Connect with us

Gazeta Intervista

Vajzat kerkojne djem…

Vajza-Djem

Vajzat kerkojne djem…

Nëse ka ndonjë njeri që i ka vdekur gruaja, të jetojë vetëm të jetë mirë nga ekonomia, të jetë familjar i rregullt, i mbajtur siç jam vetë se unë jam e vuajtur shumë dhe vitet që më kanë ngelur dua të jem e lumtur. Banoj në Tiranë jam 55 vjeç dhe zotëria i jetës time të jetë deri në moshën 58 vjeç. Quhem Ada, ju lutem përgjigjuni në gazetë. Ju lutem jo për aventura, por të jetë serioz sepse kam nevojë për një njeri të mirë dhe familjar. Tek unë do të gjejë ngrohtësinë, të jetë i mirë nga ekonomia, familjar i rregullt, i mbajtur siç jam vetë se dhe unë jam shumë e vuajtur dhe vitet që më kanë ngelur dua të jem e lumtur. Pres të më lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për kontakt.
Përshëndetje, jam nje zonjushë nga Tirana e punesuar, simpatike, elegante, sy të kalter flok të gjatë e thjesht e dashur, me karakter, e pa dashuruar. Kërkoj një shok jete beqar banues ne Tiranë, me shkoll me pune me trup te rregullt, simpatik, dhe larg çdo vesi, mosha 45-50 vjec vetem per lidhje serioze. I interesuari të lërë numer cel. ne gazet, jo ne redaksi. Ju mirepret Hirushja.
Jam nga Lushnja 28 vjeçe më kanë ngelur fiksim djemtë e Lushnjes dhe të Kavajës që jetojnë në Itali. Nëse ka ndonjë djalë që do të fejohet, jam unë e interesuara e sinqertë. Cel. 0699555114.
Pershendetje. Jam Emi nga Jugu, 46 vjece, 1.64 e gjate, e pafejuar. Do doja te njihja nje njeri te mire, pa vese, vetem per lidhje serioze, mundesisht të pa martuar, mbi 1.75 i gjate, me arsim te larte, ortodoks deri 52 vjec. Nese dikujt i intereson të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim të mëtejshëm.
Jam nje vajze 25 vjeçe, jetoj në Tiranë, kerkoj të njoh një person mosha 27-32 vjeç per mbeshteje emocionale. Jam simpatike dhe dua qe te më afrohet. Te jete me arsim te larte dhe ne pune. Te jete i perkushtuar dhe njerezor.
Jam një vajzë 26 vjeçe nga Dr. me arsim të lartë, simpatike dhe dua të njoh dikë për qëllime serioze deri në moshën 32 vjeçe. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.
Përshëndetje, jam një zonjë 40 vjece e divorcuar por pa fëmijë, kam një problem me shëndetin, jam me epilepsi, kërkoj një person te moshës 40-50 vjec, që të ketë edhe ai një problem me shëndetin, ose të ketë edhe ai të njëjtin siklet që kam unë, vetëm për të krijuar familje. Nëqoftëse egziston ndonjë person, të shkruajë nr. e telefonit në gazetë. Me respekt zonja nga Vlora.
Jam një vajzë 48 vjeçe nga Dr. beqare pa histori dashurie, me trup shumë të rregullt, nuk lind fëmijë. Kërkoj një zotëri për lidhje serioze, të jetë i ve, larg veseve të këqia, të jetë i zoti me mbajt familjen. Pretendimet më kanë bërë që të mos ta gjejë njeriun e duhur. Ndoshta dhe fati ska qënë me mua. Prandaj dua të njoh një njeri të sinqertë siç jam vetë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.
Jam A nga El, 24 vjeçe. Kërkoj nje lidhje serioze me nje djale 28-35 vjeç. Jam vajzë me histori dashurie, jam e bukur, por çaloj pak. Ju lutem, jo tallje. Pres përgjigje ne gazete.
Jam 45 vjeçe, nga Dr. pa histori dashurie, nuk lind fëmijë. Kërkoj të njoh një zotëri familjar, larg alkoolit dhe veseve të këqia, të jetë nga Dr. ose Tirana, deri 50 vjeç, s’ka problem, le të jetë i ve. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.
Jam një vajzë nga Lushnja, 32 vjeçe. Dua të njoh një djalë të mirë vetëm për martesë, të jetë besnik e punëtor, nga Lushnja ose nga Veriu, të banojë në Durrës ose Tiranë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.
Dua të njoh një zotëri për qëllime serioze, nga mosha 28-37 vjeçe. Kam qene e martuar, por jam ndarë e nuk kam fëmijë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.
Jam 34 vjeçe, e sinqertë, e sjellshme, simpatike me fëmijë 14 vjeç. Jam 1.69 e gjatë, dua të lidhem me persona të krishterë mosha 35-43 vjeç. Personi të jetë i diplomuar e me shtëpi të tijen. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim.
Jam 40 vjeçe, jetoj në Tiranë, beqare, asnjëherë e martuar, vajzë punëtore dhe nga familje shumë e mirë e me tradita. Jam e komunikueshme, e rregullt, e dashur dhe pa asnjë histori nga mbrapa. Arsyeja pse s’jam martuar deri tani është se kam qenë më shumë seç duhet e lidhur pas familjes dhe kjo në njëfarë mënyre më është bërë pengesë për të realizuar familjen time. Nëse ka ndonjë të interesuar të njihet me mua, të më lërë numrin e tij të telefonit në gazetë. Ju kontaktoj unë.
Një grua e lënduar nga i shoqi me dy fëmijë të rritur tashmë, 35 vjeçe, në prag të divorcit dëshiron të ketë në krah një mik të mirë dhe të kuptueshëm që t’i qëndrojë pranë në këto momente delikate. Më vonë, nëse shoqëria dhe njohja shkon si duhet, mund të mendojmë për një lidhje serioze. Nëse ka një të tillë pa interesa të tjera, të më lërë numrin e telefonit në gazetë. Faleminderit.
Dua të njoh nje zoteri vetëm per qëllime serioze, nga mosha 28-37 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë që të njihemi dhe të kontaktojmë që të bisedojmë. Theksoj, të jetë njeri i mirë, i ndershëm i punësuar dhe të ketë karakter. Larg aventurave dhe qëllimeve të këqia. Pres përgjigje në gazetë.
Jam 45 vjeçe, nga Jugu, me banim në Tiranë, e divorcuar. Kërkoj lidhje me një zotri të moshës 45-50 vjeç. Të jetë i rregullt, me paraqitje te mire, të dijë të vlerësojë një femër, per lidhje të fshehtë.
Jam një vajzë nga Lushnja, 32 vjeçe, 1.60 e gjatë. Dua një djalë të mirë vetëm për martesë. Të jetë besnik e punëtor, të jetë edhe nga Veriu, të banojë në Tiranë ose Durrës.

Continue Reading
You may also like...
131 Comments

131 Comments

 1. altin

  January 7, 2015 at 12:58

  Jam nje djal 30 vjec jam per idhje serioze me shkolle e pune.kerkoj vajze me shkolle te sinqerte e serioze po le nr e tel.0682097260 vod

 2. ledi

  January 7, 2015 at 15:29

  jam nje djal nga dr dhe jam i ineresuar per gerten 066kw11pmp

  • Ervin

   January 11, 2015 at 09:09

   Jam nje djal 30 vjec, dhe qe jeto ne Angli prej 18mbedhjet vjetesh . Kam deshir te njoh nje vajz shqiptare ne moshen 30 ete jet e paraqitshme me shkolle dhe me rendesishmeja duhet te ket dypare mend ne Koke. Nr 00447443410051

 3. Leon

  January 7, 2015 at 19:05

  I pergjigjem gruas 35 vjece qe deshiron nje njeri qe ti qendroj afer ne keto momente divorci.nuk me intereson asnjegje tjeter vecse dua te komunikoj me ty jam I sigurt se do te ndihesh me e qet se sa kurr

 4. niko

  January 7, 2015 at 22:48

  per vajzen 32 vjece nga Lushnja,
  jam 37 vjec, jetoj ne tiran 068mpmpgta

 5. niko

  January 7, 2015 at 22:53

  per 34 vjecaren, e sincert dhe e ndershme lej nm 068mpmpgta

 6. niko

  January 7, 2015 at 22:55

  per vajzen 25 vjece, 068mpmpgta

 7. niko

  January 7, 2015 at 23:13

  per vajzen 26 vjece nga Dr 068mpmpgta

 8. niko

  January 7, 2015 at 23:15

  per z 40 vjecare nga Tr, 068mpmpgta

 9. Prishtina

  January 8, 2015 at 09:10

  I pergjigjem vajzes 40 vjeqare nga Tirana . me shkruaj apo kontakto +38649256713.

 10. alberto

  January 8, 2015 at 12:37

  per gruan nje eshte ne prag te divorcit me d femije i pergjigjem un dhe le numrin per komunikim0683292433 ju mirpres

 11. petrit

  January 8, 2015 at 13:58

  per vajzen 32 vjece nga lushnja jam nje 40 vjecar banim ne itali nr 00393204511515

 12. endri

  January 14, 2015 at 17:10

  jam i interesuar per zonjen 45 vjecare nga jugu me banim ne tirane per lidhje sekrete. un jam nga tirana dhe jam i interesuar jam 45 vjec simpatik dhe pa probleme me shkruj ne email tosi59@live.com te mirpres te nderrojme nr e te takohemi

 13. Mario

  January 18, 2015 at 00:48

  Jam nje djale 31 vjec nga Durresi, i gjate 1e79, elegant, simpatik…. Dua te njoh ndonje mami po nga Durresi ose ndonje vajze per aventura. Kush eshte e interesuar te leje nurmin e cel ose emailin… Ju mirepres

 14. SHpetim elbasan

  January 21, 2015 at 17:39

  prsh i pergjigjemmndonje qe me pershtatet mua kerkoj nji lidhje te fshehte ndac serioze te me dergoje mesazh ose tme marri ne kte nr 0665861367

 15. fiti

  January 23, 2015 at 17:29

  i pergjigjem vajzes 24vjece qe calon pak .nr.im vod 2237816

 16. rasim

  January 23, 2015 at 22:50

  i pergjem zonjes nga durresi qe nuk lind femije per lidhje serjoze me banim ne tira le kete numer 0686830016

 17. rasim

  January 23, 2015 at 22:56

  jam nje zoteri 50 vjec kerkoj nje zonje te rregullt per lidhje serjoze

 18. rasim

  January 23, 2015 at 22:58

  jam nje zoteri 50 vjec kerkoj nje zonje per lidhje serjoze te jete e rregullt 0686830016

 19. saja

  January 29, 2015 at 00:31

  Mibrema 45 vjeqarja nga dr. qe nuk lind femi mund te lajmeroet emirpres

  • saja

   January 29, 2015 at 22:11

   Mejep nje numer per kontakt ju flm 45 vjeqarja nga dr.

   • Petros

    May 3, 2015 at 17:40

    00306977194588

  • landi shabani

   June 7, 2015 at 13:22

   ok un jam landi jam i intersuar per ate te be jsex te fb[landi shabani]

 20. GENI

  February 27, 2015 at 16:45

 21. altin.sula

  April 2, 2015 at 10:56

  i pergjime vajzes nga lushnja .per lidhje serjoze.numri im esht ky 0682788124

 22. Valoni

  April 10, 2015 at 22:40

  Ju pershdes te gjithve zonja,jam 46 vj jetoj ne zvicer dua te njihem me nji zonj per qellime serioze mosha 35 deri 45 pres nji pergjigj valoni .

 23. altin.sula

  April 14, 2015 at 22:11

  jam altini nga tirana jam 30 vjec jetoj ne greqi.kerkoj nj vajz per lidhje serjoze te jetoj ne greqi ky esht numri im,00306995340924.

 24. egzon nuishaj

  April 17, 2015 at 13:23

  i prgjigjem 28 vjeres

 25. fadil.domi

  April 17, 2015 at 21:40

  i pergjime vajzes nga lushnja 32 vjeçares.pres nje pergjigje

 26. bujar

  April 25, 2015 at 23:22

  jam interesuar per vajzen nga lushnja 32 vjecaran jam nga durresi dhe kam deshiire te njihemi

 27. Adi

  April 27, 2015 at 22:06

  Pershendetje nga Brukseli.Jam 45 vjec ,i divorcuar ,i gjate 1.78,i pamshem,serioz ,jetoj dhe punoj ne Bruksel prej 15 vitesh,kam apartamentin tim te blere,kam dyqane te lena me qera ne Shqiperi , jam me profesion jurist,ne shqiperi kam punuar ne fuksione drejtuese,gjendjen ekonomike shume te mire,kerkoj lidhje serioze per te krijuar familje,me nje vajze te moshes 25-32,te jete e pamshme dhe serioze,te kete deshir integrimin,kush eshte e interesuar per nje jete te qete te bukur dhe te lumtur,te komumikoj ne kete adrese. alb.bruksel@gmail.com.Faleminderit per mirkuptimin.

 28. lorenco

  April 28, 2015 at 12:09

  me pelqen te njihem me nje femer lidhje serioze jetoj ne angli jam mashkull 36 vjec per me sakte email me on this addres pu ju mirepres x

  • lorenco

   April 28, 2015 at 12:13

   me pelqen te njihem me nje femer lidhje serioze JETOJ NE ANGLI jam mashkull 36 vjec per me sakte EMAIL ME lorenco56@yahoo.co.uk ju mirepres x

 29. luani

  April 30, 2015 at 15:13

  jam luani 37 vjec nga lezha dhe kerkoj lidhje sekrete me mami dhe goca nga lezha ose laci sms ose tel ne 0682913729

 30. erion

  April 30, 2015 at 22:32

  jam nje djal 26 vjec e jetoj ne itali deshiroj te njof nje vajze deri ne 26 qe te doj te jetojm ktej bashke

 31. Valoni

  May 1, 2015 at 01:07

  Jam me pun ne zvicer pres nji fat te mir per ate grua qe asht e intereseuar ju mirpresim te lajmroni ne skippe deni.deni915 provoni fatit nuk i dihet.

 32. Artur

  May 8, 2015 at 00:32

  Jam Turi jam 38 vj I divercuar jetoj ne angli te nr 00447466125812 vetem Jo zile please xx

 33. xristos

  May 11, 2015 at 18:20

  Jam nji djal nga tirana jetoj ne greqi keroj nje vajz per lidhje serjoze nga mosha 25 Deri 30

 34. iliri

  May 16, 2015 at 08:41

  jam nje nje djale nga dr 37 vjec me arsim te larte kerkoj nje vajze per lidhje serioze

 35. iliri

  May 16, 2015 at 12:58

  jam nje djale 37 vjec me arsim te larte dhe ne pune kerkoj nje vajze per qellime serioze

 36. iliri

  May 16, 2015 at 13:05

  jam nga dr vajza te kete qene e fejuar se dhe un kam qene nga mosha 26 deri 33

 37. mario

  May 17, 2015 at 15:06

  Jam nje djal jetoj ne gjermani jam 1’70 I gjat jam me dokumenta te rregullta ketu ne gjermani bej nje jet normale dhe me pak mundim deshiroj te njifem me ndo nje mami per qejf mosha ime 31 vjec ju mirpres

 38. niku

  May 17, 2015 at 15:12

  Pershendetje dua te njifem me ndo nje mami po te jet simpatike une jetoj gjermani kush esht e interesuar tme kontaktoj ne ime mariomuca15@yahoo.de

 39. Artur

  May 19, 2015 at 19:29

  Prsh goca jam arturi 38 vj nga durresi me banim ne angli.dua te lidhem me 1 femer shqiptare per te kaluar jeten. Le nr 00447466125812 flm

 40. rei

  May 21, 2015 at 22:03

  Vodafon.9966t1

 41. rei

  May 21, 2015 at 22:05

  Per a Elbasan vdf9966tq

 42. aldo

  May 28, 2015 at 15:26

  Jam aldo 28 vjeq simpstik jetoj ne athin kam deshir te lidhem me nje femer shqiptare te jen ne athin.ju mirmpres 00306995414622

 43. Erioni

  June 3, 2015 at 12:14

  I pergjigjem vajzes nga durrsi numri im esht ky 00393318278730

 44. alket

  June 9, 2015 at 17:44

  Jam nje dial 34 vjec i divorcuar dua te lidhem me nke vajz po me te njejten histori nr tel.0683683085

 45. niku

  June 9, 2015 at 21:17

  Jam nji djal nga jugu 27 vjec kerkoj nji vajz 19-24 vjece te sinqert per lidhje serjoze per kontakt nr 0030 6943255849

 46. er tirona

  June 10, 2015 at 13:30

  peershendetje er tirona per vajzat e sinqert dhe te interesuar le nr kontakti,0675129666

 47. taqi

  June 13, 2015 at 15:05

  per zonjen qe jeton ne tirane dhe erkon nje lidhje te fshehte

 48. toni

  June 16, 2015 at 01:56

  jan nje djal 28 vj deshiroj nje lidhje jasht martese un jetoj ne grecce mundesisht te jet ne athine ne qoftese ju interesoj me shkruani ne kete adres toni.kuba@yahoo.com ju flm per gjithcka,,

 49. Toni

  June 17, 2015 at 20:34

  Fieri

 50. Toni

  June 17, 2015 at 20:36

  0696967640

 51. edy

  June 19, 2015 at 00:32

  Persh jam edy jam 36 vjec kerkoj lidhje serjoze. .0675135330 kush eshte e interesuar te me tel

 52. edy

  June 19, 2015 at 00:36

  Persh zonjusha jam 36 vjec beqar kam jetuar 20 vjet ne Europe. .kam shum bisnez te mire kerkoj nje lidhje serjoze mosha 25 40 ..ky eshte numri im. .nuk ka problem pse ka qen e martuar apo e lidhur jam rritur ne Europe dhe jam pa koplekse. .ju mir empress 0675135330

 53. Toshe

  June 19, 2015 at 13:52

  Perish.
  Une jam nje djal ortodox 36/178/72 me trupit sportive,beqar nga Maqedonia,punesuar ne compania shtetrore ne Shkup edhe kerkoj nje vajze pa obligim edhe femij deri 32 vjeq.per llidje seriose dhe martese. contact tel.0038975253747 ose ne email:union5@europe.com

 54. flori

  June 22, 2015 at 17:50

  kerkoj lidhje me cdo zonje lidhje te fshete num cel 068 37 31 794 mos me merni me numer te fshete jam 33vjece jetoj ne durres

 55. elton

  June 25, 2015 at 20:56

  Kerkoj nje vajze per lidhje serjoze bonoj ne gr e interesura te me dergoj nje mesazh ne 00306997758005

 56. Djali Serjoz

  June 26, 2015 at 12:51

  i pergjigjem a nga el ne se eshte a koma e interesuar QE AJO ESHTE E INTERESUAR NE SE NUK ESHTE ME KOMPLEKSE SE UNE PER VEC QE CAJ PAK KAM DHE DOREN NE SE INTERESON KJO SMS TE ME DERGOJ SMS SI FILLIM PREZANTIM E MARR UN NE TEL 067 39 55 334 A NGA EL TE MIR PRES FLM K NGA DR

 57. alfred kojku

  June 27, 2015 at 17:21

  Jam fredi nga lushnja kerkoj i goc per lidhje seroze jam 33 vjec nr 0674708042

 58. fadil.domi

  June 27, 2015 at 21:12

  jam altini .i pergjigjem vajzes nga lushnja 32 vjeçes.ky esht numri im 00306995340924.po deshe lidhje serjoze me bej nje zile.

 59. besi

  June 29, 2015 at 22:43

  jam besi 29vjec kerkoi ndonje vajze serjoze nr 697878009

 60. ilir sh

  July 8, 2015 at 21:24

  Ok

 61. Marsel

  July 17, 2015 at 10:29

  Per vajzat qe duan dicka diskret kundrejte pageses te kontaktojne ne e-mail marsel.rama3@gmail.com

 62. gledi

  July 19, 2015 at 21:53

  Num 0692723402 nuke do zhgenjehesh

 63. gledi

  July 19, 2015 at 21:55

  Per gruan 35 vjece qe po ndahet nga burri 0692723402 nuke do zhgenjehesh

 64. Erioni

  July 19, 2015 at 23:17

  Jam Bledi i pergj vajzes nga lushnja 32 vjece do kisha deshir qe te njihemi, un jetoj ne itali nese te intereson numri im esht ky 00393318278730 pres pergj tuaj flm

 65. bran

  July 24, 2015 at 09:15

  i pergjigjemvajzes nga Tirona 40 vjece dhe e pamartuar asnjehere dhe lej per te e-mailin:branbini50@hotmail.com.

 66. timi

  July 24, 2015 at 18:50

  Jam Tim 40 vjec nga tirana dua te lidhem me nje vajze per qelime serjoze nr tel 0692480583

 67. Shila

  July 26, 2015 at 09:54

  Per gruan 35

 68. Shila

  July 26, 2015 at 10:01

  Per gruan 35 Amc5202071

 69. Dikens

  July 30, 2015 at 16:27

  Un Quhem Dikens ..Ferara
  Jetoj Neper Europ ….
  Kush Esht I interesuar per nje njohje e siper Te Kontaktoj ne tel

 70. afrim

  August 1, 2015 at 17:37

  i interesuar per vajzen nga durresi 48 vjece qe nuk ben femije

 71. alket

  August 2, 2015 at 07:29

  A ka donje goce te divorcu per mu ????
  nr tel 0683683085

 72. Arbri

  August 2, 2015 at 14:18

  Pershendetje doja te kontaktoja me vajzen 26 vjece nga dr. Numri ime 0699919047

 73. endi

  August 5, 2015 at 14:57

  le adresen e e-mail per vajzen 25 vjecare nga tr per mbeshtetje emocionale, jam 30 vjec dhe sic pershkruhet ne kerkese pres e-mail.

 74. ami

  August 9, 2015 at 11:44

  Jam Abi nga tirana, interesohem per 40 vjecaren ne tirana.

  • artan

   August 11, 2015 at 09:24

   Jam nje djal nga golemi beqar me shkolle e me pune te mire kerkoj nje vajze me shkolle per lidhje seriose deri ne 30 vj une jam 31 pres sms jo me nr privat ju lutem 0699712332

 75. ami

  August 9, 2015 at 15:05

  Per hirushen e e tiranes intersohem e jo te 7 xhuxhave.raniabul111@gmail.com.nese keni deshire per lidhje matesore me kontakto.flm

 76. eri

  August 12, 2015 at 00:37

  per vajzen 25 vjece.i siguroj mbeshtetje emocionale dhe mbeshtetje te tjera.jam 29 vjec nga tr jo i ardhur….

  eri.bejko@yahoo.com

 77. emilio gega

  August 14, 2015 at 16:18

  jam emiljano 34 vjec 172 i gjat jetoj ne tiran jam pa vese i sjellshem dhe simpatik kerkoj njohje per martes me nje vajz nga tirana te jet e thjesht jo mendje madhe 0665403949 emiljanodoko@gmail.com

 78. er tirona

  August 27, 2015 at 14:42

  pershendetje sapo lex sms dhe per hirushen doja te komunikoja respekt eri

 79. alket

  August 29, 2015 at 18:12

  Pershendetje jam 34vjec kerkoj nje goc per lidhje serjoze 26-30 v.per me teper nr tel 0683683085

 80. Arbri

  September 5, 2015 at 20:26

  Mirmbrema nuk e di ne’se ekziston akoma njoftimi i asaj vajze qe do te njihet me nji djal nga mosha 28 37 un po le numrin per ty 0699919047.

 81. fatos

  September 6, 2015 at 00:57

  jam fatosi nga tir dua te lidhem me nje vajz per lidhe serjoze kush vajz deshiron po le numrin e tel 0685332133

 82. sajmir

  September 11, 2015 at 20:42

  prsh jam sajmiri nga berati mosha 20 vjec intersohem per femer per lidhje sekrete mosha ska rendesi

  • sajmir

   September 11, 2015 at 20:44

   prsh jam sajmiri nga berati 26 vjec interesohem per femer per lidhje sekrete mosh ska rendesi

   • sajmir

    September 11, 2015 at 20:44

    prsh jam sajmiri nga berati 26 vjec interesohem per femer per lidhje sekrete mosh ska rendesi
    nr im 0694288635

 83. ronaldo

  September 12, 2015 at 16:40

  Jam Aldo nga elba jam 23 vjec jam shum sexy jam 1e75 i gjat sy kaf tip sportiv kerkoj nje vajze per lidhje sekrete ose serjoze ja dhe nr 0699856550 0684253583

 84. goni

  September 21, 2015 at 12:40

  Pershendetje ky E-Mail shkon per tek Vajza nga Shkodra 35 vjeqares me shkoll

  jam i interesuar per ty? te lutrm me kontakto
  ne kete E-Mail, gonidurres@gmail.com

 85. Gezimi

  September 22, 2015 at 15:24

  Per gruan 35 vjece ,qe eshte ne prag te divorcit ,po te le Email tim .Jam i interesuar te te njoh. Lajmerohu neqoftese deshiron .

 86. toni

  October 6, 2015 at 00:23

  Jam nje djal 29 vjec. Ka 12 vjet qe jetoi ne angli. Deshiroi te njeh nje vaiz shum sexy nga mosha 20 Deri 25 . Vetem per lidhje zerioze.

 87. endri

  October 18, 2015 at 13:26

  jam nga fieri kerkoj nje vajz per lidhje serjoze ose bashkjetes jam 28 vjec jam i ndar te interesuarat te jen nga 20 deri ne 26 vjece te interesuarat te kontaktojn ne kte numer 0038844511342 jetoj ne kosov jam me pun

 88. tani

  November 2, 2015 at 21:01

  jam babi 38 vj nga tir kerkoj nje femer te sinqert e shum sekret jam shum i sinqert e serjoz kush e gjen veten per nje lidhje te sinqert e te gjat te me kentaktoj ne nu 0685737692

 89. islam

  November 8, 2015 at 19:06

  per zonjen ada julutem zonje te bisedojm unjam ne gjermani por jam ne pushim ne kosov
  n,t,01623987841,emejli.jem islom-ademaj@hotmail.de julutem tebisedojm nxio sajm.ne
  kosov tfala zemroreee

 90. tony

  November 12, 2015 at 12:56

  Jam nje djal 38 vjec, JETOI ne angli, kerkoi nje vajze nga shqiperia per nje lidhje serioze, numri I tel 00447825998649

 91. leo

  November 23, 2015 at 10:41

  persh goca,,jam nji mashkull 38 vjec me arsim dhe pune,,jetoj ne tirane deshorj te njoh nji femer serioze dhe te dije te vleresoje nji mardhenie ne menyre serioze,,,per me teper ju le ket nr kontakti 068 26 06 539 ju mirepres

 92. eli

  November 26, 2015 at 02:58

  per gruan 45 vjeqe ce donte nje person nga veriu jam nga laqi ky esht nr im 0693576488

 93. Albi ciku

  November 27, 2015 at 08:01

  Jam Albi nga veriu jam 30 vjec.jetoj ne greqi kerkoj nje vajze 20&25 vjece per lidhje serioze me mua mund te kontaktojn ne facebook.Albi ciku.ose tel.00306994810314 faleminderit

 94. adi

  November 28, 2015 at 00:20

  prsh.jam nga shkodra jetoj ne tiran 36 vjeq i divorcum kam nje vajx 4 vjeq kerkoj te njihem me naj vajz per qellime serioxe e te me respektoj adi la numrin pres sms te numri 0683010990

 95. keli

  November 28, 2015 at 21:49

  per vajzen nga elb qe calon pak https://www.facebook.com/eristi.love

 96. fitim

  December 1, 2015 at 21:03

  pershendetje jam florim shabani flori mun tme gjeni ne facebok kerkoj nje vajz qe jeton ne perendim te jet e bukur te jet 20 vjeqare 26 un jom 28 vjeqar per mashum me kontaktoni ne telefon +37744828501

 97. DELIU

  December 3, 2015 at 01:40

  Pershendetje per te gjithe.Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojm ne Gjermani,dhe kerkojm vajz(nuse)per djalin tone qe tani i ka te mbushura 21vjet.Eshte djal serioz dhe punetore ku dhe punone se bashku me ne ne nje kompani qe e kemi familjare ketu ne Gjermani.Kete kerkes e kemi ne prinderit per shkak se djali yne nuk e zotron gjuhen shqipe aq mire,derisa per bukuri eshte shume i pashem dhe ka trup te mrekullueshem.Per me shume info paraqituni ne tel 004917630491396 ose ne EMAIL.
  Ju lutem vetem vajza serioze.

 98. ladi

  December 12, 2015 at 22:44

  Ladi nga kukesi kerkoj nje goc per qellime serioze te jet deri 25 vjece nese pranon brenda muajit fejohem me te e martohem kushe eshte e interesuar le ke kontaktoj ne kete email te motres pasi un nuk kam donatusha123@outlook.com

 99. Xheti

  December 22, 2015 at 22:41

  Perdhendes vajzen nga tirana qe eshte40vjecee pa martuar me tradita tiranse! Dhe e lidhur pas familjes dhe ketkon nje njofje lidhje martesore dhe une me rastin e krishlindjes dhe besoj qe te me kontaktoj une jetoj ne franc Per me shum po le 0033 07 61 03 62 12

 100. Xheti

  December 22, 2015 at 22:52

  Me falni se e kam shkruajtur gabim pershendes gocen nga tirana 40 vjece me tradita tiranse besoj se shpejti se pse rasti i krishlindjeve Besoj te jet e shenjt per nje jet te mbar si tradita shqiptare pse jo te flasim ne skype xheti-94 Ose 0033 07 61 03 62 12 ju flm

 101. Ili

  January 5, 2016 at 09:38

  Per vajzen 32 vjecare nga lushnja le kete nr: 0699450878

 102. landi

  January 11, 2016 at 21:34

  pershendetje jam landi nga tirana 24 vjec dhe dua te njihem me nje vajze per lidhje serioze me kontaktoni me sms

 103. andrea

  January 13, 2016 at 21:28

  per vajzen 26 vjece nga durresi , besoj se do ngelesh e lumtur po te njihemi me kontakto me sms 0031611415002 ose costrucionisrl@gmail.com

 104. Edi

  January 20, 2016 at 18:56

  i pergjigjem vajzes nga Elbasani ce calon i le nr 0693843394

 105. Landi

  January 23, 2016 at 13:05

  Jam nj djal 35 vjec jetoj ne angli dua te njihem me nj vajz 25-32 vj le nr 00447480858910

 106. NICO

  January 24, 2016 at 14:38

  Jam nje zoteri 50 vjecar, shqiptar na Maqedonia, me pune te perhershme ekonomisht qendron mire, eshte i interesuar per vajza dhe zonja te martuara per lishje sekrete. Te gjithe ata vajza dhe zonja qe nuk jane te lumtua dhe deshirojne te gjejne lumturine ne jete per kontakt te pare mund te me shkruajne ne e-mail: nico28it@yahoo.com

 107. ilir

  January 30, 2016 at 16:44

  Per zonjen 45 vjec nga durresi jam iliri 53vjec I ve larg alkolit jam I gatshem te njihem me ju per qellime serioze le nr e celit 0675407866

 108. islam

  February 29, 2016 at 00:35

  jam,islami zonja ada joper aventura por mepas nimir kupti sebashku
  telutem te bisedojm .n.t. 01623987841 ju mir pres zonja ada mume kavdek gruja por
  une jam ne gjermani tfala zemroreeeee

 109. Antoni

  March 18, 2016 at 12:42

  Per vajzen beqare 40 vjece nga tirana jam 41 vjec beqar per me shume le te me kontakoj ne ymail toni6@live.ca flm

 110. erjon

  March 24, 2016 at 19:04

  perhsndetje ,per vajzen nga tirana qe esht 25 vjece le nr kontakti eri nga tirana

 111. erjon

  March 24, 2016 at 19:05

  eri le nr kontakti per vajzen 0682020820flm

 112. iliri

  April 6, 2016 at 13:26

  Jetoj dhe punoj ne gjermani,jam I djal shume I kulturuar 38 veq,kam jeten e mire ekonomike i pamvarur,deshiroj te njihem me nje vajze te sjellshme me qellim e serioze,ato vajza qe jan mbi 28 dhe deshirojne,te jene re lumtura te lajmrohet ne 004915163804133 kam viber dhe whats up ju faleminderit

 113. grigori

  April 7, 2016 at 20:34

  per vajzen nga lushne
  per martes un jam nje djal i sinqert banoj ne tiran per momentin jam ne greqi po le numrin e telefonit per vajzen 26 vjece te mirpres

  • grigori

   April 7, 2016 at 20:37

   vajza nga lushnje 26 vjece 00306997834150

 114. Sekreti

  April 19, 2016 at 00:41

  Kush vajz grua do lidhje sekrete eshte e mir pritur 100% e sigurt per sekrete ska rendesi mosha 0698886288

 115. Erik

  April 19, 2016 at 00:51

  Jam Erik 30 vjec jetoj ne gr dhe kerkoj njehje serioze me femer 00306955381821

 116. erbjoni

  May 5, 2016 at 01:41

  Jam erbjoni 29 vjec,kerkoj nje vajze nga jugu per lidhje serjoze.nr 0688406557

 117. Era

  May 12, 2016 at 00:23

  Jam era 31 vjece kerkon nje lidhje serjoze . djali te jet mbi 39 te jet per qellime serjoze . ju lutem Jo tallje. Kush eshte I interesuar mund te me telefonoj ne 0030 6997407948 .. Personi qe eshte I interesuar mund te jet qen dhe I martuar. Po te jet ndar. Nuk me intereson e shkuara. Theksoj te tashmen dhe qellime serjoze. . ju lutem mos u tallni.

 118. Era

  May 12, 2016 at 22:36

  Jeton me kontakto ne numrin 0030/6997407948

 119. Redon

  June 2, 2016 at 18:38

  Jam redoni 21 vjec derkoj nje vajz te sinqert per lidhje serjoze e interesuara tme njoftoj jetoj ne greqi cel 00306947301418 flm

 120. Miri

  June 16, 2016 at 09:59

  zonjes qe eshte 40 vjece qe eshte e pamartuar jam 49 vjec jame beqar banoj ne tirane 0693175992 flasim te tjerat i bizedojme

 121. Fatmiri

  August 5, 2016 at 10:11

  Jam i interesuar per vajzen 45 vjecare nga Dr qe nuk lind femije,jam 52 vjec dhe jam me banim ne jashte shtetit tel .00491629422025

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Vajza-Djem

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë e divorcuar dhe kërkoj një njohje me një zotëri, të jetojë në Durrës...

 • Vajza-Djem

  Njoftime/ Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Jam Ëngjëlli, banoj në Tiranë, kam jetuar në Amerikë dhe prej 20 vjetësh...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Do dëshiroja të njihja për martesë një zotëri me cilësitë më të mira, me shtëpi dhe...

 • Vajza-Djem

  Njoftime Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Përshëndetje! Jam një zotëri intelektual, me shkollë të lartë, mosha 70 vjeç, me...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza 31 vjeçe, e martuar me fëmijë....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë rreth të 50-ave dhe kërkoj punë në çdo vend të Europës. Kush ka...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë nga Elbasani 41 vjeçe, jam e divorcuar dhe kam një djalë 10 vjeç....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam intelektuale, shumë...

To Top