Connect with us

Gazeta Intervista

Kushërirat më imponuan të bëja seks me to, tani nuk di si të dal nga kjo histori?

Udhëkryq

Kushërirat më imponuan të bëja seks me to, tani nuk di si të dal nga kjo histori?

Dua të ndaj me ju një sekret që as vetë se besoj që kanë ndodhur këto gjëra. Por ja që jam në mes të 4 rrugëve dhe nuk di se nga ta nis e ku do përfundojë? Gjithçka ka fillimin që në klasën 8 vjeçare, jam djalë i pashëm dhe kam pasë shumë eksperienca me femra sa edhe sot nuk e di sesa ka vajt numri, por ajo që vjen më pas është më e rëndësishme se të gjitha këto. Gjatë gjimnazit u afrova shumë me 3 kushërirat e mia, i doja shumë i dua shumë, jemi moshara. Njëra nga kushërirat më propozoi tek dhoma ime, qante dhe më thoshte se më donte. U habita dhe nuk e pranova këtë gjë, por ajo nuk rreshti kurrë së ndjeri dashuri për mua. Dhe sa dolen telefonat e parë në 99 ajo filloi të më dërgonte mesazhe e të më shprehte dashurinë, dhe nuk dija çtë bëja? Fillova shkollen e lartë, dhe ajo nuk mu nda, dhe kishte vite që më ndiqte. Dhe i them pse je kaq e fiksuar me mua, dhe ajo u shpreh se ti i trajton femrat si princesha, prandaj ke kaq shumë e të vijnë mbrapa, se më kanë treguar vetë. Si të kanë treguar i them? PO ja më tregojnë se ti i trajton mirë si në jetën e përditshme por edhe në shtrat. Vërtetë kam pasë shumë, por spo arrija ta kuptoja se çfarë kërkonte nga unë. Një natë pasi largohet e dashura ime, ajo më vjen e më futet në shtrat se ne jetonim në një shtëpi me qera se ishim studentë. Ishim bashkë me kushëriren, dhe vjen e më puth gjithandej, dhe spo e besoja dot, kur filluam të putheshim. Nuk kam fjalë ta përshkruaj atë dashuri e eksitim që kam ndjerë. E lashë veten në dorë të ndjenjës, nuk i rezistoja dot ishte më e fortë se unë. Bëmë dashuri gjithë natën e diten tjetër nuk dolem fare. Se di nga na erdhi gjithë ai zjarr por kur doëm për kafe, ngelëm pa fjalë vetëm më tha tani po që e kuptova se pse ke kaq shumë femra dhe janë të dashuruara marrëzisht pas teje. Ishte një çmenduri, unë kisha vërtetë 4 të dashura njëkohësisht, dhe ishte kushërira që më lejonte ndonjë ndonjë natë, por ndonjë natë i përzinte se më donte për vete. Dhe spo e kuptoja veten, isha hapë si vaji në lakra, çdo femër që më pëlqente e kisha në shtrat, dhe spo pyesja nëse nr. i femrave shkonte 100. Spo pyesja çfarë të më dilte përpara. Nuk mjaftoj vetëm kjo, por bëra dashuri dhe me 2 kushërira të tjera, nuk po pyesja më, u çmenda, spo i nxirrja dot fundin. Edhe tani që po ju shkruaj ato më marrin në telefon si kushërirat e mia ashtu dhe dashnoret e mia. Se di por kishte raste që kaloja naten me 2-3 femra njëkohësisht e kur kam shkuar nga dhoma tjetër, kushërira më priste. Por ama emocionet që mi jepte kushërira nuk mi jepte asnjë. Tani jam vërtetë jo mirë, nuk di a të martohem apo jo? Se di si do më sillen ato kushërirat se ato sa gjejnë mundësinë duan seks të çmendur dhe vetë më thonë se as me burrat e tyre nuk bëjnë kaq seks me dëshirë e pasion. Ma bënë të qartë se nuk kanë për të zënë dashnor kurrë se më kanë mua. Nuk e di, por me njëren prej tyre jam dashuruar vërtetë dhe nuk di se fçarë të bëj? Ajo sa më merr në telefon, më ngrihet temperatura, kam dëshirë, pasion, epsh për të. Ndonjëherë them të largohem për pushime diku, por smë lënë rehat as kushërirat dhe as femrat e tjera. Dhe në lagje më ndodhi një herë, u futa në lokal, një zonjë tek të 50-tat më afrohet dhe më jep numrin e cel. pres sms më tha e iku. Ishte e mirë në fakt, shkova me të një, ishte një natë e çmendur. U zgjova dhe më dha 100 mij lekë merri më tha se të duhen je i ri. Tani jam lodh, nuk dua më femra, se ska ditë të mos kaloj nga 2-3 në 24 orë, më vijnë vetë, dashurohemi pas shikimit e tipit tim më thonë, janë bërë me fiksime. Dhe i them vetes, po pse më duan kaq shume femrat… Por më shumë më shqetësojnë mardhënia me kushërirat, të largohem prej kushërirave të mia, apo çfarë të bëj? Kjo gjë më çmend sado që nuk mund ta besoni.

Continue Reading
You may also like...
6 Comments

6 Comments

 1. elsinjo

  October 8, 2014 at 10:47

  Kjo histori eshte e trilluar nga njerez parazit qe duan te bien ne sy dhe e verteta eshte qe ky tipi nuk ka par kurre femer me sy dhe nga pamundsia per te pasur nje te dashur hidhet nga kushurira, njerez te tille duhet tju pritet koka si ne vendet muslane.

 2. Aaaa

  October 8, 2014 at 14:52

  Sa gallat ky ke moshen ske faj kjo esht normale por pse je ngaterruar me kushurirat… Plus djale MOS shiko vetem qefin por dhe veten se i ke semundjet verdall qefi esht i Embel por e paguan shtrenjt ndonjeher .

 3. alsi

  October 10, 2014 at 13:46

  hahahahahaha pse ske lene dhe nr e tel qe te tregosh qe je xhigolo hahahahahahahaha ik mor idiot bej lavazh trurit i semure imagjinare.

 4. Luani

  October 11, 2014 at 04:05

  Tani bjeri bythes tate.

 5. Jeti

  October 18, 2014 at 23:07

  Ti paske ik per lesh o shoku.Paske rrjedhur nga trute.

 6. elvi

  October 24, 2014 at 05:29

  Lere hamshori i madh ,po noj moter ke se sa me afer ta kesh me gjak aq me shume passion do kesh….njeres te peshtire ,qekeni fis bucesh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Udhëkryq

To Top