Connect with us

Gazeta Intervista

Posts

8 Comments

8 Comments

 1. Gocamisterioze

  May 13, 2015 at 20:41

  Pershendetje ! Une jam nje vajze,22-vjec,jam beqare dhe nuk eshte se jam aktualisht per momentin ne kerkim te princit te kalter,sepse kam ndermend ta gjej pasi te mbaroj shkollen e larte dhe te bej njefar karrier pune,ateher kismet,por nese do njihja dike vertet serioz si tipi im,deshiroj te jemi thjesht shok,pa tallje,dua ta njoh thjesht si shok,pastaj te shohim dhe dua ate me pershtatet per ate,qe kerkoj une ten je mashkull,plus,qe nuk do me pelqente aspak te me pyeste per te kaluaren,pasi askush nuk besoj te preferoje te thoje te kaluara te hidhura,vetem nese do ta ndjente vete ta tregonte cdokush,perfshire dhe une ! Jam tip sportive,I qete,me pelqejne shum librat,shetitje ne natyre,jam njeri ,qe e marr jeten si te me vije ( ne kuptimin e mire te fjales) nga I madhi Zot,pasi e besoj vertet me gjithe shpirt ! Jam syzeze,flokgeshtenje,e gjate 1.75 e gjate,trup mesatar,nuk me pelqen asnjeher te lavderoj veten,por me aq sa me kane thene,di,qe me thone:-Bukuroshe,me thone keshtu,tere shoqeria dhe tere njerzit perreth,gjithsesi pak rendesi ka kjo,pasi asnjeher nuk me pelqen te lavderoj veten time,jam tip modeste,e qete,shikoj punen time gjitnje,nuk me pelqejne asnjeher thashethemet ! Numrin tim sa per informacion nuk do e lej,por mund ta lejne te interesuarit,kush e ndjen vertet veten ne kete,qe kerkoj une,do ishte mrekulli per te dy palet !

 2. lefter

  August 31, 2015 at 09:32

  Jam lefteri nga vlora kerkoj nje vajze serioze per nje lidhje me kontaktoni ne nr 0696145442

 3. lefter

  January 3, 2016 at 18:13

  Pershendetje…. dua te njifem me nje goc per qellime serjoze… me kontaktoni ne ket nr 0696145442

 4. esti

  January 18, 2016 at 20:14

  jam nje djal 23 vjec, shum simpatik dhe trup i palestruar , banoj ne Tr. Kam mbaruar universiterin, dhe jam shum mire ekonomikisht.
  kerkoj nje vajze te bukur, te sinqert dhe te embel,,kaq..thjesht te jete perfekte..
  sic jam dhe vete..
  e interesuara te me kontaktoj :0692813940

 5. esti

  January 18, 2016 at 20:16

  jam nje djal 23 vjec, shum simpatik dhe trup i palestruar , banoj ne Tr. Kam mbaruar universiterin, dhe jam shum mire ekonomikisht.
  kerkoj nje vajze te bukur, te sinqert dhe te embel,,kaq..thjesht te jete perfekte..
  sic jam dhe vete.. :0692813940

 6. ermal

  March 19, 2016 at 12:38

  6988201826 lini sms kush vajzë është e interesuar për lidhje ndodhem në athinë

 7. ina

  April 9, 2016 at 00:39

  hi njerz

 8. koli

  April 14, 2016 at 01:49

  un doja te kontaktoja me kete gocen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top