Përgatituni për një mbrëmje magjepsëse në qytetin e historik të Shkodrës, ku Afrodite Academy sjell eventin e shkëlqyeshëm “Shkodra Nusëron”. Me datën 19 prill, premtohet të jetë një nga ngjarjet më të mahnitshme të bukurisë dhe modës.Në këtë event, do të shfaqen fustanet më të mrekullueshme të nusërisë dhe teknikat më të fundit të grimit, të paraqitura me mjeshtëri nga ekipi i talentuar i “Afrodite Academy”. Çdo fustan është një vepër arti, ndërsa make-up artistët do të shfaqin tendencat më të fundit në grim, duke krijuar vizionin e bukurisë dhe elegancës shprehet CEO e Afrodite Academy, Aferdita Ferracaku.

“SHKODRA NUSËRON” do të përmbajë sfilata të nusesh me stile të ndryshme, nga veshjet kombëtare deri te ato moderne, duke përfshirë edhe demonstrime të make-up nga artistja Ayşe Hazer dhe stilizime të flokëve për meshkuj nga Michele Marciano dhe Enzo de Santis, ekspertë të fushës nga Italia.Mos harroni të merrni pjesë në këtë event të mrekullueshëm me datën 19 prill, ora 19:30, në pedonalen Kolë Idromeno të Shkodrës. Ju mirëpresim për të festuar bukurinë dhe modën në “Shkodra Nusëron”, një ngjarje ku ëndrrat bëhen realitet dhe eleganca nuk njeh kufi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *