Connect with us

Gazeta Intervista

Surpriza e re pas plazhit e MD Beauty Salon…!

BUKURI

Surpriza e re pas plazhit e MD Beauty Salon…!

Paketë fantastike me ofertë -50% , e domosdoshme pas plazhit

Kjo paketë përmban:  lyerje, prerje, krehje, depilim, masazh, pedikyr, manikyr, trajtim fytyre me avull, trajtim i këmbëve dhe trupit si dhe konsulta falas me kirurgen më të mirë  estetike sot për sot në Shqipëri Senera Hoxha.

Të gjitha këto për vetëm 10.000 leke! Numri i limituar.

Telefononi në 069 539 5555ose vizitoni sallonin tonë, MD Beauty Salon tek Komuna e Parisit përballë Kristal Center Tiranë

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in BUKURI

To Top