Connect with us

Gazeta Intervista

Vajzat kerkojne djem…

Vajza-Djem

Vajzat kerkojne djem…

Lidhje serioze…

Jam Ana 52 vjeçe me origjinë nga Shkodra, beqare pa histori dashurie për arsye pretendimesh 1.60 e gjatë, e punësuar me arsim profesional, banuese në Lezhë, në paraqitje normale e kompletuar me të gjitha cilësitë e mira, larg çdo vesi të keq, me familje shumë të mirë. Kërkoj një zotëri të jetë beqar ose i vetmuar pa njeri në ngarkim pa probleme familjare pa detyrime ndaj askujt të jetë njeri i kulturuar, familjar i rreugllt i kompletuar, me të gjitha cilësitë e mira, larg alkolit, bixhozit i punësuar, me shtëpinë e tij personale, të jetë i gatshëm për të krijuar familje, të jetë larg mashtrimeve, njeri i rregullt mosha 52-56 vjeç, vetëm për martesë. Kush i plotëson këto kushte të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje, jam një zonjë kërkoj një zotëri deri në moshën 47 vjeç, të jetë serioz, i rregullt në të gjitha drejtimet, larg veseve të këqia. Unë jam e divorcuar. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam Anja nga Tirana, simpatike, e mirëarsimuar. Jam në kerkim te nje personi inteligjent, tërheqës, me ekonomi te mire, nga Tirana 42-48 vjec. Lidhje, qe transformohet në bashkëjetese. Ndoshta ky vend ka ende stereotipin e mashkullit te vitit ‘80, nga Tirana.

Jam Ola 23 vjeçe nga Tirana, simpatike, e kendshme. Dua te kem lidhje sekrete me një zoteri nga mosha 35 vjeçe e lart. E theksoj, të dije te respektoje një femer. Vetem ai që i plotëson keto kushte, të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Përshëndetje! Jam një zonjë qe dua të komunikoj me zotërinë 68 vjeç, duke i lënë nr. telefoni në redaksi.

Pershendetje. Jam një zonje 45 vjece, e deshperuar dhe e lodhur nga jeta. Do desha qe me ane te gazetes tuaj te njihesha me një njeri te mire te sinqertë te rregullt të dije te vleresoj nje femer. Në fillim miqesi pastaj po u pershtatem te vazhdojme nje lidhje te kendshme. E dua edhe te me ndihmoje. Kush e lexon ju lutem te mos gjykoni per keq po ta shikoni jeten sa e pamëshireshme është. Të interesuarit te lene numrin ne gazetë. Me respekt, zonja nga Jugu.

Përshëndetje intervista jemi dy shoqe qe jeta eshte treguar e padrejte me ne dhe mbasi e kemi menduar mire vendosem qe me ane te gazetes tuaj te gjejme personat që të na pershtaten. Të jenë të komunikushem te paraqiteshem me bizneset e tyre qe te dine te mbajne nje femer nga ne do te ken vetëm pozivitev dhe sinqeritet te tjerat ja lëmë kohes. Të interesuarit të lënë nr. telefoni në gazetë.

Përshëndetje, jam një zonjë 60 vjeçe sa kam ardhur nga Italia, dua të komunikoj me zotërinë 60 vjeç që ka pension të mirë. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Jam një zonje interesohem per Eren qe kerkon zoteri 50 vjec eshte i pamaruar kosovar me pune mesues pra jeton ne Kosove. Nëse ju intereson Eva lini numrin ne gazete. Jam zonja nga Jugu.

Jam një zonje nga Jugu dua të njoh një zotëri per lidhje serioze jo tallje. Po unë e dua zotrine nga fshatrat e thella te Dropullit. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për tu njohur më shumë.

Jam Ketjona nga Lushnja 29 vjeçe, dua të njoh një mysliman per martes. Të interesuarit të dërgojnë sms e pranoj dhe emigrant por fetar. Jam e sinqertë vetem per martes. Djali të jetë mosha 30-38 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam nje zonjë nga Jugu i Shqiperisë i them nje djali që i mbaron nr. me 865 në fund te mos me shqetesoj me se do perfundosh keq po i re dhe njeherë nr. tim nga Eda

Përshëndetje! Jam Stelina me banim ne Tirane dhe origjine nga Jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetem per nje lidhje serioze me nje person qe te jetë: simpatik, me trup te rregullt, i pamartuar, me arsim te larte, i sinqerte, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, mosha 46-50 vjeç. I interesuari të lërë numer telefoni ne gazete. Faleminderit!

Përshëndetje. Jam një zonjë nga Fieri 45 vjece. Jeta ime ka qënë e vuajtur me pak fjalë deshiroj nje lidhje sekrete me nje zoteri qe ja vlen e jo te tallet. Dhe të më ndihmojë ne cdo drejtim. Se burrin që kam nuk është për asgjë. Tek unë do gjeni dashuri dhe respekt. Ai që e gjen veten ne kete njoftim mund te leri numrin e tij ne gazete. Me respekt Aida.

Përshëndetje! Jam Besa 36 vjeçe dhe per arsye pretendimesh akoma nuk kam marre nje vendim per martese. Duke qënë se ka persona ne te njejtat kushte vendosa te shkruaj ne gazetën Intervista. Deshiroj te lidhem me nje person vetem per qellime serioze nga mosha 38-42 vjeç. Kerkoj qe personi te jete shume korrekt, i sinqerte dhe intelektual me banim ne Tirane. Kerkoj keto cilesi pasi edhe vete jam ne kushte te tille, shume e sinqerte, korrekte dhe me nje profesion te mire. I interesuari mund te lërë nr. e tij të cel. ne gazetë. Faleminderit për mirekuptimin.

Jam Jona 22 vjece kerkoj nje lidhje me një djalë per lidhje dhe caste erotike. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për njohje të mëtejshme.

Përshëndetje. Jam Era nga Jugu, 45 vjece, ortodokse, me arsim te larte, mesuese, e pafejuar, me karakter, 1.65 e gjatë. Deshiroj te njoh nje njeri te mire per martese, rreth 50 vjec, mundesisht te pamartuar, familjar, pa vese, me cilësi të mira. Nëse dikujt i intereson, te lërë nr. telefoni në gazetë.

Përshëndetje. Jam nje zonje nga Fieri 45 vjece. Jeta ime ka qene e vvajtur me pak fjal deshiroj nje lidhje sekrete me nje zoteri qe ja vlen e jo te tallet. Dhe te me ndimoj ne cdo drejtim. Se burrin qe kam nuk është për asgje. Tek une do gjeni dashuri dhe respekt. Ai qe e gjen veten ne kete njoftim mund te leri numrin e tij ne gazete. Me respekt Aida.

Jam Lola nga Tirana, e kompletuar ne cdo drejtim me ekonomi te mirë jam shumë e mbajtur. Dëshiroj një lidhje serioze me nje zotri ku te mbizoteroj pozitivja te jet simpatik mbi 50 vjec. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire. Kerkoj te lidhem me nje zoteri serioz dhe korrekt te moshes nga 50 deri 60 vjec si dhe të me ndihmoj nga ana ekonomike. Tek une dote gjeni sinqeritet korrektesi rrespekt dashuri. Po le numer tel ne gazete. 0698913689. Me dergoni mesazh.

Jam një zonjë nga Jugu, dëshiroj të njoh një zotëri po nga Jugu mosha e zotërisë të jetë mosha 50 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Pershendetje! Fati vjen ne shumë forma, nje forme është gazeta per nje person qe ka statusin tim “divorced” me nje femijë. Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, Juglindja, kurrësesi nga Veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. Jam 24 vjec e beautiful, dhe mbi gjithcka dua të jetë me nivel familjar. Interesi im është edhe per ate mashkull qe sben femije theksoj per ate qe do familje jo aventura pasi sbejn pjes ne trurin tim. Debora është e bardhe por e dhjesin qente, stop vetmis pasi thjesht humbet kohe andaj ai mashkull qe mendon se familjen e ka primare le te lere nr. telefoni ne gazete per Linden “ku jetoj ne nje qytet qe më deh jo me vere por me dashuri, ku cdo grua ne sy nuk te sheh por kthen koken kur se sheh ti”.

Jam e interesuar per zotërin 54 vjec qe jeton ne Gjermani i plotesoj te gjitha kushtet. Më njoftoni duke lënë numrin tuaj të telefonit në gazetë.

Continue Reading
You may also like...
42 Comments

42 Comments

 1. Eli

  September 19, 2014 at 08:11

  I pergjigjem Ketjones nga Lushnja, une jam nje person qe plotesoj kriteret e tua. Deshiroj te kontaktoj me ju.0664002993

  • moving to hawaii with cats

   October 18, 2014 at 21:47

   Hi there, You’ve done a great job. I’ll definitely digg
   it and personally suggest to my friends. I’m confident
   they will be benefited from this web site.

  • should i move to hawaii

   October 23, 2014 at 22:40

   Every weekend i used to visit this web page, because i wish for enjoyment, as this this web page
   conations really pleasant funny material too.

  • mitran de boot jazzy b mp3 song download

   October 24, 2014 at 14:12

   Amazing things here. I am very happy to see your article.
   Thanks so much and I am taking a look forward to touch you.
   Will you please drop me a e-mail?

  • cost to move to hawaii

   October 26, 2014 at 06:54

   Heya i am for the first time here. I came across this board and I in finding
   It truly useful & it helped me out a lot.
   I hope to present something again and help others such as you helped me.

  • Jeannine

   October 28, 2014 at 19:27

   Sweet blog! I found it while searching on Yahoo News.
   Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
   I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
   Cheers

  • Jennie

   November 4, 2014 at 02:41

   Hi there! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be okay.
   I’m definitely enjoying your blog and look forward to new posts.

  • should i move to hawaii

   November 4, 2014 at 15:50

   I used to be suggested this blog by means of my cousin. I
   am not sure whether or not this put up is written by way of him as nobody else understand such specific about
   my difficulty. You’re wonderful! Thank you!

  • Very descriptive blog, I enjoyed that bit. Will
   there be a part 2?

  • so you want to move to hawaii

   November 7, 2014 at 05:37

   I am regular reader, how are you everybody? This post posted at this web site is actually good.

  • how to move to hawaii

   November 7, 2014 at 19:29

   Good site you have got here.. It’s difficult to find good quality
   writing like yours these days. I honestly appreciate individuals like
   you! Take care!!

  • sites

   May 17, 2016 at 09:06

   It’s an awesome article designed for all the internet
   users; they will obtain benefit from it I am sure.

 2. ardian

  October 20, 2014 at 17:24

  jam 38 vjec ku do lidhje serioze po le numerin dua njohje 35 45 nr eshte 0697890489

 3. vani

  October 21, 2014 at 17:13

  Jam nje djal nga fieri kerkoj nje koc per te kaluar pushimet ne Santorini jam 28 viec kush goc esh e interesuar te kontaktoj 0698355352

 4. elvisi

  October 31, 2014 at 00:53

  Kush esht per seks te bej tel do knaqet.0696531774

 5. tani

  November 25, 2014 at 08:31

  per zonjen nga fr 0695636521

 6. tani

  November 25, 2014 at 09:49

  per zonjen nga fieri le kete nr 0695636521 munde te ti gjej dhe nje pune si pastruese

 7. xhoni

  December 15, 2014 at 14:46

  Per olen 23vjecare qe kerkon nje lidhje sekrete i pergjigjem dhe e mbaje vertet nje lidhje sekrete sepse edhe vete me pelqen kjo gje nese e lexon kete me telefono ne ne nr0699974013 film per mirkuptimin.

 8. ardian

  January 1, 2015 at 11:58

  i pergjigjem zonjes me emerin anja nese do mund te komunikojme ,ne tel 0697890489

 9. ardian

  January 1, 2015 at 12:21

  cuhem ardian jam 39 vjec jetoj ne tr me cdo gje i kompletuar kerkoj nje femer nga mosha 30 deri ne 40 po le edhe numerin e tel 0697890489

 10. Erion

  January 8, 2015 at 18:17

  Per Tgjitha qe kerkojne Lidhje te fshehta 0674036555 tel dhe zdo zgjenjeheni

 11. fiverr.com/eebest8

  May 5, 2015 at 02:51

  Appreciate you sharing, great article post.Much thanks again. Fantastic.

 12. aldoni

  May 30, 2015 at 10:39

  kush deshiron sex sekret me shkruani ne emailin jam 28 vjec Tirane , cdo gje private aldonmulaj87@gmail.com

 13. bajo

  July 13, 2015 at 12:11

  Zonjes nga Tirana 48vj.une jam nga kosova i kam 54vj.deshiroj te kontaktoj zonjen.nr.+37744348631.wahsap osse wiber

 14. islam

  August 8, 2015 at 01:46

  mirdita

 15. islam

  August 8, 2015 at 01:49

  mirdita,per,zonjen,nga,jugu,n,t.01623987841

 16. islam

  August 8, 2015 at 02:13

  mirdita,lola.jupershendes,un,dishiroj,tekam,ni,gru,si,ju,por,julutem,te,bisedojm,unjam,kosovar,porjam
  me,pun,ne,gjermani,kom,gjendjen,mir,faliminderim,allahut.lola,sitebine,pelqim,bashk,munesh,me,ardh,
  me,mu,ne,gjermani,nukjam,genjeshtar,n,t01623987841.lola.majep,numrin,t,f.unete,thirri.dhe,bisedojm
  unjam,ne,kosov,dhe,mujm,mu,pa,lola.tfala,zemroreee,nxito,sajm,ne,kosov,ne,poshim,tfalaaaaa

 17. sokol

  December 27, 2015 at 03:47

  pershendetje jam nje mashkull 35vjeq dhe dua tekem njefemun per lidhje sekrete un jetoij ne belgjik nese ka noij femen qe deshiron lete shkruaij per mateper pole numrin.0487574204.cila teje e interresuar lete shkruaij esemes

 18. Jon Kallkani

  March 2, 2016 at 19:25

  per linden
  me shkruaj ne
  jon.kallkani@gmail.com

  i plotesoj te gjitha kriteret e tua madje edhe me shume sesa aq.

 19. e....

  March 24, 2016 at 06:24

  Prsh, Ketjona,mendoj se pershtatemi dhe i plotesoj te gjitha kushtet ne cdo drejtim,me telefono per tu njohur me shume! 0665623917

 20. Elion

  May 14, 2016 at 13:45

  Per femrat qe kerkojn lidhje serjoze 00393512788561

 21. Elion

  May 14, 2016 at 13:51

  Kerkoj nje femer 18 21 vece per lidhje serjoze nr 00393512788561 ju mirpresim

 22. Dritan

  May 28, 2016 at 19:18

  Per Olen nga tirana simpatike e kendshme qe do nje djale mbi 35 vjec jam Tani nga Usa i le nr e cel 001-727-7483923 me shkruaj sms.

 23. Miri

  August 10, 2016 at 11:53

  ZONJA E DIVORCUAR QE KERKON NJE ZOTERI UNE JAME 49 VECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 24. Miri

  August 10, 2016 at 11:56

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA BEQARE OSE TE DIVORCUARA JAME 49 VJECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 25. Miri

  August 23, 2016 at 09:33

  ZONJA E DIVORCUAR QE KERKON NE ZOTERI BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 26. Miri

  August 23, 2016 at 09:37

  DUA TE NJIHEM ME ZONJA TE DIVORCUARA OSE BEQARE NJE GJE KAME PER ZONJAT TE MARIN ME NUMER TE ZAKONSHEM SE DO FLASE SERIOZISHTE DHE TE MOS TALLEN KUR TE MARIN BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 27. Google

  July 11, 2017 at 19:51

  Below you will discover the link to some websites that we consider you need to visit.

 28. poibrebouri

  July 17, 2017 at 16:54

  [url=http://www.air-max2017.cz]nike air max 2017[/url]
  [url=http://www.scarpes-hoganoutlet.it]hogan uomo[/url]
  [url=http://www.airmaxs-2017.org]nike air max women[/url]
  [url=http://www.louboutinoutletshoes.us]christian louboutin outlet[/url]
  [url=http://www.airmaxs2017.es]nike air max 2017 negras[/url]
  [url=http://www.nairmax2017.es]nike air max mujer[/url]
  [url=http://www.airmaxs-2017.it]nike air max 2017 rosse[/url]
  [url=http://www.nairmax2017.org]cheap nike air max[/url]
  [url=http://www.airmax-2017.org]air max 2017[/url]
  [url=http://www.christianlouboutinoutletshoes.us]christian louboutin men[/url]
  [url=http://www.nikeairmax2017shoes.us.com]nike air vapormax[/url]
  [url=http://www.airmax2017.us]cheap nike air max[/url]
  [url=http://www.retrojordans11.us.com]jordan retro 11[/url]
  [url=http://www.adidasyeezy.cz]adidas yeezy v2[/url]
  锘縖url=http://www.airmax2018.us.com]nike air max[/url]
  [url=http://www.air-max-2017.cz]nike air max 2017[/url]
  [url=http://www.air-max.cz]nike air max 2017[/url]
  [url=http://www.jordanretro-11.org]air jordan 11 retro[/url]
  [url=http://www.air-max2017.fr]nike air max 2017 noir[/url]
  [url=http://www.lulu-clearanceoutlet.us]lululemon outlet store[/url]

 29. ThomasWeind

  August 7, 2017 at 18:48

  Our company offers supreme quality healthcare products. Look at our health contributing website in case you want to feel better. http://m1z.buy1000pills.com/de/valium-was-kosten-sie-11807.html Our company offers herb-based pills. Look at our health contributing website in case you want to strengthen your health. http://7ng.buy1000pills.com/dk/kob-valium-diabetes-91805.html Our company provides herbal supplements. Take a look at our health contributing website in case you want to improve your health. http://ne81.buy1000pills.com/it/il-valium-si-vende-in-farmacia-senza-ricetta-4666.html Our company offers a wide variety of non prescription products. Visit our health website in case you want to feel better with a help of health products. http://ne81.buy1000pills.com/it/il-prezzo-del-diazepam-5-mg-45498.html Our company offers safe non prescription products. Look at our health contributing site in case you want to look healthier. http://m9.buy1000pills.com/fi/halpoja-valium-ed-medication-80365.html Our company offers a wide variety of general health products. Visit our health contributing site in case you want to feel better. http://r0.buy1000pills.com/fi/jotta-valium-20mg-44849.html
  Our company provides supreme quality general health products. Take a look at our health contributing portal in case you want to look better. http://lm74.buy1000pills.com/no/valium-kostnad-nrt-22558.html Our company offers herbal healthcare products. Take a look at our health contributing website in case you want to feel better. http://kb5.buy1000pills.com/en/sale-valium-spokes-73834.html Our company provides a wide variety of non prescription products. Visit our health portal in case you want to to improve your health with a help of generic supplements. http://hs08.buy1000pills.com/fi/jotta-valium-professional-93615.html Our company offers a wide variety of healthcare products. Take a look at our health contributing site in case you want to look healthier. http://5a0n.buy1000pills.com/it/il-valium-di-libera-vendita-37322.html Our company offers healthcare products. Visit our health contributing portal in case you want to feel healthier.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Vajza-Djem

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë e divorcuar dhe kërkoj një njohje me një zotëri, të jetojë në Durrës...

 • Vajza-Djem

  Njoftime/ Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Jam Ëngjëlli, banoj në Tiranë, kam jetuar në Amerikë dhe prej 20 vjetësh...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Do dëshiroja të njihja për martesë një zotëri me cilësitë më të mira, me shtëpi dhe...

 • Vajza-Djem

  Njoftime Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Përshëndetje! Jam një zotëri intelektual, me shkollë të lartë, mosha 70 vjeç, me...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza 31 vjeçe, e martuar me fëmijë....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë rreth të 50-ave dhe kërkoj punë në çdo vend të Europës. Kush ka...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë nga Elbasani 41 vjeçe, jam e divorcuar dhe kam një djalë 10 vjeç....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam intelektuale, shumë...

To Top