Shënim

Njoftimet që vijnë me mesazhe në rubrikën “Djemtë kërkojnë vajza”, nuk botohen në rastet kur numri dërgues është i ndryshëm nga ai i lënë për njoftim.

 

Njoftime nga Shqipëria

Jam 58 vjeç dhe banoj në Amerikë prej 23 vjetësh, me dokumenta të rregullta , kam ekonomi shumë të mirë, dua të njihem me një shkodrane deri në 50 vjeçe, si fillim për bashkëjetesë dhe më pas shohim. Theksoj të jetë pa probleme. Nr telefoni 0685673114

Dëshiroj të lidhem me Xhulian 39 vjeçe, numri im është 0684282225

Zonjës nga fshatrat e Tiranës, që është 53 vjeçe, unë jam nga Durrësi dhe  lë numrin 067apppp14

Jam Besniku nga Tirana dhe kërkoj një zonjë oër lidhje serioze, jam në marrëdhënie pune. 0698885232

Jam një djalë mulat nga nga Tirana, 31 vjeç, zeshkan, simpatik, kam dëshirë  të njihem me një goc serioze për lidhje serioze, jam djalë me sjellje të mirë dhe kam dëshirë që dhe goca të jetë e zgjuar ,gocë punëtore, familjare. Nga ekonomia jam shumë mirë por më mungon ilaci ZEMRES  dashuria. Jam i zhgënjyer nga bashkëjetesa që kisha, kam një 1  vit që jam ndarë dhe jam në kërkim të shpirtit binjak. Për më shumë flasim në tel  067.59.88.925 me sms.  Me respekt Klajdi.

Jam 60 vjec më ka vdekur gruaja dhe dua të lidhem me një femër 40 vjeçe e lart, jo për martesë. Të jetë e ve, pa probleme e sinqertë, t’ja kemi pa hile njeri- tjetrit dua një lidhje jetëgjatë, unë jam në gjendje shumë të mirë ekonomike dhe nga unë nuk do ngelet e zhgenjyer për asgjë. Jam nga Fieri preferoi të jete po nga rrethi i Fierit. Lë numrin 0699687748

Jam Ylli me banim në Tiranë, ive, 70 vjeç, pensionit. Dëshiroj njohjem e një zonjë me banim në Tiranë e vetmuar, mosha 65 vje e lart që të mbizotërojë bukuria shpirtërore. Për të kaluar pjesën e mbetur të mbetur me të. Për komunikim lë numrin 042358380

Banoj në kryeqytet, jam 62 vjeç, kam punë, kam shtëpi. Kërkoj një grua serioze dhe të lirë për tu martuar. Ajo që e shikon veten në pozicionin e lartshkruar të më kontaktojë në këtë numër telefoni. 0683196970 me sms. Ato që nuk janë serioze mos më shqetësojnë fare. Faleminderit

Jam një zotëri nga Tirana, mosha ime është mbi 60 vjeç, jam në pension, nuk kam njeri në ngarkim, jam njeri me vese të mira dhe dua familjen shumë. Bashkëshortja ka vite që më ka vdekur. Nuk tregoj për moshën që kam sepse jam shumë i mbajtur. Në rast se ndonjë zonjë vlerëson mesazhin tim dhe ka tipare të përafërta me të mija të më telefonojë në 0676322304.

Jam Altini 47 vjeç nga Lushnja. Interesohem për një lidhje serioze nga mosha 30-40 vjeçe. Numri im është: 0686689605. Kam shtëpi dhe punë.

Jam Durimi  50 vjeç, me puën dhe banim në Tiranë, jam familjar i rregullt dhe me arsi mtë lartë. Kërkoj një lidhje sekrete e diktuar nga nevoja. Të jetë e rregullt dhe pa probleme ekonomike  deri në 45 vjeçe. Kush e gjen veten të telefonojë 0mpj0j00aa

Ky mesazh vlen për lezhjanen 56 vjeç, i plotësoj kushtet e saj, kam shtëpi kam biznes dhe meqë ajo kishte profesonin, unë kam dyqanin gati, mjafton të jetë njeriu u mirë. Lë numrin 0696617906

Jam një burrë 43 vjeç dhe do doja të krijoja një lidhje të gjatë me një femër të thjeshtë por të sinqertë, premtoj ti gjendem dhe ekonomikisht. Lë numrin 0676377166

Jam një zotëri, banoj në Tiranë dhe kërkoj një njohje me një zonjë që jeton vetëm, të jetë njeri me nivel dhe e parqitshme. Tel vod9482545

Jam x nga Durrësi, 55 vjeç, kërkoj një zonjë apo zonjushë , nuk ka rëndësi bukuria apo mosha për mua, pot ë jetë besnike dhe e sinqertë, qoftë edhe e ve, të kalojmë këto vite që mund të nafalë Zoti pa probleme Nr 0676492159

Njoftime nga Greqia

Jam Jani 40 vjeç nga Shkodra, jam i divorcuar dhe jetoj në Athinë. Dua të njoh njëfemër për lidhje  serioze 00306996577423

Jam një zotëri jetoj në Athinë. Intersohem për një zonjë ose zonjushë 38-40 vjeçe për qëllime serioze. Për komunikim lë numrin 00306947984641

Përshëndetje! Jam një djalë nga Tepelena, jetoj në Athinë, kisha dëshirë të njihem me një vajzë për lidhje serioze. Kush është e interesuar ky është numri im: 6984866503

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana 39 vjeç dhe punoj në Greqi. Jam i interesuar për

njohje me një vajzë për qëllime serjoze. Për më tepër informacion ky është numri im: 00306993223558

Jam 47 vjeç dhe interesohem për  një zonjë të moshës 45 – 48 vjeçe. Numri im është ky: 00306974806582

Interesohem për zonjën 42 vjeçe, unë jam 47 dhe jetoj në Athinë. Numri im është ky: 00306974806582

Jam Vini 36 vjeç me banim në Greqi. Dua të njihem me një vajzë deri në moshën 30 vjeçe. Numri im është: 00306942070321

Jam Doni jetoj në Greqi dhe kërkoj njohje me një femër. Numri im është: 00306947977999

Përshëndetje, jam Ido nga Tirana 28 vjeç dhe jetoj në Greqi. Dua të njihem me një vajzë për qëllime serioze. Unë vij një Shqipëri rrallë dhe nuk kam mundësi të krijoj njohje. E interesuara të më kontaktoj në numrin tim: 00306992090969

Për Borën nga Elbasani, 33 vjeçe, unë jam nga Elbasani, punoj e jetoj në Athinë prej shumë vitesh. I punësuar, me shtëpi personale. Mund të komunikojmë bashkë 00306948464146

Njoftime nga Gjermania

Përshëndetje, jam 35 vjeç nga Greqia por me banim të përhershëm në Gjermani. Jam i gjatë, me pasuri të paluajtshme dhe punë. Unë flas gjermanisht, anglisht, greqisht dhe pak shqip. Ajo që unë kërkoj është një vajzë shqiptare deri në moshën 30 vjeçe për njohje serioze.  Emaili im është: sikonpa@gmail.com ose mesazh në ëhatsapp, viber, 004915255601828

German businesmen is searching, nice, intelligent,creative ëomen Mobile: 00491736590562

Përshëndetje, jam një zotëri nga Kosova me banim në Gjermani, Duseldorf. Jam i interesuar për një femër serioze, familjare për fat të jetës. Zonja të jetë 35-38 vjeçe. Unë jam njeri serioz dhe jam me ekonomi shumë të mirë. Për të interesuaray lë numrin e viber dhe ëhatsapp 00491632397876.

Sapo kam mbushur 52 vjeç, jam i divorcuar me dy fëmijë. Jetoj prej 20 vitesh në Gjermani dhe  kërkoj të njihem me një femër të mirë dhe me edukatë. I mirëpres të gjitha sms. Ju lutem mos provokoni. Numri im i telefonit është: +4915785210499

Përshëndetje, lë numrin tim  për vajzën nga Elbasani.  004915774184678

Jam Arjani  në Gjermani. Dua të njihem me një zonjë që di të flasi italisht,

gjermanisht ose anglisht, me profesion mjeke ose infermiere. Adresa ime është:  rilindja@

live.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *