Connect with us

Gazeta Intervista

Pyetje Pergjigje me Njëri-Tjetrin

Lini komente , pyetje dhe pergjigje per njeri-tjetrin .

Ketu mund te flisni me njeri-tjetrin

15 Comments

15 Comments

 1. A.

  August 27, 2014 at 15:45

  – Pse ka kaq shumë shqiptarë që flasin greqisht në Jug? Unë shkova ca ditë me pushime në Himarë dhe m’u acaruan nervat… Kaq pa gjak e pa identitet jemi ne shqiptarët? Marsiania

  • arbeni 73

   September 1, 2014 at 15:40

   Natyrisht himara dhe disa fshatera rreth saj ka nje komunitet dygjuhesh por po te shikosh folkflorin dhe muzikën populloore do vesh re qe ato janë krejtesisht shqiptare si e ka prejardhjen ky komunitet dygjuhesh nuk dihet saktesisht po dihet nga ana tjeter lidhja tradicionale dhe politika nacionaliste greke që e do si komunitet minoritar por ne vitin 1921 ky komunitet ka pranuar perkatesine shqiptare natyrish me nr e madh te emigranteve shqiptare ne greqi komuniteiti shqiptar qe flet greqisht eshte shume i madh

   ]

  • ardi

   October 7, 2014 at 16:36

   sepse jan idjota ardi bosi

 2. Kristina

  August 27, 2014 at 16:39

  Marsiana zona e Himares gjithmone ka patur greqishtfoles, dhe ke qene mysafire ne shtepi te tyre..

  • Cufja

   August 27, 2014 at 21:31

   E drejte ata jane minoritare ne toke shqiptare 😉

 3. A.

  August 27, 2014 at 16:53

  – Ore, vras mendjen, këta Dëshmitarët e Jehovait, kush i paguan që e çojnë kohën dyerve të shtëpive, që të ngjiten e s’të shqiten? Fe është kjo, që korruptojnë njerëzit në lagjet e varfra? Në lagjen time, i kanë bërë njerëzit budallenj, e u shkojnë pas vetëm se kanë interes e jo për fe… Po këta vetë, sa paguhen vallë, që kanë kaq kohë në dispozicion? M. M

 4. Cufja

  August 27, 2014 at 21:35

  “Intervista” nje gazete qe ja vlen ta lexosh (Y) urime stafit te gazetes .

 5. ardi

  September 27, 2014 at 15:39

  kam 2 pyetje per ju miq e para si mendoni cili ekip do dal fitimtar ne super lig ardi bosi dhe pyetja e 2 eshte ky edi rama do i mbaj premtimet e dhena apo ka per ta shkattruar vendin ardi bosi

 6. ardi

  October 17, 2014 at 16:31

  miq si mendoni per ndeshjen serbi shqiperi meriton serbia ndeshkimin me te rend nga uefa dhe pse ata plerat thon qe ishte shqiperia qe e filloj dhunen ardi bosi

 7. Justin

  February 26, 2015 at 00:05

  Ore Mund Te Me Tregoj Dikush Si Te Lidhem Me Nje Femer

 8. edi

  March 31, 2015 at 13:38

  Te dashur bashkkomas…a mund te me thot dikush cfar behet me politikanet tan se po na mari me qaf…”edi gjermani,,

 9. beqari

  February 9, 2016 at 15:08

  muj me komuniku me nje grua te martune qe do lidhe sekrete mundesisht te jet e fort ne bugjet ne te me lajmrohrt ne fb tim beqari vnuar e ores misha sesh merendedi

 10. ina

  April 9, 2016 at 00:10

  i ore pse rinia gjithmon ben gjera te gabuara

 11. ina

  April 9, 2016 at 00:12

  i ore pse rinia gjithmon ben gjera te gabuara dhe vuajn

 12. maillotsdefoot

  August 31, 2016 at 02:32

  Thanks for the post. awesome!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top