrin0683292433

  • kosti

   October 22, 2015 at 10:45

   bruna jam 42 vjec dhejam i interesuar te te njoh me shkruaj ne vod6807305

  • titi

   January 29, 2016 at 10:08

   pershnetje bruna jam nje djal 30 vjeq i paster sekret dhe shum i afte

  • Redi

   February 29, 2016 at 16:24

   Ckemi Bruna, quhem Redi dhe jam 26vjec nga tr me gjendje shume te mire financiare, nqs ke deshire mund te flasim: goodboyy321@gmail.com

  • rama lekaa

   August 21, 2016 at 10:52

   bruna re ne shenj…me shkruaj prap ketu podeshe

 314. Andi

  August 4, 2015 at 23:22

  Pershendetje,
  Jam nje djale 25 vjec. kerkoj nje goce qe te krijoj familje. Jam njeri shume i dashur, i adhuroj femijet. Kam ekonomi te mire, po nuk po mundem te takoj nje femer qe te me pelqeje tamam sic dua. Me kontaktoni ne adresen e emailit g.jaupi@yahoo.com

 315. andi

  August 5, 2015 at 03:07

  Prsh…quhem andi jetoj ne itali…jam i interesuar per lidhje me ndinj goc qe jetojn jasht shqipris ose dhe qe deshirojn t jetojn jasht..te interesuarat

 316. elson

  August 5, 2015 at 18:56

  Ckm bruna un jam I interesuar per seks Te cmendur zemer mdrgo SMS me kte nr se tmar vet ok 0692730695 tpres bruna SMS?

 317. Petrit

  August 5, 2015 at 22:32

  Pershendetje … Jam Petriti nga Prishtina 23 Vjeqar .. do doja te njoftohjesha me ndonje vajze .

 318. andi

  August 6, 2015 at 04:10

  Bruna na kontakto.. andi_05060203@hotmail.com

 319. Adi

  August 6, 2015 at 11:38

  Jam adi .ju le nr per zonjat qe duan dicka vertet te bukur.0692297391

 320. Beli

  August 8, 2015 at 01:50

  Tungjatjeta, kerkoj nje vajze per lidhje serioze dhe familjare. Vajza mundesisht te jet 27 deri 34 vjeq. Une jetoj jasht vendit. Per me shum lajmerohuni tek “beli_100@hotmail.com”

  Pershendetje

 321. Bisha

  August 8, 2015 at 07:51

  Du goca sexy vetem per qef kush femer do un jam ktu ne pritje

 322. era

  August 9, 2015 at 17:01

  jam nje vajz 33 nga tirana me banim ne gr me anim ne larisa larisa, kerkoj nje djal te jet ne moshen 39 per lidhje serjoze si fillim bashkjetes,te jet ne larisa dhe athin jam e thjesht, bukurin e kam ne shpirt, e jo fizike, jam 1.70 e gjat dhe e shendosh, kujt i intereson,, te prgj, te lej nje kontakt,

 323. shpendi

  August 9, 2015 at 17:54

  pershendeje vi nga gjermania jam 38 vjeqar kerkoj vajza vetem per knaqsi 044441103

 324. sokol

  August 10, 2015 at 21:19

  jam nga suedia,kerkoj femer per martes,sokol2172@hotmail.com ose 0046763245055, tung

 325. sokol

  August 10, 2015 at 21:23

  jam nga suedia kerkoj femer per martes,jam 48 vjeqar,sokol2172@hotmail.com ose 0046763245055,tung

 326. Andi

  August 11, 2015 at 00:03

  Jam andi nga Italia kerkoj nje goce deri ne 28 vjece per lidhje serioze

 327. Toni

  August 11, 2015 at 00:10

  Jam Toni nga Italia kerkoj nje goce per lidhje serioze te jete 25 vjece maksimumi ky eshte nr im 0699479860

 328. Gjergji

  August 11, 2015 at 07:37

  Jam Gjergji 44 vjeq jetoj dhe punoj ne tirane Dua te njihem me nji femer te zgjuat dhe mundesisht ne moshe te madhe. Me mua do ndjehet si princeshe 0682636080

 329. amarildo

  August 11, 2015 at 12:57

  Pershendetje jam amarildo 28 vjec i gjat simpatik jetoj ne athin le numrin per bukuroshet shqiptare qe jetojn ne athin se shpejti dhe ne shqiperi 00306995414622

 330. Miri Alijaj

  August 11, 2015 at 20:08

  Jam mir le numrin tim per nje lidhje serioze 0674897285 vetem nje zile dhe ju telefonoj un falimnderit per mirkuptimin

 331. Toni

  August 12, 2015 at 00:02

  Jam Toni nga Tirana kerkoj goca gra deri 50 vjece vetem per sex me kontaktoni bukuroshe vo9479860

 332. melo

  August 12, 2015 at 12:07

  Dua te lidhem me nje vjaz per serjozisht jam 24 vjec

 333. Gimi

  August 12, 2015 at 17:48

  Lola nga tirana mund te me kontaktoni ne 0698586718

 334. majlinda

  August 13, 2015 at 19:14

  PERSHENDETJE PO LE KET NJOFTIM PER NJE MIKUN TIME JAM NJE DJAL NGA RROSKOVECI 27 VJEC KERKOJ NJE VAJZ PER QELLIME SERJOZE PO LE NR TIME 0665466555 TEL NGA 8 E MJEZIT GJER ME 10 TE MBRMJES

 335. maria

  August 14, 2015 at 08:29

  jam maria nga vlora me banim ne greqi. kekroj te njihem me nje djal ne moshen 40 te ket qen dhe i martuar, vet te jet i ndare me intereson dikush per nje lidhje serjoze, jo tadhje, jam e thjesh, po shum e mire ne bukurin shpirterore , kujt i intereson te lej numer kontakti, vetem per lidhje serjoze jo tallje..

 336. Alex

  August 14, 2015 at 09:05

  jam Lexi nga norvegjia kerkoj nje vajz per tu njohur pastaj ja lem kohes per qdo detaj te me tejshem kush esht interesuar mund te me kontaktoj ne kete e-meil lexi-600@hotmail.com

 337. zaimir

  August 14, 2015 at 15:04

  per lola jam nje cun nga lushnja dhe deshiroje te lidhem me ty ne se ti do ky numri 0692495776

 338. Ardita

  August 15, 2015 at 00:21

  Jam Ardita nga tr 18 vjec shume e bukur kerkoj ndonje mashkull per lidhje 23-35 (romance).

  • Redi

   February 29, 2016 at 16:19

   Prsh Ardita, jam Redi nga tr dhe jam 26vjec po ashtu si ty jam i interesuar vetem per romance nqs ke deshire mund te flasim: goodboyy321@gmail.com

 339. majlinda

  August 15, 2015 at 01:34

  pershendetje per te gjith cunat me probleme fizike kerkoj lidhje serjoze jam 24 calo nga kemba kam dhe mish te huaj te balli dua nje djal me probleme fizike sic jam dhe vet me dergoni sms ne numrin 0699763085 Ju flm per mirkuptimin

  • djali bukur

   August 21, 2016 at 10:55

   majlinda kam qejf te njihemi

 340. Genti

  August 15, 2015 at 10:16

  Kerkoj nje vajz nga mosha 25-30 tel: 0044 7473339811

 341. Xera

  August 15, 2015 at 10:41

  Prsh kerkoj nje femer per lidhje serioze jetoj ne kanada 45 vjeqar viber 001-780-919-9908
  ose email xeracanada@hotmail.com
  flm

 342. islam

  August 16, 2015 at 12:24

  mirdita,per,zonjen,54,vj,.nedjindem.nepushim,jam.mepun,ne,djermani.,nt,01623987841.pendyshe.
  emailin.tim. islom-ademaj@hotmail.de,julutem,nudu,genjeshtra.jupershendes,zonjen,54.v.dishiron.
  te,lidhim.nijet,temir,unkam,edhe,4.dit.pushim,jam,neshtepin,time.ne.kosov.nga,djakova,julute,nxito,ju
  faliminderoj,zemer.

 343. islam

  August 16, 2015 at 12:45

  kerkoj,gru,prej.moshes,54,v,,,un,jam,ne,djermani,gjendjen.kom.mir.faliminderim,allahut.jilutem
  lajmrohuni.emajlin.tim.sajam.ne.kosov. islom-ademaj@hotmail.de n,t,01623987841

 344. islam

  August 16, 2015 at 13:47

  mir,dita,zonja.52vj,qe.banon,me.qira.ne.tiran,julutem.qeje.interesume,mepas,nijet.temir.,dote.bisedojm
  bashk.un,nuk,du.genjeshtra.por.une.elixova,mesazhin,tan.e.pra.une.jam.nepun.ne.djermani.portash,
  jam.ne.pushim.ne.kosov,telutem.qe.ki.deshir.me.ardh.ne.djermani.duhesh,tekish.pasoshen.por.julus
  qeje,korrekte.kajmrohu.nuk.du.mepas.probleme.n,t.01623987841.tajap.emalin.dhe.bisedojm,
  islom-ademaj@hotmail-de une,zemer.jam.ne,pushim..edhe.4.dit.dte.ikim.per.djermani.ne.pun.
  julutem.nxito.tfala.zemroreeeeee

 345. lorenc

  August 16, 2015 at 15:15

  pershendetje per eren me banim ne larisa jam 39 vjec po patet deshire me komuniko ne kete email lorenckola89@gmail.com

 346. luani

  August 16, 2015 at 15:19

  per eren me banim ne larisa 6971570035

 347. tigri

  August 16, 2015 at 15:23

  per marien nga vlora munt te kontaktoni 6976136291

 348. luani

  August 16, 2015 at 15:59

  per eren me banim ne larisa munt te me kontaktoni6971570035

 349. nusret

  August 17, 2015 at 05:59

  Majlinda kontaktojm nr nr tel. +37745653751

 350. Eltonii

  August 17, 2015 at 22:15

  Deshiroj te njihem me Marian Jam ne Greqi por per momentin ndodhem ne Korce nr cel 00355698182064

 351. Eltonii

  August 17, 2015 at 22:22

  Deshiroj njohje me Marian vetem per qellime serioze Jam 35 vjec nr 00355698182064 eltoneagle @gmail.com

 352. Mehmet

  August 19, 2015 at 20:08

  Persh. Jam nje turk nta Tirane. 35 vjec. Kush do nje dashuri turk? Email: zafersarhosu43@hotmail.com. fb: Mehmet Ihuaj.

 353. Fadil

  August 19, 2015 at 21:21

  jam nga peja kerkoj nje zonje te kompletuar nga SH mosha 40=50 vjeqe. quhem Fadil nr cel +377, 44, 921=622, ju flm per mirekuptim

 354. Fadil

  August 19, 2015 at 21:24

  jam i sinqert besnik larg te gjitha gjerave te kqija, nuk perdori alkohol apo bixhoz, pra as gje qe nuk duhet ju flm per mirekuptim jam Fadil nga peja

 355. Islom

  August 19, 2015 at 22:52

  Per zonjen 52 v’ qebanon me qera ne Tiran julutem thir jo mashtrime une kerkoj gru per ni jet te mir dhe mipas nimir kuptim n,t. 01623987841. jumir Pres Tfala shum

 356. elson

  August 21, 2015 at 17:15

  Ckm ardita jam I interesuar per ty per lidhje m kontakto NE kte nr 0692730695 tpres jam 23vjec na Tr tpres SMS??

 357. Sabino

  August 22, 2015 at 06:40

  Jam shtatas Zvicrran por jetoj me shum ne Shqiperi -Durres e lam deshire te njoftoj nje vajz deri ne 45 vjeqare e normalisht ti ndihmoj. Tel. +355 69 268 3432

 358. Toni

  August 22, 2015 at 09:53

  pershendetje jam Toni nga norvegjia kerkoj nje femer per mardhanije serioze kush esht e interesuar mund te me kontaktoj ne kete adres e-meili . senter-700@hotmail.com ju faleminderit per mirkuptimin

 359. sex

  August 22, 2015 at 17:48

  Për arditën lë numrin jam mario 23 vjec 0696118168

 360. islom

  August 22, 2015 at 23:22

  mir,dita,per,zonjen,nga,,dursi,jam,ne,takort,,me.zonjen,nga,dursi,por,un,jam,nga,gjermania.julotem,te
  bisedojm,n,t,,,,01623987841,,jumir,pres

 361. islom

  August 22, 2015 at 23:32

  per zonjen,nga,dursi,ipergjigjem,,n,t,01623987841 jumir pres,

 362. islom

  August 22, 2015 at 23:56

  per,zonjen,nga,dursi,01623987841,jumir,,pres

 363. andoni

  August 24, 2015 at 15:38

  Mè pèlqejnè faktet prandaj nè qoftè se ndonjè vajz kèrkon vèrtet lidhje seriose dhè èshtè serioze tè mè japi njè mundès00306955734678

 364. zaimir

  August 25, 2015 at 21:12

  i pergji gjem 24 vjecases ky 0692495776?

 365. londonboy

  August 30, 2015 at 13:31

  pershendetje jam nje djal nga tirana jetoj londer kerkoj vajza shqiptare cdo moshe.. nese deshironi knaqsi pafund top sekret lini nr ose me shkruani ne skype albi.alboss me flamur angles skyp im i preferoj gjitha femrat dhe bisexuale etjer ju pres 🙂

 366. NoName

  August 30, 2015 at 22:50

  I Pergjigjem vajzes 20 vjece me difekt le nr per te: 067gmwgwam

 367. ILIR

  August 31, 2015 at 21:40

  Jam Iliri 55 vjeç nga Tirana jetoj ne Belgjike prej 16Vjetesh
  jam 1;75 I Gjate shum i mbajtur dukem si 45 Vjeç
  jetoj vetem dhe nuk kam njeri ne ngarkim jam singel i divorsuar
  lej numrin tim te Telefonit per te gjiitha Zonjat e lira qe duan nji lidhje
  Serioze,ky eshte nr im i telefonit OO32 489504530
  JAM NE PRITJE KOHA IKEN SHPEJT JU PERSHENDES CAO LIRI

 368. Pochi

  August 31, 2015 at 22:53

  I pergjigjem Ardites, le te me lene emailin ku t’i lajmrohem.

 369. Toni

  September 2, 2015 at 13:50

  Toni
  29 Vjeq

  Pershendetje Vajza kushe deshiron te kaloj ca dit te bukura me mua
  une do vi per pushime ne Al.
  Vajza por pse jo dhe ndonje mami i mir
  ju lutem lini mesazhin tuaj ne adres ( tonisgermani@gmail.com )

  Faleminderit

 370. islom

  September 2, 2015 at 22:37

  mir.dita,…lola.nga.tirana.dishiron.tevish.ne,gjermani,mipas.nijet.te.lumtur,lola.japra.emali..jem.
  islom-ademaj@hotmail.de n,t,1623987841.jupershendes,,nga,gjermanija…tfala.zemroreeee
  nxito.enderuar

 371. Bisha

  September 5, 2015 at 17:06

  Per ato vajza qe dun sex nr I’m esht ky 0692989479

 372. Ilir

  September 5, 2015 at 22:24

  Mir mbrema Bruna vetem per ty po le numrin 0699919047

 373. Mr playa30 Dk

  September 6, 2015 at 02:50

  Jam nje djal bukurosh 30 vjetcar qe jetoj ne danimark Po jam ne pushim ne maqedoni dua nje femen prej 18 /45 vjet Per sex.. Skype – LeonKbh

 374. Erion

  September 10, 2015 at 23:23

  Jam erjoni 26vjec jam interesuar per njw femer te thjesht nuk me intwreso xfare ka kaluar jam njeri me seder nk dua te tallem mw zemren askujt facebook.com/erjoni2 ose 0685608333 viber whatsaap

 375. Erion

  September 11, 2015 at 09:41

  Era ky eshte nr im jam interesu per ty 0685608333 me bej zile ose viber eshte plus os . Wahtsaap

 376. erioni

  September 11, 2015 at 10:49

  mos humbni koh me ngenjeshtra po ju pres goca http://www.facebook.com/erjoni2

 377. Pochi

  September 13, 2015 at 09:22

  Jam 34 vjeq dhe kerkoj te njehem me nje vajz per romance, sigurisht friends for benefit.
  L

 378. fotini

  September 13, 2015 at 19:08

  jam fotini me banim ne greqi jam 34 vjece kerkoj te lidhem me nje djale per lidhje serioze .djali te jet 39 e 40 , te ket qen dhe i martuar vec te jet i ndare, … po qe te jet i gacem per te krijuar nje lidhje serjoze …jo tallje, vetem per lidhje serjoze/..

 379. adi

  September 13, 2015 at 19:13

  pershendetje jam Adi 28vj jetoj ne gjermani e deshiroj te njoh nje vajz shqiptare nese ju intereson nr im 004917680368174

 380. ylli

  September 13, 2015 at 19:50

  Anes 52vj. Nga Tirana.lajmerohu ne face te gazetes;a jeni per biseda.jam 57vj.180cm.75kg.syt te kaltert.bjondin.tung

 381. lorik

  September 13, 2015 at 21:31

  prsh. jam loriku nga swiden jam 26 vjeq kerkoj nje vajz serioze te njoftohem dhe te martohem me te kam biznesin tim shum te gjer ne evrop dhe dua ta takoj nje goc te bukur dhe serioze jam kosovar nga prishtina por jetoj ne suedi nese gjindet ndonje goc ta le viber apo fb te kam kontakt me te

 382. jupiteri

  September 13, 2015 at 21:42

  Kerkoj nji femer te moshes42-50vjece, per lidheje sekrete te jet se paku 165cm.bjondin me deshir,60kg.max.une kam 56vjec.183cm.76kg.bjondin.syt e shkruar.flm

 383. Ani

  September 14, 2015 at 11:48

  Jam 42 vjec, i divorcuar, me arsim te larte.Banoj i vetem ne Tirane dhe jam ne mardhenie pune.Kerkoj nje zonje ose zonjushe deri 35 vjece qe te banoje ne Tirane dhe te kete nivel te mjaftushem kulturor, per te ndare momente dhe kenaqesi se bashku.Ju respektoj dhe ruaj sekretin.Per kontakt, len nr. AMC 50 59 050. Provojeni nje here.

 384. Djelli Kadriu

  September 17, 2015 at 18:34

  Pershendetje Dorina +38649742037

 385. lori

  September 19, 2015 at 09:29

  pershendetje fotini jam nje djale 39 vjec i ndare ka 2 vjet jam me banim ne greqi po pate deshire per nje lidhje serjoze po te le numrin e telefonit jo tallje ju lutem 6997847292

 386. islom

  September 19, 2015 at 18:16

  per zonjen lola ku gjindesh aje gjall islomi nga gjermania ,n.t.01623987841

 387. Mandi

  September 29, 2015 at 21:31

  Per bjanken nqs je e interesuR akoma ??

  • Sanderi

   October 1, 2015 at 09:52

   Pershendetje Sidorela jam Lexi nga norvegjija sa po lexova mesazhin tend ne qe jeni e interesuar me kontaktoni ne kete e-meil lexi-600@hotmail.com thanks

 388. Islom

  October 6, 2015 at 01:26

  Per zonjen 52 vjet zonja ana unjam ne
  Gjermani por mumeka vdek gruja julutem
  Te bisedojm n,t 01623987841 sidishron
  Meardh ne gjermani mepas nimir kuptim
  Teperbashket tfala zemrore

 389. adea

  October 9, 2015 at 19:46

  Persh.Jam nga kosova dua te njoftoj nje djal per lidhje serioze nga mosha 36-43 une jam 31 vjeqare jam e divorcuar

  • Nord

   December 5, 2015 at 11:18

   Adea mu lajmero ne n.shala1@outlook.com

  • gimi

   December 6, 2015 at 01:49

   pershendetje
   jame gimi i moshes45 i divorsuar nga ish gruja kkerkoj te me contactoni ne gmail adresen jflm gimisol68@gmail.com

  • egzoni

   December 20, 2015 at 20:40

   pershendetje jam egzoni ade jam nga kosova jam 33 vjeqar deshiroj te kontaktoj me ju merre numrin tim045379993ose 049316032

  • djali bukur

   August 21, 2016 at 10:57

   adea jjam i interesuar per ty

 390. Toni

  October 11, 2015 at 15:21

  Jam Toni beqar jetoj jashte shtetit 39 vjec me duket se me erdhi ora per koha te krijuar nje lidhje serioze me qellim familjen ne qoftese lexon mesazhin ndonje qe mendone se I ka ardhur koha
  Per te krijuar familje dhe eshte nga mosha 28 e larte deri ne moshen 38 le te kontaktoje per me shume iformacione ne ymail toni666@live.ca

 391. ardian

  October 12, 2015 at 02:32

  Jam i intersuar per Eli nga tirana eli nese ke deshir qe te bisedojim n te lutem une jam ààardi nga kosova dhe jetoj n belgjik pra une po ta dergoj numri e tel:0032487374011 dhe kjo asht add ime e skype te lutem me lajmro ok klm

  • Toni

   October 12, 2015 at 18:40

   pershendetje i pergjigjem Sidoreles nga tirana jam Toni jetoj ne norvegji prej 13 vitesh ne qe jeni e interesuar me kontaktoni ne kete e-meil . senter700@hotmail.com

 392. Usa

  October 16, 2015 at 20:39

  Jame I divorced jetoje ne America dua nje vjze nga shqiperi im 56 years old very healthy

  • spring

   May 28, 2016 at 15:21

   hi

 393. anipeqi

  October 24, 2015 at 15:14

  Jam nga Tirana 40 vjec shume serioz dhe intelektual ,kerkoj nje femer per shoqeri nr 0674346323 vetem sms

 394. Blerim Gashi

  October 24, 2015 at 20:26

  Jam 23 vjeq jam nga kosova kerkoje femra te moshes 18 deri 21vjeqare.per lidhje serioze perme shum shkruni ne viber +37744707047.ju pres vajza

 395. Gocaanonime

  October 25, 2015 at 02:17

  Pershendetje ! Nese e lexoni,mund t’ja transmetoni dikujt nje personi qe i ka inicialet e emrit E.K , sa per emrin,e ka Ervin,ndersa mbiemrin Kara… ! Eshte nga Durresi,eshte 25 – vjec,e ka ditlindjen me 2 tetor 1990 ,me aqsa te dhena kam marre pak a shum,besoj se do e gjeni me kaq te dhena! E kam pare diku dhe jam interesuar per te tashme ! Nese eshte e mundur,t’ja transmetoj dikush atij kete lajm,ju lutem ! Ndersa une nuk ka rendesi,kush jam apo nga jam,thjesht jam nje goc e thjesht,por di,qe nese eshte e mundur te lej numrin e tij te kontaktit ketu,se nuk kam nga t’i lidh kontaktet me te dhe pse ka kontakte,me vjen zor,jam tip i turpshem,ndaj ! Ju lutem ! Nese eshte e mundur,gjithmone,nese behet,ju falenderoj shuuuuum te gjitheve dhe nese nuk behet gje,nuk ka gje ! Thjesht desha qe te lidh kontaktet me te,se nuk kam nga t’i lidh aspak,se jam tip i turpshem,sic ju thashe dhe nuk mundem,me vjen turp ! Faleminderit per mirkuptimin ! Ju uroj me te mirat te gjithve !

 396. ri

  October 25, 2015 at 22:25

  Adea
  Jetoj ne ch
  Jam 45 vj.M.
  Lajmrohu ne
  E mail:
  lisi1969@hotmail.com

 397. Leo

  October 31, 2015 at 08:36

  Kerkoj femer per qef mosha 16-46 ju mirpres femra kontakt. 0692436032

 398. sokoli

  October 31, 2015 at 13:09

  pershendetje,jam 49 vjeqar,jam i interesuar te gjej nje femer serioze per martes e cila ka karakter dhe moral te fort,te interesuarat mund te kontaktojn ne imail ose ne tlf, 0046763245055,tung

 399. sokoli

  October 31, 2015 at 13:13

  pershendetje,jam 49 vjeqar,jam i interesuar te gjej nje femer serioze per martes e cila ka karakter dhe moral te fort,te interesuarat mund te me kontaktojn ne imail ose nr tlf,0046763245055,tung

 400. Altin

  November 1, 2015 at 04:48

  Prsh kam deshir te njihem me nje vajza per lidhje serjoze mosha 22_deri 25 vjece le numer 00306993570180 pres pergjigje ga ju vajza flm per mirkuptimin ose fb aleko27aleko@hotmail.com

 401. altin

  November 2, 2015 at 18:07

  prsh vajza kerkoj nje vajz per lidhje serjoze banoj ne greqi mosha 23 26 pres sms ke ky nm 6993570180 ose fb aleko27aleko@hotmail.com flm per mirkuptiin

 402. mario

  November 3, 2015 at 20:46

  Jam një djal nga berati jam 23 vjec dhe nese ka ndonjë mami jo të kënaqur nga jeta të më kontaktoj cdo gjë do jet sekrete 0696118168

 403. Agroni

  November 4, 2015 at 15:40

  Jam Agroni jam 29 vjeq jam i interesuar te njoftoj nje femer per shoqri edhe nese pelqehemi pse jo edhe me shum agon.abazi@hotmail.com

 404. Islom

  November 5, 2015 at 16:40

  Jupershendes Zonjat qe deshirojn mepas nijet te mir ne gjermani Mumartu munde mu lajmru sajam ne kosov dhemundem mu taku’. N.t 045987663 jumir pres zonjat mosha. Te jet 49 mandej bisedojm

 405. Joni

  November 6, 2015 at 00:36

  pershendetje jam Joni nga vlora 26 vjec, kerkoj te njihem me femra vetem per sex dhe aventura te cemendura, 0663323223

 406. Sokoli 12

  November 10, 2015 at 06:08

  Jam nje djale nga Tr.vjec 21.jam i interesuar per nje vajze nga mosha 18-20 vjece per lidhje serioze.nr tel 0685580104.pres kontakt.ju lutem jo privat

 407. bardhyl

  November 10, 2015 at 11:08

  jam 40 vjec nga tirama kerkoj nje vajze per martese 0699325251

 408. Tironse

  November 12, 2015 at 15:28

  Deshiroj te njihem me nje djale ne forme anonime pa shkembyer kontakte personale.

  Me gjeni ne chat me emrin Lola http://netedy.com

  • Redi

   February 29, 2016 at 16:46

   Prsh Tironse xddd,
   Quhem Redi nga tr dhe jam 26 vjec nqs ke deshire mund te flasim 🙂 goodboyy321@gmail.com

 409. Gramos

  November 12, 2015 at 22:08

  Per tironsen

 410. Gramos

  November 12, 2015 at 22:14

  Per lidhje serioze e interesuara 0698682908

 411. Guri

  November 13, 2015 at 11:56

  Eldes 55vjece nga Tirana! Le te lajmerohet ne redaksi,ose le te len nr.e mob.ne gazet, lajmerohu.flm tung.

 412. Gramos

  November 13, 2015 at 15:10

  Per lidhje serioze e interesuara 0698682908

 413. Leo

  November 13, 2015 at 21:58

  Per tironsen jap kete nr 0692436032

 414. Mihal

  November 21, 2015 at 17:54

  PER: Jam një vajzë nga Dr. 48 vjeçe beqare, pa histori dashurie, shumë famljare, nuk bëj fëmijë. Vitet kaluan për arsye pretendimesh. Jam 1.62 i gjatë, me trup shumë të rregullt, vajzë qyteti. Kërkoj një zotëri të moshës 48 deri 53 vjeç. Të jetë njeri familjar, i rregullt, serioz, larg alkolit, dhe bixhozit etj. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri. (Nuk jam nga DR e nuk jetoj ne Shqiperi, Nese jeni e interesuar me njoftoni, Me shume respekt)

 415. Eden

  November 21, 2015 at 17:54

  Prsh.
  Kerkoj nje vajze….17 -23 vjec….shum simpatike… te sinqert. Te embel…qe ta trajtoj sic e meriton….sic..nje princeshe….
  Un..jam nje djal nga tr…shum simpatik…..kam mbaruar studimet e larta….shum mire ekonomikisht….
  Ky njoftim…vlen..vetem per ndonje goc. .serioze …qe i permbush. .kerkesat e mesiperme…..dhe jo per te kaluar kohen……
  0692813940

 416. Xhulio

  November 21, 2015 at 21:57

  Pershendetje jam nje djale 24 vjec kerkoj lidhje serioze me nje vajze 18-23 vjece me kontaktoni 0698559280

 417. Kristjan

  November 22, 2015 at 21:50

  Pershendetje. Jam nje djal nga Pg kerkoj nje vajze 18-20 vjece per qellime serioze. Jetoj ne greqi jam 21 vjec te interesuarat le te kontatojne 0693143120

 418. oni

  November 25, 2015 at 20:36

  Ckm goca kerkoj nje goc per lishje serioze deri 21 vjece ju pres nr cel 0692730695 ju pres??SMS ne fillin?

 419. fati

  November 30, 2015 at 10:04

  Kerkoni nje zonjë nga Shqipria per lidhje serioze mbi moshen 35 vjeqare.
  Unë jetoj dhe punoj në Zvicerr
  Të interesuarat Mund të lajmroheni ne Email faikzeqiri@hotmail.com

 420. islom

  November 30, 2015 at 23:53

  per.vajzen.nga dursi qe nuk ban fmi ipergjigjem n.t 015256073995
  jumirpres nxi enderuar

 421. Tomy

  December 2, 2015 at 15:43

  Jam Tomy USA ne kerkim Te nje goce 18-27

 422. Arta

  December 4, 2015 at 00:07

  Jam nje femer 36 vjecare,dhe jam e interesuar te njihem me nje mashkull te ndershem dhe serioz,per nje lidhje martesore.Le te me shkruajn vetem ata persona qe kane qellime serioze.

  • cimi

   December 4, 2015 at 20:06

   pershendetje jam42 vjec me orgjine nga jugu banoj ne durres jam i divorcuar jo per fain tim le nr 069adpdtt1 per z arta jam shum i rregullt me respekte

  • titi

   December 6, 2015 at 10:16

   pershnetje artaa mund te bsedojm

  • Tonii

   March 10, 2016 at 13:17

   Arta me kontakto ne ket nr;0032-477-846-397

  • ari

   May 15, 2016 at 16:20

   pershendetje, jam Ari nga Tirana jam 38 vjec dhe jam ne kerkim te nje vajze per qellime serioze, banoj ne Tirane le nr cel 0693273139

 423. klody

  December 6, 2015 at 04:00

  arta jam nje cun nga shkodra 34 vjec shum serioz me kenaqesi kam deshir tju njoh per nje dicka serioze

 424. astriti

  December 6, 2015 at 10:26

  jam nje djal 25 vjeq dhe kam shum deshir te kem mardhenje intime me femra ne mosh te mesme nese ka ndoje le te me kontaktoje jam pa oblikime dhe jetoj vetem

 425. Marco

  December 7, 2015 at 00:38

  Psh. Kerkoj femra ose mami per momente te kenshme. Per me shum marcorois26@yahoo.com.

 426. Gezmi

  December 7, 2015 at 11:27

  Arta mu lajmro ne kete Nummer +4915775507987

 427. Jani

  December 7, 2015 at 11:50

  Interesohem per zonjen 48 vjec nga Vlora. I kam derguar edhe dy mesazhe ne numrin qe kishte publikuar ketu 069 891 3689 Jam njeri serioz, nga Jugu, banoj dhe punoj ne Tirane. Jetoj vetem.

 428. Xheti

  December 8, 2015 at 00:59

  Pershendes me kenaqesi nje njofje me te cilter me nje 1. Femer per bashke jetes ne fillim dhe te jet –38—40 dhe te jet e kuptushme dhe te jet nga jugu po le nu—–0033-0-(7 61–03–62–12 jetoj ne paris 🍹🍹💍 dhe pse jo te flas ne skype 💍🌹👛🇪🇬🇦🇱

 429. islom

  December 9, 2015 at 08:30

  per..zonjen qe don me bisedu une jam zotriu nga gjermania n,t
  une jam nga gjermania qe ki kerku me bisedu julutem tfala

 430. islom

  December 9, 2015 at 08:33

  per..zonjen qe don me bisedu une jam zotriu nga gjermania n,t 01623987841
  une jam nga gjermania qe ki kerku me bisedu julutem tfala

 431. berisha

  December 10, 2015 at 11:02

  per Yllken nga Tr
  me shkruaj nr. e cel

 432. Xheti

  December 10, 2015 at 23:16

  Arta ju pershendes ne pritje jeni po ke koh te lir me shkruaj ose me me jep nje sinjal ne telf mase zoti na digjon numri im 0033(0761036212) paris ju uroj fat 🍹🍹🌹💍dhe pse jo te flasim pres pergjigje se dhe une kam kerkesa fati eshte ndodhta e dhkruar besoj ne eot ju flm

 433. Kristian

  December 17, 2015 at 01:01

  Prsh vajza kerkoj nje lidhje serioze jam nje djale nga shkodra lej numrin tim per me shum sqarim na bani veq nje sms ne ket numer vajza te jet deri ne 30 vjeçe mirpres nje sms ose zile 0693197468

 434. Roni

  December 22, 2015 at 16:32

  Pershendes te gjithe Fermat jam Roni 30 vjec jetoj me angli vi shpesh ne tr. do Doja te njihem me ndonje femer qe Di te mbaj veten per aventuara ku esht nr im 0044745990078 Ju mirepres x

 435. aleks

  December 26, 2015 at 15:47

  Pershendetje jam aleksi nga durrsi 25 vjec 1.7 igjat ipashem dua te lidhem me nji vajz per lidhje serjoze…cel.. 0 6 8 3 6 8 6 5 6 4

 436. ANDI

  December 30, 2015 at 20:52

  PERSHENDETJE!

  Kerkoj një vajzë per lidhje serioze, jetoj ne zvicer jam 26 vjec dhe jam nga maqedonia nuk ka rendesi pasuria apo vendi se nga cilit shtet i perket vetem te jet e njejtit status si i imi na kontaktoni permes email: alboking.tv@gmail.com

 437. genti

  January 2, 2016 at 00:52

  jam genti nga berati kerkoj nje lidhje e vecant dhe te bukur 0692730249

 438. kajdi

  January 10, 2016 at 15:18

  Jam klajdi nga lushnja 23 vjec kerkoj nje vajz per lidhje serioze kam prej 10 vitesh jetoj ne greqi ku eshte nr im 00306941427091

 439. islom

  January 14, 2016 at 00:55

  po…la.ket koment,,zonjat,mujn mu lajmru,neket,.n.t..01623987841
  zonjat,enderume mume ka vdek gruja kerkoj gru per martes
  mosha.te jet 46,,51

 440. klodi

  January 18, 2016 at 01:35

  per vajzen nga shkodra edhe une jam 35 vjeq po te le nr me kontakto po pate mundesi0692258119

 441. Gramos

  January 18, 2016 at 14:14

  Per vajzat qe kan qellime serioze jam 38 vj 0698682908

 442. Afrimi

  January 19, 2016 at 02:55

  kerkoj femra per seks me pages jam 38 vjeqar nga Prishtina nr tel 045381788

 443. rini

  January 20, 2016 at 08:48

  prshdetje jam rin nga durrsi kerko ni vajz deri mosh 19 deri 23 0693783063

 444. toni.shkambi

  January 21, 2016 at 17:09

  i pergjigjem yllkes nga tirana 55 vjece serjozitet besnikri dhe dashuri gjeni ke mua. jam datlinje 71 po ju le numrin e telefonit 0692737212

 445. bahtie

  January 22, 2016 at 18:57

  qeshtje martese e

 446. Dibran

  January 22, 2016 at 20:31

  Jam nje djal Dibran kerkoj nje mami ose goce jetoj ne itali per lidhje sekrete.gmail gruppoalia@gmail.com.

 447. Fredi

  January 22, 2016 at 22:15

  Pershendetje jam fredi me banim ne paris dhe ne deshiron ndonje femer per lidhje martese
  Dhe te jet ne moshen 38 vjece per me shum kontakti ne skype. (Frefi rama ) ju flm

 448. Argjendi

  January 23, 2016 at 03:17

  Jam nje djale 33 vjecar nga Prishtina, I gjate, zeshkan dhe simpatik, me kuzhte te mira financiare, dhe jam i interesuar per njoftim me nje femer nga Shqiperia (kane perparesi ato qe jetojne ne Tirane), deri ne moshen 40 vjeqare, simpatike dhe te hareshme, per shoqerim dhe per te kaluar se bashku momente te paharrushme kenaqesie dhe pasioni. Ju femra kurreshtare qe keni deshira te zjarrta, mos ngurroni te paraqiteni nese me te vertete deshironi te perjetoni qaste shume te veqanta ne nje lidhje romance. Poashtu ju garantoj diskrecion te plote. Me kontaktoni ne add argjend.djaloshi@gmail.com ose ne facebook me te njejten adrese, pra Argjend Djaloshi. Ama ju lutem per korrektesi sepse e vleresoj shume kete. Takohemi me kenaqesi ne Tirane.

 449. Oni

  January 24, 2016 at 15:30

  Pershendetj jam nje djal nga tr 28 vjec me arsim te larte,ekonomikisht mire,simpatik sportiv brun, kerkoj nje vajze per lidhje serioze me kontaktoni ne watssapp nr. 0665415527

 450. berisha

  January 26, 2016 at 14:35

  Jam i interesuar per Yllken nga Tirana. nese ka mundesi te me lere nr. e celularit

 451. drini

  January 28, 2016 at 22:58

  Pershendetje! jam Drini nga Suedia(49) ! i divorcuar me ekonomi stabile dhe pune te rregullt dhe shtetesi suedeze. jam i interesuar per mje femer per qellime serioze. Te interesuarat mud te me kontaktojne ne kete mail adres drini.oslo@hotmail.com
  Ju faleminderit.

 452. Emiliano

  February 2, 2016 at 00:20

  Pershendetje
  Jam Ani 39, Jetoj ne Gjermani.Vitet ikin koha kalon,Ne munges kohe, e pretendime te shumta,
  mendova te shkruaj njeher ketu, ndoshta mund te jet e vertet fjala e urt, kush kerkon gjen.
  Cila Vajz deri 35 vjece deshiron nje njohje serioze,
  Te jet mbi 1,65 simpatike, e sinqert, te dij te respektoj veten, mundesisht Nga Tr,, e bregdeti jug,
  Cila Vajz e ndien, e qe esht ne te njeta mendime,, te pergjigjet. Ne email emilianodeti@hotmail.com
  Tel +4915203793636
  Per me shum kontaktoni,ne email ose sms, Ju lutem jo zile.

 453. samiri

  February 3, 2016 at 00:49

  pershendetje jam i interesuar te njihem me nji vajze nga mosha 30 deri 38 vjeqe jam i punsuar por jetoj vetem ,numri kotaktues +38649623709 ju mrepres ju pershendes nga Prishtina

 454. Ani

  February 4, 2016 at 03:28

  Pershendetje! Me beri shum pershtypje pershkrimi i Lindes i lutem tme dergoje sms ne numrin tim 0693662652…. shpresoj ta shohesh sa me shpejt dhe tme kontaktosh ndoshta fatii do jete i kendshem me ne te dy… edhe nqs nuk arrin te jete dhe te na beje bashke te uroj qe kurre po kurre mos ngelesh vetem.. pres mesazhin tend te perqafoj!

 455. Lijan

  February 4, 2016 at 14:36

  Jam mashkull 36 vjeq jetoj ne Suedi qe 28vjet,i interesuar per lidhje martesore me nje zonje :mund te kontaktoni te interesuarat :mr_lija@live.se

 456. tani

  February 5, 2016 at 21:29

  jam tani nga tirana kerkoj nje mami pa probleme per lidhje sekrete e interesuara te me kontatoje ne 0682579723

 457. xhevi

  February 7, 2016 at 01:52

  Jam 34 vjec kerkoj ni simpatike te jet pak e gjat se jam dhe vet simpatik dhe I gjat. Per serjozitet. E kalumja e hidhrohesh mos pyet nr. +33 751302024

 458. Fredi

  February 11, 2016 at 20:13

  Pershendetje ne se deshiron ndonje femer per njofje dhe deshiron te kontaktoj si te jet ne shqiperi ose ne paris se dhe vet jetoj ne paris te jet ne mosh 38 ose 45 vjece e theksoj njohje nje her dhe pranoj bashk jetes ne fillim per me shpejt (fredi rama ) skype 11/ 2 / 2016

 459. tani

  February 12, 2016 at 16:19

  Per arditen po lej nr 0675223034. Jam tani nga tr 24 vjeç singel

  • Sander

   February 16, 2016 at 13:17

   Pershendetje jam sandri nga shkodra por aktualisht jetoje ne suedi prej 13 vitesh kam deshire per te kontaktuar nje femer simpatike dhe te jete shum e qet kush te jet interesuar mund te me shkruaje ne e-meilin tim lexi-500@outlook.com wellcom

 460. klodi

  February 13, 2016 at 23:48

  per vajzen shkodrane jam 35 vjec dhe jam beqar po pate mundesi me kontakto 0692258119 klodi

 461. tani

  February 15, 2016 at 22:38

  jam nje djale nga tr jam 33 vjec kerkoj nje femer per lidhje sekrete 25-35 vjec nuk do ju zhgenjej tel 0682579723

 462. marioli

  February 15, 2016 at 22:52

  Jam marioli 25 vjec nëse ka ndonjë femër qe ndihet vetëm të më kontaktoi bash do kalojm shum caste të pa harrushme 0686116168

 463. Chiming

  February 15, 2016 at 23:58

  Jam. Mondi. Jam. Ne. Kerkim. Teni. Femer. Te. Moshes. 42. 48. Per. Qellme. Serjoze. Jetoj. Ne. Angli. Prej. 18. Vitesh. Te. Interesuart. Te. Lejn. Numrin. E. telefonin

 464. miri

  February 19, 2016 at 12:15

  jam nga shkodra 50 vj ,kerkoj nje lidhje shoqerore me nje zonje te nderuar qe ka mundesi takimi mosha deri 40 vj e theksoj vetem shoqerore ,nr 0684602215 respekte

 465. Islom

  February 21, 2016 at 22:29

  Pershendes zonjen. Nga dursi qe nuk ban
  Fmi telutem te bisedojm qe. Ki. Deshir. Me
  Ardh. Ne. Gjermani. Kerkoj. Gru. Sa. Koh
  Por hala nuk. Pata. Fat une tekom shkru disa her por mepat humb. Telefoni telutem
  Te bisedojm .n.t .01623987841 tfala zemrore

 466. EriEngland

  February 23, 2016 at 22:51

  Hi,do te jem ne shqiperi ne fund te Marsit dhe do doja te kaloja ca dite me nje goce per qejf,por asgje serioze! Nje “dhurat” e mire do ti jepet,sipas preferncave ose sipas kerkeses se goces,your call,preferoj studentet Shkruj ne
  erjoniluli@yahoo.com

 467. visi

  February 24, 2016 at 10:25

  Pershendetje Visi nga fieri jam 27 vjev jetoj ne Usa kam vite dua nje goc per qellime serioze edhe zonje te jet nuk e kam
  probleme thjesht te ndjehemi mir me njeri tjetrin dhe cdo gje do jet ok numri im 0684333322

 468. bardhyl

  February 27, 2016 at 12:36

  jam 45 vjec djale nga tirana beqar kerkoj vajze per martese jam me shtepi pune 0699325251 viber watcap facebook

 469. Redi

  February 29, 2016 at 17:09

  Pershendetje people!
  Jam Redi nga tr dhe jam 26vjec, kam deshire te njihem me nje vajze per qellime (serioze,qejf,shoqeri,miqesi etj) i plotesoj te gjitha kushtet si nga ana shpirterore po ashtu edhe financiare qe keshtu goca mos nguroni se nuk do zhgenjeheni 😛
  (Shenim, per lidhje serioze pres goca deri ne 25vjec, kurse per qejf maksimumi deri ne 35).
  Me kontaktoni ne Goodboyy321@gmail.com

 470. Niko

  March 2, 2016 at 20:19

  pershendetje interesohem pervajzen 20 vjecare,,,e cila quan veten me difekt fizik,,,,asnje njeri ska difekt fizik,,,,cdo njeri ka problemin e vet,,,do ishte kenaqesi te me shkruaje ne mail nikbc4@yahoo.gr

 471. Anni

  March 7, 2016 at 14:15

  Per te gjitha vajzat qe kan qellime serioze dhe nuk jan opurtuniste(perfituse) me fjal tjera materiliste.
  Por si qellim primar te ken dashurin respektin
  Une jam 38 vjeq jam i intersuar per femer per lidhje serioze nuk me prish pune statusi dhe kaluara mosha e preferuar 30 e tutje, por fatit nuk i dihet dashuria nuk njef mosh.
  Jetoj ne Peredim lus vetem ato qe perafersisht jan te keti mendimi let lajmrohen ne nr:+46735973976

 472. Naldi

  March 8, 2016 at 14:10

  Per vajzen supergirl kam deshire te njihem me ty jam nga tr rri ne insitut 1.80 i gjate mund te me kontaktosh 0662246193

 473. Aurelius

  March 11, 2016 at 15:31

  Per te gjitha vajzat e mira qe kane qellime serioze prej 40 vjec e larte dhe deshirojne te jetojne ne skandinavi le te paraqiten tek kjo adrese drini.malmo@Hotmail.com
  femrat e ndara me femije nuk jane te mirepritura.
  Ju flm

 474. Mondi

  March 11, 2016 at 16:14

  Elin nga Tirana te me kontatoje ne e-mail mondguma@hotmail.com faleminderit

 475. Ilir

  March 11, 2016 at 23:44

  Pershendetje…
  Jam i interesuar per nje lidhje sekrete… 30-50 vjece… mosha ime eshte 38 vjec… Te jete korrekte dhe me arsim te larte … Jam larg veseve… familjar … serioz dhe zyrtar…
  nuk jam per te luajtur me mendjelehta… kerkoj njeri serioz te kulturuar dhe qe di te ruaje sekretin…

 476. Arti

  March 15, 2016 at 09:41

  Jam arti.do te doja nje vajze mosha.24/27:vjece.te jete e sinqert.num 0662200257.viber.

 477. Beni

  March 25, 2016 at 08:37

  Mesazh per Lolen nga Tirana, jam nje Zoteri qe dua te komunikoj me te te te lere numrin e telefonit ketu

 478. Mike

  April 5, 2016 at 00:16

  Jom mike 26 vjc nga Dibra jetoj ne Angli dhe deshiroj te njihem me nje vajz te sinqert pse jo edhe serjozisht, por si fillim dua qe te njifeshim.what’s 004438432683 email elezimikel0@gmail.com

 479. Loriss

  April 7, 2016 at 21:46

  Pershendetje Jom Lorisi Jom 28 vjex Jetoj en GER Nese osht Naj njo e intersumee OK Jeta Ish e till.

 480. leo

  April 10, 2016 at 13:58

  prsh jam leo jetoi ne itali 26 vjec kerkoi nje vajz te jet simpatike.. leomilan666@hotmail.com

 481. blerimi

  April 10, 2016 at 21:11

  jam blermi nga kosova 28 vjeq jam i interesuar per lidhje sejoze viber +386 49 174 125 skype blerimi.blerimi1 vajzet e interesuara ju mirpres ?

 482. blerimi

  April 10, 2016 at 21:12

  jam nga kosova 28 vjeq jam i interesuar per lidhje sejoze viber +386 49 174 125 skype blerimi.blerimi1 vajzet e interesuara ju mirpres ?

 483. amshori

  April 24, 2016 at 16:02

  Kerkoji nje grua te jet 45 :56 vjece. te jet e bukut dhe me ngjyre
  . ( egjyptjane ),. Nr tel. 0694449812

 484. Erik

  April 30, 2016 at 00:41

  Jam erik 30 vjec jetoj ne gr kerkoj njohje me femer nr tel 00306955381821

 485. Era

  April 30, 2016 at 13:04

  Jam era 31 vjece kerkoj per nje lidhje Serioze . djali te jet 40 . dhe te jet per qellime serjoze Jo tallje .une jetoj ne greqi periferi .nuk ka rendesi te kete qen edhe I martuar . vec te jet ndar .dhe qe kerkon nje lidhje tjeter te re. E theksoj vetem per qellime serjoze ..

  • jeton

   May 6, 2016 at 23:54

   pershendetjeeri un jam jetoni deshiroj te kem kontakt me ju ju lutem ma lini ndonje numer telefonit per kontakt me ju ose mere numrin tim 049316032 ne ket numer me kontakto jam nga kosova jam 36 vjeqar deshiroj lidhje serioze me ju jo tallje

   • jeton

    May 6, 2016 at 23:59

    pershendetje e nderuara era jam jetoni deshiroj te kem jke lloj kontakti me ju nese je e interesume per lidhje serioze me pontakto ne ket numer te telefonit 049316032 ket mesazh vetem per era ecila osht 31 vjeqe dhe qe jeton ne greqi lidhja serioze vetem per martes

  • ari

   May 15, 2016 at 16:12

   jam Ari kerkoj te njihem me ju pasi edhe une jam ne kerkim te nje vajze per qellime serioze,jam me banim ne Tirane, cel 0693273139

  • Tani

   August 9, 2016 at 22:24

   Pershend jam Tani banoj ne Usa jam 44 vjec njeri i rregullt ,me pune te mire me letra nese do mund te njihemi nr tim cell 001-727-748-3923.

  • djali bukur

   August 21, 2016 at 11:01

   pershendetje era jam32 vjec kam qen i martuar jam ndar….kisha deshir te njihemi

 486. oni tr

  April 30, 2016 at 17:08

  Ckm kerkoj nje goc ose mami per lidhje sekrete per qef do ngeleni t kenaqura ju pres ne nr 0693740741

 487. egzoni

  May 1, 2016 at 23:41

  pershendetje jam nje djal nga kosova jam 28 vjeqar deshiroj te njihem me nje vajz per lidhje seriose ja numri im 049316032 kush don lidhje serioze let lajmrohet jam nga lipjani

 488. fred

  May 4, 2016 at 00:20

  Ajo femer qe mendon se eshte e shendoshe e nuk e respektojne meshkujt. Ska rendesi mosha dhe pesha por as bukuria. Ofroj miqesi.. 0684191888

 489. Berti

  May 4, 2016 at 17:29

  Jam Berati nga fieri 29 vjec kerkoj nje vajz nuk ka problem dhe ne qofte se eshte mbi moshen time.punoj si polic ne bashki kerkoj nje vajz te jete e komunikushme dhe e sinqerte.te interesuarit te len sms te ky nr 0675450352

 490. Erik

  May 8, 2016 at 15:12

  Jam erik 30 vjec jetoj ne gr kerkoj njohje me femer tel 00306955381821

 491. Alberto

  May 10, 2016 at 11:09

  Pershendetje jam nje djal 30vj nga rrethi prishtines kerkoj nje vajz apo grua per knaqesi sinqeriteti100%% ja nr +38649369342

 492. a

  May 12, 2016 at 08:15

  Pershendetje, jam nje djale 38vjec me banim ne Tirane i kompletuar kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze,te interesuarat mund te me dergojne sms ne cel 0693273139

 493. fatjoni

  May 12, 2016 at 14:40

  Pershendetie jam fatjoni edhe ri NE greeki deshirohia te nio ni vajz Po le numrin 003556987228467

 494. fatjoni

  May 12, 2016 at 15:00

  Pershendetie jam fatjoni 28 vieq edhe ri NE greeki deshirohia te lidhem me ni vajz Po le numrin 003556987228467

 495. Era

  May 12, 2016 at 22:29

  Jam 31 vjece kerkon lidhje serjoze . me nje djal mbi moshen 38 te ket qellime serjoze . djali qe do interesohet te jet qen dhe I martuar . por te jet ndar dhe kerkon nje lidhje serjoze . kush eshte eshte I interesuar mund te me kontaktoj tek ky number 00306997407948. Theksoj vetem per qellime serjoze. Une jetoj ne greqi . dhe vlersoj thjeshtesin .

 496. a

  May 12, 2016 at 23:49

  Pershendetja jam 38 vjec, banoj vetem ne Tirane me shkolle te larte,i punesuar, le numrin e cel per 37vjecaren nga Tirana 0693273139

 497. ari

  May 13, 2016 at 00:13

  Pershendetje jam nje djale 38vjec,1.73 m i gjate, simpatik, me arsim te larte, banoj ne Tirane, i punesuar,i divorcuar jam ne kerkim te nje vajze vetem per qellime serioze,ju lutem nqse jeni e interesuar me dergoni sms 0693273139 Gjithe te mirat

 498. ari

  May 15, 2016 at 14:44

  le nr e cel 0693273139 per Jolen ,jam nje djale 38vjec i divorcuar me banim ne Tirane,mendoj se i plotesoj kushtet

 499. ari

  May 15, 2016 at 16:07

  Per. Irinen le nr e cel 0693273139,i plotesoj te gjitha kushtet

 500. lefi

  May 17, 2016 at 22:51

  Jam nje burre 53 vjec. I divorcuar. Kam 20 vjet jasht dhe deshiroj te kthehem.. Deshiroj te lidhem me nje grua, mundesisht fshatare dhe me femije. Dua ti rrisim femijet bashke.
  Mosha nuk ka rendesi. Lidhu me ane te em.

 501. genci

  May 18, 2016 at 16:54

  PERSHENDETJE VAJZA JAM NJE DJALE I DIVORCUAR I VETMUAR JETOJ VETEM E KAM DESHIRE TE LIDHEM ME NJE VAJZE JAM 37 VJECAIE ME DOKUMENTA TE HUAJA PER TEL 0697719442 FLM

 502. Armando

  May 18, 2016 at 18:28

  Pershendetje jam Armando 26 vjec …kerkoj te njihem me nje vajze rreth moshes time….jetoj ne Tirane…jam. e pune,..dua qe te lem i lumtur me te dhe ndoshta te krijojm familje nese pershtatemi…kontakt phone: vod2120049

 503. Beku

  May 22, 2016 at 19:43

  Pshn i pėrgjigjem Bjankės nga Shkodra nėse interesohesh qė dikush tėtė ndimoj mė kontakt bėm z se tė mar un tel. Jam i gatshėm tėtė ndimoj. Jetoj ne Ishull. 00306955349980

 504. ariela bramaj

  May 23, 2016 at 15:28

  haj une jam ariela nga tirana dhe jam e interesuar per nje djale sexy mbi moshen 20 vjec.

 505. ariela bramaj

  May 23, 2016 at 15:29

  haj une jam ariela dhe dua nje djale sexy per jeten time

  • djali bukur

   August 21, 2016 at 11:03

   pershendetje jam i interesuar per ty seksi

 506. Ardjan

  May 23, 2016 at 18:09

  Jam Nje Djal Nga Shqipria Kerkoj nje vajz tel 0684504837i004369958880 002

 507. llapjani

  May 25, 2016 at 13:29

  kerkoj nje femer per qellime serioze martes ose bashkjetes le te jete nga kosova dhe mbi 35 vjeqe dhe pa femije.
  Jam serioz puntor i sjellshem spi alkohol nuk luej bixhoz .
  Krejt qa fu shte te gjej nje femer qe te me doj dhe ta fua sinqerisht dhepa interes e-mail adresa ime eshte
  ty104m@hotmail.com

 508. besa

  May 25, 2016 at 20:04

  Jam 21 vjeqar e ndar kerkoj nje mashkull serioz per lidhje martesore e-imal besa-s@ecmekohen.net

 509. besa

  May 25, 2016 at 20:07

  Jam 21 vjeqar e ndar kerkoj nje mashkull serioz per lidhje martesore mosha e kerkuar 26-34 vjeqar email:besa-s@ecmekohen.net

 510. Armando

  May 26, 2016 at 21:10

  per Arielen me kontakto ne nr 0692120049..vetem per lidhje serioze

 511. rimi

  May 27, 2016 at 09:35

  supergirl une jam 25 vjec quhem urim jam ne karakteristikat qe kerkon ti . gjithmon nese ke qellime serjoze numri im eshte ky me shkruaj sms 066 59 60 441

 512. Tani

  May 27, 2016 at 16:39

  Per Elin nga tr le nr 00306973614225 flm

 513. Tani

  May 27, 2016 at 16:41

  Per bjanken nga shkodra le nr00306941684988

 514. Tani

  May 27, 2016 at 16:45

  Per Irisen le Eimail dritandano1@gmail.com

 515. Armando

  May 27, 2016 at 20:50

  per Besen …me kontakto ne email:armandomertiri@gmail.com

 516. Tani

  May 27, 2016 at 21:19

  Po te le nr Maria 6941684988 jetoj Kefalonja

 517. tirnonsi

  May 27, 2016 at 21:33

  jam nje djal 24 vjec nga tirona dhe jam i interesuar per nje vajz 18 deri ne 30 vjece nr 0684107979

 518. llapjani

  May 28, 2016 at 12:09

  Besa nga je nderuar

 519. X

  May 29, 2016 at 20:14

  Jam nje 46vjecar nga vlora beqar i lodhur nga avventurat e historit boshe e PA kuptim.do te me pelqente te njihesha me nje vajze serioze nga vlora per dicka serioze.vajza te jete e thjesht e edukuar e larg botes hipokrite te FB tel 069 tre shtate dy nente gjashte gjashte dy…….jo ne menyr absolute thirjeve PA numer

 520. Dritani

  May 30, 2016 at 21:08

  Prsh Arta me komuniko ne viber nqs deshironi 00306973614225

 521. Drin

  June 1, 2016 at 07:32

  Mashkull 36 vjecar, i arsimuar dhe me banim ne perendim, kerkon vajze te arsimuar, te pashme per lidhje serioze/martese me moshe 25-34 vj.
  Thx

 522. xhuljano

  June 3, 2016 at 17:36

  Jam xhuljano nga berati. Jam 21 vejc. Kerkoj nj vajz per lidhje serioZe Jo per qellime te keqija. Nr im 0698835384. Flmm

 523. besa

  June 8, 2016 at 21:44

  Jam 21 vjeqar e ndar kerkoj nje mashkull serioz per lidhje martesore mosha e kerkuar 26-34 vjeqar email:besa-s@ecmekohen.net

 524. llapjani

  June 12, 2016 at 11:52

  besa e-maili yt nuk funsionon ume nuk mundem te ju shkruej ne at e-mail,me shkruej privat ta adrea ime me ler nr e tel.te thrras une flm
  me nderime Llapjani
  ty104m@hotmail.com

 525. Eneo

  June 14, 2016 at 03:02

  Eno 23 vjec. Kerkoj nje goc per lidhje serioze te moshes 18-25 vjec te jetoj jasht shqipris nuk ka prblem nese ka qen e martuar ,,per te tjerat bisedojm . Te interesuarat te me cojn sms:0683612099

 526. Toni

  June 14, 2016 at 17:54

  Prsh Jam Toni nga tr 28 vj shum simpatik dhe shum mir nga gjendja ekonomike,deshiroj te njihem me vajza vetem per lidhje serjoze te jet simpatike dhe serjoze me kontaktoni tek ky nr 0694678546

 527. pimi

  June 15, 2016 at 09:56

  pershndetje jam pimi nga kosova jam i interesuar te lidhem nje femer pergjithmon te jem bashk met ka ndonje femer qe eshte e interesuar leta le numrin e telit ktu te kontaktojm ok e pres nje pergjigj je

 528. Toni

  June 15, 2016 at 10:45

  Pershendetje Vajza dhe gra Deri tek 45at
  jam nje qun qe jetoj jasht; jam 30 vjeq kerkoj nje vajz ose grua per te ber qef dhe me kaluar ca dit te mira
  pushime te kendshme
  ju lej Adresen e E-mail : Tonisgermany@gmail.com
  Tel AMCmgjwtm9 sms ju lutem

 529. Toni

  June 15, 2016 at 10:49

  i pergjigjem Loles nga tirana.
  E-mel Tonisgermany@gmail.com kontakt

 530. Miri

  June 16, 2016 at 18:53

  une jame 49 vjece jame beqar banoj ne tiran dua te njihem zonja beqare ose te divorcuar jame serioz nuk jam per tu tallur kushe deshiron te flasim dhe pastaj bizedojm 0693175992 OSE TE BEJE MESAZHE RESPEKTE

 531. pimi

  June 17, 2016 at 14:25

  i pergjigjem besa nese don lidhje serioze martesore let ma ler nr e telit un e thrras njoftohemi bisedojm edhe bajm lidhje jam perparimi nga kosova pres nje pergjigj je nga besa

 532. berti

  June 17, 2016 at 20:38

  jam une

 533. llapjani

  June 18, 2016 at 15:09

  Per ate vajzen nga greqia le e-malintim
  ty104m@hotmail.com
  me lajmro

 534. llapjani

  June 18, 2016 at 15:14

  Po ate vajzen nga dursi 48 vjeqe si mudem ta komunikoj
  ty104m@hotmail.com

 535. Miri

  June 19, 2016 at 10:33

  JAME BEQAR BANOJ NE TIRRANE JAME 49 VJECE DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE VETMUARA OSE TE DIVORCUARA FLASIM OSE TE ME BEJNE MESAZHE NE 0693175992 JAME SERIOZ NE ORA 8 00 DERI 24 00 RESPEKTE

 536. livio

  June 20, 2016 at 01:30

  jam nje djal 31 vjec nga tr.per vajza te interesuara per lidhje serioze po le nr.mund te kontaktoj edhe gjate nates.0692202756

 537. nora

  June 21, 2016 at 13:25

  Pershendetje jam nja fwmere nga priahtina 41vj kerkoj te njihem me nje mashkull lidhje seriose martese flm

  • djali bukur

   August 21, 2016 at 11:08

   ckemi nora …kam deshir te njihem me ty …jamn nga shqiperia

 538. Vili

  June 21, 2016 at 16:04

  Kerkoj nje grua..per qellime serioze ose martese…punoj ne korfuz…rroga 1400 euro ne muaj..me dekumenta..I pa martuar pa femije..me shtepi dhe jetoj vetem…mundsisht mosha te jete nga 30-40 vjec..email-wildan_al@yahoo.co.uk

 539. besa

  June 22, 2016 at 14:24

  Jamm 21 vjeqar e ndar kerkoj nje mashkull serioz per lidhje martesore mosha e kerkuar 26-34 vjeqar vetem ata qe kan qellime serioze le te shkruajn ne email: besa13besa@hotmail.com

 540. Filja

  June 24, 2016 at 23:51

  Jam nje femer 41 vjeqare e divorcuar Nuk kam femije
  Jam nga Shqiperia Jetoj ne zvicer por Nuk Ka letra
  Jam shume serioze e sinqert e sjellshme me moral dhe karakter

  Kerkoj lidhje serioze martesore nje person serioz te sinqert te ndershem dhe te vendosur per te kaluar pjesen tjeter te jetes
  Jam e gjat 1.70 m Peshoj 71 kg per me teper ne e-mail
  Fili01@info.al
  Vetem mashkujt serioz mbi 40 vjet FALEMINerit

  • djali bukur

   August 21, 2016 at 12:50

   ckemi shoqe (filja) kam deshir te njihem me ty.

 541. beqari

  June 26, 2016 at 13:16

  Nese je femer mbi 40 vjeqe nga prishtina lajmrohu vetem te sinqerat qe kan qellim martesor sepse nuj dua avantuta dua te gjej nje grua qe te me doj dhe ta dua sa te jem gjalle lajmrohu ne email:ty104m@hotmail.com

 542. Miri

  June 27, 2016 at 15:16

  KETE E KAME PER ZONJAT BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJ NE TIRANE BEQAR JAME 49 VJECE SERIOZ SIMPATIK NUK DI TE TALLEM NUK PI 0693175992 FLASIM OSE TE ME BEEJNE MESAXHE RESPEKTE JAME ME OFERT

 543. Miri

  June 28, 2016 at 09:27

  DUA TE NJOH NJE ZONJE BEQARE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJEC BEQAR SERIOZ SIMPATIK 0693175992 FLASIM OSE TE BEJNE MESAXHE RESPEKTE

 544. Miri

  June 29, 2016 at 14:35

  ZONJES NGA TIRANA QE KERKON NJERI SERIOZ JAME 49 VJEC SERIOZ SIMPATIK NUK KAME FEMIJE SE JAME BEQAR BANOJ NE TIRANE 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE RESPEKT

 545. elson

  June 29, 2016 at 18:25

  ckm kerkoj nje goc per lidhje serioze deri 22 vjece ju pres ne fb elson feka

 546. Miri

  June 30, 2016 at 07:27

  ELI QE ESHTE NGA TIRANA 40 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQAR SERIOZ SIMPATIK JAME 49 VJECE NUK KAME PRETENDIME NUK KAME PASURI SE PASURIA NUK ESHTE GJITHCKA 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE PO DHE UNE KAME NJE KARAKTERE TE FORTE RESPEKTE

 547. Paolo

  July 1, 2016 at 01:24

  Jam pullumbi 23 vjec kërkoj nje vajz te simpatike jam ne Itali nga kj le nr per vajzat 06862377723

 548. Miri

  July 1, 2016 at 14:54

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA PA FEMIJE JAME BEQARE SERIOZ SIMPATIK JAME 49 VJEC BANOJ NE TIRANE 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE RESPEKTE

 549. Miri

  July 6, 2016 at 11:11

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA SKA RENDESI MOSHA BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 550. beqari

  July 7, 2016 at 19:32

  nora nese e lexon kete me shkruaj ne email:ty104m@hotmail.com
  kerkoj nje. grua per qellime martesore

 551. Miri

  July 8, 2016 at 16:38

  ZONJA NGA TIRANA QE KERKON NJE NJERI SERIOZE UNE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE SERIOZE SIMPATIKE BEQARE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE JAME ME OFERTE RESPEKTE

 552. mali

  July 10, 2016 at 19:17

  Deshiroj lidhje jo serioze, po te sinqert dhe te vazhduar me nje femer te lire, apo jo. Jeta esht e shkurt, ja vlen te jetohet ?!

 553. anunimi djal

  July 10, 2016 at 19:44

  jam mashkull kerkoj femra per aventur lajmroheni ne ket numer nuk esht me rendsi emri me dit 045325621

 554. Kenan

  July 13, 2016 at 19:42

  i pergjigjem Tines kontakto ne nr timin +38649592232

 555. Kenan

  July 13, 2016 at 19:44

  jam Kenan Preteni jam 24 vjeq kerkoj femer per lidhje serjoze let jet nga Diaspora ska rendsi mosha vetem tjet e lumtur per mua lidhje sejoze +38649592232 jam nga Kosova deshiroj ta gjej fatin e jetes

 556. Visar

  July 14, 2016 at 03:02

  Kerkoj ne vajz 25-31 vjeqare un jetoj ne dijaspor kerkoj te jet serijoze per martes un jam visari tel:0031652601679 ose imel v
  Shabani@hotmail.com

 557. kenan

  July 14, 2016 at 10:13

  Perdhendetje jam Kenan Preteni jam 24 vjeqar jetoj ne Kosov kerkoj femer per lidhje serjoze nuk ka rendsi mosha vetem tjet femer per lidhje serjoze Martes nr im i kontaktit osht +38649592232

 558. Miri

  July 17, 2016 at 15:03

  PER ZONJAT E DIVORCUARA DUA TE NJIHEM SKA RENDESI MOSHA ESHTE NJE ZONJE QE ESHTE NGA SHKODRA DHE BANON TEK FRIGORIFERI 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 559. Miri

  July 20, 2016 at 17:34

  UNE JAME NJE DJALE NGA TIRANA JAME 49 VJECE JAME BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA SKA RENDESI MOSHA POR KUR TE MARIN MOS TE TALLEN 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 560. beqari

  July 21, 2016 at 12:57

  Kerkoj nje femer mbi 40 vjeq nga kosova vetem qellimi martes ska tallje e avamtura
  ty104m@hotmail.com

 561. Zzzzzz

  July 21, 2016 at 13:06

  Pershendetje 0695658451

 562. Miri

  July 22, 2016 at 15:26

  PER ZONJEN NGA TIRANA QE KERKON NJE NJERI SERIOZE TE MOSHES UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE PER ELIN QE ESHTE 40 VJECE QE ESHTE NGA TIRANA DHE KA KARAKTER TE FORTE DHE UNE JAME ME KARAKTERE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 563. ola

  July 23, 2016 at 13:41

  pershendetje … une qe po ju shkruaj jam ola nga pogradeci me banim ne greqi . une qe po shkruaj ketu kerkoj nje person qe me te vertet te doj vetem per lidhje serjoze . , djali te jet ne moshen 38 der ne 40 .. kush mund te jet i interesuar mund te me kontaktoj ne kete numer 6998623877 .. nuk i pergjigjem sms . prandaj kush eshte i interesuar mund te me mari ne tele une jam 32 vjece . do ju lutesha vetem personal te sinqert e per lidhje serjoz mund te me kontaktojne . dhe qe rrin ne greqi apo ne germani, une qe po kerkoj ketu nje person po e kerkoj se nuk kam kohe te lir se qendroj ne pune gjat gjithe kohes e nuk me jepet mundesi te gjej dike, ju lutem mos u tallni se kam par dhe kam degjuar se te shumtit tallen, po une do doja vec personat serjoz mund te me kontaktojne, ju mir pres

  • djali bukur

   August 21, 2016 at 12:47

   ckemi jam rama nga pogradeci…jam i interesuar per ty ola.

 564. besa

  July 23, 2016 at 15:38

  Jom 22 vjeqare e ndar kerkoj mashkull per lidhje serioze martesore vetem ata qe kan qellim te njejt le te shkruajn ne email besa13besa@hotmail.com, Mosha e kerkuar 26-34 vjeqar

 565. Geri

  July 24, 2016 at 07:40

  Per ate vajzen 20 vjece me difekt fizik 0666603401

 566. lefi

  July 24, 2016 at 22:08

  Jam 53 vjec nga tirana. Kam 20 vjet jasht shtetit dhe jam duke u divorcuar. Kerkoj te lidhem me nje grua te varfer dhe me femije. Mosha ska rendesi. Preferoj fshatare por dhe qytetare. Preferoj nga jugu por dhe krahinat e tjera. Per lidhje seroze. Dua te behem baba i femijeve. Ti rrisim bashke. Preferoj nje femer qe i ka vdekur burri aoo i ka mbyllur pazaret me burrin perjete. Nuk duacte hyj ne mes te nje cifti qe nuk i ka zgjidhur problemet apo jane ne medyshje.
  Do ngelesh shume e kenaqur.

 567. Miri

  July 25, 2016 at 07:55

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA OSE BEQARE SKA RENDESI MOSHA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 568. oni tr

  July 26, 2016 at 16:42

  Ckm kerkoj goca dhe mami per aventura jam zhigola ju bej cdo gje ju plotsoj cdo deshir ju pres ne imail elsonfeka@outlook.com

 569. nuni

  July 28, 2016 at 00:22

  Pershendetje jam 28 vjeqar nga kosova peja kerkoj nje vajz te sinqert mosha dhe bukurija ska rendesi thejsht sinqeriteti me qen ? + 386 49 174 125

 570. rro

  July 28, 2016 at 14:46

  Kerkoj nje femer per lidhje intime te interesuarit le te kontaktojn kam trup sportiv dhe shum i pershtatshem per gjdo send

 571. rro

  July 28, 2016 at 14:48

 572. Miri

  July 28, 2016 at 17:20

  JOLA QE 35 VJECE E DIVORCUAR NGA SHQIPERIA E MESME UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 573. Miri

  July 28, 2016 at 17:23

  VAJZA NGA DURRSI 48 VJECE BEQARE PA HISTORI DASHURIE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 574. Miri

  July 28, 2016 at 17:27

  ZONJA NGA TIRANA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 575. Drini

  August 1, 2016 at 16:15

  Jam 50vj, 177cm, 76kg, jo duhan, alkool, bixhoz, i divorcuar me banim dhe pune ne Prishtine.
  Deshiroj te njihem me nji femer vetem per qellime serioze

  • Drini

   August 1, 2016 at 16:21

   Jam 50vj, 177cm, 76kg, merrem me sport, jo duhan alkool e bixhoz, i divorcuar, me banim dhe pune ne Prishtine.
   Deshiroj te me lajmerohet ndonje femer vetem per qellime serioze vib:+37745573090

 576. Miri

  August 1, 2016 at 16:52

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE SERIOZE SIMPATIKE BEQARE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 577. Turi

  August 2, 2016 at 00:18

  Pershendetje jam Turi nga Tirana jetoj ne it kerkoj nje vajz per lidhje serjoze te jet ng te gjitha anet e perkryer kush eshte e interesuar tme shkruaj ne E-Mail Al2016-@hotmail.com

 578. Natdi

  August 3, 2016 at 12:17

  Pershdetje ketkoj nje vajze serjoze te lidhem mete tejet dhe na fshati dhe na qyteti po se ka deshir donjera te me kontaktoj ne kete adres. Lua lua ikaria.spo le nr se ka dhe nato qe tallen kushe mundet te me kthej pergjigje se dhe pak dit jam ne al dhe iki perseri

 579. Miri

  August 7, 2016 at 14:59

  ELI 4O VJECE NGA TIRANA JAME 49 VJECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 580. Miri

  August 7, 2016 at 15:02

  ZONJA NGA TIRANA UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 581. Moni

  August 8, 2016 at 17:54

  Jam moni kush esht e interesuar per lidhje serioze te me konktaktoj 0685000254

 582. Landi

  August 9, 2016 at 01:39

  Landi ne athin 29 viec. 6947977999

 583. Miri

  August 9, 2016 at 18:02

  ELI 40 VJECE NGA TIRANA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE UNE JAME ME KARAKTERE TE FORTE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 584. Miri

  August 9, 2016 at 18:05

  ZONJA 50 VJECE NGA JUGU BANOJE NE TIRANE BEQARE JAME 49 VJECE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 585. Miri

  August 9, 2016 at 18:08

  ZONJA NGA SHQIPERIA E MESME BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 586. Miri

  August 9, 2016 at 18:11

  ZONJA NGA TIRANA JAME 49 VJECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE PA PRETENDIME 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 587. Besimi

  August 10, 2016 at 01:44

  Kerkoj nje vajz apo grua te divorcuar jam i divorcuar jam 43vjeqar jetoj ne Austri ju lutem me kontaktoni ne numrin viber +4368864606465 flm ju mirpres.

 588. Miri

  August 10, 2016 at 16:55

  DUA TE NJIHEM ME NJE ZONJE BEQARE OSE ZONJE TE DIVORCUAR BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 589. Kristjan

  August 10, 2016 at 20:30

  Prsh,

  Jam tirons 23 vjec nga gjermania. Jetoj Edhe punoj ne Gjermani Te benci. kam mbaruar universitet per Informatik. Dua lidhje serioze. Jam shume i dashur edhe i sinqert. Jam 120 Kile edhe 186 i gjat

  Ke whats App si te lidhemi?
  Me trego dicka nga ty po Pate interes. Me kontakto eshe te jap Tel.

  Gjith tmirat,
  Kristjan

 590. Kristjan

  August 10, 2016 at 20:31

  Prsh,

  Jam tirons 23 vjec nga gjermania. Jetoj Edhe punoj ne Gjermani Te benci. kam mbaruar universitet per Informatik. Dua lidhje serioze. Jam shume i dashur edhe i sinqert. Jam 120 Kile edhe 186 i gjat

  Ke whats App si te lidhemi?
  Me trego dicka nga ty po Pate interes. Me kontakto edhe te jap Tel.

  Gjith tmirat,
  Kristjan

 591. Kristjan

  August 10, 2016 at 20:34

  Prsh,

  Jam tirons 23 vjec nga gjermania. Jetoj Edhe punoj ne Gjermani Te benci. kam mbaruar universitet per Informatik. Dua lidhje serioze. Jam shume i dashur edhe i sinqert. Jam 120 Kile edhe 186 i gjat

  Ke whats App si te lidhemi?
  Me trego dicka nga ty po Pate interes. Me kontakto edhe te jap Tel.

  E-mail: kristii__@hotmail.de

  Gjith tmirat,
  Kristjan

 592. Miri

  August 12, 2016 at 06:55

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE KOREKTE OSE BENI MESAXHE

 593. Miri

  August 13, 2016 at 16:13

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 594. Miri

  August 13, 2016 at 16:17

  BJANKA 40 VJECE NGA SHK ME PAMJE TE BUKUR BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 595. ledi

  August 19, 2016 at 15:43

  jam nje zoteri dhe le nr per ndonje mami sexi 066m1pp41t

 596. emiljo

  August 19, 2016 at 22:50

  Prsh per vajzen 24 vjece

 597. Miri

  August 23, 2016 at 08:34

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE KOREKTE

 598. Miri

  August 31, 2016 at 16:03

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE NJE KERKESE KAME ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE KOREKTE

 599. Miri

  August 31, 2016 at 16:07

  ZONJA NGA TIRANA JAME 49 VJECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 600. dori

  September 2, 2016 at 02:52

  Kerkoj nje goce per lidhje nje here qose me pelqen e dua lidhje serjoze numri im ky 0685603000 jam ga laci

 601. Natdi

  September 4, 2016 at 15:34

  Pershedetje jam iteresuar per nje vajz serjoze na 20 vjece der 30 po ule nr e ucapit
  4915752210836 eiteresuara teme dergoj nje sms ju mirpres.

 602. tim

  September 7, 2016 at 16:04

  Jam Timi 48 vjec jetoj ne perendim me nenshtetesi,kam tre femije,martesa ime eshte prag ndarjes,kerkoj nji femer te jete e rregullt per bashkjetes jo per MARTES,ne fund te shtatorit do kthehem ne Shqiperi per shum koh????? nuk e di as vet se per sa?

 603. erjon lilo

  September 8, 2016 at 00:01

  Erjoni jam i divorcua kam nje vajze ajo jeton me nenen evet punoj ne kosove dua nje vajze qe ka cccvojtue nga dashuria julutem ky eshte numri i tel045642948 ose prefiks te +377045642948

 604. Agimi

  June 23, 2017 at 17:16

  Jam Agimi nga kosova jam 42 vjeq, i divorcuar.
  Kam dy femije nga martesa e pare .
  Kerkoje nje grua per pjesen e mbetur te jetes ato femra qe me deshirojne le te lajmrohen .
  +37744168652 .

 605. florian

  June 24, 2017 at 07:37

  jam man nga kosova per kontakt ja nr tim049383531 perparsi kan nga shtimja lipjani ferizaj kaqaniku gjilani dhe pr

 606. beni

  June 24, 2017 at 21:42

  pershendetje jam luani nga kosova porndrishe jetoj ne gjermanij qe nga vitet 90 kam qen i martum jam i ndar kerkoj te njefem me nje femer nuk qon pesh aka qen e martume apo jo mosha jeme esht 46.lajmrov ne ket imel???

 607. erik

  June 29, 2017 at 17:26

  jam erik nga tr, 31 vjec i martuar por nese ka interes ndonje zonje te kemi miqesi ose qofte dhe me tutje le te me shkruaj ne fb ERIKK HOXHA ose ne skype eric.eric163 te bisedojme dhe pse jo te takohemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Vajza-Djem

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë e divorcuar dhe kërkoj një njohje me një zotëri, të jetojë në Durrës...

 • Vajza-Djem

  Njoftime/ Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Jam Ëngjëlli, banoj në Tiranë, kam jetuar në Amerikë dhe prej 20 vjetësh...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Do dëshiroja të njihja për martesë një zotëri me cilësitë më të mira, me shtëpi dhe...

 • Vajza-Djem

  Njoftime Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Përshëndetje! Jam një zotëri intelektual, me shkollë të lartë, mosha 70 vjeç, me...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza 31 vjeçe, e martuar me fëmijë....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë rreth të 50-ave dhe kërkoj punë në çdo vend të Europës. Kush ka...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë nga Elbasani 41 vjeçe, jam e divorcuar dhe kam një djalë 10 vjeç....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam intelektuale, shumë...

To Top