Connect with us

Gazeta Intervista

HUMOR

By August 11, 2016

HUMOR

By August 10, 2016
 • Te qeshim!

  By August 10, 2016

  Obama, Putin dhe Merkel janë në një konferencë ndërkombëtare dhe po flasin për nëndetëset e tyre....

 • Ta nisim ditën duke qeshur!

  By May 2, 2015

  Prindërit Dy djem po diskutojnë me njëri-tjetrin. Thotë i pari: – Babi im është më i...

 • TA NISIM DITEN DUKE QESHUR

  By March 24, 2015

  E dini se pse… E dini se pse është shpikur pianoja? Sepse deri në atë moment,...

 • BARCALETA

  By March 6, 2015

  Te mjekja Një burrë me probleme urinare, shkon tek urologu, por habitet kur gjendet para një...

 • Ta nisim javen duke qeshur!

  By February 23, 2015

  Kafshët Një gruaje i nevojiten vetëm pesë kafshë në jetë: Një xhaguar në garazh, një tigër...

 • BARCALETAT E SE SHTUNES

  By February 21, 2015

  Tatuazhi Një burrë, i dashuruar marrëzisht pas të dashurës, bën tatuazh emrin e saj në penisin...

 • BARCALETAT E SE DIELES

  By December 21, 2014

  Natyra Dy shoqe bisedojnë me njëra-tjetrën: E para, tmerrësisht e shëmtuar: – Çfarëdo që të ndodhë,...

More Posts
Advertisement
Lajme VIP

Lajme

To Top