Connect with us

Gazeta Intervista

Marketing

[one_third]

Gazeta INTERVISTA

 

Marketing: Adrian Rakipi

e-mail: marketing@intervista.al
Adresa: Rruga e Dibrës 133, Tiranë

[/one_third]

[one_third]
Adrian Rakipi (2015)
[/one_third]

 

 

 

 

 

 

 

34 Comments

34 Comments

 1. erion

  March 26, 2015 at 01:37

  pershendetje,jam erioni nje djal 26 vjec e jetoj ne itali,deshiroj te njof nje vajze nga 18-28 vjece per te jetuar e per te krijuar nje te ardhme bashke

 2. elson

  March 30, 2015 at 12:54

  Jam nje djal na tr 21 jec kerkoj nje vajz per lidhje serioze deri 20 vjece Te jet nga jugu mkontaktoni nee fb Elson feka ose imail elsonfeka@yahoo.it

 3. er tirona

  May 20, 2015 at 11:28

  pershendetje nga er tirona ka ndonje vajz te interesuar po le nr kontakti0696531771

 4. Ardi

  June 9, 2015 at 21:10

  Prsh jam nje bizesmen kerkoj nje lidhje sekr me nje femer ska per ti munguar respekti
  te jete e shendetshme nga v.. AMC8396MW7

 5. islam

  June 11, 2015 at 23:44

  kerkoj,gru,per.martes,unjam,kosovar.por,mepun.gjindem.ne..gjermani,julutem.na,thirrni
  01623987841.mosha,tejet,48.52

 6. Ermali

  June 18, 2015 at 13:18

  Kerkoj Femer per aventur 0698233139

 7. cimi

  June 27, 2015 at 22:37

  jam cim 38 vjec nga durresi. jam i interesuar per nje femer. nr 0699379966

 8. albani

  July 5, 2015 at 00:16

  Kerkoj nje femer deri ne moshen 45 vjeqare, jetoj ne Zvicer
  nr tel.0041762174334
  Ju pershendes

 9. markeltouti

  July 9, 2015 at 21:45

  jam nje djal 28 vjec banoj edhe jetoj ne greqi kerkoj nje vajz te bukur me humor egacme per familje

 10. markeltouti

  July 9, 2015 at 21:50

  jam nje djal 28 vjec banoj edhe jetoj ne greqi kerkoj nje vajz te bukur me humor egacme per familje e interesuara te kontaktoj ne numrin 6989718984

 11. Arbri

  August 2, 2015 at 14:49

  I pergjigjem vajzes 26 vjecare nga durrsi 0699919047

 12. armand

  August 2, 2015 at 15:22

  jam nji djal 31 vjec dhe kam deshir te flas me lorena 28 vjecaren qe jeton ne itali numri im 0699919047

 13. Leonardi

  August 6, 2015 at 07:19

  Per zonjen nga vlora. Shume sekret edhe per mua. Num i tel. 0692708267.

 14. aleks hoxhs

  August 14, 2015 at 16:57

  pershendetje jam aleks hixha nga dr 24 vjec dua te njihem me nji vajz per serjozisht..cel..ose sms..068 3 9 7 0 7 8 3

 15. Eltonii

  August 25, 2015 at 15:06

  Eltoni per Anxhin nga Pogradeci qe jeton ne Gjermani Jam 35 vjec nr 00355.698182064

 16. ilir

  September 30, 2015 at 05:00

  Per zonjen nga fieri

 17. ilir

  September 30, 2015 at 05:21

  Per zonjen nga fieri jetoj jasht po le kete nr me dergo sms 00393898938367ne qoft se interesohesh ndihma do jet e mir….

 18. lucjano

  October 27, 2015 at 19:19

  pershendetje jam lucjano nga lushja 35 vjec jam i dirvorcuar per arsye tradhetie kam nje djale te cilin e mbaj une kerkoi nje vajze qe te kete te njejten histori si une vajza ska problem fshati apo qyteti qe mun te jete vajza per me shum iformacion le nr e tel 0682722278 flm per mirkuptimin

 19. albert

  November 2, 2015 at 21:31

  Du nuse

 20. arben

  November 18, 2015 at 18:56

  beni nga athina kerkoj nje vajz per qedhime serjoze (martes) jam 39 me pun stabel te interesuarit te me marrin ne telefon (00306994805366)ju faliminderit

 21. Bekim

  January 28, 2016 at 17:10

  Pershendetje! Me shume respekt per te gjithe, por kerkoj nje femer serioze per qellime martesore, me deshire mosha te jete 24-30 vj. une jam 40 vj.
  Dhe nese ka nje femij per mua nuk prish pune.

  Jetoj dhe punoj ne Suedi gogja vite, me gjendje te mire ekonomike dhe nje jete shume stabile.

  Ajo qe mendon te me kontaktoj, une po le nr tel dhe mund te me shkruaj ne viber +46764013171

 22. shehu

  February 15, 2016 at 09:05

  pershendetje ; jetoj e punoj ne belgjike jam i moshes 55 vjec kerkoj nje femer per martese te moshes rreth te 50 tel 0032488571101

 23. Joy Ajdin

  February 22, 2016 at 23:07

  Per 1lidhje series jam 47 vitesh kerkoj prej 40 deri 45 me pun gjindem ne amric jam shiptar dua 1 lidhje per ser seriously

 24. shehu

  March 10, 2016 at 13:51

  per zonjen 53 vjece qe jeton ne vetmi lej nr e telefonit po te deshiroj mund te komunikojme 0032488571101

 25. Anonymous

  May 31, 2016 at 22:56

 26. erisien

  June 1, 2016 at 23:12

  pershendetje jam Eri nje djale 30 vjec vlonjat por i mire arsimuar dhe i paraqitshem.Kerkoje te njihem me nje zonje ose zonjushe por qe te mos jetoje ne Shqiperi.Hollesirat le ti flasim ne telefone.Ju lutem nese deshironi te njiheni vertet dhe qe njohja te funksionoje mos telefononi anonim Ju pershendes. 00355(0)683503736

 27. beni

  June 13, 2016 at 13:14

  Pershendetje jam 45 vjec jetoj ne diaspor do desha te njihesha me nje zonj ose zonjushe mosha deri ne 40 vjece per nje lidhje serjoze kuesh e gjen veten ne kete mesazh te me shkruaj ne 0033753903823flm

 28. Fatmir musabelli

  June 14, 2016 at 07:35

  Jame 49 vjec jame beqar dua te njihem me zonja te divorcuara dhe beqare 0693175992 te ma marin ose te bejne mesazhe

 29. nora

  June 21, 2016 at 01:29

  Persh per beni jam.nje femer 42 vj kerkoj nje mashkull lidhje serioze per martes me kont skype zeshkanja012 ju mirprws

 30. mali

  June 26, 2016 at 15:06

  Te pesedhjetat,pamje dhe karakter shume te mire ( jetoje ne perendim, i martuar). Kerkoje te njifem me nje femmer shqiptare te bukur, per lidhje bazuar ne rrespekt reciprok, dhe te perfitojme nga çdo gje te bukur, qe na dhuron jeta

 31. Miri

  June 29, 2016 at 17:06

  JAME 49 VJEC BEQAR BANOJ NE TIRANE SERIOZ SIMPATIK DUA TE NJIHEM ZONJA TE DIVORCUARA JU MIRPRES FLASIM OSE ME BENI MESAXHE 0693175992 RESPEKTE

 32. Skejt

  July 9, 2016 at 14:45

  Jam nga kosova jetoj ne Kroaci kerkoj vajz per nartrs nmr. 00385953609866

 33. Kenan

  July 12, 2016 at 17:58

  Pershendetje Jam Kenan Preteni kerkoj nje femen per lidhje serjoze martes nuk ka rendesi qfar moshe vetem te je ne perendim fb jam osht Kenan Preteni nr im osht +38649592232

 34. behgjet

  July 26, 2016 at 00:16

  jame 50 vjeqar krkoje nje femre serioze pre martes kame qene i martuar jame i ndar jetoje ne kosov numri i bajberit38649195032

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top