Connect with us

Gazeta Intervista

Njoftime nga femrat…

Vajza-Djem

Njoftime nga femrat…

Jam një zonjë nga Tirana, jetoj vetëm dua një zotëri për qëllime serioze që jeton në Itali, ose shqiptar, ose italian se unë kam bashkim familjar me fëmijenë në Itali. Jam 65 vjeç dhe zotëria dua të jetë i mirë nga çdo anë për një lidhje martesore. Nr. im ndodhet në redaksi.

Jam Albana nga Tirana, e shkolluar e punësuar, e kompletuar në çdo drejtim pa njeri ne ngarkim shum e mbajtur, jam per nje lidhje serioze me nje zotëri ku te mbizoterojë  pozitivja te jetë i paraqitshem. Le nr. vod.klab.tjatgta.

Përshëndetje nga Pg. jam Ana nga Pg. 29 vjec jam e divorcuar jo per fajin tim kam nje fëmijë 8 vjec dua të gjej nje njeri per familje. Jam zhgenjyer nga jeta sdua te ndodh prap jam familjare e respektuar me edukatë, jam nga nje familje e lartë. Nr. im është: 0688354492. Vetëm për qëllime serioze. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Jona nga Lushnja 29 vjeçe, kërkoj një djalë per martes vetem nga Kavaja te jetë  emigrant ne Itali. Jam e sinqert ndaj të intersuarit të dërgojnë sms vetem per martesë. Nr. cel. 0698553468. Më dërgoni sms.

Jam një zonjë nga Vlora e divorcuar, kam dëshirë të njoh një zotëri serioz që ti ketë vdekur guaja, moshen ta ketë 50 vjeç, të jetë vetëm nga rrethi i Vlorës dhe Durrësit.

Jam Ela 35 vjece beqare kerkoj një djalë per martese pa genjeshtra e mashtrime 40-45 vjec. Kujt intereson po i le numrin e telefonit në redaksi.

Jam nje zonje nga Fieri, e divorcuar, 40 vjeçe, pa femije. Kerkoj lidhje serioze me nje zoteri 47-deri 50 vjeç, mundesisht te banojë ne Durrës ose në Tiranë

Jam Ela nga Vlora, 31 vjeçe, me dy femijë, e divorcuar. Kerkoj nje njeri te siqertë e te dashur, që të dijë të respektojë nje femer. Nese ju intereson, po lë nr ne redaksi. Flm.

Jam Arkida, 37 vjeçe, nga Shqipëria e Mesme, e divorcuar, pa femije. Pa folur shumë per veten time se koha verteton çdo gje, po e nis kte njoftim per te vetem arsye, vetem per martes. Kerkoj nje djalë per martesë, te jetë i divorcuar, dorë e bardhë, te mos ketë femije, te jetë emigrant ose ne marrëdhenie pune, te jetë qoftë edhe nga fshati, por ne gjendje te mirë ekonomike. Të kthejë përgjigje vetem ai qe eshtë ok me kushtet e njoftimt. Numrin ta lërë në gazetë. Ju lutem, e theksoj, vetem per martesë, jo tallje.

Jam Stela me banim ne Tirane dhe origjine nga Jugu, shume e rregullt dhe e kompletuar ne çdo drejtim. Jam e interesuar vetem per nje lidhje serioze me nje person qe te jete me trup te rregullt, simpatik, i pamartuar, me arsim te larte, i sinqerte, korekt, familjar, larg duhanit, alkoolit dhe bixhozit, mosha 46-50 vjeç. I interesuari te lere numer telefoni ne gazete. Faleminderit!

Jam e shkolluar, e punesuar, beqare për arsye pretendimi, qytetare e kompletuar ne te gjitha drejtimet. Le nr amcmj0t0jg per ate person qe gjen veten ne kete sms. Vetem per martesë, mosha 52-56 vjeç. Alma

Pershendetje! Jam Ina, beqare, nje vajze serioze, shume korrekte, me shkolle te larte. Deshioj te lidhem me nje person, vetem per qellime serioze. Kerkoj qe personi  te jete katolik, shume  korrekt, qe jeton e punon ne Tirane, nga mosha 37-43 vjec. Ai qe eshte i  interesuar, e theksoj, vetem per lidhje serioze, te lërë numër telefoni ne gazete. Faleminderit per mirekuptimin.

Pershendetje! Jam Elena nga Kuçova, 46 vjeçe, me arsim te larte, simpatike. Le nr e telefonit në redaksi vetem per zoterine nga Tirana, 58 vjeç, i arsimuar, i kompletuar, 180 cm i gjate. Faleminderit.
Jam nje zonjë 50 vjeçe. Kerkoj nje mik te dijë te ruajë sekretin, jo mashtrues e genjeshtar. Faleminderit per mirëkuptimin. Numrin tim e gjeni ne redaksi.
Jam Ina, banoj ne Lezhë, 52 vjeçe, beqare, pa histori dashurie, e punësuar me arsim te mesem, me paraqitje te mirë, e kompletuar me te gjitha cilësite e mira, me familje shumë te mire. Kerkoj nje zotëri te vetmuar pa njeri ne ngarkim, te jete i punësuar, pa detyrime ndaj askujt, te kete shtepi, te jete familjar i rregullt ne te gjitha drejtimet, larg alkoolit, bixhozit, larg mashtrimeve, mosha 52-56 vjeç. Te jete i kulturuar, i kompletuar. Vetem per martese. Kush i plotëson keto kushte, lë numrin në redaksi.
Jam Ketjona dua të njihem me një mysliman për t’u martuar, nga Lushnja ose Kavaja. Jam e sinqertë dhe e rregullt. Vetëm për martesë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për të komunikuar.
Jam A, nga Jugu, shumë e vuajtur. Kerkoj nje zotëri për lidhje serioze, jo tallje e mashtrime. Zotëria të jetë 55-56 vjeç nga fshatrat e thella te Dropullit dhe kush eshte hallexhi si une. Unë jam 50 vjeçe. Zotëria të lërë numrin në gazete.
Jam Loreta nga Tirana, shumë e mbajtur dhe e paraqitshme, ne marrëdhenie pune, mbi 50 vjeçe, me ekonomi te mirë. Vetmia me mundon, prandaj kërkoj per nje lidhje serioze nje zotëri që t’i perputhen karakteristikat me ato qe kam unë dhe te jetë i paraqitshëm e inteligjent, njeri i kohes dhe vital. Kush e gjen veten te kjo sms, të lërë numrin në gazetë, se e marr unë.
Jam nje zonje nga Jugu, 50 vjeçe, e divorcuar, pa detyrime ndaj askujt. Banoj ne Tiranë vetëm, me shtepi me qira. Kam deshirë te njihem me nje person deri 55 vjeç, t’ia kalojmë sa me bukur, te me beje te lumtur, te me japë ngrohtesi, dashuri e jo më shumë se familja e tij. I themi ne nga Jugu: Mishi te piqet, helli të mos digjet. Te jetë me punë te mirë, te ketë makinë, te jetë zotni me emer. Te jetë i sinqertë e korrekt, siç jam vetë, jo mashtrues e mburravec, me kulturë qytetare e te dije te respektojë nje femer. Kujt i intereson sms ime, te lërë numrin ne gazetë. Djana
Jam A, 38 vjeçe, nga Dr. Deshiroj te formoj familjen time dhe kerkoj nje djale beqar per qellime serioze.
Jam Sara 28 vjeçe, nga Lushnja. Dua të njoh nje djalë per martesë, nga Lushnja ose Kavaja. Dua të jetë emigrant ne Itali. Jam shumë e sinqertë. Djali te jetë 32-37 vjeç, per martesë. Më dërgoni sms në numrin që ndodhet në redaksi.
Jam Ana 38 vjeçe, banoj ne Tirane. Jam e interesuar te gjej shpirtin tim binjak. Nuk kam qene asnjehere e fejuar. Pres përgjigje.
Jam Alma, e shkolluar, e punesuar, beqare për arsye pretendimi, qytetare e kompletuar ne te gjitha drejtimet. Le nr amcmj0t0jg per ate person qe gjen veten ne kete sms. Vetem per martesë, mosha 52-56 vjeç.
Përshëndetje une qe po ju shkruaj jam nje zonje 39 vjecare qe banoj ne nje zone bregdetare turistike te qytetit te Vlores. Une jam e divorcuar prej nje muaji nga nje martese prej 10 muajsh per shkak te nje xhelozie teper te lartë qe kishte ai. Une jam e pa lindur asnje here, dhe meqe lexova faqen e gazetes intervista ku vajzat kerkojne djem mendova te shkruaj edhe unë këtë mesazh. Unë kam shtëpite e mia ne token time, sepse token e kam me ligj. Pres të më kontaktoni me anë të gazetës intervista, lini numrin tuaj. Faleminderit.
Jam Ola 23 vjece nga Tirana simpatike kerkoj një lidhje sekrete me një zoteri serioz mbi 35 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për të komunikuar sëbashku.
Jam 52 vjeçe me origjinë nga Shkodra, beqare pa histori dashurie për arsye pretendimesh 1.60 e gjatë, e punësuar me arsim profesional, banuese në Lezhë, në paraqitje normale e kompletuar me të gjitha cilësitë e mira, larg çdo vesi të keq, me familje shumë të mirë. Kërkoj një zotëri të jetë beqar ose i vetmuar pa njeri në ngarkim pa probleme familjare pa detyrime ndaj askujt të jetë njeri i kulturuar, familjar i rreugllt i kompletuar, me të gjitha cilësitë e mira, larg alkolit, bixhozit i punësuar, me shtëpinë e tij personale, të jetë i gatshëm për të krijuar familje, të jetë larg mashtrimeve, njeri i rregullt mosha 52-56 vjeç, vetëm për martesë. Kush i plotëson këto kushte të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.
Përshëndetje, jam një zonjë kërkoj një zotëri deri në moshën 47 vjeç, të jetë serioz, i rregullt në të gjitha drejtimet, larg veseve të këqia. Unë jam e divorcuar. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.
Jam Anja nga Tirana, simpatike, e mirëarsimuar. Jam në kerkim te nje personi inteligjent, tërheqës, me ekonomi te mire, nga Tirana 42-48 vjec. Lidhje, qe transformohet në bashkëjetese. Ndoshta ky vend ka ende stereotipin e mashkullit te vitit ‘80, nga Tirana.
Përshëndetje, jam Ela 34 vjece, jetoj ne Tirane, jam beqare, vajze serioze dhe e rregullt, per nje menyre me te lehte njohje i drejtohem gazetës. Më mungon nje djale per lidhje serioze, të jete i paraqitshem, larg veseve te keqija, deri 38 vjec, katolik. Më lini numrin tuaj në gazetë.
Jam Ola 23 vjeçe nga Tirana, simpatike, e kendshme. Dua te kem lidhje sekrete me një zoteri nga mosha 35 vjeçe e lart. E theksoj, të dije te respektoje një femer. Vetem ai që i plotëson keto kushte, të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.
Përshëndetje! Jam një zonjë qe dua të komunikoj me zotërinë 68 vjeç, duke i lënë nr. telefoni në redaksi.
Pershendetje. Jam një zonje 45 vjece, e deshperuar dhe e lodhur nga jeta. Do desha qe me ane te gazetes tuaj te njihesha me një njeri te mire te sinqertë te rregullt të dije te vleresoj nje femer. Në fillim miqesi pastaj po u pershtatem te vazhdojme nje lidhje te kendshme. E dua edhe te me ndihmoje. Kush e lexon ju lutem te mos gjykoni per keq po ta shikoni jeten sa e pamëshireshme është. Të interesuarit te lene numrin ne gazetë. Me respekt, zonja nga Jugu.
Përshëndetje intervista jemi dy shoqe qe jeta eshte treguar e padrejte me ne dhe mbasi e kemi menduar mire vendosem qe me ane te gazetes tuaj te gjejme personat që të na pershtaten. Të jenë të komunikushem te paraqiteshem me bizneset e tyre qe te dine te mbajne nje femer nga ne do te ken vetëm pozivitev dhe sinqeritet te tjerat ja lëmë kohes. Të interesuarit të lënë nr. telefoni në gazetë.
Përshëndetje, jam një zonjë 60 vjeçe sa kam ardhur nga Italia, dua të komunikoj me zotërinë 60 vjeç që ka pension të mirë. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.
Jam një zonje interesohem per Eren qe kerkon zoteri 50 vjec eshte i pamaruar kosovar me pune mesues pra jeton ne Kosove. Nëse ju intereson Eva lini numrin ne gazete. Jam zonja nga Jugu.
Jam një zonje nga Jugu dua të njoh një zotëri per lidhje serioze jo tallje. Po unë e dua zotrine nga fshatrat e thella te Dropullit. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për tu njohur më shumë.
Jam Ketjona nga Lushnja 29 vjeçe, dua të njoh një mysliman per martes. Të interesuarit të dërgojnë sms e pranoj dhe emigrant por fetar. Jam e sinqertë vetem per martes. Djali të jetë mosha 30-38 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.
Jam nje zonjë nga Jugu i Shqiperisë i them nje djali që i mbaron nr. me 865 në fund te mos me shqetesoj me se do perfundosh keq po i re dhe njeherë nr. tim nga Eda

Continue Reading
You may also like...
197 Comments

197 Comments

 1. Ermali

  September 8, 2014 at 22:31

  Jam nje djal intelektual ; kuptohet i arsimuar dhe mirepunesuar; kerkoj 1 vajze inteligjente, besnike e me vlera e moral te larte me te cilen te mund te ndaj gjithcka e jo vec shtratin. Jam 31 vjec. Mund te me shkruani ne mailin tim igmalionishqiptar@gmail.com. Faleminderit.

 2. NDUE ZEFI

  September 9, 2014 at 13:18

  jam mbi 50 vjeÇ me dyqan,me ekonomi,me arsim te larte,kerkoj nje femer per te ndertuer familje.cel0692707737

 3. Tani

  September 18, 2014 at 14:08

  Jam nje djal 31 vjeç nga DR 1.80 i gjat dhe i pashem. Kërkoj nje femer per lidhje sekrete te moshes deri 45 vjeçe. E interesuara mund te ler numrin e cel tek maili im pepeleshi@gmail.com.

 4. ledi

  September 21, 2014 at 12:21

  le nr per elen nga tr,,jam nga dr 069jp410mp

 5. geri

  September 22, 2014 at 20:35

  pershendetje jam nje djal 23 vjec nga korca dhe do doja te kisha lidhje sekrete me nje vajz qe te jete me e madhe sesa mua…

 6. ERI

  September 23, 2014 at 07:49

  PESHENDETJE OLA JAM ERI NGA TIRANA JAM 27 VJEC JAM NJE DJAL SERIOZ DHE PUNTOR KAM NJE BISSNES TIMIN JAM I INTERESUAR TE TE NJOH SE PO GJEJ VETEN TEK SMS JOT ME DUHET NJE VAJZ TE MBAJ NJE LIDHJE SEKRETE ME TE QE TA MBAJ NE ZEMER DHE TE KALOJME MOMENTE TE BUKRA TE MIRPRES NUMRI IM I CEL ESHTE KY BE SMS SE TE TELEFONOI UNE 0682514747

 7. shqipetare

  September 24, 2014 at 10:01

  le numrin tim per gra qe ndjehehen te vetmuar a dhe per nhe lidhje te fshehte tek une do te gjeni dashuri pa fund miresjelle dhe do tju cmoj si gjene me te shtrenjte dhe me te shenjte te jetes sime ju mirepres ne numrin0686753091

 8. [123]

  September 25, 2014 at 14:40

  zonia Ana nga Pg tel mbaeni te mbyllur

 9. marini

  September 27, 2014 at 06:38

  per elen nga tirana le nr 0698456745

 10. Willy

  September 28, 2014 at 11:50

  kerkoj te njihem me nje shqiptare qe jeton ne itali per lidhje sekrete…..jetoj ne provincen Lombardia ne afersi te Milanos…me ler contact ne adresen mail : bisitik792@live.it.
  faleminderit.

 11. beni

  September 29, 2014 at 20:12

  kerkoj nje vajze te bukur per kete kaluar ndonje dite te bukur, do jet shum e kenaqur nga un…..!!

 12. beni

  September 30, 2014 at 05:42

  jam nje bisnesmen nga Tirana, kerkoj te njoh nje vajze mundesisht me arsim te lart, jam 38 vjec sportiv dhe i kompletuar!

 13. niko

  September 30, 2014 at 06:09

  jam nje 38 vjecar, 180 per 95 kg, sportiv, jam bisnesmen! kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze, mundesisht te jet me arsim te lart, jetoj ne Tiran. nm amc,mpmpgta, dhe vudafon,tj1gwgm. klm

 14. niko

  September 30, 2014 at 12:17

  per Olen nga Tirana amc, mpmpgta,

 15. Adriano

  November 9, 2014 at 17:42

  Jam nje mashkull 36 vjecar.
  Kerkoj nje lidhje sekrete me femer deri ne moshen 45 vjec per te kaluar caste private dhe te bukura kurdo qe vij ne shqiperi per pushime.
  Te jete e mbajtur dhe e pamartuar ose e divorcuar.
  Emaili I’m: adrianoqejfliu@yahoo.com

 16. meti

  November 18, 2014 at 21:22

  psh jam nje djale 29 vjecar asnjehere i martuar kerkij te lidhem me nje vajze per lidhje serioze martesore.jam 1.83 cm 94 kg.i pashem i edukuar. jetoj ne gjermani 004915783667905

 17. muharrem

  December 15, 2014 at 09:05

  jam nje djal nga kosova kerkoj vajz per lidhje serioze jam 39 vjeqar i pa martum nr i telefonit asht045869744 eedhe emailin jav jap m.ajdini@hotmail.com

 18. andi

  December 25, 2014 at 07:12

  jam njè djal nga fieri 38 vjeç jetoj dhe punoj muajt e verès nè greqi dua tè njihem me ndonjè vajz ose grua nga fieri lushnja berati ose vloraj tè sinqertè tè kalojmè bukur pjesèn e jetès qè na ka ngelur 0699414080

 19. miri

  January 23, 2015 at 01:35

  Ditet ndodh qe te na duken njesoj. Na duhet shpesh qe thjesht te relaksohemi dhe te harrohemi me dike. Cun 31 vjec, simpatik per njohje me vajza deri ne 35 vjec. Me shkruani ne eerim@hotmail.com ose eerim@outlook.com

 20. berisha

  January 23, 2015 at 14:20

  te lajmrohet femra nga shkodra me banim ne lezh

 21. Geni

  February 9, 2015 at 20:50

  Per olen nga tirana le nr. Amc bjqc1ka. Geni nga durresi.

 22. Shadow B

  February 17, 2015 at 18:59

  I pergjigjem zojës 60 vjece q sa ka ja pri Talie

 23. muhamet

  March 2, 2015 at 23:18

  Kërkoj dy femra shumë serioze të cilat nuk kanë obligime familjare. ato nuk duhet të jenë nën moshën 35 vjeqare. Do të punojnë dhe jetojnë përherë në Kosovë- sa ta kenë jetën me jetue.
  Do të jenë me dokumente të rregullta për mes organeve shtetërore, do të kenë të ardhura mujore, do të kenë sigurimin shëndetësor, fjetjen dhe ushqimin e garantuara e shumë gjëra tjera. Pas takimit dhe njohjës personale, ato do të shohin vendin e punës dhe kushtet e jetesës. takimi do të bëhet në Tiranë pas marrëveshjes ku edhe do të bëhet përzgjedhaj. Luteni të lajmërohen vetëm ato që vërtetë e ndjejnë këtë si kërkesë serioze. Nuk kemi kohë për argëtim- vetëm ato që e duan një jetë të qetë, larg problemeve dhe urbanizmit. mund të shkruani në E-mailadresën: mbislimi@gmxi.ch përgjigjem në oferta serioze, ku më pastaj do të merrni edhe nr. e telit tim- me shumë respekt mb

  • muhamet

   March 2, 2015 at 23:24

   Kërkoj mirëkuptim, emailadresën time e kam dhënë gabimisht, duhet të jetë kështu: mbislimi@gmx.ch

 24. muhamet

  March 2, 2015 at 23:21

  edhe një herë E-mailadresa: mbislimi@gmx.ch se e paskam dhënë gabimisht të parën

 25. Cimi

  March 10, 2015 at 00:30

  per 2 vajzat te cilat jeta nuk I ka trajtuar sakte
  1. Cfare Moshe keni?
  2. Numri Vod. mgka198
  Pres. Telefonaten

  • muhamet

   March 20, 2015 at 23:27

   Për cimin, luteni më dërgoni numrin e telit për vajzat
   emailadresën e keni në link. mbislimi@gmx.ch

 26. sekret

  March 12, 2015 at 14:41

  Lë num për zonjën 50vj për lidhje sekrete.067dy dy tre dy kater nji pes

 27. Faruki

  March 18, 2015 at 01:51

  Une jam ni djal nga kosova kerkoj ni vajz per lidhje serjoze martesore jam igjat 1,84cm peshoj 89 kg jam beqar ikam 29veq vajza te jet prej moshes 22deri 28 vjeq einteresuarja munt me konktaktu ne numrin Tim +37744 716 642 nekit numer ekam edhe viberin flm per mirkuptim

 28. muhamet

  March 20, 2015 at 23:33

  për zonjen 50 vjeqare, po ashtu emailadrsa ime mbislimi@gmx.ch
  dhe për të gjitha ato që janë të interesuar për të punuar dhe jetuar në Kosovë në mënyrë legale mbi bazën e ligjit dhe marrëveshjes ndërnjerzore. Femrat nuk guxojnë të jeni nën moshën 35 vjeqe, për të gjitah ato që duan të jetojnë larg urbanizmit- luteni, vetëm ato që janë shumë serioze dhe që janë në hulumtim të një jetë të gjatë dhe të qetë idilike- larg, larg urbanizmit- po e njejta email adresë. Ju falëminderit për mirëkuptim.

 29. kreshnik

  April 1, 2015 at 02:10

  tung ofroj sex per tju knaqur jom nga kosova e kom te madh i paster loqka nese doni me provu sex te qmendur lajmronu e kam te madh5 her ne ditje sexxx

 30. burim

  April 1, 2015 at 02:13

  Tung per ato goca te interesuara kudo qe jan shipri evrop nese dojn sex 5 her ne ditje lajmronu e kom te madh K..ju jap knaqesi maksimum i paster gjitha menurat te interesuarat let lajmrohen jetoj ne kosov +38649245163

 31. 0685437692

  April 3, 2015 at 16:53

  i pergjigjem oles nga tirena dhe un ne tiren banoj 39 vj serjoz e i sinqert nen se deshiron te nihemi me bej zi te 068kgdqmxa

 32. tani

  April 3, 2015 at 17:04

  i pergjigjem asaj zonjes nga jugu qe jeto ne tiren 50 vecares nese deshiro te nihemi bashk te jesh e lumtur dhe e sinqert per nje lidhje zekrete
  068kgdsnyb

 33. Arian

  April 7, 2015 at 13:40

  Prsh jam Ariani nga podujeva (ks)me banim ne gjermani kerkoj vajz per martese te jete e sinqert me karakter e moral, kush ka deshir le te lajmrohet, flm

 34. bossi

  April 12, 2015 at 00:30

  pershendetje jam lory kerkoj te njihem me nje vajz jam 21 vjec 😀 ju mirpres 0665942664

 35. Nezir

  May 12, 2015 at 15:19

  kerkoi nje vajze nga shqipria nga mosha 28 deri 32 vjeqare kerkoi per lidhje serioze kush deshiron teme kontaktoi mund teme kontaktoi ne imail nazmi113@hotmail.com ose ne skype xeherlia.xeherli jetoi ne Franc prej 2009 ju flm

 36. Timi

  May 12, 2015 at 18:31

  Pergjigje per “OLA 23 VJECE NGA TIRANA” JAM I INTERESUAR PER KERKESEN QE KENI VEN NE NJOFTIM UN JAM 35 VJEC SHUM I RREGULLT NE CDO ASPEKT.
  PER ME TEPER ME SHKTRUA NE E-mail: ” timi.serios@gmail.com ” faleminderit per mirkuptimin

 37. Toni

  May 12, 2015 at 19:41

  hi jam cun tirone po kam shume vite qe jetoj ne gjermani.do kisha deshire te njifja nji femer pasi ktu sme ka hecur mire nga ajo ane , kush ka interese octapodi@hotmail.de adressa

 38. Dritani

  June 11, 2015 at 22:24

  Le nr per Olen 0674336521.

 39. Gigi

  June 13, 2015 at 14:04

  Prsh jam ni qun 32 vjeq qe jetoj nitali dua te lidhem menje vajz simpatike sms imel ivzixheli@yahoo.it

 40. Luli

  June 14, 2015 at 20:16

  Jam Endi nga Kosova,45 vjeqarë,jetojë nëZvicër prej viteve të 90ta,kisha pasur dëshirë të njihem me një femër shqiptare prej moshës 33-40 vjeqare,të jeni e sinqertë,e kulturuar,mirë e edukuar,besnike,(i kam këto veti,prandaj edhe jam rigoroz në kërkimin tim),në qoftë se i plotësoni këto kushte,lajmërohuni në: 0041799553103,në qoftë se nuk i plotësoni këto kushte,mos u lajmërohuni fare se nuk jam i interesuar që tju njohë.

 41. besnik

  June 23, 2015 at 02:40

  jam nje mashkull nga kosova ,jam i sinerte dhe mik me plot kuptimin e fjales i kam 45 vite ,dhe keshtu qe jam i interesuar per nje femer ,me te cilen vetem kisha mundur qe te qoja dashuri ,dhe asgje me teper ,pra ju pres numri im i cel eshte ky 044860987 …

 42. agimi

  June 26, 2015 at 02:21

  pershendetje jam 47 vjeqar i martuar kerkoj femer 30 deri 38 per qellime serioze jetoj ne belgjik nr tel 0032 465985506

 43. endi

  June 30, 2015 at 00:11

  JAM 45 VJEQAR,MUNDË TË PARAQITËN FEMRAT E INTERESUARA PREJ MOSHËS 30-40 VETËM PËR LIDHJE SERIOZE-MARTESORE: PËR MË SHUMË LAJMËROHUNI NË: 0041799553103

 44. Djelli

  July 4, 2015 at 21:28

  per OLEN 0038649742037

 45. Gafuri

  July 6, 2015 at 17:53

  Per KETJONEN.
  Kerkoj nje vajze muslimane te devotshme per martese e cila I din rregullat fetare islame, jam I martuar por nuk jam I lumtur ne martese per shkak se nuk perputhemi me koncepte per fe. Jam mashkull I devotshem I pashem dhe muskuloz, punoj kam page solide si dhe kushte te mira per jetese. Jam 40 vjeqar deshiroj te njihem me nje vajze prej moshes 24 vjeqare deri 34 vjeqe , mos ngurro sepse te dyte me besim ne Allah do te jemi shume te kenaqur se bashku.Mundemi edhe te jetojm jasht shteti ne BE do te kem se shpejti bashkim familjar me prindin. Me kontakto ne email sombreroflow@gmail.com »

 46. Kujtesa

  July 8, 2015 at 21:19

  Une jam Kujtesa 33 vjeqare jetoj ne Gjermani ka koh te Gjat…dhe momentalisht gjindet qysh 2 Dite ne Kosove per pushim. Kerkoj nje Mashkull per nje pushim te mir ne bregDet per 2 jave dhe jo per 4-5 dite sepse esht pak , pushime duhet te jete ne Vlore ose Budva ose Greqi por münet edhe ne Ulqin me naj vend te mire meto Jane deshirat e mia . Data duhet Te echte 25deri 1Gusht mase largi , mosha juaj 33 drei 45 Vite ju lutem te jesh i Paster dhe Dukja juaj esht pak me rendesi dhe duhesh te jesh njeri qefin qe Din te kenaqet qe Din ta jetoje jeten mire gezohem .

  • denisi

   July 9, 2015 at 20:25

   Kujtesa shpirti vogel, jam denisi nga tr na jep nai adrese facebooku ose numer cel te adresa denisihoxha22@gmail.com

   Hajde shpirto se jon ne pritje te numrit tat

   do te boj lali jot me u ni ma rehat se ne shpin tate

 47. agron

  July 9, 2015 at 21:57

  prsh kujtesa per momentin jam ne fier po me pelqen oferta juaj dua te kalojme pushimet bashke nuk do ju zhgenjej

 48. Arindi

  July 9, 2015 at 23:26

  Per zonjen 39 vjeçare e divorcuar, nga Vlora, lej numer kontakti, 069 22 00 515, prezantimi me sms.

 49. Leo123

  July 12, 2015 at 21:41

  Kujtesa shkruje skype a kerkon kosovar se une i prishtines jom edhe i lir jom 🙂

 50. Leo123

  July 12, 2015 at 21:43

  Skype kujtesa mundesisht

 51. Djelli

  July 13, 2015 at 14:50

  pershendetje kujtesaa. 049742037 te pres

 52. labi

  July 13, 2015 at 17:19

  kujtesa une i plotesoj kushtet tua jam Labi lajmrohu ne kete email labi_141@hotmail.com

 53. bajo

  July 14, 2015 at 13:00

  Kujtesa psh.jam nga kosova,i kam 50 vj.shum atraktiv dhe i paster ikam te gjitha qka i duhet nji femre,mos ti numeroj 180cm.75kg.sy te kal.bjondin.qoma adr.skypy e komunikojm ose nr.e mob.tung.

 54. alket

  July 16, 2015 at 11:45

  Prsh kerjoj nje vajz per lidhje serioze nga mosha 25 der ne 30 vjec.per me teper po le nr tel 0683683085

 55. 0685635904

  July 18, 2015 at 16:48

  lej nr tim dua te lidhem me nje mami te jet rreht moshes 40 deri 50 vjeqe jam nga tirana kz eshte nr 0685635904

 56. isa

  July 19, 2015 at 09:23

  kerkoj nji femer nga kosov serioze per martes mosha te jet 40 deri 46 vjeqare te jet asi ni her pa martuar jam ni 53 vjeqar jetoj ne gjermani me shtetsi gjermane

 57. NORI

  July 24, 2015 at 13:36

  JAM 38 VJEC I MARTUAR JETOJ NE ATHINE,KERKOJ NJE VAJZE OSE GRUA NGA 22-40 VJECA TE BISEDOJM DHE TE HEQIM MENDJEN NGA E PERDITSHMJA.[nori38ath@gmail.com]

 58. isa

  July 27, 2015 at 22:39

  kerkoj ni femer nga Kosova ose nga GJermanija per seriozisht te jet me figur te bukur mosha 40 deri 50 jam 53 v, jam me shtetsi GJermane tel.015218993372

 59. Adi

  July 30, 2015 at 19:48

  Pershendetje olà jam Adi nga fieri deshiroj te komunikoj me Ty besoj se ti plotesoj kushtet dergo sms nr.vod 9438512

 60. juli

  August 1, 2015 at 23:19

  Mirmrama jam nji djal jetoj ne gjermani dhe du te njihem me nji vajz 25 vjece

 61. Genci

  August 2, 2015 at 20:53

  Unë jam Genci, 47 vjecar, nga Peja,
  punoj edhe jetoj si mjek në Gjermani,
  dëshiroj të njoftoj femër shqiptare.
  shala.genc@web.de
  044 117006

 62. Andi

  August 4, 2015 at 23:25

  Pershendetje,

  Jam nje cun 25 vjec, dhe kerkoj nje goce per te krijuar familje. Jam njeri shume i shoqerueshem dhe i adhuroj femijet..Me kontaktoni ne emailin tim g.jaupi@yahoo.com

  Faleminderit

 63. albert

  August 8, 2015 at 17:03

  jam nje person i sinqert dua nje femer per lidhje te sinqert dhe seriozeee fb albert besi me kerkonii

 64. xaki

  August 15, 2015 at 01:24

  kerkoj vetem serioze vajz te ket 22 vjet ok

 65. xaki

  August 15, 2015 at 01:27

  kerkoj vetem serioze vajz te ket 22 vjet ok nr im i viberit 0041767521061 klm

 66. lorenc

  August 16, 2015 at 14:55

  i pergjigjem eles nga tirana ne qofte se keni loredeshire veem per lidhje serjoze me komunikoni ne emelin lorenc.kola@gmail.com

 67. lorenc

  August 16, 2015 at 14:55

  i pergjigjem eles nga tirana

 68. lorenc

  August 16, 2015 at 15:01

  per elen nga tirana vetem per lidhje serjoze konunikoni ne emailin tim lorenckola89@gmail.com

 69. Bardhi

  August 18, 2015 at 16:49

  Bardhi Jam 35 vjeqar jetoj në Zvicerr Jam i divorcuar kam dy vajza kerkoj nje femer serioze

 70. elton

  August 20, 2015 at 01:41

  Jam toni nga berati 36 kerkoj nje femer vetem per sex te jet deri ne 50 vjec.
  015750442309

 71. lesna

  August 21, 2015 at 11:46

  kerkoj nji femer te jet e moshes40deri 50 vjece,per celime serioze edhe mundesisht te jet e shkolluar.nr.bob.+37744348631.lajmerohuni per biseda te matutjeshme.flm

 72. Sami

  August 21, 2015 at 12:22

  Sami jam 51 vjeqar i divorcuar jetoj
  ne suedi
  Kerkoi nje femer serioze

 73. ylli

  September 5, 2015 at 15:07

  Zonjes nga jugu ce banon ne Tiran.le te lajmerohet ne nr.+37744348631.ose ne wiber.per biseda te matytjeshme.tung

 74. Gezimi

  September 18, 2015 at 18:20

  Zonjes 39 vjecare nga zona e plazhit vlore ,qe ka 9 muaj qe eshte ndare. Jam Gezimi nga Frankfurt/ main i gjermanise ,po te le email -in tim per tu lidhur neqoftese do te kesh deshire. klm

 75. alex

  October 4, 2015 at 01:31

  i pergjigjem nga milano ola nga tirana

 76. alex

  October 4, 2015 at 01:34

  alex nga milano per olen 23 vjece mi intresa

 77. Geni

  October 7, 2015 at 23:17

  Per Olen kjo 0692556396. do kenaqemi pafund

 78. Guri

  October 9, 2015 at 22:17

  Zonjes 50vjece ce kerkon nji mik,ce din ta ruaj sekretin,dhe ce te mos jet mashtrue.lajmerohu ne email ose nr.e keni ne redaksi.tung.

 79. xhevi

  October 11, 2015 at 13:42

  Janë ni djal 22 vjeç kërkoj një vajzë për lidhje serioze..
  Ne0665610774

 80. bajrami

  October 17, 2015 at 10:48

  pershendetje jam nje djan 28 vjeq nga kosova du me fol me femra apo gra privatisht ju lutem kontaktoni ne kit email adrese bajrami2016@hotmail.com

 81. aldi

  November 6, 2015 at 14:28

  jam aldi 28 vjec nga durrsi me arsim te larte kerkoj nji. mike qe di te ruaje sekrete jetoj dhe punoj ne tirane … 067dy zero shtat zero 700

 82. Guri

  November 8, 2015 at 17:32

  i lajmerohem Zamires 49vj.nga Shqiperija e mesme qe te lajmerohet ne redaksi e kam nr.e mob.ose lajmrohu ne gazeten intervista.tung

 83. Leonard

  November 9, 2015 at 10:28

  I pergjigjem ketjones nga lushnja.
  Num i tel 0693297668.
  Pres pergjigje nga ty ketjona

 84. Mihal

  November 9, 2015 at 13:26

  Tung! Jam 50v i ndare (divorcuar) kam femij e jetoj ne Finland…. Do te doja te lidhesha me dike per QELLIME SERIOZE….. FLM

 85. leopardi

  November 13, 2015 at 12:03

  I lajmerohem Eldes 55vj..me banim ne Tirane! Qe te len nr.e mob.ne gazet ose lete lajmrohet me njoftim ne vet gazeten.tung

 86. tina

  November 15, 2015 at 20:07

  tung #mihal nese jeni interesuar per lidhje serioze me shkruaj

  • Mihal

   November 24, 2015 at 18:26

   Tungjatjeta Tina! Jam shume i interesuar per LIDHJE SERIOZE. Nr. i tel: +358466355869. Me krijoni mundesine te njihemi. Me respekt, FLM

   • Mihal

    November 24, 2015 at 20:27

    Tungjatjeta Tina! Jam shume i interesuar per LIDHJE SERIOZE. Nr. i tel: +358466355869. Me krijoni mundesine te njihemi. Me respekt, FLM

   • elton

    November 26, 2015 at 10:54

    Pershendetje jam eltoni nga berati jam 36 vjec kerkoj nje femer vetem per qejf

 87. Xhelal nga maqedonia

  November 18, 2015 at 07:20

  Kerko nje zonjë serioze per jet,un jetoj ne amerik me ka lodh amerika smund me gjet nje zerioze per nuse ,jam 37 vjet me biznes tim, me kusht ekonomike shum te mira,jam me zemer te madhe mik prits me vepra te lart,i respektishem,me tradita shqiptare, çdo vit e vizitoj shqiprin ,vajza te jet ne mosh prej 30-36 vjechate te jet kombtare,puntore e respek e ndergje familjare,be qofse u dakordohen kushte parqitu ne imail,euroluxuryridesinc@hotmail.com

 88. Toshe

  November 24, 2015 at 10:43

  Pershendetje.Une jam 36 vjeqar beqar ortodoks nga Skupi Maqedoni punsuar ne kompania shtetrore,edhe ne ket rast deshiroj te njoh nje vajze deri ne mosha 33 vjeq nga rajoni nga Tirana Elbasan Pogradec per martese.Kontakt ne tel(viber) 0038975253747 ose ne email: union5@europe.com

 89. elton

  November 26, 2015 at 13:59

  Jam toni nga berati jam 35 jo shume i pamshem kerkoj nje mami te jete dhe ajo si une vetem per qejf.0693393654.

 90. leo

  November 29, 2015 at 19:02

  pershendetje, jam 40 vjeç, i divorcuar, jetoj dhe punoj ne belgjike(shtetesi belge), kerkoj nje femer dhe jam i interesuar vetem per lidhje serioze, jam nga jugu i shqiperise me origjine, kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne nr. 0032(0)479179566, per te tjerat flasim me vone, flm

 91. petros

  December 6, 2015 at 15:57

  pershendetje jam petros nga jugu 36vjec me banim ne greqi i divorcuar kerkoj nje vajze nga mosha 25_35 vjece per lidhje sekrete.

 92. Jani

  December 7, 2015 at 12:15

  Jam interesuar per gra rreth te pesedhjetave. Jam nga Jugu, Punoj dhe banoj ne Tirane. Jam serioz. 067 4854429

 93. Sadiku

  December 8, 2015 at 23:20

  Tung jam nji djal i moshes 56 vjeqar kerkoj te njiemi me nji vajz te moshes prej 30 deri ne 55 vjet ju murpres

 94. DINI

  December 9, 2015 at 10:12

  jam 38 vjeq beqar kerkoj nje vaze serioze jetoj jasht numri
  +385442958514

 95. berisha

  December 10, 2015 at 10:50

  am i interesuar ne lidhje me nje femer mbi 50 vjeq. jam nga kosova , i punesuar. te kem lidhje shoqerore

 96. Xheti

  December 14, 2015 at 22:23

  Per zonjen alma Mir pres kenaqesin juaj me kontakto brenda d31-dhjetor20015 numri 0033 761036212 jetoj ne franc ju mir pres pergjigje ☎️

 97. islom

  December 22, 2015 at 20:39

  per.zonjen.allma.guri.kom.humbur.
  kontaktin.te.lutem.me.thir.mandej
  te.thirri.un.01623987841

 98. burim

  December 23, 2015 at 00:55

  Peshendetje .jam nga kosova nga qyteti i mitrovices jam i interesuar ta gjej nje vajz te sinqert te moralshme per lidhje serioze .un jam 34 vjeqar i divorcuar te interesuarat te me kerkojn ne kit numer +38649823321

 99. Linda

  December 30, 2015 at 19:59

  jam linda 31 vjeqare nga kosova e shkolluar kerkoj nje mashkull per lidhje serioze (martes)

  • afrim

   January 11, 2016 at 22:56

   jam nga shkupi kisha pas qef me u njoftu me ty tung ky esht numri im 0038971555980

  • i sinqei sinqertrt

   March 30, 2016 at 14:01

   pershndetje linda edhe un jam nga kosova jam 38 vjeqar jan ne kirkim te ni femre per lidhje serjoze pres te me paraqitesh ne tel 044 437 691

 100. Merita

  January 3, 2016 at 02:13

  Kam qen e martuar,jam nje femer e sinqert e devotshme jam e interesuar per lidhje serioze nga mosha 40 – 45

 101. Alban

  January 15, 2016 at 02:21

  Pershendetje , Une quhem Alban jam 26 vjec nga maqedonia jetoj ne zvicer kerkoj nje vajz per lidhje serioze te jet familjare nuk esh me rendsi vendi nga eshte, une kam qen i martuar nuk kam fmij dhe per me shum info na kontaktoni ne email :alboking.tv@gmail.com

 102. bahtir

  January 23, 2016 at 16:43

  qeshtje martese e

 103. Ina

  January 24, 2016 at 14:20

  Pershendetje te gjitheve, Jam nje vajze 25 vjece , kam mbaruar fakultetin dhe prej tre vitesh punoj ne tr, me origjine jam nga jugu, Dua te njoh nje djale per qellime serioze( vetem per martese). Kam qen e fejuar por jeta nuk me buzeqeshi pasi jemi ndare prej 3 vitesh! Jam 1,66 cm jam 54 kg kam trup te rregullt, sy kaf, floket bionde, Do doja nje djale per qellime serioze dhe ai te jete me shkolle e me pune , te dije si ta trajtoje nje femer ! Do iu lutesha qe vetem ata qe permbushin keto kritere te me shkruaje ju lutem ! Ina_121900@yahoo.com

 104. Fredi

  January 24, 2016 at 20:13

  Pershendetje merita jumirkuptoj per sa keni shkruar po ne se deshironi njofje te shpejt Dhe shpredoj ne bized reagimin tuaj njekosisht dhe per mua ne se pranoni ftesen time se pse jetoj ne franc dhe nuk di ku jetoni per le shum me kontaktimin me sinqeritet se nuk di shum te futem ne keto si te kerkoj po pet me shum (fredi rama)ju mir pres

 105. tani

  January 26, 2016 at 19:33

  per olen jam 35 vjec di te ruaj sekretin do ngelesh e kenaqur

 106. Afrimi

  January 28, 2016 at 23:42

  jam nga Prishtina 38 vjeqar karkoj femra nga Kosova nr tel 045381788

 107. laku

  January 31, 2016 at 14:39

  Jam nje djal qe jetoj ne Milano, jam 32 vjec. kerkoj nje femer per lidhje serioze, mosha 25 deri ne 30. ju lutem jo tallje. 00393391470964

 108. Kreshnik

  February 14, 2016 at 18:29

  Jam nje Djaln nga Kosova, jetoj dhe punoj ne Gjermanie qe 22 vite, lejeqendrim te reguluar. Jam fmiu i vetum i dy prinderve, qe jetoj me ta. Kerkoj nje Vajz Shqiptare per lidhje serioze, maretesore, Vajza te jet 18 – 25 vjet, e edukume dhe serioze, ju lutem vetem Vajzat qe mendojn seriozisht. Nummri i Telefonit asht +49 17672194767 ose ne Viber flm klm

 109. Alban

  February 15, 2016 at 00:28

  Jam ni djal 26 vjet kerkoi sex per momentin jam ne kosov numri imn esht 004915161930607 edhe ne viber i njejti

 110. Ani

  February 15, 2016 at 10:07

  Jam 42 vjec, i divorcuar, me shkolle te larte dhe mardhenie pune. Jam nga jugu dhe banoj ne Tirane, i vetem Jam i interesuar per nje lidhje sekrete me zonje ose zonjushe, me banim ne Tirane, deri 35 vjece.Ju dhuroj shume kenaqesi, respekt dhe kofidence te plote. Do te preferoja nje femer nga jugu (jo per lidhje serioze se jam i zhgenjyer nga martesa). le nr. tim te tel 068 42 09 664.Provojeni se ju siguroj qe nuk do te zhgenjeheni!

 111. Goni *(💔)

  February 19, 2016 at 21:35

  QA KERKOJ PARTENER FEMER 30 deri 45

  Unë nje Burre 46 vjeç jam duke kërkua një grua të vërtetë që e di të dashuri, të ketë Benikërije dhe mirëkuptim , mbështetje . . . Grua që mund të vlerësojmë ndjenjat e mia
  Me shkruani ne gonijam6@gmail.com me shpresen të gjemi mirëkuptim dhe nje jete te lumtur Sjam njeri i komplikuar i thjesht Faliminderit per respekt Goni

 112. Lola

  February 20, 2016 at 19:54

  Jam shqiptare banoj ne tiran. Endrra ime qesh
  nga mosha 14 vjec eshte se fati dhe burri im e
  enderroj diku jasht vendit tim sidomos vendet e
  preferume jan keto: spanje holland kanada
  danimark londer Australi per sa I perket burrit te
  jet I shkolluar puntor me karakter serjoz te fort
  melankolik dhe bamires nga shpirti. Nuk ka
  rendesi ngjyra apo rraca. Shkolla ime eshte kjo:
  shkoll e lart. Dhe e pa martuar.jam besimtare
  besoj tek zoti dhe tek te gjitha fete. Duke degjuar
  shum dhe pas leximeve qe kam ber jeta dhe fati
  jan nje her ne jet pra ketu dua te ndaj fatin dhe
  jeten. Njeri martohet nje her ne jet ndaj vendosa
  te shkruaj kete mendim.nese je ti ai qe kerkoj un
  apo un ajo qe te kerkoj ty po ketu duhet te
  ndalesh nuk me pelqejn kurr gjerat e zvarritura
  pra shkurt vendos te komunikosh dhe te vish te
  me shofesh ne familjen time ku banoj dhe jetoj
  nga mami babi dhe dy motra te tjera ne qender te
  tiranes. Me keqardhje vetem kosovar nuk e pranoj
  per shum arsye. Pelqej shum nga shpirti im
  evangjelistet sikur te kisha dhe nje burr I lutem
  zotit evangjelist xhezukrishtit I qofsha fal me
  besim se I madhi zot do I trokasi ne vesh dhe ne
  zemer ati qe un do e quaj bashkeshort dhe numri
  im eshte 0662328125

 113. Adi

  February 21, 2016 at 22:35

  Jam45 vjeqar , jetoj ne Gjermani.
  Kerkoj nje grua te moshes 35 -45 vjeqe
  per martese.adikosa.ak@gmail.com

 114. bardhyl

  February 26, 2016 at 20:13

  bardhi jam nga tirana 45 vjec kerkoj nje vajze per martese pa femije jam me pune e shtepi vetem martese lidhje serioze numri im 0699325251 viber facebook watcap jo privat

 115. Sadat

  February 27, 2016 at 17:35

  Jam nje djal nga kosova me qendrim ne austri jam 29 vjeqar dua te njifem me nje femer per qellime serioze per me shum me kontaktoni permes fb dati-une@hotmail.com ose ne skype neta-nani ju mirpres vetem lidhje serioze

 116. Islom

  February 28, 2016 at 22:44

  Mir dita jam islami nga. Gjermania kerkoj
  Gru per martes julutem nuk du avantura
  Te rrejshme por te. Sakta grat tejen
  Moshes. 49-55 n.t. 01623987841 jupershendes

 117. shaip

  March 9, 2016 at 01:35

  Jom nje djal 31 vjeqar nga kosovar kerkoj nje vajz per lidhje serioz mosha prej 25 deri 35 ju faliminderoj mundi te shkruani Nr fb Une edhe ti

 118. alex

  March 15, 2016 at 16:24

  jam alexi kerkoi nje vaiz per njohje ne filim jam 30 vj jetoi ne athin 00306988052815

 119. bardhyl

  March 17, 2016 at 20:12

  jam nga tirana 45 vjec kerkoj nje vajze per martese me ka vdekur gruaja kam punen timeshtepine time numri im 0699325251 viber watcap

 120. Juli

  March 22, 2016 at 01:15

  Banoj ne tiran jam 31 vjec kerkoi nji vajz per lidhie serioze nese ka te interesuar nr tel 0692474215

 121. Adi

  March 22, 2016 at 14:30

  Pershendetje jam nje djal nga fieri 26 vjec kerkoj lidhje sekrete me mami ose vajza kush te jet interes te kontaktoj ne numerin vod3633587

 122. aldi

  March 28, 2016 at 04:39

  jam i interesuar per ate vajzem muslimane le numer tel 0692555098

 123. genci

  April 15, 2016 at 16:41

  PERSHENDETJE JAM NJE DJALE I DIVORCUAR 37 VJEC KERKOJ NJE FEMER QE JETON JASHT SHQIPRIJE ME DOKUMENTA TE RREGULLT UNE KAM DOKUMENTA ITALJANE PO VETEM PER SERJOZITET TEL 0684776069 FLM

 124. genci

  April 15, 2016 at 16:53

  jes

 125. Blerim

  April 17, 2016 at 17:14

  Pershendetje Jom Blerimi Nga Vitia. Jom i intersum per nji femer muslimane te sinqert per te kalueren sem Interson vetem Sinqeritet ? E-Mail s.cc@live.de

 126. Tishi

  April 25, 2016 at 02:16

  Per loreten nga tirans

  Jam nga kosova

 127. Besimi

  May 5, 2016 at 16:09

  Pershendetje!
  Jam 50 vjece i divorcuar me shtetesi daneze jam i interesuar per nje femer deri ne 45 vjece pa femije dhe pa te meta mendore apo fizike.
  besim.swe@hotmail.com

 128. Merita

  May 20, 2016 at 20:58

  Blerim me fal sa vjeqar je, se me pelqej shkresa qe je i interesuar me femer muslimane

 129. princi

  May 23, 2016 at 10:36

  Përshendetje për znj. 50 vj. nga Tr. e cila dëshiron të kete një mik të mirë ( sekret ).
  Ju ftoi të lajmroheni ne ekte email timin privat për komunikim!
  leka4@hotmail.com
  me dashamiresi

 130. Laku

  May 29, 2016 at 18:48

  Kerkoj nje femer serioze per martese.
  Jam 32 vjec e kerkoj nje femer nga 22 deri ne 32 vjec. Jo te papuna osé te martuara me pare ju lutem.

 131. besa

  June 12, 2016 at 21:12

  JAM 21 VJEQARE E NDAR KERKOJ MASHKULL PER LIDHJE SERIOZE NGA MOSHA 26–34 VETEM ATA QE KAN QELLIME SERIOZE LE TE LAJMROHEN NE email besa13besa@outlook.com

 132. besa

  June 12, 2016 at 21:14

  JAM 21 VJEQARE E NDAR KERKOJ MASHKULL PER LIDHJE SERIOZE NGA MOSHA 26–34 VETEM ATA QE KAN QELLIME SERIOZE LE TE LAJMROHEN NE email Besa13besa@hotmail.com

 133. Zeshkanja

  June 16, 2016 at 17:07

  Pershendetje jam nje femer nga prishtina e ndar 41vj pa femije kerkoj te njhem me nje mashkull qellime martesore te jet i sinqert modest moral me kintakto skype zeshkanja012 flm

 134. Gani

  June 18, 2016 at 11:50

  kerkoj grua te moshes48-52vjeqare per martese, pasi qe me ka vdekur gruaja.

 135. Gani

  June 18, 2016 at 11:53

  jam 56 vjeqar nga kosova prishtina,me ka vdekur gruaja, deshiroj te martohem me nje grua te moshes 48 52 vjeqare.

 136. Gani

  June 18, 2016 at 11:59

  nr. tel.044750276

 137. bushi

  June 25, 2016 at 03:12

  i pergjigjem eles na vl me dy femij po le nr e cel 0675534999

 138. Miri

  June 27, 2016 at 17:20

  I THEM ANES QE ESHTE 38 VJECE JAME 49 VJEC BANOJ NE TIRANE BEQAR SERIOZ SIMPATIK NUK KAME PRETENDIME 0693175992 FLASIM OSE ME BEJE MESAXHE RESPEKTE

 139. Miri

  June 27, 2016 at 17:32

  ZONJA QE ESHTE E DIVORCUAR UNE JAME 49 VJECE BEQAR BANOJ NE TIRANE SERIOZ SIMPATIK NUK KAM VESE TE KEQIA 0693175992 FLASIM OSE ME BEJE MESAXHE JAME ME OFERTE RESPEKTE

 140. mali

  June 28, 2016 at 02:23

  Kerkoj femra per argetim,diskotek, bar restorant e plazh kete vere(po te pelqehemi, nuk i dihet). Mosha nuk ka rendesi

 141. Miri

  June 28, 2016 at 09:15

  ZONJA QE ESHTE 50 VJECE QE DO NJE NJERI QE TE RUAJ SEKRETIN JAME 49 VJEC BEQAR BANOJ NE TIRANE SERIOZ SIMPATIK DHE DI TE RUAJ SEKRETIN 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE JAME ME OFERTE RESPEKTE

 142. Miri

  June 28, 2016 at 15:44

  ZONJE NGA TIRANA QE ESHTE E DIVORCUAR JAME 49 VJECE BEQARE BANOJ NE TIRANE SERIOZ SIMPATIK DUA TE NJIHEM 0693175992 FLASIM OSE TE BEJE MESAXHE RESPEKTE

 143. Miri

  June 29, 2016 at 14:47

  JAME BEQAR SERIOZ SIMPATIK BANOJ NE TIRANE 49 VJEC JAME DUA TE NJIHEM ZONJA TE DIVORCUARA OSE BEQARE JAME I SINQERT FLASIM OSE ME BENI MESAXHE 0693175992 RESPEKTE

 144. mali

  June 29, 2016 at 17:28

  Kerkoje nje femer te me shoqeroje gjate pushimeve ne gusht, dhe si dihet pastaj si feeling. Jam 50 vjeqar, shume i pashem, pa probleme, jetoj ne perendim

 145. Miri

  June 30, 2016 at 15:26

  ZONJA 40 VJECE QE ESHTE E DIVORCUAR DHE PA FEMIJE NGA FIERI BANOJ NE TIRANE BEQAR SERIOZ SIMPATIK JAME 49 VJEC 0693175992 FLASIM OSE ME BENI MESAXHE RESPEKTE

 146. Miri

  July 3, 2016 at 17:33

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZ SIMPATIK JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 147. Miri

  July 5, 2016 at 09:53

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVURCUARA OSE BEQARE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJCE BEQAR SERIOZ SIMPATIK 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 148. Miri

  July 5, 2016 at 21:55

  ZONJA QE ESHTE E DIVORCUAR UNE BANOJ NE TIRANE JAME BEQARE SERIOZE SIMPATIKE JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 149. Miri

  July 7, 2016 at 14:56

  BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZ SIMPATIK DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA OSE BEQARE KTYRE TE FUNDIT I THEM NGA IME QE KERKOJNE ME ARSIME TE LARTE UNE PER VETEN TIME NUK KAME ARSIM TE LARTE POR ME TE MESME POR KAME ZEMREN E PASTER DHE DUHET DHE NJERIU 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE JAME ME OFERTE RESPEKTE

 150. Miri

  July 9, 2016 at 17:03

  PER ANEN QE ESHTE 38 VJECE DHE PER ZONJEN QE ESHTE E DIVORCUAR DHE KERKON NJERI TE SERIOZE DHE TE REGULLTE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 151. Kenan

  July 12, 2016 at 17:39

  I pergjigje zones 54 vjeqe

 152. Kenan

  July 12, 2016 at 17:54

  Pershendetje jam Kenan Preteni 22 vjeqar jetoj ne Kosov une kam deshir ta gjej nje vajz te jetes me jan plotsuar vjet dhe kam deshir te njo nje vajz te njoftohem me te per lidhje serjoze nuk ka rendesi qfar moshe vetem let me don mua dhe une ate vetem le te jet ne perendim kerkoj ndim se ktu ne kosov osht shun jet e fshtir e dua nje vajz let me njo per gjith jeten ju lutem boj kerkes ktu tme gjej nje vajz te jetes time si e dua per gjith jeten dhe ta behem rehat me te vetem te jet ne perendim nuk ka rendesi qfar moshe vetem let me ndimon nr im osht +38649592232 fb osht Kenan Preteni

 153. Miri

  July 20, 2016 at 17:26

  ANA QE ESHTE 38 VJECE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE BANOJ NE TIRANE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 154. alban

  July 21, 2016 at 12:48

  kerkoj femra te martura apo te pa martura te kemi lidhje sekrete po e le numrin ketu te interesuarat munden te me kontactojn ne viber watsap apo ne adres kype +33758277202 adresa e skypes alban.lajqi2 jetoj ne franc emrin e kam alban.

 155. Miri

  July 22, 2016 at 17:41

  ZONJA QE ESHTE E DIVORCUAR UNE JAME 49 VJEC BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE NUK TALLEM 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 156. Miri

  July 22, 2016 at 17:49

  ZONJA QE ESHTE 45 VJECE NGA JUGU JAME DAKORTE PER MIQESI PASTAJ FLASIM UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE NUK TALLEM 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAZHE RESPEKTE

 157. Miri

  July 23, 2016 at 16:19

  ZONJA QE ESHTE 40 VJECE NGA FIERI PA FEMIJE UNE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 158. Miri

  July 23, 2016 at 16:28

  PER ANEN QE ESHTE 38 VJECE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 159. Miri

  July 23, 2016 at 16:34

  ZONJA QE ESHTE 5O VJECE QE KERKON NJE LIDHJE SEKRETE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE NUK JAME MASHTRUES POR JAM DAKORTE PER LIDHJE SEKRETE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 160. Miri

  July 23, 2016 at 16:47

  A QE ESHTE 38 VJECE NGA DURSI BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 161. Miri

  July 24, 2016 at 09:38

  ELA QE ESHTE 34 VJECE UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE KATOLIKE NUK JAME POR NE ZOT BESOJ 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 162. Miri

  July 27, 2016 at 06:53

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE SKA RENDESI MOSHA BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 163. Miri

  July 29, 2016 at 14:37

  ELA 35 VJECE BEQARE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 164. Miri

  July 29, 2016 at 14:40

  ZONJA 40 VJECE NGA FIERI PA FEMIJE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 165. Miri

  July 29, 2016 at 14:45

  A 38 VJECE NGA DURRESI UNE BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 166. Miri

  July 29, 2016 at 14:49

  ANA 38 VJECE QE BANON NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE SKAME QENE ASNJEHERE AS I MARTUAR AS I FEJUAR 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 167. Miri

  July 29, 2016 at 14:53

  ZONJA QE ESHTE E DIVORCUAR UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 168. Miri

  July 29, 2016 at 14:56

  ZONJA 45 VJECE NGA JUGU E LODHUR NGA JETA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 169. Miri

  August 1, 2016 at 17:20

  ZONJA 40 VJECE NGA FIERI E DIVORCUAR PA FEMIJE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 170. Miri

  August 1, 2016 at 17:24

  ZONJA QE ESHTE E DIVORCUAR DHE KERKON JE DJALE NE MOSHEN 47 VJECE UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 171. Miri

  August 1, 2016 at 17:28

  ZONJA 45 VJECE E LODHUR NGA JETA BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE JAME 49 VJECE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 172. elio

  August 3, 2016 at 01:27

  jam nje burre rreth te 45 kerkoje nje femer te mire per shoqeri

 173. elio

  August 3, 2016 at 01:42

  jam nje burre rreth te 45 dhe do deshiroja ne kete jete te njihja nje zonje qe te jete e mire e dashur ne zemer se dhe une do e dua si zemren time,,deshiroje gjithashtu te me japin nje ngrohtesi shpirterore se me ka munguar shume dhe akoma me mungon,,,une jetoje ne angli me mire do ishte qe kjo zonja te jetonte ne angli ,,po le nr tim f,l,m 00447745310155,f,l,m

 174. Miri

  August 3, 2016 at 08:37

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA OSE BEQARE BANOJ NE TIRANE BEQARE JAME 49 VJECE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 175. Miri

  August 11, 2016 at 16:20

  ZONJA E DIVORCUAR KERKON NJE ZOTERI UNE JAME 49 VJECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 176. Miri

  August 11, 2016 at 16:22

  ELA 35 VJECE BEQARE UNE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE BANOJ NE TIRANE PO TE DUASH FLASIM OSE BEJE MESAXHE

 177. Miri

  August 11, 2016 at 16:23

  ELA NUMRI IM 0693175992 RESPEKTE

 178. Miri

  August 11, 2016 at 16:26

  ZONJA NGA FIERI 40 VJECE E DIVORCUAR PA FEMIJE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 179. Miri

  August 11, 2016 at 16:29

  ZONJA 50 VJECE DHE KERKON NJE MIKE TE RUAJE SEKRETIN JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE DHE DI TA RUAJE SEKRETIN 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 180. Miri

  August 11, 2016 at 16:31

  ANA 38 VJECE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 181. MIRI

  August 18, 2016 at 17:54

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 182. MIRI

  August 22, 2016 at 16:57

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE VETEM ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE KOREKTE

 183. Henri

  August 29, 2016 at 01:48

  Per elen nga vlora po le mr tim 0693298983

 184. Miri

  August 29, 2016 at 16:39

  ZONJA E DIVORCUAR QE KERKON NJE NJERI SERIOZE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 185. Miri

  August 29, 2016 at 16:45

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM JO ME PRIVAT

 186. Djal qefli vetem per sexs

  September 12, 2016 at 12:02

  Dua nje femer vetem per sexs

 187. david82

  September 13, 2016 at 17:48

  jetoj ne New York city,queens…kerkoj te lidhem me nje femer shqiptare qe di te mbaje sekretin vetem per qejf…le ti shtojme pak pikante spice jetes…32 vjec in good shape…FWB

 188. lefi

  September 14, 2016 at 00:54

  Jam nje burre i divorcuar 53 vjec. Jetoj jashte prej njezet vjetesh. Deshiroj te kthehem ne shqiperi dhe te filloj nje jete te re. Kerkoj nje grua mundesisht fshatare dhe me femije. Preferoj nga jugu apo shqiperia e mesme. Deshiroj ta ndihmoj ne rritjen e femijeve. Gruaja nga tirana me emrin alma me terhoqi pasi jemi nje moshe dhe alma ka qene dashuria ime e pare.
  Cdo mundesi eshte e hapur per kedo femer. Jam me universitet dhe nenshtetesi te huaj. Deshiroj te kthehem te filloj nje jete te qete me nje njeri me vlera. Nese je me vese, nevrike apo genjeshtare te lutem mos humb kohen te me kontektosh. Menyra per te kontaktuar eshte ketu me ane te nje mesazhi. Lefi nuk eshte emri im real. Nese ti alma je shoqja ime e klases me kontakto. Je e para ne liste. Faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Vajza-Djem

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë e divorcuar dhe kërkoj një njohje me një zotëri, të jetojë në Durrës...

 • Vajza-Djem

  Njoftime/ Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Jam Ëngjëlli, banoj në Tiranë, kam jetuar në Amerikë dhe prej 20 vjetësh...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Do dëshiroja të njihja për martesë një zotëri me cilësitë më të mira, me shtëpi dhe...

 • Vajza-Djem

  Njoftime Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Përshëndetje! Jam një zotëri intelektual, me shkollë të lartë, mosha 70 vjeç, me...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza 31 vjeçe, e martuar me fëmijë....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë rreth të 50-ave dhe kërkoj punë në çdo vend të Europës. Kush ka...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë nga Elbasani 41 vjeçe, jam e divorcuar dhe kam një djalë 10 vjeç....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam intelektuale, shumë...

To Top