Connect with us

Gazeta Intervista

Vajzat kerkojne djem…

Vajza-Djem

Vajzat kerkojne djem…

Jam një vajzë nga Dr. 48 vjeçe beqare, pa histori dashurie, shumë famljare, nuk bëj fëmijë. Vitet kaluan për arsye pretendimesh. Jam 1.62 i gjatë, me trup shumë të rregullt, vajzë qyteti. Kërkoj një zotëri të moshës 48 deri 53 vjeç. Të jetë njeri familjar, i rregullt, serioz, larg alkolit, dhe bixhozit etj. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri të jetë nga Dr. do të ishte më mirë akoma. Pres përgjigje në gazetë.

Jam 37 vjeçe, beqare me shkolle te larte dhe punoj ne Tirane. Deshiroj te lidhem vetem per arsye serioze me nje mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Tek unë do te gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Ai qe e gjen veten ne kete njoftim mund te telefonojë ne nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Përshëndetje jam Anja nga Tirana. Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Jam një vajzë e thjeshtë shkodrane, 35 vjeçe, kërkoj një djalë që të jetë deri në moshën 45 vjeç, të njihemi dhe të krijoj familje, të mos ketë vese të këqia, të jetë me punë. Ju lutem mos mashtroni, se ndryshe flisni në telefon, ndryshe na dilni në takim. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë ose në redaksi për të komunikuar.

Jam një zonjë nga Shqipëria e Mesme, dëshiroj një lidhje serioze me një zotëri, mosha le të jetë 48 vjeç. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Yllka nga Tirana 53 vjeçe, shumë seiroze, dhe me kulturë qytetare, e kompletuar në çdo drejtim me ekonomi të mirë. Jam e interesuar për një zotëri të jetë i kompletuar dhe i paraqitshëm pa vese të këqia, për lidhje serioze. Faleminderit.

Jam një zonjë nga Dr. kërkoj lidhje serioze me një zotëri të moshës 50 vjeç vetëm nga Dr. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një zonjë 52 vjece me origjinë nga Jugu shumë e zhgënjyer nga jeta e divorcuar banoj ne Tiranë me shtëpi me qera. Jam në kërkim të një personi për një lidhje serioze mosha 55 deri 57 vjec personi të jetë i sinqertë jo mashtrus. Te jet i kulturuar i punësuar me shtëpi e katandi larg cdo vesi të keq larg bixhozit larg alkolit duhanit. Personi që i intereson sms ime mund të lërë numrin e telefonit në gazet. Faleminderit për mirëkuptimin. Ana.

Interesohem ti gjej një shok jete shoqes time Jola, e cila është 35 vjeçe nga Shqipëria e Mesme, e divorcuar, ka kaluar një jetë me shumë vuajtje. Kërkojm një djalë që të ketë si qëllim vetëm martesën të jetë 40 vjeçe e divorcuar, dorë e bardhë të mos ketë fëmijë, të jetë i vuajtur dhe jo mashtrues të mos jetë nga Jugu. Uroj me shpirt të ketë dhe për Jolen një njeri të kalojë jetën me të. Të më kthejë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet vetëm për martesë. Të jetë serioz jo karagjoz.

Jam 37 vjece, beqare, jam me shkolle te larte dhe punoj ne Tirane. Deshiroj te lidhem vetem per arsye serioze me nje mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Tek une do te gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Ai qe e gjen veten ne kete njoftim mund te telefonojë ne nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Jam një zonjë nga Tirana jam e kompletuar me shtëpi pune jam me ekonomi të mirë jam shum simpatike e paraqitshme femër serioze dhe kerkoj një lidhje serioze nga mosha 45 deri 50 vjec te jete i paraqitshem te kete ekonomi te mire me biznes të jetë serioz dhe me karakter. Të mos ketë njeri në ngarkim edhe unë nuk kam. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për të komunikuar.

Jam një vajzë 20 vjeçe me difekt fizik, kërkoj të njoh një djalë me të njëjtin problem, për lidhje serioze. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje! Jam Irsa 39 vjeçe, serioze, modeste, e sinqertë e divorcuar me banim në Tiranë. Dua të lidhem me një mashkull serioz për martesë, ku të jete i kompletuar me kuptimin e plot të fjalës. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Mosha e tij të jetë 39-43 vjec. Respekte.

Jam 40 vjeçe e bukur në pamje dhe në shpirt, kërkoj një shok të më ndihmojë në çdo drejtim. Lini numrin tuaj të telefoni në gazetë për komunikim të mëtejshëm. Bjanka nga Shk.

Përshëndetje jam një zonjë nga Tirana dhe dëshiroj të njoh një zotëri serioz dhe për qëllime serioze. Mosha e zotërisë të jetë 46-48 vjeç, le të ketë dhe një fëmijë, jo për aventurë.

Po e nis këtë njoftim me shpres se do ketë dhe për mua një njeri të kaloj jetën me të. Jam Irina nga Shqiperia e Mesme, e divorcuar, 35 vjeçe. Nuk jam as e bukur as e shëmtuar, kërkoj vetëm për martesë një djalë të jetë i divorcuar jo më shumë se 40 vjeç, të mos jetë as i bukur, as i shëmtuar të mos ketë fëmijë nga martesa e parë, të mos jetë mashtrues, të jetë dorë e bardhë, të jetë nga Shqipëria e Mesme ose Juglindja, jo nga Jugu. Të jetë në punë, të ketë shtëpinë e vet. Kush plotëson këto kushte të këtij njoftimi të lërë numër telefoni në gazetë. E theksoj kërkoj një njeri vetëm për martesë dhe për të kaluar jetën dhe jo për tu tallur. Ju lutem shumë të më kthejnë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet e njoftimit, që është i interesuar vetëm për martesë, jo tallje. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Përshëndetje lexuesve. Jam Romina 39 vjeçe nga Veriu me banim në Tiranë, dua një person serioz për martesë, të jet i divorcuar nga Shqipëria e Mesme me moral simpatik, mysliman, të kete shtëpin e tij mosha 39-44 vjec. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim.

Jam nje zonje 44 vjece shume e zhgenjyer nga jeta jam e divorcuar ju lutem kerkoj nje zoteri te moshës 47-50 vjec. Nuk tregoj për moshen qe kam kam. Jam me trup te rregullt personi qe dua te jete i rrequllt te mos jete per aventura te mose pije alkol, duhan e të mos luaj kumar. Si fillim për njohje, bisede nga afer. Ju lutem lini numrin tuaj të telefonit në gazetë. Nr. im është klab. Zonja nga Jugu.

Përshëndetje, quhem Beta 38 vjeçe kam dëshirë të lidh miqësi me femra lesbike dhe biseksuale për qejf. Stop meshkujt. Ju mirëpres të më lini numrin tuaj.

Jam Rita nga Tirana shumë e këndshme, dhe me kulturë qytetare, jam në mardhënie pune me ekonomi të mirë. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri mbi 50 vjeç, të jetë simpatik në mardhënie pune pa vese të këqia. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Faleminderit.

Jam një vajzë nga Durrësi, 48 vjeçe, beqare, pa histori dashurie, shumë familjare, nuk bëj fëmijë. Vitet kaluan për arsye pretendimesh, jam 1.62 i gjatë, me trup shumë të rregullt, vajzë qyteti. Kërkoj te njoh një zotëri të moshës 48 deri në moshen 53 vjeç. Të jetë njeri familjar, i rregullt, serioz, larg alkolit, bixhozit etj. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Continue Reading
You may also like...
71 Comments

71 Comments

 1. Juli

  August 18, 2014 at 07:51

  Ckemi Bjanka nga Shk. Jam djale 22 vjec student. Nese do te ishe pak me e qarte per ndihmen ne te gjitha drejtimet tek ky numer: 067 46 72 164

  • bexhet

   December 9, 2014 at 11:40

   jam 50 vjeqar nga ferizaj kerkoj ni zoje moshes 40 deri 50 vjet pr qellime serjoze kontaktoni qet numer tl 049195032 ju mir pres

  • FREDI .

   December 13, 2014 at 09:11

   PER VAJZEN 35 VJEQE NGA SHKODRA LE KET NUMER ….. 00393478583566 ……. FREDI … TORINO ..

  • tani

   February 4, 2015 at 22:05

   ckemi Bjanka JAM 40 VJEC MUND TI PLOTESOJ TE GJITHA DESHIRAT nr 0674336521

 2. Florjan Loca

  September 15, 2014 at 16:34

  Pershendetje une jam Flori jam 23 vjec jam race egjyptiane esmer dhe i gjate 1.80 jetoj ne tirane kerkoj nje femer per qellime serjoze vetem per martese mosha nuk ka shum rendesi le te jete deri ne 25 vjece dhe pa prokupime le te kete qen e fejuar apo e martuar por pa femij dhe te jete korekte une le numer telefoni 0685850150.

 3. ERI

  September 17, 2014 at 10:21

  BJANKA JAM ERI NGA TIRANA PUNOI NE NJE BISNES TIMIN DHE KAM DESHIRE TE TE NJOH DHE NDOSHTA DHE TE TE NDIHMOI LEJ NUMRIN LER SMS TEK KY NR 0682514747

 4. adi

  September 19, 2014 at 00:55

  pershendetije…jola quhem adi ju lutem munde te kontantoni ne kete numer”tel”00306999934392”flm vetem per serijoze”cao

 5. Djali Serjoz

  September 19, 2014 at 10:49

  jam interesuar per ate vajzen 20 vjece me difekt fizik se dhe une ka te njejtin problem si ajo po le nr 067 39 55 334 ajo thjeshte bej nje zile se e marr une se dhe un kerkoj nje lidhje serjoze te sinqert…………

  • arjan

   March 22, 2015 at 10:36

   jam arjan 21 vjec dua nje vajze per lidhje sez un ky eshte nr ime 0686546041

 6. altin

  September 20, 2014 at 16:11

  Pershendetje.jam nje djal 30 vjec beqar.me shkoll te lart dhe me pun.kerkoj nje vajze per njohje serioze te jete me pune qe te ndertojm nje jete te qqet dhe te mire.deri ne moshen 30 kush eshte e interesuar mund te me dergoje nje SMS ose tel.jo privato ju lutem.0696427028

 7. ERI

  September 23, 2014 at 07:28

  PESHENDETJE ROMINA KAM DESHIRE TE TE NJOH TE TE TAKOI SE DHE UNE JAM I INTERESUAR TE NJOH NJE VAJZE TE MOSHES TENDE JAM ME BISNESS TIMIN DHE I PLOTESOI CDO NEVOI VETES 0682514747

 8. andrea

  September 26, 2014 at 08:43

  jam nje nje djal i bukur dhe simpatik kam deshire te lidem me nje vajze te bukur qe banon ne athin se dhe une banoj prej shum viteve ne athin cila ka deshire te mari ne kete num 6946773225

 9. altin

  October 5, 2014 at 10:54

  Pershendetje .jam nje djale 30 vjec nga kavaja beqar me shkolle te larte jetoj e punoj po ketu ne nje pune te mire . per arsye personale kam lene fejesen prapa dhe tani jam ne kerkim te nje vajze te mire me shkolle te larte qe te krijoj lidhje serioze fejese me te . do preferoja qe vajya te jete me shkolle te larte mire do ishte dhe me pune . cila vajze mendon se i pershtatet ketij njoftimi ju lutem me njoftoni vetem ato qe jetojne ketej afer tr.dr.kj. ju mirepres 0682097260 vetem sms jo nr privat.

 10. florjan loca

  October 5, 2014 at 12:10

  Pershendetje une jam nje djal nga tirana jam 23 vjec dhe 1,80 i gjate jam esmer dore e zeze kerkoj nje femer per qellime serjoze mosha le te jete deri ne 25 vjec pa prokupime ne jeten e saj le te kete qen e fejuar apo e divorcuar por me intereson qe te jete femer serjoze dhe familjare pres telefonate nga ora 17/30 deri vone nga darka sepse gjate dites jam ne pune le numer telefoni 0685850150.

 11. Nikolas

  October 16, 2014 at 01:51

  Persh jam nje djal 30 vjec jetoj ne itali desha te njifem me nje goc te bukur 00393887873819

 12. eri

  October 28, 2014 at 12:17

  Jam eri 26 vj jam shum simpatik kush vajz apo mami ka deshir te ngelet e knaqur ne seks tme boj tel jam super per seks ju bej xhdo gje qeduhet bo nje femre ju pres nr 0696531774 flm per mirkuptimin

  • elvisi

   October 28, 2014 at 12:27

   Jam elvisi 29 vj jam shum simpatik e le ket njoftim vetem per mamit qe jan te pa knaqura nga burrat e tyre tek un do mbetni super te knaqura jam shum sejret te interesuarat te bejn tel 0665787543 .ju pres sa me shpejt

 13. Jetnori

  November 8, 2014 at 19:13

  Per vajzen nga Shkodra kam deshire te njihem

 14. Albiii it

  November 10, 2014 at 23:25

  Ciao pershendetje Jam ALBI 23 vj nga maqedonia Diber
  me banim ne itali , kisha pas deshir te njeftohesha me ndonje femen nga shqipnia , nese kaa , nga ; Albii 0039 3774888214

 15. elson

  November 22, 2014 at 15:11

  dua nje goc deri ne 20 vjec per lidhje serioze tme kontaktoj ne imail ju pres

 16. veso

  November 22, 2014 at 23:46

  pershendetje jam nje djale 24 vjec jame i interesuar per nje vajze te mir dhe serioze jetoj ne itali por per momentin ndodhem ne shqiperi kush eshte e interesuar tme telefonoj ne 0682574399 nk ju mashtroj jam ne djal i sinqerte

 17. JETI

  December 5, 2014 at 18:51

  Quhem Ajet 29 vjec jetoj ne selanik.Dua te njihem me nje vajze brune (mundesisht nga korca) per shoqeri si fillim me vone ia leme kohes.24 vjece jo me lart. E interesuara tme kontaktoje me Email: jetiorenj@gmail.com Ju mirepres.

  • tani

   January 20, 2015 at 20:29

   jam i interesuar per naj mami o per naj femer qe i pelqen te kaloj momente te paharruara.jam nga shkodra

   • tani

    February 4, 2015 at 22:09

    ckemi Bjanka JAM 40 VJEC MUND TI PLOTESOJ TE GJITHA DESHIRAT nr 0674336521

  • arjan

   March 22, 2015 at 10:37

   jam arjan 21 vjec dua nje vajze per lidhje sez un ky eshte nr ime 0686546041

 18. flori

  January 10, 2015 at 20:03

  Pershendetje jam nje djal nga tirana 23 vjec kerkoj nje femre qe eshte e interesuar qe te punoje ne itali kundrejt pageses le numer telefoni 0699744137.

 19. eri

  January 11, 2015 at 18:40

  nje shoqe te sinqerte 0667060007

 20. koli

  January 13, 2015 at 00:04

  Ke4koj femer te30 tat

 21. Elvisi

  January 23, 2015 at 19:04

  Per Rominen 39vjeqe nga kosova le numrin +377044894220

 22. zeni

  March 1, 2015 at 12:27

  jam i interesuar per bjanken .

 23. Valoni

  March 3, 2015 at 17:28

  Jam 48 vjeq dua nji vajz te sinqert jam ne perdim ne zvicer le imellen e fcb ose skipp deni.deni915

 24. Valoni

  March 3, 2015 at 17:33

  Jetoj ne perendim ne zvicer dua te njihem me ni vajz te sinqert le imellen e fcb valialiu@outlook.com ose skippe deni.deni915 let me shkruaj po vetem biseda serioze

 25. fadili

  March 4, 2015 at 15:16

  Jam altini nga tr kerkoj nje vajz per lidhje serjoze numri im 0682788124

 26. Beni

  March 4, 2015 at 17:44

  Pershendetje jam nje djal 29vjec interesohem per zonja serioze jam I gatshem adr mail arbenshehu0@gmail.com

 27. Valoni

  March 5, 2015 at 16:54

  Jam valoni punoj dhe jetoj ne perdim jan 49 vjeq jam i nteresuar ta gjej ni femer serioze le imellen e fcb valialiu@outlook.com apo skipp deni.deni915 te gjith ate femra qe kan interes le te bej ftes fati nuk i dihet ju flm per mirkuptim

 28. Valoni

  March 7, 2015 at 15:31

  Per riten nga tirana jam vali

 29. Rimi

  March 15, 2015 at 02:20

  Jam Rimi

 30. dionisi

  March 18, 2015 at 14:48

  Kerkoj 1 vjav x lidhje serjoze nr im 0688407357

 31. dionisi

  March 18, 2015 at 14:49

  Jetoj ne tr kerkoj 1 vajz x lidhje serjoze 0688407357

 32. cimi

  March 19, 2015 at 21:22

  jam cimi 39 vjec nga durresi.. nr 0699335549

 33. tani

  April 11, 2015 at 20:54

  jam tani nga tirena 38 vec serjoz e i sinqert kerkoj nje lidhje te fshet e te paster me nje femer qe i mungon dashurija 0685437693

 34. x

  April 18, 2015 at 21:48

  Pershendetje jam nje djal 24 vjec nga tirana nese ka nga ato femra te cilat jan te martuara apo te divorcuara dhe nese ato nuk kan kenaqesin e duhur per seks une u ofroj seks sipas deshirave qe kerkoni jua plotesoj te gjitha deshirat erotike mosha nuk ka rendesi 25 deri ne 40 vjec femrat te cilat interesohen le numer telefoni 0665495477

 35. genti

  May 26, 2015 at 14:02

  genti nga tir 29 vj. per nje femer qe kerkon nje mik te mire. 20-30 vj e arsimuar nga tir. 0696733615

 36. taqi

  June 13, 2015 at 15:12

  Per zonjen Yllka nga Tirana po ju le nr tel 0696130283

 37. tomi

  June 24, 2015 at 07:39

  Kerkoj nje vajz vetem jasht shqiperis edhe pse ka nje femije

 38. kristo

  August 6, 2015 at 11:16

  dua qe te komunikoj me

 39. kristo

  August 6, 2015 at 11:18

  do deshiroja qe te komunikoja me vajzen 37 vjece nga tirana num im i tel eshte ky…00306940963650

 40. armand

  August 21, 2015 at 15:58

  jam nje djal nga shqiperia e mesmem kush ne vajze apo femra jan te interesuar un jam 35 vjec ..dua qe te njoeh nej vajze te sinqerte dhe si kur te ken pasur lidhje te jtera por ne momenti te krijohet nje sinqertiet midis nejri tjetrin un le nr tim te telefonme nr priva mos coni.me con nje smsm ose em emrrni ne telfon 0693111810pres te em marrin ne telfon me respekt armand

 41. jam kostandina

  September 16, 2015 at 13:15

  jam kostandina jetoj ne periferi te greqis . kerkoj te lidhem me nje djale ne moshen 40 , per lidhje serjoze, te dij te vleroj bukurin shpirterore, , ju mirpres,

 42. lori

  September 16, 2015 at 20:09

  pershendetje kostandina ckemi si jeni do kisha deshire te njihesha dhe une me ty po pate deshire me kontakto ne kete email lorenckola89@gmail.com vetem per lidhje serjoze ju lutem jam 39 vjec dhe banoj ne selanik

 43. lori

  September 16, 2015 at 20:19

  numri im eshte ky 6997847292

 44. islom

  October 23, 2015 at 22:32

  per vajzen 48 vjeqare nga dursi qe nuk ban femi une zonje jam ne gjermani kerkoj
  gru siq je ti julutem te bisedojm n,t 01623987841 emejli jem
  islom-ademaj@hotmail.de tfalaaaa zemrore nxtoooo

 45. mirela

  October 27, 2015 at 20:21

  jam mirela dhe kerkoj nje djale te jet i sinqert 40 vjec , te jet emigrant, te ket per lidhje serjoze , jo tallje te lutem, jam e thjesht e me shpirt te paster vlerjos sinqeritetin pa ves te kqia, . ju lutem vetem per personat qe duan te ken lidhje serjoze,

 46. eva

  December 26, 2015 at 21:45

  jam eva nga vlora banoj ne grei kerkoj te lidhem me nje djal nga mosha 40 për lidhje serjoze pa ves te kqia, sic jam e vet e thjesht e sinqert, dhe e respektushme .ju mir pres

 47. aziz

  January 1, 2016 at 19:07

  kerkoj qat femer se zban femi

 48. aziz

  January 1, 2016 at 23:57

  ky koment eshte i tjeter kujt qe ne emrin tim aziz te dates 01 janar i ores 19 .07 prandaj une jam i sigurt qe ka ardhe nda nje analfabete qe vetem ja fut kot pa lidhje pa nr.tel pa permbajtje pa asgje .

 49. sekret

  January 10, 2016 at 19:56

  0692044401 per mamit qe kerkojn djem te rinj!

 50. dona

  April 19, 2016 at 11:36

  pershendetje jam nje grua 31 vjece nga elbasani me banim ne greqi . kerkoj te lidhem me nje burre serjoz mbi moshen 39 , djali te ket per qellime serjoze jo tallje, kush degjiron mund te me lej kontakt ,

 51. Miri

  July 28, 2016 at 14:44

  ZONJA 44 VJECE NGA JUGU QE ESHTE E ZHGENJYER NGA JETA UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE DHE UNE JAME KLAB RESPEKTE

 52. Miri

  July 28, 2016 at 14:47

  ZONJA NGA SHQIPERIA E MESME UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 53. Miri

  July 28, 2016 at 14:50

  ZONJA NGA TIRANA JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 54. Miri

  July 28, 2016 at 14:54

  VAJZA 48 VJECE NGA DURRESI BEQARE UNE JAME 49 VJECE BANOJ NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE RESPEKTE

 55. Miri

  August 8, 2016 at 14:51

  ZONJA NGA JUGU 44 VJECE E DIVORCUAR BANOJ NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 56. Miri

  August 8, 2016 at 14:54

  ZONJA NGA TIRANA JAME 49 VJECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 57. MIRI

  August 18, 2016 at 17:29

  ZONJA NGA TIRANA BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SUMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 58. MIRI

  August 18, 2016 at 17:30

  SIMPATIKE

 59. MIRI

  August 30, 2016 at 16:31

  ZONJA NGA SHQIPERIA E MESME BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 60. MIRI

  August 30, 2016 at 16:34

  ZONJA NGA TIRANA QE DESHIRON TE NJOHE NJE NJERI SERIOZE JAME 49 VJECE BANOJE NE TIRANE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 61. MIRI

  August 30, 2016 at 16:36

  BJANKA SHK 40 VJECE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 62. MIRI

  August 30, 2016 at 16:39

  ZONJA NGA JUGU E DIVORCUAR 44 VJECE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE SERIOZE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

 63. MIRI

  August 30, 2016 at 16:42

  ZONJA NGA DURESI 48 VJECE PA HISTORI DASHURIE BANOJE NE TIRANE JAME 49 VJEC BEQARE SERIOZE SIMPATIKE 0693175992 FLASIM OSE BENI MESAXHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Vajza-Djem

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë e divorcuar dhe kërkoj një njohje me një zotëri, të jetojë në Durrës...

 • Vajza-Djem

  Njoftime/ Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Jam Ëngjëlli, banoj në Tiranë, kam jetuar në Amerikë dhe prej 20 vjetësh...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Do dëshiroja të njihja për martesë një zotëri me cilësitë më të mira, me shtëpi dhe...

 • Vajza-Djem

  Njoftime Djemtë kërkojnë vajza

  By

  Njoftime nga Shqipëria Përshëndetje! Jam një zotëri intelektual, me shkollë të lartë, mosha 70 vjeç, me...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza 31 vjeçe, e martuar me fëmijë....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë rreth të 50-ave dhe kërkoj punë në çdo vend të Europës. Kush ka...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje stafit të Intervistës. Jam një zonjë nga Saranda, jetoj vetëm me vajzën time 12 vjeçe,...

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Jam një zonjë nga Elbasani 41 vjeçe, jam e divorcuar dhe kam një djalë 10 vjeç....

 • Vajza-Djem

  Vajzat kërkojnë djem

  By

  Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam intelektuale, shumë...

To Top