Connect with us

Gazeta Intervista

Edit Profile

12 Comments

12 Comments

 1. Armand

  June 14, 2015 at 10:29

  Jam nje djale 34 vjec, jetoj ne Tr dhe punoj si avokat! Jam tip i qete dhe me karakter te forte, kam nje pamje te pelqyeshme. Kerkoj nje vajze nga 22-36 vjec per njohje dhe me qellime serioze nese pershtatemi. Te interesuarat te me kontaktojne ne email srudioligjore@yahoo.it

 2. Armand

  June 14, 2015 at 10:30

 3. sokol

  August 10, 2015 at 21:26

  jam sokoli nga suedia,kerkoj femer per martes,jam 48 vjeqar,sokol2172@hotmail.com ose 0046763245055,tung

 4. Adrian

  August 15, 2015 at 11:27

  Pershendetje jam nje djale nga durresi 39 vj deshiroj te njihem me nje vajze per qellime serioze me pelqen familja.ne qofte se deshironi leme ndonje takim qe te bisedojme me hollesisht per njeri tjetrin. email adrian-ardi@hotmail.com »

 5. Adrian

  August 15, 2015 at 11:30

  Pershendetje jam nje djale nga durresi 39 vj deshiroj te njihem me nje vajze per qellime serioze me pelqen familja.ne qofte se deshironi leme ndonje takim qe te bisedojme me hollesisht per njeri tjetrin. email adrian-ardi@hotmail.com »0697612097

 6. Adrian

  August 16, 2015 at 12:23

  Pershendetje jam nje djale nga durresi 39 vj deshiroj te njihem me nje vajze per qellime serioze ,jam me pune, shtepi e gjithcka qe nevojitet per jeten normale jam ne kerkim te dashurise me pelqen familja.ne qofte se deshironi leme ndonje takim qe te bisedojme me hollesisht per njeri tjetrin. email adrian-ardi@hotmail.com

 7. Anxhelina

  August 20, 2015 at 13:35

  pershendetje.
  Emri im eshte Anxhelina Ballaj jam 18 vjec dhe deshira ime me e madhe eshte te ‘punoj’ apo ‘publikoj’ apo ‘te shkruaj’ rreth temave te ndryshme ne gazet pasi jam tepwr e talentuar dhene moshen15 vjecare une kam botuar librin tim te lar ‘te qenurit 2’ dhe jam mjaft me pervoj per fusha te ndryshme qe perfshihen neper gazeta.
  ju faleminderit.
  email: banxhelina@gmail.com

 8. Ardiani

  January 5, 2016 at 22:10

  Dua te njihem me nje vajze per lidhje serioze te jet prej moshes 23dei30vjeqe edhe te jet me fe.muslimane te interesuart mund te me kontaktojn.ne.email.abeni8484gmail.com

 9. Suad

  January 5, 2016 at 22:16

  Islami

 10. Suad

  January 5, 2016 at 22:20

  Preshendetje jam suad jetoj ne shkup kerkoj nje femer per martes let jet deri moshen 20…22…23 numer kontakti 078580262 ju faleminderi

 11. islam

  February 12, 2016 at 06:34

  Jam security gard nga kosova punoj security kam 2diploma security pervoj administrat kerkoj ni femer qe jeton ne evrop osr ne bot qe ka dokumenta me jetu mu knaq memu po edhe mi ndihmu familjes time po ne ujdi meta marr veshje thirr tel ma shpejt 383 044426042

 12. Naser

  April 27, 2016 at 10:49

  Prsh .jam 39 vjeqar beqar me vend banim Jeton ne zvicer ne Zürich kerkoj nje vajz per martes Flm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top