Connect with us

Gazeta Intervista

Gallery

9 Comments

9 Comments

 1. Gocamisterioze

  May 13, 2015 at 20:22

  Pershendetje ! Une jam nje vajze,22-vjec,jam beqare dhe nuk eshte se jam aktualisht per momentin ne kerkim te princit te kalter,sepse kam ndermend ta gjej pasi te mbaroj shkollen e larte dhe te bej njefar karrier pune,ateher kismet,por nese do njihja dike vertet serioz si tipi im,deshiroj te jemi thjesht shok,pa tallje,dua ta njoh thjesht si shok,pastaj te shohim dhe dua ate me pershtatet per ate,qe kerkoj une ten je mashkull,plus,qe nuk do me pelqente aspak te me pyeste per te kaluaren,pasi askush nuk besoj te preferoje te thoje te kaluara te hidhura,vetem nese do ta ndjente vete ta tregonte cdokush,perfshire dhe une ! Jam tip sportive,I qete,me pelqejne shum librat,shetitje ne natyre,jam njeri ,qe e marr jeten si te me vije ( ne kuptimin e mire te fjales) nga I madhi Zot,pasi e besoj vertet me gjithe shpirt ! Jam syzeze,flokgeshtenje,e gjate 1.75 e gjate,trup mesatar,nuk me pelqen asnjeher te lavderoj veten,por me aq sa me kane thene,di,qe me thone:-Bukuroshe,me thone keshtu,tere shoqeria dhe tere njerzit perreth,gjithsesi pak rendesi ka kjo,pasi asnjeher nuk me pelqen te lavderoj veten time,jam tip modeste,e qete,shikoj punen time gjitnje,nuk me pelqejne asnjeher thashethemet ! Numrin tim sa per informacion nuk do e lej,por mund ta lejne te interesuarit,kush e ndjen vertet veten ne kete,qe kerkoj une,do ishte mrekulli per te dy palet !

 2. er tirona

  May 20, 2015 at 11:19

  jam er nga tirana nese do te deshironi po ju le nr 0696531771

 3. fatbardh

  May 22, 2015 at 03:03

  Jam bardhi per ty o yll bote dhe shkruanke mir edhe bukur te lej kete numrin tim te telefonit po ishe e i terresuar perseri me bej telefon rrespekte fatbatdhi

 4. ina

  April 9, 2016 at 00:34

  hi njerez

 5. Toniiii

  May 7, 2016 at 10:28

  Nese ka goca te interesuara tel 0693497241

 6. Armando

  May 30, 2016 at 22:24

  per gocen misterioze armando 0692120049

 7. Selami Ajdini

  June 4, 2016 at 15:57

  Prsh, jam nje Djal 35vjec nga shkupi, deshiroj te lere E-mail adresen per Vajzen shkodrane, ju lutem te me kontaktoni ne keteE-mail selamiajdini@gmail.com

 8. eli

  June 18, 2016 at 22:15

  jam eli 26 vj kam deshir te njihem me nje vajze 20-25 vj

 9. Kristi

  August 21, 2016 at 13:50

  Po’ qe goce interesuar per njohje munt telefonoje nr 0693549996

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top