Connect with us

Gazeta Intervista

Vajzat kerkojne djem…

Komunikoni me njeri-tjetrin!

Vajzat kerkojne djem…

Jam një vajzë 21 vjeçe, dua të dij a ka djem për lidhje serioze. Të interesuarit të lënë numër celulari vetëm për qëllime serioze. Faleminderit.

Përshëndetje. Nuk kam besuar kurre se mund te gjesh nje njeri te mirë me telefon, kur është kaq e veshtire ta gjesh ate ne jeten reale. Do doja te njihja nje njeri te mirë, te pamartuar me pare, deri në moshen 53 vjec, ortodoks, te zote e pa vese. Te gjithe besojme se jemi te mire e pa vese, por ja qe nuk eshte keshtu. Do doja nje njeri qe te sjelle qetesi dhe harmoni ne familje. Nese dikush eshte i interesuar, te lere nr. telefoni ne gazete. Ira nga jugu, 46 vjeçe.

Jam një vajzë nga Elbasani 31 vjeçe jam e interesuar për një lidhje serioze. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Kërkoj për lidhje miqësore (serioze) martesore një zotëri që është emigrant në Gjermani, e theksoj, emigrant në Gjermani. Pra, ky sms vetëm për emigrantët atje, sepse e shoh Gjermaninë si një vend ku mund të ushtroj profesinin tim. Personi duhet te jetë larg veseve, njeri i mirë, i sinqertë, 40-47 vjeç. Numri im ndodhet në redaksi.

Jam Sofia, 49 vjeçe, me banim në Greqi. Kërkoj të gjej telefonin e një inxhinieri që më mori para 3 javësh në telefon, i cili kish dalë të blinte disa pajisje për televizorët plazma. Për fat të keq e humba numrin e tij mes shumë njerëzve të tjerë që më merrnin pa pushim. Lini numrin tuaj të telefonit.

Pershendetje Intervista. Jam nje zonje nga Tirana, 57 vjeç, kam nevoje per nje shok te jete i perkushtuar per mua. Jam e vuajtur gjithe jeten. Nuk kam qeshur  nje here… Dua qe keto qe me kane ngelur te jem e qete e te gezoj. Zoteria te jete i moshes 60 vjec, te jete i mbajtur, i respektuar, i dashur, mbi te gjitha i dhimbsur, se kur t’i tregoj hallet do te perlotet… Po jete keshtu si dua une, le te me ktheje pergjigje ne gazete. Te me lere numer telefoni. Ju mirepres me dashuri dhe respekt. Surpriza jote.

Dua një shok jete, mik të mire pa vese, duhani apo alkoli mosha, 40-49 vjec, me makine, shtëpi, ekonomi, pune, biznes. Nëse je i sinqerte, puntor, me sens familjari, e intelektual me banim në SR, VL, GJ. dergo sms. Pranoj bashkjetes nëse ke keto që thash më lart. Unë jam me arsim të larte. Pretendoj se jam e mirë, e me norma të rregullta.

Jam nga Fieri. Me ka vdekur burri. Jam 54 vjeçe. Dua nje njeri te drejtë dhe te mire nga te gjitha drejtimet dhe te jetë nga Fieri sepse edhe vetë ashtu jam e drejtë dhe e mirë, por ne këte bote nuk ka te mirë. Pres përgjigje në gazetë.

Jam Bjanka me origjinë nga Jugu banoj ne Tiranë. Jam ne marëdhenie pune. Jam e kompletuar me ekonomi te mirë, tip trendi me kulturë qytetare. Kerkoj nje lidhje serjoze me nje zotëri mbi 50 vjeç, te kete karakteristikat qe kam unë, me vese te mira dhe i paraqitshem. Faleminderit. Lini numrin tuaj të telefonit.

Jam Ina nga Durrësi. Jam 36 vjec. Nuk ngjaj per moshen qe kam. Jam e rregullt ne gjitha drejtimet. Dua te njihem me nje emigrant shqiptar te jete Angli, Amerikë, Gjermani, Kanada. Vetëm martese deri në moshen 44 vjec. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë nga DR, 47 vjec që kerkoj nje martesë me një zoteri 50 – 60 vjec që te jetojë jashtë shtetit në Gr, Itali dhe vendet e tjera. Po ju lej nr  06842m0d0. Me respekt Flora.

Kërkoj për lidhje miqësore serioze martesore me një zotëri që është emigrant në Gjermani, e theksoj emigrant. Pra ky sms është vetëm për emigrantet atje, sepse e shoh Gjermanin si një vend ku mund të ushtroj profesionin tim. Personi duhet të jetë larg veseve, njeri i mirë, i sinqertë mosha 40-47 vjeç.

Jam Xhesi jetoj në vetmi, dua të bashkëjetoj me një person besnik, të dashur sepse vetë jam tepër besnike. I plotësoj të gjitha kushtet e një femre ideale. Me respekt 50 vjeçarja. Pres përgjigje në gazetë.

Jam një zonjë nga Durrësi 43 vjeçe me dy djem, kërkoj një person të mirë e të sinqertë, të më qëndrojë afër jo të tallet me mua. Pres të lini numër telefoni në gazetë.

Jam Manushaqja nga Myzeqeja 50 vjeçe, kërkoj një mik besnik, jetoj në vetmi. Kush e gjen veten të aftë besnik, ju pres me dashuri.

Continue Reading
You may also like...
184 Comments

184 Comments

 1. Albi

  January 7, 2016 at 16:21

  I pergjigjem asaj vajze qe kerkon nje lidhje serioze .
  Une jame 27 vjeç edhe kam ikur nga Shqiperia ne moshen 14 vjeçe ,kerkoje njer person per qellime serioze .
  Nr im eshte 00447448819887

  • Nasko

   July 6, 2017 at 12:59

   Per 43 vjecaren nga Durresi qe kerkon njeri te sinqerte ta kete afer…… jam nje intelektual…. nga Shkupi…me aktivitet dhe ne Shqiperi ku dhe jam shpesh…per me teper pres te me shkruani…Respekte.

 2. esi

  January 7, 2016 at 17:01

  Prsh jam nje djale nga lushnja shum simpatik, dhe me ekonomi te mire.. kerkoj nje vajze simpatike dhe te sinqerte per lidhje serjoze mosha “17-19vj”….nr:- 065251035

 3. Mario

  January 7, 2016 at 17:02

  Pershendetje!
  Une, le numrim per zonjen 57 vjecare nga tirana, qe kerkonte nje mik te perkushtuar! Besoj se I plotesoj te gjitha kushtet e tua dhe nese me kontaktoni nuk do te zhgenjehesh! Ky eshte numri im 0696314931.. Ju pres!

 4. esi

  January 7, 2016 at 17:03

  Nr:-0665251035

 5. erjon

  January 7, 2016 at 19:01

  Per vajzen 21 vjecare vod985pqtu

 6. luani

  January 7, 2016 at 21:05

  per zonjen manushaqe interesohem jam nga fieri banues ne kavaje 0696724934

 7. Sokol

  January 7, 2016 at 23:03

  Jam koli i pergjigjem vajzes qe eshte e interesuar per qellime serioze te me konktatoj ne nr tel 0696802053 flm per mir kuptimin

 8. mikel

  January 7, 2016 at 23:31

  per vajzen 21 vjecare 0692891511

 9. erjon

  January 7, 2016 at 23:36

  per vajzen 21 vjecare le kte nr tel 0692891511

 10. berti

  January 7, 2016 at 23:46

  per vajzen 21 vjece le nr e tel 069m1t2wd0

 11. Scandinavi

  January 8, 2016 at 07:12

  Pershendetje.Jam nje 42 vjecar i divorcuar dhe kerkoj te njihem me nje femer (mosha e se ciles nuk ka rendesi ).Jetoj dhe punoj ne Norvegji.Per me teper mund te me kontaktoni ne adresen e e-mailit nice_boy_74@hotmail.com ose ne skype me te njejten adrese.

 12. S

  January 8, 2016 at 10:48

  Per Gocen nga Elbasani
  Peeshendetje nese deshiron mund te me shkruash ne email : giulio.giulio@outlook.it
  Jetoj jashte dhe jam i rizervuar
  Faleminderit .

 13. arben

  January 8, 2016 at 13:02

  per gruan nga dr 43 vjecare.0697748898

 14. arben

  January 8, 2016 at 13:03

  manushaqe mund ta di po un qe jam 27 vjec mund te flasim?

 15. klajdi

  January 8, 2016 at 13:08

  prsh xhesi.jam nga durrsi do me pelqente te flisnim bashk mere dhe nr tim te lutem.0697748898

 16. ili

  January 8, 2016 at 13:34

  Per vajzen 31 vjece nga elbasani. Jam nga berati 40 vjec. Le kete nr tel 0665360911

 17. geni

  January 8, 2016 at 15:32

  i pergjigjem zonjes nga fieri jam nje person nga fieri i le nr e tel…0684327937

 18. Gramos

  January 8, 2016 at 15:32

  Per vajzen nga elbasani 0698682908

 19. fim

  January 8, 2016 at 18:02

  Per bjanken nga jugu qe ri ne tiran dhe zonjen nga fieri 50 vnec le tel 0673954498

 20. Leo

  January 8, 2016 at 18:51

  Jam nga rethi I vlores kerkoj nje vajz te regullt dhe to ket keto cilesi
  te jet e sinqert te di anglishten dhe te kete nje prefesion te jete nga mosha 38 – 44 vjec kush i ka keto cilesi te dergoj email selnak07@gmail.com

 21. soni

  January 8, 2016 at 19:13

  Le nr per gocen 21 vjec e per lidhje serioze tpres ne car 0692730695

 22. soni

  January 8, 2016 at 19:13

  Le nr per gocen 21 vjec e per lidhje serioze tpres ne car 0692730695???

 23. Adi

  January 9, 2016 at 07:59

  Per gocen nga Elbasani qe eshte 31 vjece nese eshte vertet e interesuar te telefoj ne kete numer 0032465271609.

 24. Adi

  January 9, 2016 at 08:06

  Per gocen nga Elbasani qe eshte 31 vjece nese eshte vertet e interesuar te telefoj ne kete numer 0032465271609.jam Adi jetoj dhe punoj prej 16 vitesh ne Bruksel ne gjendje te mire ekonomike si ne Shqiperi ashtu dhe ne Belgjik,por mesa po shikoj ne gazet nuk po gjendet nje vajze e bukur dhe e edukuar qe te meritoj energjin pozitive te nje mashkulli te kompletuar nga te gjitha drejtimet.Faleminderit per mikuptimin kush femer e ndien veten te afte per martes te me telefonoj,ne waiber, watsapp ,email alb.bruksel@gmail.com, faleminderit per mirkuptimin.

 25. Gramos

  January 9, 2016 at 21:36

  Per 31 vjecaren nga elbasani 0698682908

 26. Arindi

  January 9, 2016 at 23:21

  Jam 49 vjeç, i divorcuar ,nga jugu me banim ne Tirane, kerkoj njohje me nje femer serioze deri ne moshen 55 vjeçe,,ajo qe deshiron te dergoj sms ne facebook, adresa : Djoni Tirane ,, dergoni nr tel.. flm

 27. Taciildo@yahoo.com

  January 10, 2016 at 00:59

  Per vajzen 21 vjecar,jam erli nga tir 27 vjec me arsim te larte e pune te mire,tel0693198850

 28. London

  January 10, 2016 at 04:00

  Per Inen nga durresi
  00447477785642

 29. shehu

  January 10, 2016 at 08:43

  lej nr e tel per femrat deri ne 50 vjec 0032488571101

 30. endri

  January 10, 2016 at 11:47

  kerkoj nje vajze per lidhje serjoze jam doktor ne tirane jetoj vetem nr 0699149803

 31. mikel

  January 10, 2016 at 15:15

  kte nr e le per vajzen 21 vjecare per lidhje serioze 0693577211

 32. Klodi

  January 10, 2016 at 15:25

  Jam i interesuar per Iren nga jugu, 46 vjeçe. Per komunikim le numrin e tel. 0694481199

 33. mikel

  January 10, 2016 at 19:11

  le kte nr tel per vajzen 21 vjece qe do lidhje serioze 0693577212

 34. Fredi

  January 10, 2016 at 22:58

  Per vajzen nga elbasani 31 vjece. Banoj ne elbasan. Jam nga nje familje e rregullt. Me pune. Jam 33 vjec. Pa vese dhe huqe. Kam mbaruar shkollen jashte shtetit dhe tashme jam kthyer. Kerkoj nje vajze serioze. Te jete e rrespektueshme dhe jo duhan pirese per lidhje serioze. 0686845995

 35. Fredi

  January 10, 2016 at 23:09

  Per vajzen nga elbasani 31 vjece. Banoj ne elbasan. Jam nga nje familje e rregullt. Me pune. Jam 33 vjec. Pa vese dhe huqe. Kam mbaruar shkollen jashte shtetit dhe tashme jam kthyer. Kerkoj nje vajze serioze. Te jete e rrespektueshme e rregullt serioze dhe jo duhan pirese. Nuk jam adoleshent dhe aventurier prandaj e theksoj. Vetem per lidhje serioze. 0686845995

 36. toni

  January 10, 2016 at 23:16

  per xhesin
  069 234 9513

 37. Mili

  January 11, 2016 at 13:11

  Ky mesazh eshte per Vajzen qe don kontakt ne Gjermani
  Jan 39 vjecar jetoj 18 vite ne Gjermani e le numrin e tenefonit per kontakt
  004915732289040 ne qofte se eshte mundesia me shkruaj

  Ju Faleminderit.

 38. toni

  January 11, 2016 at 20:57

  per fjeraken . 0692349513

 39. Toni

  January 12, 2016 at 00:39

  Jam 39 vjecar. Kerkoj nje vajz per lidhje serioze.
  +046735600993

 40. mario

  January 12, 2016 at 04:46

  Per Manushaqen . I rregullt me biznes serioz 40 vjec . 0692746600

 41. anonim

  January 13, 2016 at 11:35

  kerkoj nje femer na mosha 18-30 vjec per lidhje serioze
  Ky eshte nr im +4915227523982 me shkruaj what’sapp nese doni

 42. princi

  January 13, 2016 at 15:26

  E pershendes znj nga jugu me banim ne Tr – Bjankën. I them te gjen vullnet te me shkruan ne emailin tim privat.
  leka4@hotmail.com
  me rrespekt

 43. rini

  January 13, 2016 at 20:44

  jam rin nga dursi du ni vajz pr lith sjoze vajz tejt 19 deri 23

  • rini

   January 13, 2016 at 22:16

   jam ni dja nga durrsi jam 24 vjec ke koje ni vajz pr lijeserjoz po vajz te jet 19 der 23 nr 0685803866

 44. rini

  January 13, 2016 at 20:45

  0685803866

 45. rini

  January 13, 2016 at 20:47

  jam 24 vjec du ni vajz prlije srjoze

 46. rini

  January 13, 2016 at 20:51

  ky osh te numri 0685803866

 47. Antonio

  January 14, 2016 at 16:27

  0692411114

 48. Lulzim Shote

  January 15, 2016 at 14:54

  Nese don verter te krijosh lidhje serjoze me bej tel jam 23 vjec nga tirana per me shume flasim ky esht numri im pres 0685599274 nuk do zhgenjehesh prej meje

 49. Gjergji

  January 17, 2016 at 02:15

  I pergjigjem Xhesit, le nr cel 0662617358

 50. Genti

  January 17, 2016 at 09:07

  Jam Genti 34 vjec, jetoj ne tr. Une ne qershor shkoj ne Gjermani me pune si infermier. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze e cila te pranoje te jetoje ne Gjermani. Kush deshiron te njihet me mua, ju lutem VETEM SMS te nr tel 0692731141. Faleminderit!

 51. Arti

  January 17, 2016 at 10:10

  I pergjigjem vajzes 21 vjecare.me kete num tel.0662200257.viber.jam arti.

 52. Gjergji

  January 17, 2016 at 20:15

  I pergjigjem vajzes qe kerkon te lidhet me nje intelektual nga SR, VL, ose Gjirokastra. I plotesoj bile edhe i tejkaloj te gjitha kushtet qe kerkon. Nr i tel 0662617358…

 53. princi

  January 18, 2016 at 15:11

  Pershendes znj. Manushaqe. Ju ofroi miqesin time dhe ju ftoi te komunikojme ne emailin tim privat
  leka4@hotmail.com
  me rrespekt!

 54. Meti

  January 18, 2016 at 18:27

  Per zonjen 57 vjece nga Tirana qe kerkon nje burr 60 vjec i le nr.0037744925281, fillimisht te me shkruaj sms e pastaj flasim e takohemi, me ka vdekur gruaja, jam pa preokupime familjare, do t’i perkushtohem vetem asaj deri ne fund te jetes dhe do t’ia bej jeten te lumtur, jam i rregullt ne cdo drejtim, me paraqitje, larg cdo vesi te keq. Faleminderit.

 55. Albneti

  January 20, 2016 at 22:18

  Manushaqja nga Muzeqeja te me shkruaj sms ne kete nr.0037744925281

 56. Angelo

  January 24, 2016 at 23:27

  I pergjigjem 21 vjecares ….un jetoj jasht dhe kem te njejtin hall qe keni ju qe nuk gjej nje vajz serjoze ne rast se jeni ju do doja shum te te njihemi .ne….mal angelokl@libero.it ) Pershendetje!

 57. liri

  January 26, 2016 at 22:52

  per Madam Xhesin
  mund te merrni ne ket numer per komunikim
  0032489504530
  jeni e mir pritur me lini mesazhin ruaj per komunikim
  mos rrini ne vetmi se jeta vazhdon
  un jam 55 vjec dhe jetoj i vetem si ju
  ju mirpres ;liri

 58. toni

  February 4, 2016 at 21:57

  per ate me te miren 26vj jam (ls)0694854162

 59. Mondi

  February 9, 2016 at 19:52

  Jam nje zoteri 54 vjec.Jam i punesuar dhe jetoj i vetem ne apartamentin tim. Kerkoj te njihem me nje zonje 45-55 vjec,per nje lidhje afatgjate. Garantoj korrektese,ndershmeri,mbeshtetje materiale,respekt. Te interesuarat mund te telefonojne ose te dergojne sms ne 0692543132

 60. eltin

  March 1, 2016 at 19:43

  Dua te lidhem me nje vajz per qellime serioze tele ne vod46ru33u

 61. Jon Kallkani

  March 2, 2016 at 18:04

  per vajzen 21 vjecare
  kam te gjitha cfare i duhen nje gentleman-i. jam i sinqerte, mbeshtetes, mirekuptues, shakaxhi, por edhe serioz kur duhet.
  nese te intereson dicka vertete serioze, me shkruaj ketu
  jon.kallkani@gmail.com

 62. Valoni

  March 10, 2016 at 06:46

  Jam valoni 49 vjet jetoj ne evrop kush e interesuat te bej jet te sakt lajmroni ne ne ket adres. deni.deni 915 skipp ju falderit per mirkuptim si dihet fatit …

 63. Xhafa

  April 5, 2016 at 18:45

  Pershendetje per zonjen surpriz le nr kontakti 0683385553respkt xhaferi nga tirana

 64. Natdi

  April 7, 2016 at 16:30

  Desiroj te lidheshe me nje vajz mosha te jet 24 deri 30 vjece kuse eshikon qe esht e vendosur te me shkrij ne ucap tel.004915752210836 ju mirpres

 65. beqo

  April 8, 2016 at 20:27

  prsh jam 29 vj kerkoj nje vajz per qellime serjoze..te jet be banim ne athin greqi..

 66. marseli

  April 10, 2016 at 16:12

  0684643593 vetem per 31 vjecaren nga elbasani

 67. blerimi

  April 10, 2016 at 21:35

  jma blertimi nga kosova 28 vjeqar gjitha ato vajza qe jan te intersuar per lidhje sejoze ju mirpres viber + 386 49 174 125 skype blermi.blerimi1 mos hezitoni qika ???

 68. fredi

  April 14, 2016 at 19:28

  Ipergjigjem bjankes te me kontaktoj 0693952957

 69. Stiven

  April 16, 2016 at 06:18

  Kerkoj nje femer te bukur dhe te zjarrte. Nga mosha 18-45. Jam Stiven, jetoj ne angli. Jam 29 vjec , 1.90 I gjate. 95kg. I palestruar. Profesini im esht ekonomist. Dua thjesht tkaloj momente tpaharruara
  Dhe pse jo afatgjata (por kte nuk e premtoj) 07482 735879

 70. Geri

  April 17, 2016 at 00:34

  Manushaqe ler numrin e telefonir telefonit

 71. Djali

  April 18, 2016 at 13:21

  Jam nj deal 35 vj jetoj angli dua njoh nj vajz nga jugu deri 28 vj let nr 00447480858910

 72. gerti

  April 18, 2016 at 17:58

  jam gerti 25 vjec kerkoj nje vajz x lidhje serioze …te interesuarat te kontaktojn ne 0694224457 …

 73. Sekreti

  April 21, 2016 at 01:00

  Lidhje sekrete 100%ska rendesi mosha 0698886288 ju mirpres

 74. 0693847742

  April 21, 2016 at 22:59

  Pershdetje jam

 75. 0693847742

  April 21, 2016 at 23:03

  Pershdetje jam nje djal 27 vjec kerkoj nje vajz per serjozisht 0693847742

 76. zimi

  April 22, 2016 at 13:41

  Jam nje djal nga durresi jam i interesuar per nje vajz po nga durresi te jet ne mosh 20-26 vj po le numrin per te interesuaren 0693478777

 77. jani

  April 27, 2016 at 14:06

  Ja nje djal nga br kerkoi te njo zonja ose mami qe u ka umbur lumturia ne sex te jeni bindura qe u kthej ate te interesurat vetem nga br te len mesazh ne fb Giannis991983@yahoo.com

 78. Armendi

  April 29, 2016 at 00:30

  Jam nje djal nga prishtina jetoj dhe.punoj deshiroj.nje.vajz nga shqiperija ky esht skype armend.kabashi9

 79. Genci

  April 30, 2016 at 14:56

  Persh te gjithe Zonjave dhe Zonjushave qe marrin guxim per te gjetur dashurine e tyre ne gazete.spo zgjatem,quhem Genci,jam 27 vjec,i kompletuar me pune dhe i formuar si njeri,me shkolle te larte,trup sportiv mjaft i lexetshmem dhe do doja te njiehesha me nje vajze te sjellshme.nejse,per me shume pres telefonata ne 0694624536.ju falenderoj dhe pres fatlumen te me marre.hurry up…

 80. xxxxx

  May 3, 2016 at 00:18

  I pergjigjem vazes21 vjeqejam i gatshem per mu martu me ty nr tel 045 668598 me kontakto

 81. ledi

  May 3, 2016 at 09:54

  Jam nje djal nga fieri 29 vjec kerkoj nje vajz per lidhje serioze e interesuara te me kontaktoj leledi91@yahoo.com

 82. selva

  May 5, 2016 at 21:44

  pershendetje une qe po ju shkruaj jam nje selva nga vlora jetoj ne greqi, kerkoj nje djal te moshe 40. qe te jet per lidhje serjoze. une jam 30 vjece dhe kam qellime serjoze . kush eshte i intersuar te me lej nje sms ose numer dhe e telefonoj une, vetem per personat serjoz. jo tallje, personi te ket qen dhe i martuar, por te jet i ndar, nuk ka problem, ju pres pergjigje.

 83. joti

  May 6, 2016 at 17:25

  Per vajzen nga Elbasani 31 vjece,

 84. Bledi

  May 9, 2016 at 22:25

  Le nm per vajzen 21 vjecare nese ndihesh e afte per lidhje serioze mua me ke gati 0695101976

 85. alket

  May 12, 2016 at 17:47

  Pershendetje ka ndonji goce per mu ?jam nga jugu 34 vjec me gjeni ne fb alket _hysko@hotmail.com

 86. alket

  May 12, 2016 at 18:04

  Pershendetje jam 34vjec i divorcu po le nr tel per gocat qe jan divorcu pa femij 0686104257

 87. era

  May 12, 2016 at 20:15

  prsh jam era 30 vjece kerkoj nje djal per lidhje serjoz djal ti jet mbi 38 der ne 42 , kush eshte interesuar per lidhje serjoze te me telefonoj 00306997407948 theksoj vetem per qellime serjoze jo tallje ju lutem, vetem per qellime serjoze, djali qe i intereso mund te kontaktoj, le te ket qen dhe i martuar, vetem te jen ndar, dhe kerkon nje lidhje serjoze, ju mirpres,

 88. Erald

  May 16, 2016 at 22:06

  Per vajzen 21 004915175138010

 89. Fredi

  May 23, 2016 at 10:22

  Jam Fredi 25 vjec I divorcuar kerkoj nje vajze per lidhje serioze nr 0686240383

 90. Dritan

  May 25, 2016 at 23:04

  Pershd jam Tani banoj ne usa dua te njehem me nje vajze seriose deri 33 vjece pa femije e probleme, me shkolle te larte e te dije anglisht,une 44 vjec njeri i rregullt me pune shume te mire e te ardhura shume te mira, kushdo mund te leje sms te nr im i tel 001-727-748-3923.ose te emali im tani_florida@hotmail.com

 91. rimi

  May 27, 2016 at 08:58

  jam nje djal nga burreli banues ne tirane ! jam 24-vjec . qe ne moshen 14-vjec kam pasur angazhim pune . jam i rregull dhe jam ne kerkim te nje vajze qe jet e rregull e arsimuar dhe familjare . nese ka tme shkruaj sms ne kete numer . synime serjoze skam kohe per gjera adoleshente 066 59 60 441

 92. edi

  May 30, 2016 at 16:30

  Edi nga korca dua te njihem me nje vajz mosha nuk ka rendesi
  0666139133

 93. Vessy

  June 4, 2016 at 00:03

  Vod9480060 per vajzat simpatike dhe serioze & noi mami sexy

 94. Olti

  June 6, 2016 at 17:01

  Le numrin per xhesin 50 vjec. 0696309412

 95. Beku

  June 12, 2016 at 01:14

  Pergjigjem vajzes qe jeton ne Greqi Malaj590@gmail.com

 96. Miri

  June 14, 2016 at 07:45

  Dua te njihem me zonja beqare ose te divorcuara jame 49 vjec jame beqar banoj ne tirane flasim ose te me bejne mesaxhe 0693175992

 97. Luli Shote

  June 15, 2016 at 22:17

  Jam teper i mrz ne vetmi jam nga tir 23 vjec dua te gjej nje vajze per lidhje serjoze

 98. Miri

  June 16, 2016 at 07:18

  per xhesin qe kerkon te bashkejetoj jame 49 vjec banoj ne tirane jame beqar jame serioz 0693175992 flasim

 99. Shd

  June 16, 2016 at 13:52

  Per vajzen 31 vjec nga elbasani te kontakoi ne email alexakosgatakia@gmail.com

 100. DJALI

  June 17, 2016 at 19:34

  Jam nj djal jetoj angli 35 vj dua te njoh nj vajz deri 30 vj le nr 00447480858910

 101. Miri

  June 20, 2016 at 15:13

  DUA TE NJOH NJE ZONJE BEQARE JAME 49 VJECE BEQARE BANOJE NE TIRANE JAME SERIOZ DHE SIMPATIK 0693175992 FLASIM TE TJERAT I BIZEDOJME

 102. jetmiri

  June 21, 2016 at 11:27

  pre zonjen nga dursi 47 vjeqare floren nese je e interesume une jam 50 vjeq jetoj dhe punoj ne ks kame shtepin time jam njeri i qet isjellshm nese done lajmrohu ne tel ose viber 0038649195032 beqa

 103. Miri

  June 23, 2016 at 07:25

  DUA TE NJOH NJE ZONJE BEQARE JAME 49 VJEC BEQAR BANOJ NE TIRANE JAME SIMPATIK DHE SERIOZ 0693175992 8 00 DERI 24 00 TE MARIN JAME ME KLAB FLASIM TE TJERAT I BIZEDOJME RESPEKTE

 104. beqari

  June 26, 2016 at 13:30

  kerkoj nje grua per qellime martesore vetem te sinqert te lajmrohen spse nuk dua avantura duhet.te jesh e sinqert besnike e dashur dhe mbi 40 vjeqe nga prishtina ose rrethi te pres emaili:ty104m@hotmail.com

 105. Miri

  June 27, 2016 at 11:05

  PER XHESIN QE JETON NE VETMI DHE MANUSHAQEN QE JETON NE VETMI JAME 49 VJEC BANOJ NE TIRANE BEQAR SERIOZ SIMPATIK NUK DI TE TALLEM LE TI JAPIM DASHURIN NJERI TJETRIT 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE RESPEKTE

 106. Miri

  June 28, 2016 at 21:15

  JAME BEQAR SIMPATIK SERIOZ JAME 49VJEC DUA TE NJOHE ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA JAME I HAPUR TE FLASIM OSE TE BEJNE MESAXHE 0693175992 BANOJ NE TIRANE RESPEKTE

 107. Miri

  June 29, 2016 at 07:56

  PASKAN HUMBUR ZONJAT E DIVORCUARA JAME 49 VJEC BEQAR BANOJ NE TIRANE SIMPATIK SERIOZ 0693175992 I MIRPRESE TE FLASIM OSE TE BEJNE MESAXHE RESPEKTE

 108. Miri

  June 29, 2016 at 18:55

  JAME BEQAR 49 VJEC BANOJ NE TIRANE SERIOZ SIMPATIK DUA TE NJIHEM ZONJA BEQARE 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE RESPEKTE

 109. Miri

  June 30, 2016 at 07:33

  E LE PER NJE ZONJE NGA GREQIA QE FOLEME MBREME TE ME MARI SOTE NE CELULAR NE 9 00 TE DARKES NE QOFTE SE KA DESHIRE 0693175992 RESPEKTE

 110. Miri

  June 30, 2016 at 17:24

  DUA TE NJOHE ZONNJA TE DIVORCUARA PA FEMIJE BANOJE NE TIRANE JAME BEQARE SERIOZE SIMPATIK JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE

 111. ledi

  June 30, 2016 at 23:42

  Jam ledi 33 vjec nga fieri i divorcuar pa femij kerkoj nje femer per qellime serioze te ket qen dhe e martuar pa femij e interesuara te me kontaktoj te ku numer 0693645716

 112. ERI

  July 3, 2016 at 00:44

  Le nr per minushen nga myzeqeja 0675378101 pres sms

 113. Miri

  July 6, 2016 at 15:50

  PER ZONJAT BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJ NE TIRANE SERIOZE SIMPATIKE JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPETKE

 114. Luiz

  July 9, 2016 at 02:09

  Pr vajzen 21 vjece 0697624725 me shkr

 115. Fredi

  July 12, 2016 at 14:00

  Prsh jam Fredi 26 vjec I divorcuar kerkoj nje vajze per martes arfet.fred@gmail.com

 116. seit

  July 13, 2016 at 15:25

  le numrin per vajzen 21 vjecare dhe te kem nje lidhje seroze me te 0699176396

 117. Miri

  July 17, 2016 at 14:55

  Dua te njoh zonja te divorcuara ska rendesi mosha jame 49 vjece banoj ne tirane beqare serioze simpatike 0693175992 flasim ose beni mesaxhe respekte

 118. Djali

  July 19, 2016 at 14:50

  Per vajzen 21 vjecare.jetoj jashte shtetit,per me shume info po le kete email djaliserioz88@hotmail.com

 119. Miri

  July 20, 2016 at 07:31

  DUA TE NJOH ZONJA TE DIVORCUARA DHE BEQARE SKA RENDESI MOSHA BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 120. toni

  July 20, 2016 at 19:11

  kerkoj te lidhem me nje vajze ose grua te ndare per qellime serioze e theksoj per qellime serioze . un jam 44 vjec nga Lushnja . kontakt e-mail leontoni30@gmail.com

 121. mario

  July 21, 2016 at 12:15

  Jam nje mashkull nga tr interesohem per femra qeflie lej addresen skype mario.tr1

 122. Miri

  July 21, 2016 at 18:15

  PER XHESIN QE JETON NE NE VETMI DHE DO NJE BASHKEJETESE DHE KERKON BESNIK JAME DAKORTE PER BASHKEJETESE JAME BESNIKE DHE NUK TALLEM BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 123. Miri

  July 22, 2016 at 15:09

  DUA TE NJOHE ZONJA TE DIVORCUARA SKA RENDESI MOSHA BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 124. SOKRATES

  July 22, 2016 at 17:44

  PERSHENDETJE JAM 47 VJEC BANOJ NE ATHINE INTERESOHEM PERNJE FEMER PER QELLIME SERIOZE TEL00306938019466

 125. Miri

  July 22, 2016 at 18:07

  PER MANUSHAQEN QE ESHTE NGA MYZEQEJA DHE ESHTE NE VETMI UNE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 126. Miri

  July 22, 2016 at 18:12

  VAJZA NGA ELBASANI QE ESHTE 31 VJECE UNE JAME 49 VJEC BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM PO TE DUASH OSE BEJE MESAXHE RESPEKTE

 127. Liti

  July 22, 2016 at 20:44

  Jam interesuar per zonjen 43 vjecare nga dürresi per qellime serioze.jan 52 vjec me banim te perhershem ne gjermani.ne qoftese keni interese lereni numrin e tel

 128. Miri

  July 24, 2016 at 14:23

  DUA TE NIJHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA SKA RENDESI MOSHA BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 129. Mentori

  July 24, 2016 at 16:48

  Pershendetje Jam Mentori 28 vjecar jetoj dhe punoj ne perendim. Kerkoj te nihem me nje vajez shqiptare per lidhje serioze(martes).Ju lutem te lajmrohen veten ato qe kan qellime te njejta si un
  Mund te fillojm kontaktin ne kete nr Viber +33760317120

 130. Miri

  July 27, 2016 at 06:56

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE SKA RENDESI MOSHA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 131. Per Silva 30vj nga Vlora

  July 27, 2016 at 17:14

  Pershendetje Silva jam Flori jetoj ne gr me dokumenta per me teper informacjon te ftoj ne kontakt 00306955349980 uacap viber tel.

 132. beni

  July 28, 2016 at 11:49

  Ka do nje vajz per qef 0686111764

 133. Miri

  July 30, 2016 at 07:35

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE SHQIPERISE MESME JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 JU LUTEM MERNI ME NUMER TE ZAKONSHEM DO TJU PERGJIGJEM SI NJERI SE JAME VERTET NJERI I MIRE MOS MERNI ME NUMER PRIVAT RESPEKTE

 134. sexsekret

  July 30, 2016 at 14:34

  0675497357 jam nga korca gjithcka sexsekret zonja

 135. Miri

  August 1, 2016 at 09:30

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 136. mary

  August 2, 2016 at 03:08

  jiam mary 31 vjece nga jugu kerkoj nje djale deri 34 po nga jugu

 137. kosovari

  August 4, 2016 at 22:15

  Pershendetje vajza qe jeni te interesuara per lidhje s….

 138. kosovari

  August 4, 2016 at 22:23

  Vetem ne tel +38649396192

 139. berti

  August 6, 2016 at 15:04

  vajzes nga elbasani. jam berti nga fieri 33 vj. robert.berti11@yahoo.com me shkruaj me pas jap num e tel. serios

 140. MIRI

  August 6, 2016 at 17:50

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA OSE BEQARE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 141. Miri

  August 7, 2016 at 11:30

  XHESI NE VETMI QE DO BASHKEJETESE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 142. Miri

  August 7, 2016 at 15:08

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCURA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE VETEM NJE KERKESE KAME MERNI ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO JU PERGJIGJEM KOREKT MOS MERNI ME NUMER PRIVAT 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAZHE

 143. liridon sadriu

  August 7, 2016 at 21:56

  Jam liridoni nga prishtina jam 21 vjeqar kerkoj vajz per lidhje serioze per me shum le te me kontaktoj ne nr tim personal +37745287667

 144. klodi

  August 8, 2016 at 08:36

  I them asajte vajzes qe eshte 21 ne se ka deshir per lidhje serjoze nr 0665786212

 145. ledi

  August 8, 2016 at 15:26

  pershendetje selva..jam ledi 36 vjec dhe le nr per ju 0666177418

 146. Moni

  August 10, 2016 at 12:10

  Ka ndonje goc per qef apo per seriozisht tme konktaktoj ne nr 0685000254

 147. beqari

  August 11, 2016 at 21:30

  ka ndonje femer per martes lajmrohu fatit si dihet:

  ty104m@hotmail.com

 148. tani

  August 11, 2016 at 21:32

  persh per Selvian 30Vjece nga Vlora qe rri ne greqi jam Tani 44seriios i rregullt i divorcuar per me shume. le nr e cel 001-727-748-3923,me shkruaj sms

 149. ledi

  August 13, 2016 at 18:59

  jam edi 35 vjec dhe le nr per 31 vjecaren 066m1ssg1v

 150. Miri

  August 14, 2016 at 06:29

  XHESI 50 VJECE QE JETON NE VETMI DHE DO NJE BASHKEJETESE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE BESNIK 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 151. miri

  August 16, 2016 at 17:08

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 MERNI ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE KOREKTE FLASIM OSE BENI MESAXHE

 152. Moni

  August 17, 2016 at 22:25

  Per vajzen 21 vjece le kete nr 0685000254

 153. MIRI

  August 18, 2016 at 16:52

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 154. MIRI

  August 18, 2016 at 16:55

  XHESI 5O VJECE QE JETON NE VETMI DHE ESHTE BESNIKE JAME DAKORTE DHE UNE JAME BESNIKE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 155. Bimi

  August 19, 2016 at 22:49

  Preshhendetje jom nga deusch jam 34 nr 049342448

 156. Fatmiri

  August 20, 2016 at 15:44

  Jam nje zoteri me banim jashte shtetit,jam interesuar per Floren 47 vjece jam interesuar per lidhje serioze flm ,00491629422025

 157. eno

  August 22, 2016 at 01:37

  Per vajzen 21 vjecare qe do lidhje serioze lej nr e cel,vod9634652,un jam i djal 27 vjec nga tirana.

 158. MIRI

  August 22, 2016 at 15:50

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE BANOJE NE TIRANE 0693175992 MERNI ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE KOREKTE FLASIM OSE BENI MESAXHE

 159. Miri

  August 23, 2016 at 08:30

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAZHE

 160. MIRI

  August 23, 2016 at 16:41

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA NGA TIRANA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE KOREKTE FLASIM OSE BENI MESAXHE

 161. edmondi

  August 24, 2016 at 17:14

  Jam edmondi jam 32 nga tirana kerkoj femer po te njejten mosh per lidhje dashurije te me shkruaj ne e mail sms zemerdashurik@hotmail.com

 162. Xeni

  August 25, 2016 at 19:56

  Jam Xeni nga elb 37 vjec i divorcuar,kerkoj nje vajze per lidhje martesore te rregullt ,per te intersuarat le Nr:0682595351

 163. Miri

  August 29, 2016 at 14:56

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM JO ME PRIVAT BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 164. xhulio

  August 30, 2016 at 02:02

  per ate gruan nga fieri nr tel 0675491862

 165. MIRI

  August 30, 2016 at 15:09

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM JO ME PRIVAT FLASIM OSE BENI MESAZHE

 166. Miri

  August 31, 2016 at 10:16

  XHESI 50 VJECE QE JETON NE VETMI DHE DO TE BASHKEJETOJE JAME DAKORTE JAME NJERI BESNKIK BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 167. neti

  September 1, 2016 at 14:35

  prshndetje jam Net,i kerkoj nje vajz per lidhje zerjoze te jet ezgjuar, te jet 22 deri 26 vjec sa me shpejt te kontaktojn pasi jam per te ik ne gjermani me pun, numr tlf . 0696179923 flm

 168. Miri

  September 2, 2016 at 15:40

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM JO ME PRIVAT FLASIM OSE BENI MESAXHE

 169. Miri

  September 3, 2016 at 16:15

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM JO ME PRIVAT 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 170. alket

  September 3, 2016 at 18:03

  Jam nje djal 35 vjec kerkoj nje vajz per lidhje serjoze le te jet e divorcu po le nr tel.0683683085

 171. ejio

  September 5, 2016 at 10:59

  Krkoj nje vajz perqdllime serjoze jam 30v tiran 0696179923

 172. 12345678meli

  September 5, 2016 at 12:51

  Per vajzen 21vjece per me shum tme kontaktoje ne 0684874639

 173. jani

  September 5, 2016 at 13:06

  Jani per lidhje serjoze mosha 26 vjec banues ne tr kush eshte e interesuar te kontaktoje ne 0684874639 mosha te jet 18/24 vjec flm

 174. Masazh

  September 6, 2016 at 15:03

  Pershendetje jam nje djal 22 vjec meren 2 me masazhin profesional kam studion timen edhe vetem per goca dhe gra qe duan Te relaxoen edhe Te shplodhen Te kontaktoin Te email I’m alexakosgatakia@gmail.com

 175. Gjoni

  September 8, 2016 at 15:12

  per vajzen 21,jam nje djal qe jetoj ne GJermani dhe kerkoj nje vajze serioze per nje shoke timin,aje eshte GJerman dhe i pasure.kontakt ne fb lezhnjani lezhnjani Miri.

 176. klajdi

  September 8, 2016 at 22:16

  Jam nje djal 22 vj pres goca tme shkruaj ne waccap 0685529952

 177. Ed

  July 2, 2017 at 22:39

  Prshendetja Redaksise se Gazetes dhe shume faleminderit per publikimin. Deshiroj te vihem ne kontakt me Inen, Durrsake 36 vjecare. Ina edhe une jam Durrsak, Britanik me banim dhe pune ne Angli. Nese keni deshire te komunikoni me dergoni msm ne Whatsup 00447447924908 Jam djal serjoz, 43 dhe asnjehere i martuar. Thank you

 178. Dionisi

  July 11, 2017 at 20:54

  Per vajzat e siqerta qe duan lidhje serjoze nr kontakti 0684551934

 179. alkion

  July 17, 2017 at 13:35

  i pergjigjem vajzes per qellime serioze qe eshte 21 vjec numri im eshte ky 0697398101

 180. Elson

  July 19, 2017 at 10:00

  dua te njoh nje vajz vetem per seriozisht per me shum info 0695650356 whatsapp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Komunikoni me njeri-tjetrin!

 • Komunikoni me njeri-tjetrin!

  Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Searching a nice, intelligent, creative ëoman , betëeen 25-45 years old. Mobile 00491736590562...

 • Djem-Vajza

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Pas shumë përpjekjesh shpresoj akoma të gjej personin e duhur. Jam Stelina me banim prej shumë...

 • Djem-Vajza

  Njoftime nga Shqipëria

  By

  Jam një zotëri nga Durrësi, quhem Bajram, jam i pajisur me letra politike për të jetuar...

 • Djem-Vajza

  Njoftime nga Greqia

  By

  Përshëndetje, jam Toni nga Tirana 36 vjeç , banoj në Selanik prej 26 vitesh. Jam djalë...

 • Komunikoni me njeri-tjetrin!

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje. Dikur kam qënë shumë e qeshur, e dashur, por vitet ikin. Do doja të njihja...

 • Djem-Vajza

  Lidhje të ndryshme…

  By

  Pershendetje jam nje djalë nga Fieri dua te kem lidhje me një grua te martuar të...

 • Komunikoni me njeri-tjetrin!

  Urime

  By

  28.04.2004. Si sot e 12 vite më parë, në këtë datë erdhe ti, ti biri i...

 • Komunikoni me njeri-tjetrin!

  Për ty…

  By

  Nëse do të zgjidhja ndërmjet dashurisë tënde dhe jetës sime, do zgjidhja dashurinë tënde, se ajo...

 • Komunikoni me njeri-tjetrin!

  Miqësisht…

  By

  Lumturia ime, dhimbja ime, e pashë, e njoha, e kuptova. Ishte ai që ëndërroja, por që...

 • Chat Njëri-Tjetri

  Njoftime nga Shqipëria…

  By

  Toni 55 vjeç nga Durrësi kërkoj një grua nga mosha 45-53 vjeçe vetëm për qëllime serioze,...

To Top