Connect with us

Gazeta Intervista

 • Mjeku

  Më bëhet goja akull

  By September 16, 2017

  Doktoreshë Ersida, jam 19 vjeçe dhe kam rreth 3-4 muaj që ndjej një dhimbje të dhëmbëve....

 • Mjeku

  Nuk do të mbajë syze

  By September 16, 2017

  Interesohem për vajzën time që është 16 vjeçe, viti i dytë në shkollë të mesme. E...

 • Mjeku

  Rikthehen krimbat në bark?

  By September 16, 2017

  Doktoreshë Nevila përshëndetje! Unë jam një vajzë 22 vjeç dhe kam disa vjet që sa herë...

 • Mjeku

  Alergji nga arrat

  By September 16, 2017

  Përshëndetje Erjola! Unë jam një zonjë 37 vjeçe dhe kam një djalë 5 vjeç. Çdo mëngjes...

 • Mjeku

  Operacioni më deformoi hundën

  By September 16, 2017

  Përshëndetje doktoreshë Senera! Jam një vajzë 21 vjeçe dhe para 1 viti vendosa të bëja operacion...

 • Mjeku

  Më vjen turp nga era e penisit

  By September 16, 2017

  Doktor Evi, jam një djalë 26 vjeç dhe kam një problem të madh që nuk e...

 • Kuzhinë

  Rizoto me të zezën e sepies (Rizoto me nero di sepia)

  By September 16, 2017

  Përshëndetje gazeta Intervista dhe shef Ledio! Unë jam një vajzë e re që i lexoj gjithmonë...

 • Instruktori

  Kam kofshë josimetrike

  By September 16, 2017

  Skerdi përshëndetje! Jam një vajzë rreth 30 vjeçe dhe kam një problem me pjesën e koshëve....

 • Endrra

  Astrologia shpjegon

  By September 16, 2017

  Buka Kam parë në ëndërr sikur një shoqja e motrës time erdhi dhe i kërkoi motrës...

 • Djem-Vajza

  Djemtë kërkojnë vajza

  By September 16, 2017

  Njoftime nga Shqipëria Përshëndetje, jam 35  vjeç nga Greqia por me banim të përhershëm në Gjermani....

More Posts
To Top