Jam një zotëri 45 vjec nga tirana jam për një lidhje sekrete me nje zonjë që është e vetmuar ska problem mosha. Ju mirëpres në këtë numër telefoni: 0682377871.

Jam nje zoteri nga tirana 34 vjec i martuar interesohem per nje zonje ose zonjushe nga Tirana ose Durresi te jete pak e mbushur deri 35 vjece ne gjendje te mire ekomike. Dua nje lidhje sekrete korrekte te gjate. Jam serioz nuk dua tallje kjo lidhje per mua eshte e rendesishme. Kush e ndjen veten ne kete mesazh te me telefonojë ne kete nr. telefoni: 0675249922.

Përshëndetje, preferoj shoqeri vetëm me një zonjë. Jam nga Elbasani 29 vjeç, dhe lë këtë nr. cel. 0696512367.

Jam nje zoteri nga Kavaja 43 vjeç me arsim te larte, i rregullt dhe korrekt. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer serioze qe vertet i mungon dashuria. Cel. 0686994184.

Jam një intelektual nga Shijaku 43 vjeç, familjar i rregullt, kam të nevojshme një lidhje sekrete me një zonjë të rregullt dhe që di të ruaj sekretin. Për më tepër lë nr. cel. 0698752632.

Jam Fabio 28 vjec elegant dhe shume simpatik. Do doja te njihja ndonje vajze te sinqerte dhe te embel shpirterisht per lidhje sekrete. Cel. 0699699810.

Jam një zotëri 50 vjeç, dua të njoh një zonjush të bukur, të ketë trup të bukur, lidhje top sekrete. Cel. 0MX.AK1GUAB.

Jam një djalë nga Durrësi, kërkoj një femër për qejf. Cel. 0684213549.

Jam një zotëri 37 vjeç dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake, Vlonjate, ose Lushnjare. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0699940658.

Jam një zotëri dua të njoh një zonjë deri 40 vjeçe, të jetë këtu nga El. Tel. 0686899275.

Jam Toni nga Tirana 34 vjeç, kerkoj nje lidhje sekrete me nje grua te ve te ndarë ose te vetmuar. Jam tip shumë i qetë nuk e kam huq te bezdis njeri. Jam i martuar kam shumë respekt per gratë. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0686826066.

Kerkoje nje zonje per nje lidhje te gjate dhe sekrete 0683144926. Prese telefonata ose sms qe te lidhemi. Faleminderit.

Une qe po shkruaj kete sms jam i interesuar per nje lidhje miqesore me nje Znj. e cìla e ndjen veten ne forme, te jete vetem nga Tirana te ciles nuk i mungon asgje pervec nje miku te mire, pasi nuk eshte e vlerësuar nga ai qe ka, e cila din te ruaj sekretin. Per me teper me telefono ose dergo sms në këtë nr. cel. 0666669786.

Jam nje 47 vjeçar nga zona e Elbasanit dua nje zonje që të ruaj sekretin te jetë nga prefektura e Elbasanit. Ju mirëpresim në këtë nr. cel. 0675334907.

Për një zonjë me karakter që di të ruaj sekretin dhe është e vendosur për një lidhje sekrete simpatike mosha 30-40 vjeçe me banim në Tiranë. Telefono ose dërgo sms 0665a8pam4.

I pergjigjem zonjes nga Fieri 48 vjeç qe kerkon nje mik per lidhje sekrete dhe i le kete numer telefoni: 0674385354 ju lutem mos telefononi pa numer.

Jam nje zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 50 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë serioze. Cel.  0698456417.

Jam X le nr. telefoni per nje zonje per nje lidhje te fshehte dhe sekret i plote 0674403325. Dergo sms ose telefono qe te komunikojmë.

Jam Fredi nga Dr. trup sportiv, i rregullt kërkoj një femër korrekte për lidhje sekrete të qëndrueshme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069DJ9D414.

Niku nga Burreli jam, për ju vajza ose zonja ju lë këtë nr. cel. 0692857830.

Jam një 46 vjecar me 2 femij i pa ndarë nga familja. E bej këtë mesazh per nje lidhje sekrete me nje zonje si fillim sekrete me vone ja lem kohes. Kush e ndien veten ne kete sms mos ta marrin me mendyshje se jam tip i sinqertë. Kush e ndien veten mos te hallakatet kot po ju mirëpres në këtë nr. cel. 0692352205.Jam nje zotëri 47 vjec nga jugu jam per nje lidhje sekrete me nje zonjë qe është e vetmuar. Mirë është qe zonja te jetë nga Fush Kruja ose Lushnja. Për më tepër lë nr. cel. 0682421717.Jam nje djale 33 vjec i martuar banoj ne Lezhe kam deshire te njihem naj vajze ose grua te martuar te jete besnike dhe e rregullt. Ju lutem mos u tallni ndaj ju lë nr. cel. 0692614916.Jam per lidhje me nje zonje te jete e fshehte dhe sekret plote 0692201758. Telefono ose dërgo sms që të flasim.Jam X person 35 vjec nga Tirana, i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim. Kërkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durrësi. Dua qe lidhja te jetë e paster pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Përshëndetje, jam një djalë 30 vjeç, dua te lidhem me një zonjë per lidhje sekrete nuk ka rendesi mosha vetem sinqeriteti. Jam nga Tirana, ndaj ju mirëpres në këtë nr. cel. 0684362104.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonje per lidhje sekrete. Nr. im është: 0692675099.

Gimi 58 vjec nga Tirana jam i divorcuar jetoj me gocen jam njeri serioz ne cdo drejtim kam nevoje te lidhem me nje femer te divorcuar nga jugu dhe Shqipëria e mesme por me banim ne Tiranë, te jete e thjeshtë e sinqertë dhe korrekte. Nuk jam nga ato qe bej premtime te kota para kohe mendoj se i kam te gjitha mundesite per nje lidhje sekrete. Komunikimi vetem me sms zileve dhe nr privat nuk ua hap telefonin perkundrazi dhe mund ti ofendoj kush do me shqetesoje. Cel. 0693125705.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *